Tabell och resultat - Ligacupen P19 B7

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2020-02-16 14:00 Lerums IS (P19) - Falkenbergs FF (P19) 1 - 6 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-16 13:00 Ängelholms FF (P19) - Onsala BK (P19) 3 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-02-13 19:00 Eskilsminne IF (P19) - Ängelholms FF (P19) 0 - 1 Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-08 14:00 Lerums IS (P19) - Eskilsminne IF (P19) 1 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-04 18:30 Onsala BK (P19) - Utsiktens BK (P19) 0 - 7 Rydets IP Konstgräs
2020-02-02 14:00 Eskilsminne IF (P19) - Falkenbergs FF (P19) 1 - 2 Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-02 14:00 Onsala BK (P19) - Lerums IS (P19) 5 - 4 e.s. Rydets IP Konstgräs
2020-01-29 20:00 Utsiktens BK (P19) - Ängelholms FF (P19) 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-01-25 14:00 Falkenbergs FF (P19) - Utsiktens BK (P19) 2 - 4 Kristineslätt IP 5
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Ängelholms FF (P19) 3 3 0 0 7-3 4 9 1 1 0 0 3-1 2 3 2 2 0 0 4-2 2 6
Utsiktens BK (P19) 3 2 0 1 13-5 8 6 1 0 0 1 2-3 -1 0 2 2 0 0 11-2 9 6
Falkenbergs FF (P19) 3 2 0 1 10-6 4 6 1 0 0 1 2-4 -2 0 2 2 0 0 8-2 6 6
Eskilsminne IF (P19) 3 1 0 2 6-4 2 3 2 0 0 2 1-3 -2 0 1 1 0 0 5-1 4 3
Onsala BK (P19) 3 1 0 2 6-14 -8 3 2 1 0 1 5-11 -6 3 1 0 0 1 1-3 -2 0
Lerums IS (P19) 3 0 0 3 6-16 -10 0 2 0 0 2 2-11 -9 0 1 0 0 1 4-5 -1 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2020-02-23 13:00 Onsala BK (P19) - Falkenbergs FF (P19) Rydets IP Konstgräs
2020-02-23 13:30 Utsiktens BK (P19) - Eskilsminne IF (P19) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-23 14:30 Ängelholms FF (P19) - Lerums IS (P19) Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2020-03-01 14:00 Eskilsminne IF (P19) - Onsala BK (P19) Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-01 14:15 Falkenbergs FF (P19) - Ängelholms FF (P19) Kristineslätt IP 5
2020-03-01 15:00 Lerums IS (P19) - Utsiktens BK (P19) Rydsbergsplan 1 Konstgräs