Spelprogram - Träningsmatcher Gestrikland 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF (F19) AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Akropolis IF (SE) Akropolis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Avesta AIK (D4H) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Bollnäs GIF FF (D3H) Bollnäs GIF FF(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Bollnäs Kurd IF (D4H) Bollnäs Kurd IF(Föreningen) Vinröd , Vinröd, Vinröd
Brynäs IF FK (D4H) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Delsbo IF (D3H) Delsbo IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Djurgårdens IF FF (F17) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Fagersta Södra IK (D2H) Fagersta Södra IK(Föreningen) Blå, blå, Vit
Falu BS FK (D5H) Falu BS FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Falu BS FK F03-04 Falu BS FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Forsbacka IK (D4H) Joakim Lindgren 0706908324 Gul/Svart, Svart, Gul
Gefle IF FF (D1D) Frida Larsson 0738551549 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (D1H) Mikael Bengtsson 060153339 0702881534 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (F17) Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (F19) Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (P16) Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (P19) Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
GFF P17 Andréas Sjölander 0703097540
Gårdskär GoIF David Ederyd 0739166054 0739166054 Gul, Svart, Svart
Hagaströms SK (D3D) Hagaströms SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hagaströms SK (D4H) Hagaströms SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hagaströms SK (D4H9 Hagaströms SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Helges IF (D4H) Helges IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hille IF (D2D) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (D4H) Clifford Skareng 026122521 0705184768 Gul, Svart, Gul
Hille IF (F19) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hofors AIF Herr (D4H) Christoffer Östman 029023936 0704911138 Blå , Blå, Blå
IF Brommapojkarna (F19) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Tunabro A (D4H) IF Tunabro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF VP Uppsala (D4H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Lidingö BK (D5D) IFK Lidingö BK(Föreningen)
IFK Mora FK (U19) IFK Mora FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
IFK Uppsala (D3H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Iggesunds IK (D3H) Iggesunds IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Huge (D2D) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge (D4H) IK Huge(Föreningen) MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Sirius FK (HA) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Uppsala Fotboll (F19) IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Järbo IF (D5H) Järbo IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kilafors IF (D4H) Kilafors IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Korsnäs IF FK (D3H) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Kungsgårdens SK (D6H) Kungsgårdens SK(Föreningen) Marinblå, Vit, Vit
Kvarnsvedens IK (F19) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljusdals IF (D1D) Malin Hedkvist 0703138077 Gul, Grön, Gul
Marma IF (D4H) Marma IF(Föreningen) Vit/Grön, Vit/Grön, Vit
Moheds SK (D2D) Moheds SK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Månkarbo IF (D4H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
NorrHam (D2D) Norrham Hamrångebygdens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Norrsundets IF (D4H) Norrsundets IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ockelbo IF (D5H) Ockelbo IF(Föreningen) Röd, röd, Röd
Rimbo IF (D1D) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sandvikens AIK FK (D3H) Eldar Abdulic 0737587469 Vit, Svart, Vit
Sandvikens AIK FK U19 Sandvikens AIK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Sandvikens IF (D1D) Marcus Larsson 0709135451 Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF (D1H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF F17 Fredrik Forsvall 0706678629 Röd, Vit, Röd
Skogsbo-Avesta IF (D5H) Skogsbo-Avesta IF(Föreningen) Gul, Svart
Skutskärs IF FK (D2D) Mimmi Wange 0703175060 grön, vit, grön
Sollentuna FK (F19) Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Stensätra IF (D1D) Tomas Högberg Gul, Svart, Gul
Stensätra IF (D4H) Magnus Hammarsten 026219394 0706417984 Gul, Svart, Gul
Storviks IF (D5H) Storviks IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsbro IF (F17) Strömsbro IF(Föreningen) Orange, Blå, Vit
Stuvsta IF (D1D) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Svärdsjö IF (D3D) Svärdsjö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Säters IF FK (D4H) Säters IF FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå / Vit
Tierps IF (D3D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tierps IF Herr (D5H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Torsåkers IF (D4H) David Laksola 0766363795 0766363795 Grön, Svart, Svart
Torsåkers IF (D5H) Torsåkers IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Trönö IK / Rengsjö SK F 16 Trönö IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå , Blå
Uppsala-Kurd FK (D3H) Uppsala-Kurd FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vaksala SK (F17) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Valbo FF (D1D) Jonas Siljamäki 0706953212 Röd, Svart, Röd
Valbo FF (D3H) Tobias Norlén 0730488269 Röd, Svart, Röd
Valbo FF Dam (D2D) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF F04 Johan Bast 0708680739 Röd, Svart, Röd
Vasalunds IF (P16) Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Åbyggeby FK (D3H) Åbyggeby FK(Föreningen) svart, svart, svart
Årsunda IF Herr Curre Johansson 0703113987 Blå, Gul, Blå
Älta IF (D2D) Älta IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-19 13:00 050889008 Gefle IF FF (P16) - Vasalunds IF (P16) 1 - 0 Gavlevallen
2020-01-21 17:00 050889020 GFF P17 - Gefle IF FF (P19) 0 - 1 Gavlevallen
2020-02-01 13:00 050889001 Gefle IF FF (D1H) - IK Sirius FK (HA) 0 - 3 Gavlevallen
2020-02-02 17:15 050889039 Norrsundets IF (D4H) - Storviks IF (D5H) 3 - 0 Gavlevallen
2020-02-15 10:00 050889071 Norrsundets IF (D4H) - Hagaströms SK (D4H) 1 - 2 Träffen Konstgräs
2020-02-15 12:30 050889066 Brynäs IF FK (D4H) - Åbyggeby FK (D3H) 1 - 1 Gavlevallen
2020-02-15 17:30 050889070 Sandvikens AIK FK U19 - Marma IF (D4H) 3 - 3 Gavlevallen
2020-02-16 12:30 050889012 Hille IF (D4H) - Helges IF (D4H) 5 - 0 Gavlevallen
2020-02-16 14:00 050889009 Sandvikens AIK FK (D3H) - IK Huge (D4H) 5 - 0 Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-02-23 10:00 050889019 IK Huge (D2D) - Skutskärs IF FK (D2D) 2 - 1 Gavlevallen
2020-02-23 12:30 050889026 NorrHam (D2D) - IF Brommapojkarna (F19) Inst. Gavlevallen
2020-02-29 14:00 050889049 Ockelbo IF (D5H) - Brynäs IF FK (D4H) Ockelbo IP
2020-02-29 14:30 050889040 Stensätra IF (D4H) - Hagaströms SK (D4H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-01 10:00 050889027 NorrHam (D2D) - Tierps IF (D3D) Gavlevallen
2020-03-01 12:30 050889004 IK Huge (D2D) - Hagaströms SK (D3D) Gavlevallen
2020-03-01 17:00 050889044 Valbo FF (D1D) - Stensätra IF (D1D) Gavlevallen
2020-03-03 19:00 050889030 Sandvikens IF (D1H) - Fagersta Södra IK (D2H) Göransson Arena
2020-03-07 10:00 050889016 Stensätra IF (D1D) - IK Huge (D2D) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-07 10:00 050889045 Valbo FF (D1D) - Kvarnsvedens IK (F19) Gavlevallen
2020-03-07 12:00 050889041 Stensätra IF (D4H) - Norrsundets IF (D4H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-07 13:00 050889077 Torsåkers IF (D4H) - Strömsbergs IF (D3H) Stålringen
2020-03-07 14:00 050889059 Kungsgårdens SK (D6H) - Tierps IF Herr (D5H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-07 15:00 050889032 Valbo FF (D3H) - IFK Uppsala (D3H) Gavlevallen
2020-03-08 14:30 050889058 Sandvikens IF F17 - Strömsbro IF (F17) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-08 15:00 050889024 IK Huge (D2D) - Gefle IF FF (F17) Gavlevallen
2020-03-08 15:15 050889075 Valbo FF F04 - Falu BS FK F03-04 Träffen Konstgräs
2020-03-12 19:00 050889050 Ockelbo IF (D5H) - Torsåkers IF (D5H) Ockelbo IP
2020-03-14 10:00 050889007 Gefle IF FF (F19) - Hille IF (F19) Gavlevallen
2020-03-14 11:00 050889073 Gårdskär GoIF - Norrsundets IF (D4H) Träffen Konstgräs
2020-03-14 12:30 050889043 Valbo FF (D1D) - Älta IF (D2D) Gavlevallen
2020-03-14 13:00 050889010 Sandvikens AIK FK (D3H) - IFK Uppsala (D3H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-14 13:00 050889013 Forsbacka IK (D4H) - Månkarbo IF (D4H) Träffen Konstgräs
2020-03-14 13:00 050889054 Hofors AIF Herr (D4H) - Avesta AIK (D4H) Stålringen
2020-03-14 15:00 050889062 Sandvikens AIK FK U19 - IFK Mora FK (U19) Göransson Arena
2020-03-14 17:00 050889048 Valbo FF Dam (D2D) - Älta IF (D2D) Gavlevallen
2020-03-15 12:30 050889028 NorrHam (D2D) - IFK Lidingö BK (D5D) Gavlevallen
2020-03-15 15:00 050889002 IK Huge (D2D) - Tierps IF (D3D) Gavlevallen
2020-03-15 15:00 050889017 Stensätra IF (D1D) - Älta IF (D2D) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-21 11:30 050889072 Årsunda IF Herr - Järbo IF (D5H) Göransson Arena
2020-03-21 12:30 050889029 NorrHam (D2D) - Djurgårdens IF FF (F17) Gavlevallen
2020-03-21 13:00 050889067 Hagaströms SK (D4H) - Järbo IF (D5H) Sörby IP Konstgräs
2020-03-21 14:00 050889051 Ockelbo IF (D5H) - Bollnäs Kurd IF (D4H) Ockelbo IP
2020-03-21 15:00 050889011 Sandvikens AIK FK (D3H) - Bollnäs GIF FF (D3H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-21 15:00 050889021 Gefle IF FF (D1D) - IK Huge (D2D) Gavlevallen
2020-03-21 15:30 050889078 Torsåkers IF (D4H) - Säters IF FK (D4H) Stålringen
2020-03-21 17:00 050889046 Valbo FF (D1D) - Stuvsta IF (D1D) Gavlevallen
2020-03-22 12:30 050889063 Sandvikens IF F17 - Vaksala SK (F17) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-22 15:00 050889003 IK Huge (D2D) - Hille IF (D2D) Gavlevallen
2020-03-25 19:00 050889069 Hofors AIF Herr (D4H) - Järbo IF (D5H) Stålringen
2020-03-28 10:00 050889018 Stensätra IF (D1D) - Svärdsjö IF (D3D) Jernvallen
2020-03-28 13:00 050889056 Hofors AIF Herr (D4H) - IF Tunabro A (D4H) Stålringen
2020-03-28 13:15 050889074 Skutskärs IF FK (D2D) - Stensätra IF (D1D) Sörby IP Konstgräs
2020-03-28 15:00 050889047 Valbo FF (D1D) - Rimbo IF (D1D) Gavlevallen
2020-03-28 17:15 050889033 Valbo FF (D3H) - Delsbo IF (D3H) Gavlevallen
2020-03-28 17:15 050889068 Gefle IF FF (P19) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Gavlevallen
2020-03-29 12:30 050889064 Sandvikens IF F17 - Sollentuna FK (F19) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-03-29 13:00 050889036 Sandvikens IF (D1D) - AIK FF (F19) Göransson Arena
2020-03-29 15:00 050889022 Gefle IF FF (D1D) - IK Uppsala Fotboll (F19) Gavlevallen
2020-03-29 17:15 050889014 Forsbacka IK (D4H) - Norrsundets IF (D4H) Gavlevallen
2020-04-04 12:00 050889038 Sandvikens AIK FK (D3H) - Motstånd ej klart Jernvallen
2020-04-04 13:00 050889037 Sandvikens IF (D1D) - IK Huge (D2D) Göransson Arena
2020-04-04 13:00 050889052 Ockelbo IF (D5H) - Stensätra IF (D4H) Ockelbo IP
2020-04-05 12:00 050889065 Sandvikens IF F17 - Falu BS FK F03-04 Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-04-05 13:00 050889034 Hagaströms SK (D3D) - NorrHam (D2D) Sörby IP Konstgräs
2020-04-05 14:00 050889023 Gefle IF FF (D1D) - Ljusdals IF (D1D) Träffen Konstgräs
2020-04-05 14:00 050889060 Kungsgårdens SK (D6H) - Falu BS FK (D5H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-04-05 17:00 050889006 Gefle IF FF (F17) - Strömsbro IF (F17) Gavlevallen
2020-04-09 18:00 050889053 Ockelbo IF (D5H) - Norrsundets IF (D4H) Ockelbo IP
2020-04-10 13:00 050889035 IK Huge (D4H) - Säters IF FK (D4H) Gavlevallen
2020-04-10 13:00 050889057 Hofors AIF Herr (D4H) - Skogsbo-Avesta IF (D5H) Stålringen
2020-04-12 13:00 050889025 IK Huge (D2D) - Moheds SK (D2D) Gavlevallen
2020-04-17 19:00 050889079 Torsåkers IF (D4H) - Avesta AIK (D4H) Stålringen
2020-04-18 12:00 050889042 Stensätra IF (D4H) - Kilafors IF (D4H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-04-18 15:00 050889015 Forsbacka IK (D4H) - Marma IF (D4H) Träffen Konstgräs
2020-04-19 13:30 050889061 Kungsgårdens SK (D6H) - Järbo IF (D5H) Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2020-04-19 15:15 050889076 Valbo FF F04 - Trönö IK / Rengsjö SK F 16 Träffen Konstgräs