Matchändringar - Svenska Fotbollförbundet

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Superettan 2020
2020-04-04 15:00 Athletic Eskilstuna - Jönköpings Södra IF 2020-01-13 09:00
2020-04-17 19:00 Athletic Eskilstuna - Norrby IF 2020-01-13 09:00
2020-04-26 14:30 Athletic Eskilstuna - Degerfors IF 2020-01-13 09:00
2020-05-08 19:00 Athletic Eskilstuna - Halmstad 2020-01-13 09:00
2020-05-17 14:30 Athletic Eskilstuna - Västerås SK FK 2020-01-13 09:01
2020-05-28 19:00 Athletic Eskilstuna - Östers IF 2020-01-13 09:01
2020-06-13 13:00 Athletic Eskilstuna - Umeå FC 2020-01-13 09:01
2020-06-25 19:00 Athletic Eskilstuna - Örgryte IS Fotboll 2020-01-13 09:01
2020-08-02 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - Akropolis IF 2020-01-13 09:01
2020-08-16 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - Ljungskile SK 2020-01-13 09:01
2020-08-30 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - Trelleborgs FF 2020-01-13 09:01
2020-09-20 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - GAIS 2020-01-13 09:01
2020-10-04 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - Dalkurd 2020-01-13 09:01
2020-10-25 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - IK Brage 2020-01-13 09:01
2020-11-01 OBS! Datum och tid för matchen fastställs vid senare tillfälle. Det datum som visas för tillfället är endast huvuddag för omgången. Athletic Eskilstuna - GIF Sundsvall 2020-01-13 09:01
Ettan Norra 2020
2020-04-04 14:00 Örebro Syrianska IF - Vasalunds IF 2020-01-13 13:34
2020-05-21 14:00 Täby FK - IF Brommapojkarna 2020-01-15 10:52
2020-06-06 14:00 Örebro Syrianska IF - Sandvikens IF 2020-01-13 13:35
2020-06-21 16:00 Örebro Syrianska IF - IFK Luleå 2020-01-13 13:35
2020-07-04 14:00 Örebro Syrianska IF - IF Brommapojkarna 2020-01-13 13:36
2020-09-19 14:00 IF Brommapojkarna - IFK Luleå 2020-01-13 13:21
2020-10-04 16:00 IFK Luleå - Örebro Syrianska IF 2020-01-13 13:37
Ettan Södra 2020
2020-07-05 12:30 Qviding FIF - Lindome GIF 2020-01-14 16:37
2020-07-09 19:00 Assyriska Turabdin IK - Tvååkers IF 2020-01-16 08:46
Div 2 Norrland, herr 2020
2020-04-04 13:00 Piteå IF FF - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:05
2020-04-04 14:00 Bodens BK FF - Gottne IF 2020-01-15 19:06
2020-04-04 14:00 Friska Viljor FC - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:05
2020-04-04 14:00 Skellefteå FF - Notvikens IK 2020-01-15 19:05
2020-04-04 14:00 IFK Timrå - Morön BK 2020-01-15 19:05
2020-04-04 14:00 Stöde IF - Täfteå IK 2020-01-15 19:05
2020-04-04 15:00 IFK Östersund - IFK Umeå 2020-01-15 19:05
2020-04-09 19:00 Täfteå IK - Skellefteå FF 2020-01-15 19:07
2020-04-09 19:00 Umeå FC Akademi - Bodens BK FF 2020-01-15 19:06
2020-04-09 19:00 Gottne IF - Piteå IF FF 2020-01-15 19:06
2020-04-13 14:00 Notvikens IK - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:06
2020-04-13 14:00 Ytterhogdals IK - IFK Timrå 2020-01-15 19:06
2020-04-13 14:00 IFK Umeå - Stöde IF 2020-01-15 19:06
2020-04-13 16:00 Morön BK - IFK Östersund 2020-01-15 19:06
2020-04-17 19:00 Bodens BK FF - Notvikens IK 2020-01-15 19:07
2020-04-18 14:00 Morön BK - IFK Umeå 2020-01-15 19:07
2020-04-18 14:00 Friska Viljor FC - Täfteå IK 2020-01-15 19:07
2020-04-18 14:00 IFK Timrå - Gottne IF 2020-01-15 19:07
2020-04-18 15:00 Skellefteå FF - Stöde IF 2020-01-15 19:07
2020-04-19 17:00 Piteå IF FF - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:07
2020-04-20 19:00 IFK Östersund - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:07
2020-04-25 13:00 Ytterhogdals IK - Morön BK 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 Gottne IF - IFK Östersund 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 IFK Umeå - Skellefteå FF 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 Stöde IF - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 Täfteå IK - Bodens BK FF 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 Notvikens IK - Piteå IF FF 2020-01-15 19:08
2020-04-25 14:00 Umeå FC Akademi - IFK Timrå 2020-01-15 19:08
2020-05-01 13:00 IFK Timrå - Notvikens IK 2020-01-15 19:09
2020-05-02 14:00 Morön BK - Gottne IF 2020-01-15 19:08
2020-05-02 14:00 Friska Viljor FC - Skellefteå FF 2020-01-15 19:09
2020-05-02 14:00 Bodens BK FF - Stöde IF 2020-01-15 19:09
2020-05-02 15:00 IFK Östersund - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:09
2020-05-02 16:00 Ytterhogdals IK - IFK Umeå 2020-01-15 19:09
2020-05-03 16:00 Piteå IF FF - Täfteå IK 2020-01-15 19:09
2020-05-08 19:00 IFK Umeå - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:09
2020-05-09 13:00 Notvikens IK - IFK Östersund 2020-01-15 19:10
2020-05-09 13:00 Stöde IF - Piteå IF FF 2020-01-15 19:10
2020-05-09 14:00 Umeå FC Akademi - Morön BK 2020-01-15 19:09
2020-05-09 14:00 Gottne IF - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:09
2020-05-09 14:00 Täfteå IK - IFK Timrå 2020-01-15 19:10
2020-05-09 14:00 Skellefteå FF - Bodens BK FF 2020-01-15 19:10
2020-05-14 19:00 Piteå IF FF - Skellefteå FF 2020-01-15 19:10
2020-05-16 14:00 Bodens BK FF - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:10
2020-05-16 14:00 Gottne IF - IFK Umeå 2020-01-15 19:10
2020-05-16 14:00 IFK Timrå - Stöde IF 2020-01-15 19:11
2020-05-16 16:00 IFK Östersund - Täfteå IK 2020-01-15 19:11
2020-05-17 14:00 Ytterhogdals IK - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:10
2020-05-17 14:00 Morön BK - Notvikens IK 2020-01-15 19:10
2020-05-21 14:00 IFK Umeå - Bodens BK FF 2020-01-15 19:12
2020-05-23 13:00 Notvikens IK - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:12
2020-05-23 14:00 Skellefteå FF - IFK Timrå 2020-01-15 19:12
2020-05-23 14:00 Umeå FC Akademi - Gottne IF 2020-01-15 19:12
2020-05-23 16:00 Stöde IF - IFK Östersund 2020-01-15 19:13
2020-05-23 16:00 Friska Viljor FC - Piteå IF FF 2020-01-15 19:13
2020-05-23 16:00 Täfteå IK - Morön BK 2020-01-15 19:12
2020-05-28 19:00 Umeå FC Akademi - IFK Umeå 2020-01-15 19:14
2020-05-30 13:00 IFK Östersund - Skellefteå FF 2020-01-15 19:13
2020-05-30 14:00 IFK Timrå - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:14
2020-05-30 15:00 Morön BK - Stöde IF 2020-01-15 19:14
2020-05-30 16:00 Gottne IF - Notvikens IK 2020-01-15 19:15
2020-05-31 16:00 Ytterhogdals IK - Täfteå IK 2020-01-15 19:14
2020-06-01 19:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF 2020-01-15 19:14
2020-06-04 19:00 Skellefteå FF - Morön BK 2020-01-15 19:15
2020-06-06 14:00 Täfteå IK - Gottne IF 2020-01-15 19:16
2020-06-06 14:00 Bodens BK FF - IFK Timrå 2020-01-15 19:15
2020-06-06 16:00 IFK Umeå - Piteå IF FF 2020-01-15 19:17
2020-06-06 16:00 Stöde IF - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:17
2020-06-06 16:00 Friska Viljor FC - IFK Östersund 2020-01-15 19:15
2020-06-07 14:00 Notvikens IK - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:16
2020-06-13 13:00 Ytterhogdals IK - Skellefteå FF 2020-01-15 19:17
2020-06-13 13:00 IFK Östersund - Bodens BK FF 2020-01-15 19:17
2020-06-13 14:00 Umeå FC Akademi - Täfteå IK 2020-01-15 19:17
2020-06-13 14:00 Gottne IF - Stöde IF 2020-01-15 19:17
2020-06-13 16:00 Notvikens IK - IFK Umeå 2020-01-15 19:17
2020-06-14 13:00 IFK Timrå - Piteå IF FF 2020-01-15 19:17
2020-06-14 14:00 Morön BK - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:17
2020-06-18 19:00 Friska Viljor FC - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:18
2020-06-18 19:00 Skellefteå FF - Gottne IF 2020-01-15 19:18
2020-06-18 19:30 Täfteå IK - Notvikens IK 2020-01-15 19:18
2020-06-18 19:30 Bodens BK FF - Morön BK 2020-01-16 10:22
2020-06-21 15:00 Piteå IF FF - IFK Östersund 2020-01-15 19:18
2020-06-21 16:00 IFK Umeå - IFK Timrå 2020-01-15 19:20
2020-06-21 16:00 Stöde IF - Umeå FC Akademi 2020-01-16 16:24
2020-06-25 19:00 Morön BK - Piteå IF FF 2020-01-15 19:21
2020-06-26 19:00 Täfteå IK - IFK Umeå 2020-01-15 19:20
2020-06-27 14:00 Ytterhogdals IK - Bodens BK FF 2020-01-15 19:21
2020-06-27 16:00 Gottne IF - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:21
2020-06-27 16:00 Umeå FC Akademi - Skellefteå FF 2020-01-15 19:21
2020-06-28 13:00 Notvikens IK - Stöde IF 2020-01-15 19:20
2020-06-28 13:00 IFK Östersund - IFK Timrå 2020-01-15 19:20
2020-07-02 19:00 Skellefteå FF - Täfteå IK 2020-01-15 19:22
2020-07-02 19:30 IFK Timrå - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:22
2020-07-03 19:00 Bodens BK FF - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:22
2020-07-04 14:00 Stöde IF - IFK Umeå 2020-01-15 19:23
2020-07-04 15:00 IFK Östersund - Morön BK 2020-01-15 19:22
2020-07-04 16:00 Friska Viljor FC - Notvikens IK 2020-01-15 19:22
2020-07-05 15:00 Piteå IF FF - Gottne IF 2020-01-15 19:22
2020-08-01 13:00 Ytterhogdals IK - Piteå IF FF 2020-01-15 19:24
2020-08-01 14:00 Gottne IF - Bodens BK FF 2020-01-15 19:24
2020-08-01 16:00 Umeå FC Akademi - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:25
2020-08-01 16:00 Täfteå IK - Stöde IF 2020-01-15 19:23
2020-08-02 14:00 Morön BK - IFK Timrå 2020-01-15 19:24
2020-08-03 19:30 Notvikens IK - Skellefteå FF 2020-01-15 19:24
2020-08-05 19:00 IFK Umeå - IFK Östersund 2020-01-15 19:24
2020-08-08 13:00 Stöde IF - Skellefteå FF 2020-01-15 19:25
2020-08-08 14:00 IFK Umeå - Morön BK 2020-01-15 19:26
2020-08-08 14:00 Umeå FC Akademi - Piteå IF FF 2020-01-15 19:25
2020-08-08 14:00 Gottne IF - IFK Timrå 2020-01-15 19:26
2020-08-08 16:00 Täfteå IK - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:26
2020-08-10 19:00 Ytterhogdals IK - IFK Östersund 2020-01-15 19:26
2020-08-10 19:30 Notvikens IK - Bodens BK FF 2020-01-15 19:25
2020-08-15 14:00 Bodens BK FF - Täfteå IK 2020-01-15 19:27
2020-08-15 14:00 Friska Viljor FC - Stöde IF 2020-01-15 19:27
2020-08-15 14:00 IFK Timrå - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:26
2020-08-15 15:00 IFK Östersund - Gottne IF 2020-01-15 19:26
2020-08-15 15:00 Skellefteå FF - IFK Umeå 2020-01-15 19:27
2020-08-16 13:00 Morön BK - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:27
2020-08-17 19:00 Piteå IF FF - Notvikens IK 2020-01-15 19:27
2020-08-22 13:00 Notvikens IK - IFK Timrå 2020-01-15 19:27
2020-08-22 14:00 Gottne IF - Morön BK 2020-01-15 19:28
2020-08-22 14:00 Skellefteå FF - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:27
2020-08-22 14:00 Stöde IF - Bodens BK FF 2020-01-15 19:27
2020-08-22 15:00 Umeå FC Akademi - IFK Östersund 2020-01-15 19:28
2020-08-22 16:00 Täfteå IK - Piteå IF FF 2020-01-15 19:27
2020-08-22 16:00 IFK Umeå - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:28
2020-08-28 19:00 Friska Viljor FC - IFK Umeå 2020-01-15 19:28
2020-08-28 19:30 Bodens BK FF - Skellefteå FF 2020-01-15 19:28
2020-08-29 14:00 Ytterhogdals IK - Gottne IF 2020-01-15 19:29
2020-08-29 14:00 IFK Timrå - Täfteå IK 2020-01-15 19:28
2020-08-29 14:00 Morön BK - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:29
2020-08-30 13:00 IFK Östersund - Notvikens IK 2020-01-15 19:28
2020-08-30 13:00 Piteå IF FF - Stöde IF 2020-01-15 19:28
2020-09-03 19:00 Skellefteå FF - Piteå IF FF 2020-01-15 19:29
2020-09-05 14:00 Friska Viljor FC - Bodens BK FF 2020-01-15 19:29
2020-09-05 14:00 Notvikens IK - Morön BK 2020-01-15 19:29
2020-09-05 14:00 Stöde IF - IFK Timrå 2020-01-15 19:29
2020-09-05 14:00 IFK Umeå - Gottne IF 2020-01-15 19:29
2020-09-05 15:00 Täfteå IK - IFK Östersund 2020-01-15 19:40
2020-09-05 16:00 Umeå FC Akademi - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:29
2020-09-12 13:00 Ytterhogdals IK - Notvikens IK 2020-01-15 19:30
2020-09-12 14:00 Gottne IF - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:30
2020-09-12 14:00 Bodens BK FF - IFK Umeå 2020-01-15 19:30
2020-09-12 14:00 IFK Timrå - Skellefteå FF 2020-01-15 19:30
2020-09-12 14:00 Piteå IF FF - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:30
2020-09-12 14:00 Morön BK - Täfteå IK 2020-01-15 19:30
2020-09-12 16:00 IFK Östersund - Stöde IF 2020-01-15 19:30
2020-09-19 14:00 IFK Timrå - Bodens BK FF 2020-01-15 19:31
2020-09-19 14:00 Ytterhogdals IK - Stöde IF 2020-01-15 19:31
2020-09-19 14:00 Morön BK - Skellefteå FF 2020-01-15 19:31
2020-09-19 14:00 Umeå FC Akademi - Notvikens IK 2020-01-15 19:31
2020-09-19 14:00 Gottne IF - Täfteå IK 2020-01-15 19:31
2020-09-19 16:00 IFK Östersund - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:31
2020-09-20 15:00 Piteå IF FF - IFK Umeå 2020-01-15 19:31
2020-09-25 19:00 Bodens BK FF - Piteå IF FF 2020-01-15 19:31
2020-09-25 19:00 IFK Umeå - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:32
2020-09-26 14:00 Friska Viljor FC - IFK Timrå 2020-01-15 19:31
2020-09-26 14:00 Skellefteå FF - IFK Östersund 2020-01-15 19:32
2020-09-26 15:00 Stöde IF - Morön BK 2020-01-15 19:32
2020-09-26 15:00 Notvikens IK - Gottne IF 2020-01-15 19:32
2020-09-26 16:00 Täfteå IK - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:32
2020-10-01 19:00 Piteå IF FF - Morön BK 2020-01-15 19:32
2020-10-03 13:00 Stöde IF - Notvikens IK 2020-01-15 19:33
2020-10-03 14:00 IFK Timrå - IFK Östersund 2020-01-15 19:32
2020-10-03 14:00 Friska Viljor FC - Gottne IF 2020-01-15 19:33
2020-10-03 14:00 IFK Umeå - Täfteå IK 2020-01-15 19:33
2020-10-03 14:00 Bodens BK FF - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:32
2020-10-04 14:00 Skellefteå FF - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:33
2020-10-10 13:00 Morön BK - Bodens BK FF 2020-01-15 19:34
2020-10-10 14:00 Ytterhogdals IK - Friska Viljor FC 2020-01-15 19:34
2020-10-10 14:00 Gottne IF - Skellefteå FF 2020-01-15 19:34
2020-10-10 14:00 Notvikens IK - Täfteå IK 2020-01-16 09:40
2020-10-10 14:00 IFK Timrå - IFK Umeå 2020-01-15 19:33
2020-10-10 14:00 Umeå FC Akademi - Stöde IF 2020-01-15 19:34
2020-10-11 13:00 IFK Östersund - Piteå IF FF 2020-01-15 19:33
2020-10-17 14:00 Piteå IF FF - IFK Timrå 2020-01-15 19:34
2020-10-17 14:00 Friska Viljor FC - Morön BK 2020-01-15 19:35
2020-10-17 14:00 IFK Umeå - Notvikens IK 2020-01-15 19:35
2020-10-17 14:00 Täfteå IK - Umeå FC Akademi 2020-01-15 19:35
2020-10-17 14:00 Stöde IF - Gottne IF 2020-01-15 19:35
2020-10-17 14:00 Bodens BK FF - IFK Östersund 2020-01-15 19:34
2020-10-17 14:00 Skellefteå FF - Ytterhogdals IK 2020-01-15 19:34
Div 2 Norra Svealand, herr 2020
2020-04-04 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Fanna BK 2020-01-15 19:06
2020-04-04 14:00 Karlbergs BK - Enskede IK 2020-01-16 10:52
2020-04-04 14:00 Enköpings SK FK - Kungsängens IF 2020-01-16 09:48
2020-04-04 14:00 Gamla Upsala SK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-16 09:48
2020-04-04 15:00 Skiljebo SK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:07
2020-04-04 16:00 IFK Österåker FK - Fagersta Södra IK 2020-01-16 08:42
2020-04-05 15:00 Kvarnsvedens IK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:07
2020-04-09 19:30 FC Stockholm Internazionale - IFK Österåker FK 2020-01-16 13:16
2020-04-10 14:00 Fagersta Södra IK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:07
2020-04-11 14:00 IFK Stocksund - Skiljebo SK 2020-01-15 19:08
2020-04-13 14:00 Enskede IK - Enköpings SK FK 2020-01-16 08:38
2020-04-13 14:00 Kungsängens IF - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:08
2020-04-13 16:00 Fanna BK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:07
2020-04-13 16:00 IFK Lidingö FK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-16 09:59
2020-04-18 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Stocksund 2020-01-15 19:09
2020-04-18 14:00 FC Stockholm Internazionale - Fagersta Södra IK 2020-01-16 13:17
2020-04-18 14:00 Gamla Upsala SK - IFK Lidingö FK 2020-01-16 09:49
2020-04-18 14:00 Enköpings SK FK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:08
2020-04-18 15:00 Kvarnsvedens IK - Enskede IK 2020-01-15 19:08
2020-04-18 15:00 Skiljebo SK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:09
2020-04-18 16:00 IFK Österåker FK - Fanna BK 2020-01-16 08:41
2020-04-25 14:00 Karlbergs BK - Kvarnsvedens IK 2020-01-16 10:52
2020-04-25 14:00 Enskede IK - Skiljebo SK 2020-01-16 08:38
2020-04-25 14:00 Kungsängens IF - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:09
2020-04-25 14:00 IFK Stocksund - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:10
2020-04-25 16:00 Fanna BK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:10
2020-04-25 16:00 IFK Lidingö FK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:10
2020-04-25 16:00 Fagersta Södra IK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:10
2020-05-01 15:00 Kvarnsvedens IK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:10
2020-05-02 14:00 FC Stockholm Internazionale - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:10
2020-05-02 14:00 Gamla Upsala SK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:11
2020-05-02 14:00 IFK Stocksund - IFK Österåker FK 2020-01-17 10:17
2020-05-02 15:00 Skiljebo SK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:10
2020-05-02 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Enskede IK 2020-01-15 19:11
2020-05-02 16:00 Fanna BK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:10
2020-05-09 14:00 Enskede IK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:12
2020-05-09 14:00 Kungsängens IF - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:12
2020-05-09 14:00 IFK Stocksund - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:12
2020-05-09 14:00 Karlbergs BK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-16 10:52
2020-05-09 16:00 Enköpings SK FK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:12
2020-05-09 16:00 IFK Lidingö FK - Fanna BK 2020-01-15 19:12
2020-05-09 16:00 Fagersta Södra IK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:12
2020-05-16 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:13
2020-05-16 14:00 FC Stockholm Internazionale - Kungsängens IF 2020-01-15 19:13
2020-05-16 15:00 Skiljebo SK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:13
2020-05-16 16:00 Gamla Upsala SK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:13
2020-05-16 16:00 IFK Österåker FK - Enskede IK 2020-01-16 08:41
2020-05-16 16:00 Fanna BK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:13
2020-05-16 16:30 IFK Lidingö FK - Fagersta Södra IK 2020-01-17 13:21
2020-05-21 14:00 Kvarnsvedens IK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:14
2020-05-23 14:00 Enskede IK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:14
2020-05-23 14:00 Enköpings SK FK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:14
2020-05-23 14:00 IFK Stocksund - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:14
2020-05-23 14:00 Karlbergs BK - IFK Österåker FK 2020-01-16 10:52
2020-05-23 16:00 Fagersta Södra IK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:14
2020-05-23 16:00 Kungsängens IF - Fanna BK 2020-01-15 19:14
2020-05-30 14:00 IFK Stocksund - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:15
2020-05-30 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Skiljebo SK 2020-01-15 19:15
2020-05-30 16:00 FC Stockholm Internazionale - Karlbergs BK 2020-01-15 19:15
2020-05-30 16:00 IFK Österåker FK - Enköpings SK FK 2020-01-16 08:41
2020-05-30 16:00 Fanna BK - Enskede IK 2020-01-15 19:15
2020-05-30 16:30 IFK Lidingö FK - Kungsängens IF 2020-01-17 13:21
2020-05-31 16:00 Gamla Upsala SK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:15
2020-06-06 14:00 Kungsängens IF - IFK Stocksund 2020-01-15 19:16
2020-06-06 14:00 Enskede IK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:16
2020-06-06 14:00 Karlbergs BK - Fanna BK 2020-01-16 10:52
2020-06-06 15:00 Skiljebo SK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:16
2020-06-06 16:00 Fagersta Södra IK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:16
2020-06-06 16:00 Kvarnsvedens IK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:16
2020-06-06 16:00 Enköpings SK FK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:16
2020-06-13 14:00 FC Stockholm Internazionale - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:17
2020-06-13 14:00 IFK Stocksund - Enskede IK 2020-01-15 19:17
2020-06-13 16:00 IFK Österåker FK - Skiljebo SK 2020-01-16 08:41
2020-06-13 16:00 Gamla Upsala SK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:17
2020-06-13 16:00 Fanna BK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:17
2020-06-13 16:00 Kungsängens IF - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:17
2020-06-14 16:30 IFK Lidingö FK - Karlbergs BK 2020-01-17 13:22
2020-06-17 19:00 Gamla Upsala SK - Fanna BK 2020-01-17 10:13
2020-06-17 19:00 Skiljebo SK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:18
2020-06-18 19:00 Enköpings SK FK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:18
2020-06-18 19:00 Karlbergs BK - IFK Stocksund 2020-01-16 10:52
2020-06-21 14:00 Enskede IK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:18
2020-06-21 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:17
2020-06-21 16:00 Kvarnsvedens IK - Fanna BK 2020-01-15 19:18
2020-06-21 16:00 Fagersta Södra IK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:18
2020-06-24 19:00 Fanna BK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:19
2020-06-27 14:00 Enskede IK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:19
2020-06-27 14:00 IFK Stocksund - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:19
2020-06-27 14:00 FC Stockholm Internazionale - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:19
2020-06-27 16:00 Kungsängens IF - Karlbergs BK 2020-01-15 19:19
2020-06-27 16:00 IFK Österåker FK - Gamla Upsala SK 2020-01-16 08:41
2020-06-27 16:30 IFK Lidingö FK - Kvarnsvedens IK 2020-01-17 13:22
2020-07-01 19:30 Skiljebo SK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:20
2020-07-01 20:00 IFK Österåker FK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-16 08:41
2020-07-03 19:30 Karlbergs BK - Fagersta Södra IK 2020-01-16 10:52
2020-07-04 14:00 Enköpings SK FK - Enskede IK 2020-01-15 19:21
2020-07-04 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:20
2020-07-04 16:00 Kvarnsvedens IK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:20
2020-08-01 14:00 IFK Stocksund - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:21
2020-08-01 14:00 FC Stockholm Internazionale - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:22
2020-08-01 16:00 Fanna BK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:21
2020-08-01 16:00 IFK Lidingö FK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:21
2020-08-03 19:00 Enskede IK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:21
2020-08-04 19:30 Fagersta Södra IK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:22
2020-08-05 20:00 Kungsängens IF - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:21
2020-08-08 14:00 Kungsängens IF - Skiljebo SK 2020-01-15 19:22
2020-08-08 14:00 Enskede IK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:22
2020-08-08 14:00 IFK Stocksund - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:22
2020-08-08 14:00 Karlbergs BK - Enköpings SK FK 2020-01-16 10:52
2020-08-08 16:00 IFK Lidingö FK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:22
2020-08-08 16:00 Fanna BK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:22
2020-08-08 16:00 Fagersta Södra IK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:23
2020-08-15 14:00 FC Stockholm Internazionale - Fanna BK 2020-01-15 19:23
2020-08-15 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Kungsängens IF 2020-01-15 19:23
2020-08-15 15:00 Kvarnsvedens IK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:23
2020-08-15 15:00 Skiljebo SK - Enskede IK 2020-01-15 19:23
2020-08-15 16:00 Gamla Upsala SK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:23
2020-08-15 16:00 Enköpings SK FK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:23
2020-08-15 16:00 IFK Österåker FK - IFK Lidingö FK 2020-01-16 08:41
2020-08-22 14:00 Enköpings SK FK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:23
2020-08-22 14:00 Enskede IK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:24
2020-08-22 14:00 Karlbergs BK - Skiljebo SK 2020-01-16 10:52
2020-08-22 14:00 Kungsängens IF - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:24
2020-08-22 16:00 Fagersta Södra IK - Fanna BK 2020-01-15 19:24
2020-08-22 16:30 IFK Lidingö FK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-17 13:22
2020-08-23 16:00 IFK Österåker FK - IFK Stocksund 2020-01-17 10:18
2020-08-29 14:00 FC Stockholm Internazionale - IFK Stocksund 2020-01-15 19:25
2020-08-29 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Karlbergs BK 2020-01-15 19:25
2020-08-29 15:00 Kvarnsvedens IK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:25
2020-08-29 15:00 Skiljebo SK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:25
2020-08-29 16:00 IFK Österåker FK - Kungsängens IF 2020-01-16 08:41
2020-08-29 16:00 Fanna BK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:25
2020-08-29 16:00 Gamla Upsala SK - Enskede IK 2020-01-15 19:25
2020-09-05 14:00 Karlbergs BK - Gamla Upsala SK 2020-01-16 10:52
2020-09-05 14:00 Kungsängens IF - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:26
2020-09-05 14:00 IFK Stocksund - Fanna BK 2020-01-15 19:26
2020-09-05 14:00 Enköpings SK FK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:25
2020-09-05 14:00 Enskede IK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:25
2020-09-05 15:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:25
2020-09-05 16:00 Fagersta Södra IK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:26
2020-09-12 14:00 FC Stockholm Internazionale - Enskede IK 2020-01-15 19:27
2020-09-12 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:26
2020-09-12 15:00 Skiljebo SK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:26
2020-09-12 16:00 IFK Österåker FK - Karlbergs BK 2020-01-16 08:41
2020-09-12 16:00 Gamla Upsala SK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:26
2020-09-12 16:00 Fanna BK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:26
2020-09-12 17:00 IFK Lidingö FK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:26
2020-09-19 14:00 IFK Stocksund - Kungsängens IF 2020-01-15 19:27
2020-09-19 14:00 FC Stockholm Internazionale - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:27
2020-09-19 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:27
2020-09-19 16:00 Fanna BK - Karlbergs BK 2020-01-15 19:27
2020-09-19 16:00 IFK Österåker FK - Kvarnsvedens IK 2020-01-16 08:41
2020-09-19 16:00 Gamla Upsala SK - Skiljebo SK 2020-01-15 19:27
2020-09-19 16:30 IFK Lidingö FK - Enskede IK 2020-01-17 13:22
2020-09-26 14:00 Enköpings SK FK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:28
2020-09-26 14:00 Kungsängens IF - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:28
2020-09-26 14:00 Enskede IK - Fanna BK 2020-01-15 19:28
2020-09-26 14:00 Karlbergs BK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-16 10:52
2020-09-26 15:00 Skiljebo SK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-15 19:28
2020-09-26 15:00 Kvarnsvedens IK - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:28
2020-09-26 16:00 Fagersta Södra IK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:28
2020-10-03 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - FC Stockholm Internazionale 2020-01-16 10:43
2020-10-03 14:00 Karlbergs BK - Kungsängens IF 2020-01-16 10:52
2020-10-03 14:00 Enköpings SK FK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:29
2020-10-03 15:00 Kvarnsvedens IK - IFK Lidingö FK 2020-01-15 19:29
2020-10-03 15:00 Skiljebo SK - Fanna BK 2020-01-15 19:29
2020-10-03 16:00 Gamla Upsala SK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:28
2020-10-03 16:00 Fagersta Södra IK - Enskede IK 2020-01-15 19:29
2020-10-10 14:00 IFK Stocksund - Karlbergs BK 2020-01-15 19:30
2020-10-10 14:00 Kungsängens IF - Enskede IK 2020-01-15 19:30
2020-10-10 14:00 FC Stockholm Internazionale - Skiljebo SK 2020-01-15 19:30
2020-10-10 15:00 Gamla Upsala SK - Fagersta Södra IK 2020-01-15 19:30
2020-10-10 16:00 IFK Österåker FK - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-16 08:42
2020-10-10 16:00 Fanna BK - Kvarnsvedens IK 2020-01-15 19:30
2020-10-10 17:00 IFK Lidingö FK - Enköpings SK FK 2020-01-15 19:30
2020-10-18 14:00 Enköpings SK FK - Fanna BK 2020-01-15 19:31
2020-10-18 14:00 Enskede IK - IFK Stocksund 2020-01-15 19:31
2020-10-18 14:00 Skiljebo SK - IFK Österåker FK 2020-01-15 19:31
2020-10-18 14:00 Karlbergs BK - IFK Lidingö FK 2020-01-16 10:52
2020-10-18 14:00 Kvarnsvedens IK - FC Stockholm Internazionale 2020-01-15 19:31
2020-10-18 14:00 Fagersta Södra IK - Kungsängens IF 2020-01-15 19:31
2020-10-18 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Gamla Upsala SK 2020-01-15 19:30
Div 2 Södra Svealand, herr 2020
2020-04-04 14:00 Tyresö FF - Rynninge IK 2020-01-15 18:08
2020-04-04 15:00 IFK Kumla - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:07
2020-04-04 16:00 Värmbols FC - Huddinge IF 2020-01-15 18:08
2020-04-04 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-16 09:43
2020-04-05 14:00 BK Forward - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:08
2020-04-05 14:30 IFK Eskilstuna - FC Gute 2020-01-15 18:07
2020-04-05 17:00 Assyriska FF - Newroz FC 2020-01-15 18:08
2020-04-10 13:00 Rynninge IK - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:08
2020-04-11 14:00 Huddinge IF - Tyresö FF 2020-01-15 18:09
2020-04-11 14:00 Newroz FC - BK Forward 2020-01-15 18:09
2020-04-11 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Värmbols FC 2020-01-16 09:44
2020-04-11 15:00 Åtvidabergs FF - Assyriska FF 2020-01-15 18:09
2020-04-13 14:00 FC Gute - IFK Kumla 2020-01-15 18:08
2020-04-13 14:00 Trosa-Vagnhärad SK - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:08
2020-04-18 14:00 Tyresö FF - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:11
2020-04-18 15:00 Trosa-Vagnhärad SK - FC Gute 2020-01-15 18:10
2020-04-18 16:00 Värmbols FC - Newroz FC 2020-01-15 18:10
2020-04-19 14:00 BK Forward - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:10
2020-04-19 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Huddinge IF 2020-01-16 09:43
2020-04-19 17:00 IFK Eskilstuna - Rynninge IK 2020-01-15 18:11
2020-04-19 17:00 Assyriska FF - IFK Kumla 2020-01-15 18:10
2020-04-25 13:00 IFK Kumla - BK Forward 2020-01-15 18:12
2020-04-25 14:00 Huddinge IF - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:12
2020-04-25 14:00 Newroz FC - Tyresö FF 2020-01-15 18:11
2020-04-25 14:00 Rynninge IK - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:12
2020-04-25 15:00 Åtvidabergs FF - Värmbols FC 2020-01-15 18:12
2020-04-25 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:12
2020-04-26 17:00 FC Gute - Assyriska FF 2020-01-15 18:12
2020-05-01 14:00 Värmbols FC - IFK Kumla 2020-01-15 18:13
2020-05-02 14:00 Tyresö FF - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:13
2020-05-02 14:00 IFK Eskilstuna - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:13
2020-05-02 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Huddinge IF 2020-01-15 18:13
2020-05-02 16:00 BK Forward - Assyriska FF 2020-01-15 18:13
2020-05-02 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Newroz FC 2020-01-15 18:13
2020-05-03 15:00 Rynninge IK - FC Gute 2020-01-15 18:13
2020-05-08 19:30 Åtvidabergs FF - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:15
2020-05-09 14:00 Huddinge IF - Rynninge IK 2020-01-15 18:14
2020-05-09 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:14
2020-05-09 14:00 Newroz FC - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:14
2020-05-09 14:00 IFK Kumla - Tyresö FF 2020-01-15 18:15
2020-05-10 13:00 FC Gute - BK Forward 2020-01-15 18:14
2020-05-10 17:00 Assyriska FF - Värmbols FC 2020-01-15 18:15
2020-05-16 14:00 Huddinge IF - FC Gute 2020-01-15 18:15
2020-05-16 14:00 Tyresö FF - Assyriska FF 2020-01-15 18:16
2020-05-16 15:00 Trosa-Vagnhärad SK - Newroz FC 2020-01-15 18:15
2020-05-16 16:00 IFK Eskilstuna - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:16
2020-05-16 16:00 Assyriska IF i Norrköping - IFK Kumla 2020-01-15 18:16
2020-05-16 16:00 Värmbols FC - BK Forward 2020-01-15 18:16
2020-05-17 14:00 Rynninge IK - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:15
2020-05-21 14:00 IFK Kumla - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:17
2020-05-23 14:00 BK Forward - Tyresö FF 2020-01-15 18:16
2020-05-23 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Huddinge IF 2020-01-15 18:18
2020-05-23 16:00 Åtvidabergs FF - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:18
2020-05-23 16:30 FC Gute - Värmbols FC 2020-01-15 18:18
2020-05-24 16:00 Newroz FC - Rynninge IK 2020-01-15 18:17
2020-05-24 17:00 Assyriska FF - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:17
2020-05-30 14:00 Rynninge IK - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:19
2020-05-30 14:00 Tyresö FF - Värmbols FC 2020-01-15 18:18
2020-05-30 14:00 Huddinge IF - Newroz FC 2020-01-15 18:19
2020-05-30 14:00 Arameisk-Syrianska IF - FC Gute 2020-01-15 18:19
2020-05-30 16:00 IFK Eskilstuna - Assyriska FF 2020-01-15 18:18
2020-05-30 16:00 Assyriska IF i Norrköping - BK Forward 2020-01-15 18:18
2020-05-30 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - IFK Kumla 2020-01-15 18:19
2020-06-05 19:30 Värmbols FC - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:19
2020-06-06 16:00 Åtvidabergs FF - Huddinge IF 2020-01-15 18:20
2020-06-06 16:00 IFK Kumla - Rynninge IK 2020-01-15 18:21
2020-06-06 16:00 Newroz FC - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:21
2020-06-07 14:00 BK Forward - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:19
2020-06-07 16:30 FC Gute - Tyresö FF 2020-01-15 18:20
2020-06-07 17:00 Assyriska FF - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:20
2020-06-10 19:30 Huddinge IF - IFK Kumla 2020-01-15 18:22
2020-06-12 19:30 IFK Eskilstuna - Värmbols FC 2020-01-15 18:21
2020-06-13 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:22
2020-06-13 14:00 Newroz FC - FC Gute 2020-01-15 18:21
2020-06-13 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Tyresö FF 2020-01-15 18:21
2020-06-13 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - BK Forward 2020-01-15 18:22
2020-06-13 16:00 Rynninge IK - Assyriska FF 2020-01-15 18:22
2020-06-17 19:00 BK Forward - Rynninge IK 2020-01-15 18:23
2020-06-18 19:30 Värmbols FC - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:23
2020-06-18 19:30 Åtvidabergs FF - Newroz FC 2020-01-15 18:23
2020-06-18 19:45 Tyresö FF - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:23
2020-06-21 16:30 FC Gute - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:23
2020-06-21 17:00 Assyriska FF - Huddinge IF 2020-01-15 18:23
2020-06-21 17:00 IFK Kumla - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:23
2020-06-23 19:30 IFK Eskilstuna - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-16 09:13
2020-06-27 14:00 IFK Eskilstuna - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:24
2020-06-27 14:00 Huddinge IF - BK Forward 2020-01-15 18:24
2020-06-27 14:00 Åtvidabergs FF - FC Gute 2020-01-15 18:24
2020-06-27 16:00 Rynninge IK - Värmbols FC 2020-01-15 18:25
2020-06-27 16:00 Newroz FC - IFK Kumla 2020-01-15 18:26
2020-06-27 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Tyresö FF 2020-01-15 18:25
2020-06-27 16:00 Arameisk-Syrianska IF - Assyriska FF 2020-01-15 18:25
2020-07-01 19:00 BK Forward - Newroz FC 2020-01-15 18:27
2020-07-01 19:00 Assyriska IF i Norrköping - Rynninge IK 2020-01-15 18:26
2020-07-01 19:45 Tyresö FF - Huddinge IF 2020-01-15 18:26
2020-07-04 13:00 IFK Kumla - FC Gute 2020-01-15 18:27
2020-07-04 16:00 Värmbols FC - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:26
2020-07-05 17:00 Assyriska FF - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:27
2020-08-01 14:00 Arameisk-Syrianska IF - BK Forward 2020-01-15 18:28
2020-08-01 14:00 Rynninge IK - Tyresö FF 2020-01-15 18:29
2020-08-01 16:00 Newroz FC - Assyriska FF 2020-01-15 18:27
2020-08-01 16:00 Åtvidabergs FF - IFK Kumla 2020-01-15 18:29
2020-08-01 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:29
2020-08-01 16:30 FC Gute - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:29
2020-08-02 15:00 Huddinge IF - Värmbols FC 2020-01-15 18:28
2020-08-08 14:00 Rynninge IK - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:30
2020-08-08 14:00 Huddinge IF - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:30
2020-08-08 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Tyresö FF 2020-01-15 18:30
2020-08-08 14:00 Newroz FC - Värmbols FC 2020-01-15 18:30
2020-08-08 14:00 IFK Kumla - Assyriska FF 2020-01-15 18:29
2020-08-08 15:00 Åtvidabergs FF - BK Forward 2020-01-15 18:29
2020-08-08 16:30 FC Gute - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:31
2020-08-15 14:00 IFK Eskilstuna - Huddinge IF 2020-01-15 18:31
2020-08-15 14:00 Tyresö FF - Newroz FC 2020-01-15 18:31
2020-08-15 15:00 Assyriska FF - FC Gute 2020-01-15 18:32
2020-08-15 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:31
2020-08-15 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Rynninge IK 2020-01-15 18:33
2020-08-16 17:00 Värmbols FC - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:31
2020-08-17 19:00 BK Forward - IFK Kumla 2020-01-15 18:32
2020-08-22 14:00 IFK Kumla - Värmbols FC 2020-01-15 18:33
2020-08-22 14:00 Newroz FC - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:33
2020-08-22 14:00 Arameisk-Syrianska IF - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:34
2020-08-22 14:00 Huddinge IF - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:34
2020-08-22 15:00 Åtvidabergs FF - Tyresö FF 2020-01-15 18:33
2020-08-22 16:30 FC Gute - Rynninge IK 2020-01-15 18:34
2020-08-23 17:00 Assyriska FF - BK Forward 2020-01-15 18:33
2020-08-29 13:00 BK Forward - FC Gute 2020-01-15 18:34
2020-08-29 14:00 Tyresö FF - IFK Kumla 2020-01-15 18:34
2020-08-29 14:00 IFK Eskilstuna - Newroz FC 2020-01-15 18:34
2020-08-29 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:35
2020-08-29 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:34
2020-08-29 16:00 Värmbols FC - Assyriska FF 2020-01-15 18:34
2020-08-30 14:00 Rynninge IK - Huddinge IF 2020-01-15 18:35
2020-09-05 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Rynninge IK 2020-01-15 18:36
2020-09-05 14:00 Newroz FC - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:36
2020-09-05 14:00 BK Forward - Värmbols FC 2020-01-15 18:35
2020-09-05 14:00 IFK Kumla - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:35
2020-09-05 15:00 Åtvidabergs FF - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:35
2020-09-06 16:30 FC Gute - Huddinge IF 2020-01-15 18:36
2020-09-06 17:00 Assyriska FF - Tyresö FF 2020-01-15 18:35
2020-09-12 14:00 Huddinge IF - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:36
2020-09-12 14:00 IFK Eskilstuna - IFK Kumla 2020-01-15 18:36
2020-09-12 14:00 Tyresö FF - BK Forward 2020-01-15 18:36
2020-09-12 14:00 Rynninge IK - Newroz FC 2020-01-15 18:37
2020-09-12 14:15 Värmbols FC - FC Gute 2020-01-15 18:36
2020-09-12 15:00 Trosa-Vagnhärad SK - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:37
2020-09-12 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Assyriska FF 2020-01-15 18:36
2020-09-19 14:00 Rynninge IK - IFK Kumla 2020-01-15 18:38
2020-09-19 14:00 Huddinge IF - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:38
2020-09-19 14:00 Arameisk-Syrianska IF - Newroz FC 2020-01-15 18:38
2020-09-19 14:00 Tyresö FF - FC Gute 2020-01-15 18:37
2020-09-19 14:00 IFK Eskilstuna - BK Forward 2020-01-15 18:37
2020-09-19 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Assyriska FF 2020-01-15 18:38
2020-09-19 16:00 Assyriska IF i Norrköping - Värmbols FC 2020-01-15 18:37
2020-09-26 14:00 Newroz FC - Huddinge IF 2020-01-15 18:39
2020-09-26 14:00 IFK Kumla - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:39
2020-09-26 14:00 BK Forward - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:38
2020-09-26 15:00 Åtvidabergs FF - Rynninge IK 2020-01-15 18:39
2020-09-26 16:00 Värmbols FC - Tyresö FF 2020-01-15 18:38
2020-09-27 16:00 Assyriska FF - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:39
2020-09-27 16:30 FC Gute - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:40
2020-10-03 14:00 Tyresö FF - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:40
2020-10-03 14:00 BK Forward - Huddinge IF 2020-01-15 18:40
2020-10-03 14:00 IFK Kumla - Newroz FC 2020-01-15 18:40
2020-10-03 16:00 Assyriska IF i Norrköping - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:40
2020-10-03 16:00 Värmbols FC - Rynninge IK 2020-01-15 18:40
2020-10-03 16:00 Assyriska FF - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:40
2020-10-04 13:00 FC Gute - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:41
2020-10-10 14:00 Huddinge IF - Assyriska FF 2020-01-15 18:42
2020-10-10 14:00 Rynninge IK - BK Forward 2020-01-15 18:42
2020-10-10 14:30 Assyriska IF i Norrköping - FC Gute 2020-01-15 18:41
2020-10-10 16:00 Trosa-Vagnhärad SK - Värmbols FC 2020-01-15 18:42
2020-10-10 16:00 Newroz FC - Åtvidabergs FF 2020-01-15 18:41
2020-10-11 14:00 Arameisk-Syrianska IF - IFK Kumla 2020-01-15 18:42
2020-10-11 17:00 IFK Eskilstuna - Tyresö FF 2020-01-15 18:41
2020-10-17 Assyriska FF - Rynninge IK 2020-01-15 18:45
2020-10-17 Åtvidabergs FF - Arameisk-Syrianska IF 2020-01-15 18:45
2020-10-17 FC Gute - Newroz FC 2020-01-15 18:45
2020-10-17 IFK Kumla - Huddinge IF 2020-01-15 18:45
2020-10-17 Värmbols FC - IFK Eskilstuna 2020-01-15 18:45
2020-10-17 BK Forward - Trosa-Vagnhärad SK 2020-01-15 18:45
2020-10-17 Tyresö FF - Assyriska IF i Norrköping 2020-01-15 18:44
Div 2 Norra Götaland, herr 2020
2020-04-03 19:00 IFK Tidaholm - Vårgårda IK 2020-01-15 17:06
2020-04-04 13:30 Sävedalens IF - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:06
2020-04-04 14:00 IK Gauthiod - Ahlafors IF 2020-01-15 17:06
2020-04-04 14:00 Vänersborgs FK - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:06
2020-04-04 15:00 IK Oddevold - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:07
2020-04-04 16:00 Grebbestads IF - Lidköpings FK 2020-01-16 10:54
2020-04-05 16:00 Carlstad United BK - IFK Åmål 2020-01-17 13:27
2020-04-10 13:00 Stenungsunds IF - IK Gauthiod 2020-01-15 17:07
2020-04-10 13:00 Ahlafors IF - Sävedalens IF 2020-01-15 17:07
2020-04-10 14:00 IFK Åmål - Grebbestads IF 2020-01-16 10:39
2020-04-10 14:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs FK 2020-01-16 11:14
2020-04-10 14:00 Vårgårda IK - Carlstad United BK 2020-01-15 17:08
2020-04-10 16:00 Lidköpings FK - IK Oddevold 2020-01-15 17:08
2020-04-12 15:00 Vänersborgs IF - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:08
2020-04-17 19:00 Vänersborgs FK - Lidköpings FK 2020-01-15 17:09
2020-04-18 13:00 Stenungsunds IF - Ahlafors IF 2020-01-15 17:44
2020-04-18 14:00 IK Gauthiod - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:09
2020-04-18 14:00 IFK Tidaholm - Sävedalens IF 2020-01-15 17:44
2020-04-18 14:00 IK Oddevold - IFK Åmål 2020-01-15 17:08
2020-04-18 16:00 Grebbestads IF - Vårgårda IK 2020-01-16 10:54
2020-04-18 16:00 Carlstad United BK - Vänersborgs IF 2020-01-17 13:27
2020-04-25 13:30 Sävedalens IF - Carlstad United BK 2020-01-15 17:09
2020-04-25 14:00 Ahlafors IF - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:09
2020-04-25 14:00 Vårgårda IK - IK Oddevold 2020-01-15 17:09
2020-04-25 14:00 IFK Åmål - Vänersborgs FK 2020-01-16 10:39
2020-04-25 15:00 Vänersborgs IF - Grebbestads IF 2020-01-15 17:09
2020-04-25 15:00 Nordvärmland FF - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:10
2020-04-25 16:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod 2020-01-15 17:10
2020-05-01 13:00 Stenungsunds IF - Lidköpings FK 2020-01-15 17:10
2020-05-01 14:00 Vänersborgs FK - Vårgårda IK 2020-01-15 17:11
2020-05-01 14:00 Grebbestads IF - Sävedalens IF 2020-01-16 10:54
2020-05-01 15:00 Nordvärmland FF - Ahlafors IF 2020-01-15 17:10
2020-05-01 15:00 IK Oddevold - Vänersborgs IF 2020-01-16 14:24
2020-05-02 14:00 IK Gauthiod - IFK Åmål 2020-01-15 17:11
2020-05-03 16:00 Carlstad United BK - IFK Tidaholm 2020-01-17 13:27
2020-05-08 19:00 Vårgårda IK - IK Gauthiod 2020-01-15 17:11
2020-05-09 13:30 Sävedalens IF - IK Oddevold 2020-01-15 17:11
2020-05-09 14:00 IFK Åmål - Stenungsunds IF 2020-01-16 10:39
2020-05-09 14:00 IFK Tidaholm - Grebbestads IF 2020-01-15 17:12
2020-05-09 15:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:11
2020-05-09 16:00 Lidköpings FK - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:11
2020-05-10 16:00 Ahlafors IF - Carlstad United BK 2020-01-15 17:11
2020-05-15 19:00 Lidköpings FK - Ahlafors IF 2020-01-15 17:12
2020-05-15 19:00 Stenungsunds IF - Vårgårda IK 2020-01-15 17:12
2020-05-16 14:00 Grebbestads IF - Carlstad United BK 2020-01-16 10:54
2020-05-16 15:00 IK Oddevold - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:13
2020-05-16 16:00 Nordvärmland FF - IFK Åmål 2020-01-15 17:12
2020-05-16 16:00 Vänersborgs FK - Sävedalens IF 2020-01-15 17:13
2020-05-16 16:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:13
2020-05-20 19:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs FK 2020-01-17 10:07
2020-05-20 19:15 Ahlafors IF - Grebbestads IF 2020-01-15 17:14
2020-05-21 14:00 Vårgårda IK - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:14
2020-05-21 16:00 IFK Åmål - Lidköpings FK 2020-01-16 10:39
2020-05-23 13:30 Sävedalens IF - IK Gauthiod 2020-01-15 17:13
2020-05-23 16:00 Carlstad United BK - IK Oddevold 2020-01-17 13:27
2020-05-24 16:00 Vänersborgs IF - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:13
2020-05-24 18:00 IFK Tidaholm - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:13
2020-05-27 19:00 Lidköpings FK - Vårgårda IK 2020-01-15 17:14
2020-05-29 19:00 IK Gauthiod - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:14
2020-05-29 19:30 Stenungsunds IF - Sävedalens IF 2020-01-15 17:15
2020-05-30 15:00 IK Oddevold - Grebbestads IF 2020-01-16 14:25
2020-05-30 16:00 Nordvärmland FF - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:15
2020-05-30 16:00 Vänersborgs FK - Carlstad United BK 2020-01-15 17:14
2020-05-30 16:00 IFK Åmål - Ahlafors IF 2020-01-16 10:39
2020-06-04 19:00 Vänersborgs IF - Lidköpings FK 2020-01-15 17:16
2020-06-05 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs FK 2020-01-16 10:54
2020-06-05 19:00 Ahlafors IF - IK Oddevold 2020-01-15 17:16
2020-06-06 13:30 Sävedalens IF - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:16
2020-06-06 14:00 Vårgårda IK - IFK Åmål 2020-01-15 17:16
2020-06-06 16:00 IFK Tidaholm - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:16
2020-06-07 16:00 Carlstad United BK - IK Gauthiod 2020-01-17 13:27
2020-06-12 19:00 Vårgårda IK - Ahlafors IF 2020-01-15 17:17
2020-06-12 19:00 Vänersborgs FK - IK Oddevold 2020-01-15 17:17
2020-06-13 13:00 Stenungsunds IF - Carlstad United BK 2020-01-15 17:17
2020-06-13 14:00 IK Gauthiod - Grebbestads IF 2020-01-15 17:17
2020-06-13 16:00 Nordvärmland FF - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:17
2020-06-14 15:00 Lidköpings FK - Sävedalens IF 2020-01-15 17:17
2020-06-14 16:00 IFK Åmål - Vänersborgs IF 2020-01-16 10:39
2020-06-17 19:00 IFK Tidaholm - Lidköpings FK 2020-01-15 17:18
2020-06-17 19:00 Grebbestads IF - Stenungsunds IF 2020-01-16 10:54
2020-06-17 19:00 IK Oddevold - IK Gauthiod 2020-01-15 17:17
2020-06-18 19:00 Vänersborgs IF - Vårgårda IK 2020-01-15 17:18
2020-06-18 19:00 Ahlafors IF - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:18
2020-06-18 19:30 Sävedalens IF - IFK Åmål 2020-01-15 17:18
2020-06-21 18:00 Carlstad United BK - Nordvärmland FF 2020-01-17 13:27
2020-06-26 18:30 Nordvärmland FF - Grebbestads IF 2020-01-15 17:19
2020-06-26 19:00 Vänersborgs IF - Ahlafors IF 2020-01-15 17:18
2020-06-27 13:00 Stenungsunds IF - IK Oddevold 2020-01-15 17:19
2020-06-27 14:00 Vårgårda IK - Sävedalens IF 2020-01-15 17:19
2020-06-27 14:00 IFK Åmål - IFK Tidaholm 2020-01-16 10:39
2020-06-27 16:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:18
2020-06-28 18:00 Lidköpings FK - Carlstad United BK 2020-01-15 17:19
2020-07-01 19:00 Vänersborgs FK - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:20
2020-07-01 19:00 IFK Tidaholm - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:20
2020-07-01 19:00 Sävedalens IF - Ahlafors IF 2020-01-15 17:20
2020-07-01 19:30 Grebbestads IF - IFK Åmål 2020-01-16 10:54
2020-07-02 19:00 IK Oddevold - Lidköpings FK 2020-01-16 14:25
2020-07-04 14:00 IK Gauthiod - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:19
2020-07-05 16:00 Carlstad United BK - Vårgårda IK 2020-01-17 13:27
2020-08-01 13:00 Ahlafors IF - IK Gauthiod 2020-01-15 17:22
2020-08-01 14:00 Vårgårda IK - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:21
2020-08-01 15:00 Nordvärmland FF - IK Oddevold 2020-01-15 17:21
2020-08-01 16:00 Lidköpings FK - Grebbestads IF 2020-01-15 17:21
2020-08-01 16:00 Vänersborgs IF - Sävedalens IF 2020-01-15 17:23
2020-08-04 19:00 IFK Åmål - Carlstad United BK 2020-01-16 10:39
2020-08-07 19:00 Vårgårda IK - Grebbestads IF 2020-01-15 17:24
2020-08-07 19:00 Lidköpings FK - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:24
2020-08-08 13:00 Ahlafors IF - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:24
2020-08-08 13:30 Sävedalens IF - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:23
2020-08-08 15:00 Nordvärmland FF - IK Gauthiod 2020-01-15 17:24
2020-08-08 16:00 IFK Åmål - IK Oddevold 2020-01-16 10:39
2020-08-09 16:00 Vänersborgs IF - Carlstad United BK 2020-01-15 17:23
2020-08-14 19:00 Vänersborgs FK - IFK Åmål 2020-01-15 17:25
2020-08-14 19:00 Grebbestads IF - Vänersborgs IF 2020-01-16 10:54
2020-08-14 19:00 IFK Tidaholm - Ahlafors IF 2020-01-15 17:26
2020-08-15 14:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK 2020-01-15 17:25
2020-08-15 15:00 IK Oddevold - Vårgårda IK 2020-01-15 17:25
2020-08-15 15:00 Stenungsunds IF - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:26
2020-08-15 16:00 Carlstad United BK - Sävedalens IF 2020-01-17 13:27
2020-08-22 13:30 Sävedalens IF - Grebbestads IF 2020-01-15 17:26
2020-08-22 14:00 Ahlafors IF - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:26
2020-08-22 14:00 IFK Tidaholm - Carlstad United BK 2020-01-15 17:26
2020-08-22 14:00 IFK Åmål - IK Gauthiod 2020-01-16 10:39
2020-08-22 15:00 Vänersborgs IF - IK Oddevold 2020-01-15 17:26
2020-08-23 14:00 Vårgårda IK - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:26
2020-08-23 15:00 Lidköpings FK - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:26
2020-08-28 18:15 Stenungsunds IF - IFK Åmål 2020-01-15 17:27
2020-08-28 19:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:27
2020-08-29 14:00 IK Gauthiod - Vårgårda IK 2020-01-15 17:27
2020-08-29 14:00 Grebbestads IF - IFK Tidaholm 2020-01-16 10:54
2020-08-29 15:00 IK Oddevold - Sävedalens IF 2020-01-15 17:27
2020-08-29 15:00 Nordvärmland FF - Lidköpings FK 2020-01-15 17:27
2020-08-30 16:00 Carlstad United BK - Ahlafors IF 2020-01-17 13:27
2020-09-04 19:00 Vänersborgs IF - IK Gauthiod 2020-01-15 17:28
2020-09-05 13:00 Ahlafors IF - Lidköpings FK 2020-01-15 17:28
2020-09-05 13:00 Vårgårda IK - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:28
2020-09-05 14:00 IFK Tidaholm - IK Oddevold 2020-01-15 17:28
2020-09-05 14:00 Sävedalens IF - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:28
2020-09-05 14:00 IFK Åmål - Nordvärmland FF 2020-01-16 10:39
2020-09-05 15:00 Carlstad United BK - Grebbestads IF 2020-01-17 13:27
2020-09-11 19:00 Vänersborgs FK - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:29
2020-09-12 13:00 Stenungsunds IF - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:29
2020-09-12 14:00 Grebbestads IF - Ahlafors IF 2020-01-16 10:54
2020-09-12 14:00 IK Gauthiod - Sävedalens IF 2020-01-15 17:29
2020-09-12 15:00 Nordvärmland FF - Vårgårda IK 2020-01-15 17:29
2020-09-12 16:00 Lidköpings FK - IFK Åmål 2020-01-15 17:29
2020-09-14 19:30 IK Oddevold - Carlstad United BK 2020-01-15 17:29
2020-09-18 19:00 Vänersborgs FK - Grebbestads IF 2020-01-15 17:30
2020-09-19 13:00 Stenungsunds IF - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:30
2020-09-19 14:00 IFK Åmål - Vårgårda IK 2020-01-16 10:39
2020-09-19 14:00 IK Gauthiod - Carlstad United BK 2020-01-15 17:29
2020-09-19 15:00 IK Oddevold - Ahlafors IF 2020-01-15 17:30
2020-09-19 15:00 Nordvärmland FF - Sävedalens IF 2020-01-15 17:30
2020-09-19 16:00 Lidköpings FK - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:30
2020-09-26 13:00 Ahlafors IF - IFK Åmål 2020-01-15 17:32
2020-09-26 13:30 Sävedalens IF - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:31
2020-09-26 14:00 Vårgårda IK - Lidköpings FK 2020-01-15 17:31
2020-09-26 14:00 IFK Tidaholm - IK Gauthiod 2020-01-15 17:31
2020-09-26 14:00 Grebbestads IF - IK Oddevold 2020-01-16 10:54
2020-09-26 15:00 Vänersborgs IF - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:31
2020-09-27 15:00 Carlstad United BK - Vänersborgs FK 2020-01-17 13:27
2020-10-01 19:00 Vänersborgs FK - IK Gauthiod 2020-01-15 17:32
2020-10-03 13:00 Ahlafors IF - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:33
2020-10-03 13:30 Sävedalens IF - Vårgårda IK 2020-01-15 17:32
2020-10-03 14:00 Grebbestads IF - Nordvärmland FF 2020-01-16 10:54
2020-10-03 14:00 IFK Tidaholm - IFK Åmål 2020-01-15 17:32
2020-10-03 15:00 IK Oddevold - Stenungsunds IF 2020-01-15 17:32
2020-10-04 15:00 Carlstad United BK - Lidköpings FK 2020-01-17 13:27
2020-10-08 19:00 Vänersborgs FK - Ahlafors IF 2020-01-15 17:33
2020-10-10 13:00 Stenungsunds IF - Grebbestads IF 2020-01-15 17:33
2020-10-10 14:00 Vårgårda IK - Vänersborgs IF 2020-01-15 17:33
2020-10-10 14:00 Nordvärmland FF - Carlstad United BK 2020-01-15 17:33
2020-10-10 14:00 IFK Åmål - Sävedalens IF 2020-01-16 10:39
2020-10-10 14:00 IK Gauthiod - IK Oddevold 2020-01-15 17:33
2020-10-10 16:00 Lidköpings FK - IFK Tidaholm 2020-01-15 17:33
2020-10-17 14:00 Vänersborgs IF - IFK Åmål 2020-01-15 17:34
2020-10-17 14:00 Carlstad United BK - Stenungsunds IF 2020-01-17 13:27
2020-10-17 14:00 Grebbestads IF - IK Gauthiod 2020-01-16 10:54
2020-10-17 14:00 IK Oddevold - Vänersborgs FK 2020-01-15 17:34
2020-10-17 14:00 Sävedalens IF - Lidköpings FK 2020-01-15 17:34
2020-10-17 14:00 Ahlafors IF - Vårgårda IK 2020-01-15 17:40
2020-10-17 14:00 IFK Tidaholm - Nordvärmland FF 2020-01-15 17:34
Div 2 Östra Götaland, herr 2020
2020-04-03 19:00 Hässleholms IF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:06
2020-04-04 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - Nosaby IF 2020-01-15 18:07
2020-04-04 14:00 Österlen FF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:07
2020-04-04 15:00 IFK Karlshamn - IK Tord 2020-01-15 18:07
2020-04-04 15:00 Dalstorps IF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:07
2020-04-05 14:00 Husqvarna FF - IFK Berga 2020-01-15 18:06
2020-04-05 15:00 Räppe GOIF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:07
2020-04-09 18:30 IK Tord - Dalstorps IF 2020-01-15 18:08
2020-04-10 14:00 IFK Berga - Hässleholms IF 2020-01-16 09:02
2020-04-10 14:00 Nosaby IF - Österlen FF 2020-01-15 18:09
2020-04-10 14:00 IFÖ Bromölla IF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:08
2020-04-10 16:00 Kristianstad FC - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:09
2020-04-11 14:00 Asarums IF FK - Räppe GOIF 2020-01-15 18:08
2020-04-13 15:00 IFK Hässleholm - Husqvarna FF 2020-01-15 18:08
2020-04-18 14:00 Österlen FF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:09
2020-04-18 14:00 IFK Hässleholm - IFK Berga 2020-01-15 18:09
2020-04-18 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - Hässleholms IF 2020-01-15 18:09
2020-04-18 15:00 IFK Karlshamn - Nosaby IF 2020-01-15 18:09
2020-04-18 15:00 Dalstorps IF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:09
2020-04-19 14:00 Husqvarna FF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:10
2020-04-19 15:00 Räppe GOIF - IK Tord 2020-01-15 18:09
2020-04-24 19:15 Hässleholms IF - Österlen FF 2020-01-15 18:10
2020-04-25 Nosaby IF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:10
2020-04-25 14:00 IFÖ Bromölla IF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:10
2020-04-25 14:00 IFK Berga - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-16 09:02
2020-04-25 14:00 IK Tord - Husqvarna FF 2020-01-15 18:10
2020-04-25 14:00 Asarums IF FK - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:10
2020-04-27 19:00 Kristianstad FC - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:10
2020-05-01 14:00 Asarums IF FK - IFK Berga 2020-01-15 18:11
2020-05-01 14:00 Räppe GOIF - Nosaby IF 2020-01-15 18:12
2020-05-01 15:00 Dalstorps IF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:12
2020-05-01 15:00 Österlen FF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:11
2020-05-02 14:00 Husqvarna FF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:11
2020-05-02 15:00 IFK Karlshamn - Hässleholms IF 2020-01-15 18:11
2020-05-03 13:30 IFK Hässleholm - IK Tord 2020-01-15 18:11
2020-05-09 14:00 IFK Berga - Österlen FF 2020-01-15 18:12
2020-05-09 14:00 Nosaby IF - Husqvarna FF 2020-01-15 18:12
2020-05-09 14:00 Hässleholms IF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:13
2020-05-09 14:00 IFÖ Bromölla IF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:12
2020-05-09 14:00 IK Tord - Asarums IF FK 2020-01-15 18:12
2020-05-10 16:00 Kristianstad FC - Räppe GOIF 2020-01-15 18:13
2020-05-13 19:00 Asarums IF FK - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:13
2020-05-16 15:00 IFK Karlshamn - Österlen FF 2020-01-15 18:14
2020-05-16 15:00 Husqvarna FF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:14
2020-05-16 16:00 Dalstorps IF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:14
2020-05-16 16:00 Räppe GOIF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:15
2020-05-17 14:00 IK Tord - IFK Berga 2020-01-15 18:14
2020-05-17 17:00 IFK Hässleholm - Nosaby IF 2020-01-15 18:13
2020-05-21 14:00 Nosaby IF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:16
2020-05-21 15:00 Österlen FF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:15
2020-05-22 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Räppe GOIF 2020-01-15 18:15
2020-05-23 14:00 IFK Berga - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:16
2020-05-23 14:00 IFÖ Bromölla IF - IK Tord 2020-01-15 18:16
2020-05-24 14:00 Hässleholms IF - Husqvarna FF 2020-01-15 18:15
2020-05-25 19:00 Kristianstad FC - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:15
2020-05-30 14:00 Dalstorps IF - IFK Karlshamn 2020-01-16 10:00
2020-05-30 14:00 Husqvarna FF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:17
2020-05-30 14:00 Räppe GOIF - Österlen FF 2020-01-15 18:17
2020-05-30 14:00 IFÖ Bromölla IF - IFK Berga 2020-01-15 18:17
2020-05-30 16:00 IK Tord - Nosaby IF 2020-01-15 18:18
2020-05-30 16:00 Asarums IF FK - Kristianstad FC 2020-01-15 18:19
2020-05-31 18:00 IFK Hässleholm - Hässleholms IF 2020-01-15 18:18
2020-06-05 Hässleholms IF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:21
2020-06-05 19:00 Nosaby IF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:21
2020-06-06 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:20
2020-06-06 14:00 IFK Berga - Dalstorps IF 2020-01-15 18:21
2020-06-06 16:00 IFK Karlshamn - Räppe GOIF 2020-01-15 18:19
2020-06-06 16:00 Kristianstad FC - IK Tord 2020-01-15 18:21
2020-06-06 16:00 Österlen FF - Husqvarna FF 2020-01-15 18:21
2020-06-10 19:00 IFÖ Bromölla IF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:22
2020-06-11 19:00 IK Tord - Hässleholms IF 2020-01-15 18:22
2020-06-13 14:00 Husqvarna FF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:22
2020-06-13 14:00 Nosaby IF - IFK Berga 2020-01-15 18:22
2020-06-13 16:00 Räppe GOIF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:23
2020-06-14 13:30 IFK Hässleholm - Österlen FF 2020-01-15 18:23
2020-06-17 19:00 Hässleholms IF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:26
2020-06-17 19:00 Kristianstad FC - Nosaby IF 2020-01-15 18:27
2020-06-18 19:00 IFK Berga - Räppe GOIF 2020-01-15 18:27
2020-06-18 19:15 Österlen FF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:26
2020-06-18 19:30 FK Älmeboda/Linneryd - IK Tord 2020-01-15 18:26
2020-06-22 19:00 IFK Karlshamn - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:28
2020-06-24 19:00 IFÖ Bromölla IF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:29
2020-06-27 14:00 Nosaby IF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:28
2020-06-27 14:00 IFK Hässleholm - Dalstorps IF 2020-01-15 18:30
2020-06-27 14:00 Husqvarna FF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:28
2020-06-27 16:00 Asarums IF FK - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:30
2020-06-28 15:00 IK Tord - Österlen FF 2020-01-15 18:29
2020-06-28 16:00 Kristianstad FC - IFK Berga 2020-01-15 18:28
2020-07-01 19:00 Dalstorps IF - IK Tord 2020-01-15 18:31
2020-07-01 19:00 IFK Karlshamn - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:31
2020-07-03 19:00 Hässleholms IF - IFK Berga 2020-01-15 18:32
2020-07-04 14:00 Husqvarna FF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:30
2020-07-04 14:00 Räppe GOIF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:30
2020-07-04 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Kristianstad FC 2020-01-15 18:32
2020-07-05 14:00 Österlen FF - Nosaby IF 2020-01-15 18:32
2020-07-11 14:00 Asarums IF FK - Dalstorps IF 2020-01-15 18:34
2020-08-01 14:00 IFK Berga - Husqvarna FF 2020-01-15 18:35
2020-08-01 14:00 Nosaby IF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:33
2020-08-01 16:00 IK Tord - IFK Karlshamn 2020-01-15 19:29
2020-08-02 13:30 IFK Hässleholm - Räppe GOIF 2020-01-15 18:34
2020-08-02 16:00 IFÖ Bromölla IF - Österlen FF 2020-01-15 18:36
2020-08-03 19:00 Kristianstad FC - Hässleholms IF 2020-01-15 18:33
2020-08-08 14:00 Hässleholms IF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:36
2020-08-08 14:00 Nosaby IF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:36
2020-08-08 14:00 IFÖ Bromölla IF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:36
2020-08-08 14:00 IK Tord - Räppe GOIF 2020-01-15 18:37
2020-08-08 14:00 IFK Berga - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:37
2020-08-08 16:00 Asarums IF FK - Husqvarna FF 2020-01-15 18:37
2020-08-10 19:30 Kristianstad FC - Österlen FF 2020-01-15 18:36
2020-08-14 19:00 Österlen FF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:38
2020-08-14 19:00 IFK Karlshamn - Kristianstad FC 2020-01-15 18:38
2020-08-15 14:00 Husqvarna FF - IK Tord 2020-01-15 18:37
2020-08-15 14:00 Räppe GOIF - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:37
2020-08-15 14:00 IFK Hässleholm - Asarums IF FK 2020-01-15 18:38
2020-08-15 15:00 Dalstorps IF - Nosaby IF 2020-01-15 18:38
2020-08-17 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - IFK Berga 2020-01-16 09:03
2020-08-22 14:00 Nosaby IF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:39
2020-08-22 14:00 IFK Berga - Asarums IF FK 2020-01-15 18:39
2020-08-22 14:00 IFÖ Bromölla IF - Husqvarna FF 2020-01-15 18:39
2020-08-23 14:00 IK Tord - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:39
2020-08-23 14:00 Hässleholms IF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:38
2020-08-23 15:00 Kristianstad FC - Dalstorps IF 2020-01-15 18:39
2020-08-29 14:00 Husqvarna FF - Nosaby IF 2020-01-15 18:39
2020-08-29 14:00 Österlen FF - IFK Berga 2020-01-15 18:40
2020-08-29 14:00 Asarums IF FK - IK Tord 2020-01-15 18:40
2020-08-29 14:00 IFK Hässleholm - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:41
2020-08-29 15:00 Räppe GOIF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:40
2020-08-29 15:00 Dalstorps IF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:40
2020-08-29 15:00 IFK Karlshamn - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:40
2020-09-04 19:00 Hässleholms IF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:41
2020-09-05 14:00 IFK Berga - IK Tord 2020-01-15 18:41
2020-09-05 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - Dalstorps IF 2020-01-15 18:41
2020-09-05 14:00 IFÖ Bromölla IF - Asarums IF FK 2020-01-15 18:41
2020-09-05 14:00 Nosaby IF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:41
2020-09-06 14:00 Österlen FF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:41
2020-09-06 15:00 Kristianstad FC - Husqvarna FF 2020-01-15 18:41
2020-09-10 19:00 IFK Hässleholm - Kristianstad FC 2020-01-15 18:42
2020-09-12 14:00 IK Tord - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:42
2020-09-12 14:00 IFK Karlshamn - IFK Berga 2020-01-15 18:42
2020-09-12 14:00 Husqvarna FF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:42
2020-09-12 14:00 Räppe GOIF - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:42
2020-09-12 15:00 Dalstorps IF - Österlen FF 2020-01-15 18:42
2020-09-13 13:00 Asarums IF FK - Nosaby IF 2020-01-15 18:42
2020-09-19 14:00 Asarums IF FK - Hässleholms IF 2020-01-15 18:43
2020-09-19 14:00 IK Tord - Kristianstad FC 2020-01-15 18:43
2020-09-19 14:00 Husqvarna FF - Österlen FF 2020-01-15 18:42
2020-09-19 14:00 IFK Hässleholm - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:43
2020-09-19 14:00 IFÖ Bromölla IF - Nosaby IF 2020-01-15 18:43
2020-09-19 15:00 Dalstorps IF - IFK Berga 2020-01-15 18:43
2020-09-21 14:00 Räppe GOIF - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:43
2020-09-24 19:00 Hässleholms IF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:44
2020-09-26 14:00 IFK Berga - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:44
2020-09-26 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - Husqvarna FF 2020-01-15 18:44
2020-09-26 14:00 IFK Karlshamn - Dalstorps IF 2020-01-15 18:43
2020-09-26 14:00 Nosaby IF - IK Tord 2020-01-15 18:44
2020-09-26 15:00 Österlen FF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:43
2020-09-27 16:00 Kristianstad FC - Asarums IF FK 2020-01-15 18:44
2020-10-02 19:00 Hässleholms IF - Nosaby IF 2020-01-15 18:45
2020-10-03 14:00 IFK Berga - Kristianstad FC 2020-01-15 18:45
2020-10-03 14:00 Räppe GOIF - Husqvarna FF 2020-01-15 18:44
2020-10-03 15:00 Dalstorps IF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:45
2020-10-03 15:00 IFK Karlshamn - Asarums IF FK 2020-01-15 18:45
2020-10-03 15:00 Österlen FF - IK Tord 2020-01-15 18:45
2020-10-10 14:00 Asarums IF FK - Österlen FF 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 IFK Hässleholm - IFK Karlshamn 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 IFÖ Bromölla IF - Hässleholms IF 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 Nosaby IF - Kristianstad FC 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 Räppe GOIF - IFK Berga 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 Husqvarna FF - Dalstorps IF 2020-01-15 18:46
2020-10-10 14:00 IK Tord - FK Älmeboda/Linneryd 2020-01-15 18:46
2020-10-18 14:00 FK Älmeboda/Linneryd - Asarums IF FK 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 Hässleholms IF - IK Tord 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 Österlen FF - IFK Hässleholm 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 IFK Karlshamn - Husqvarna FF 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 Kristianstad FC - IFÖ Bromölla IF 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 Dalstorps IF - Räppe GOIF 2020-01-15 18:47
2020-10-18 14:00 IFK Berga - Nosaby IF 2020-01-15 18:47
Div 2 Västra Götaland, herr 2020
2020-04-04 13:00 Västra Frölunda IF - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:05
2020-04-04 13:00 FC Rosengård 1917 - BK Olympic 2020-01-15 17:05
2020-04-04 13:30 Vinbergs IF - Assyriska BK 2020-01-16 11:43
2020-04-04 14:00 Ullareds IK - Onsala BK 2020-01-15 17:06
2020-04-04 14:00 Eslövs BK - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:05
2020-04-04 14:00 IS Halmia - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:05
2020-04-05 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Ängelholms FF 2020-01-15 17:06
2020-04-09 19:30 Assyriska BK - Ullareds IK 2020-01-15 17:07
2020-04-10 16:00 Onsala BK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:07
2020-04-11 14:00 IFK Malmö FK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:06
2020-04-11 14:00 BK Olympic - Eslövs BK 2020-01-15 17:47
2020-04-12 13:00 KSF Prespa Birlik - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:06
2020-04-13 14:00 Varbergs GIF FK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:07
2020-04-13 16:00 Ängelholms FF - IS Halmia 2020-01-15 17:06
2020-04-17 19:00 Eslövs BK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:07
2020-04-18 13:00 Västra Frölunda IF - Ängelholms FF 2020-01-15 17:08
2020-04-18 13:30 Vinbergs IF - BK Olympic 2020-01-16 11:43
2020-04-18 14:00 KSF Prespa Birlik - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:07
2020-04-18 14:00 Ullareds IK - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:07
2020-04-18 15:00 IF Limhamn Bunkeflo - Assyriska BK 2020-01-15 17:08
2020-04-18 16:00 IS Halmia - Onsala BK 2020-01-15 17:08
2020-04-24 19:00 Assyriska BK - IS Halmia 2020-01-17 14:20
2020-04-25 13:00 FC Rosengård 1917 - Vinbergs IF 2020-01-15 17:08
2020-04-25 13:00 Onsala BK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:09
2020-04-25 14:00 IFK Malmö FK - Eslövs BK 2020-01-15 17:38
2020-04-25 14:00 BK Olympic - Ullareds IK 2020-01-15 17:47
2020-04-25 14:00 Varbergs GIF FK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:08
2020-04-25 16:00 Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:09
2020-05-01 13:00 Vinbergs IF - Eslövs BK 2020-01-16 11:43
2020-05-01 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic 2020-01-15 17:10
2020-05-02 13:00 Västra Frölunda IF - Assyriska BK 2020-01-15 17:10
2020-05-02 14:00 KSF Prespa Birlik - Onsala BK 2020-01-15 17:09
2020-05-02 14:00 Ullareds IK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:09
2020-05-02 16:00 Ängelholms FF - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:09
2020-05-04 19:00 IS Halmia - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:10
2020-05-09 13:00 FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:11
2020-05-09 14:00 Varbergs GIF FK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:10
2020-05-09 14:00 IFK Malmö FK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:10
2020-05-09 14:00 BK Olympic - IS Halmia 2020-01-15 17:47
2020-05-09 16:00 Assyriska BK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:10
2020-05-09 16:00 Onsala BK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:10
2020-05-10 14:00 Eslövs BK - Ullareds IK 2020-01-15 17:11
2020-05-15 19:00 KSF Prespa Birlik - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:11
2020-05-15 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Eslövs BK 2020-01-15 17:12
2020-05-16 13:00 Västra Frölunda IF - BK Olympic 2020-01-15 17:12
2020-05-16 14:00 Onsala BK - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:12
2020-05-16 16:00 IS Halmia - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:12
2020-05-16 16:00 Ullareds IK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:13
2020-05-20 19:00 Eslövs BK - IS Halmia 2020-01-15 17:13
2020-05-21 13:30 Vinbergs IF - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-16 11:43
2020-05-21 14:00 BK Olympic - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:47
2020-05-22 19:30 Assyriska BK - Onsala BK 2020-01-15 17:14
2020-05-23 13:00 FC Rosengård 1917 - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:13
2020-05-23 14:00 Varbergs GIF FK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:14
2020-05-23 14:00 IFK Malmö FK - Ullareds IK 2020-01-15 17:14
2020-05-29 18:30 KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:15
2020-05-29 19:00 Onsala BK - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:15
2020-05-30 13:00 Assyriska BK - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:15
2020-05-30 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Ullareds IK 2020-01-15 17:15
2020-05-30 16:00 IS Halmia - Vinbergs IF 2020-01-15 17:14
2020-05-31 13:00 Västra Frölunda IF - Eslövs BK 2020-01-15 17:14
2020-05-31 14:00 Ängelholms FF - BK Olympic 2020-01-15 17:15
2020-06-06 13:00 FC Rosengård 1917 - Ängelholms FF 2020-01-15 17:16
2020-06-06 13:30 Vinbergs IF - Västra Frölunda IF 2020-01-16 11:43
2020-06-06 14:00 Varbergs GIF FK - Assyriska BK 2020-01-15 17:16
2020-06-06 16:00 Eslövs BK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:15
2020-06-06 16:00 Ullareds IK - IS Halmia 2020-01-15 17:17
2020-06-07 14:00 BK Olympic - Onsala BK 2020-01-15 17:48
2020-06-07 14:00 IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:16
2020-06-12 19:00 Ängelholms FF - Eslövs BK 2020-01-15 17:17
2020-06-13 13:00 Assyriska BK - BK Olympic 2020-01-15 17:17
2020-06-13 14:00 Varbergs GIF FK - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:17
2020-06-13 16:00 Västra Frölunda IF - Ullareds IK 2020-01-15 17:17
2020-06-13 16:00 Onsala BK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:17
2020-06-14 13:00 KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF 2020-01-15 17:18
2020-06-14 16:00 IS Halmia - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:17
2020-06-18 19:00 BK Olympic - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:48
2020-06-18 19:00 Vinbergs IF - Ängelholms FF 2020-01-16 11:43
2020-06-18 19:00 IF Limhamn Bunkeflo - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:18
2020-06-20 13:00 FC Rosengård 1917 - Assyriska BK 2020-01-15 17:18
2020-06-21 14:00 IFK Malmö FK - IS Halmia 2020-01-15 17:19
2020-06-21 16:00 Eslövs BK - Onsala BK 2020-01-15 17:18
2020-06-21 16:00 Ullareds IK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:18
2020-06-23 19:00 Vinbergs IF - Varbergs GIF FK 2020-01-16 11:43
2020-06-26 18:30 KSF Prespa Birlik - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:20
2020-06-27 13:00 Västra Frölunda IF - IS Halmia 2020-01-15 17:19
2020-06-27 14:00 BK Olympic - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:48
2020-06-27 14:00 Varbergs GIF FK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:19
2020-06-27 16:00 Assyriska BK - Eslövs BK 2020-01-15 17:19
2020-06-27 16:00 Onsala BK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:19
2020-06-27 16:00 Ängelholms FF - Ullareds IK 2020-01-15 17:20
2020-07-01 19:00 Eslövs BK - BK Olympic 2020-01-15 17:40
2020-07-04 13:00 FC Rosengård 1917 - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:21
2020-07-04 13:00 Västra Frölunda IF - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:20
2020-07-04 14:00 Ullareds IK - Assyriska BK 2020-01-15 17:20
2020-07-04 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - Onsala BK 2020-01-15 17:20
2020-07-05 16:00 IS Halmia - Ängelholms FF 2020-01-15 17:20
2020-08-01 13:00 Onsala BK - Ullareds IK 2020-01-15 17:22
2020-08-01 13:00 Assyriska BK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:22
2020-08-01 14:00 Varbergs GIF FK - Eslövs BK 2020-01-15 17:22
2020-08-01 14:00 BK Olympic - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:48
2020-08-01 14:00 IFK Malmö FK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:22
2020-08-01 16:00 Ängelholms FF - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:22
2020-08-02 14:00 KSF Prespa Birlik - IS Halmia 2020-01-15 17:22
2020-08-07 19:00 Varbergs GIF FK - Ullareds IK 2020-01-15 17:23
2020-08-08 13:00 Onsala BK - IS Halmia 2020-01-15 17:23
2020-08-08 13:00 FC Rosengård 1917 - Eslövs BK 2020-01-15 17:23
2020-08-08 13:30 Assyriska BK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-17 13:59
2020-08-08 14:00 BK Olympic - Vinbergs IF 2020-01-15 17:48
2020-08-08 14:00 IFK Malmö FK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:23
2020-08-08 16:00 Ängelholms FF - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:23
2020-08-14 19:00 Eslövs BK - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:24
2020-08-15 13:30 Vinbergs IF - FC Rosengård 1917 2020-01-16 11:43
2020-08-15 14:00 Ullareds IK - BK Olympic 2020-01-15 17:24
2020-08-15 16:00 Västra Frölunda IF - Onsala BK 2020-01-15 17:24
2020-08-15 16:00 IS Halmia - Assyriska BK 2020-01-15 17:24
2020-08-16 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:24
2020-08-16 14:00 KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF 2020-01-15 17:25
2020-08-21 19:00 Varbergs GIF FK - IS Halmia 2020-01-15 17:25
2020-08-22 13:00 FC Rosengård 1917 - Ullareds IK 2020-01-15 17:25
2020-08-22 13:00 Assyriska BK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:25
2020-08-22 14:00 BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:48
2020-08-22 14:00 IFK Malmö FK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:25
2020-08-22 14:00 Eslövs BK - Vinbergs IF 2020-01-15 17:25
2020-08-22 14:00 Onsala BK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:25
2020-08-29 12:00 Västra Frölunda IF - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:26
2020-08-29 13:30 Vinbergs IF - IFK Malmö FK 2020-01-16 11:43
2020-08-29 14:00 IS Halmia - BK Olympic 2020-01-15 17:41
2020-08-29 14:00 Ullareds IK - Eslövs BK 2020-01-15 17:26
2020-08-29 16:00 Ängelholms FF - Onsala BK 2020-01-15 17:26
2020-08-29 18:00 IF Limhamn Bunkeflo - FC Rosengård 1917 2020-01-17 13:59
2020-08-30 14:00 KSF Prespa Birlik - Assyriska BK 2020-01-15 17:26
2020-09-04 19:00 Eslövs BK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:27
2020-09-04 19:00 Varbergs GIF FK - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:27
2020-09-05 13:00 Assyriska BK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:27
2020-09-05 13:00 FC Rosengård 1917 - IS Halmia 2020-01-15 17:27
2020-09-05 14:00 BK Olympic - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:48
2020-09-05 14:00 IFK Malmö FK - Onsala BK 2020-01-15 17:27
2020-09-06 16:00 Vinbergs IF - Ullareds IK 2020-01-16 11:43
2020-09-10 19:00 IS Halmia - Eslövs BK 2020-01-15 17:28
2020-09-12 12:00 Västra Frölunda IF - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:27
2020-09-12 13:00 Onsala BK - Assyriska BK 2020-01-15 17:28
2020-09-12 14:00 Ullareds IK - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:28
2020-09-12 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Vinbergs IF 2020-01-15 17:28
2020-09-12 16:00 Ängelholms FF - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:28
2020-09-13 14:00 KSF Prespa Birlik - BK Olympic 2020-01-15 17:28
2020-09-18 19:00 Assyriska BK - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:29
2020-09-19 12:00 Västra Frölunda IF - Vinbergs IF 2020-01-15 17:28
2020-09-19 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:29
2020-09-19 14:00 Onsala BK - BK Olympic 2020-01-15 17:29
2020-09-19 16:00 Ängelholms FF - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:29
2020-09-20 13:00 KSF Prespa Birlik - Eslövs BK 2020-01-15 17:29
2020-09-20 16:00 IS Halmia - Ullareds IK 2020-01-15 17:28
2020-09-25 19:30 Varbergs GIF FK - Onsala BK 2020-01-15 17:30
2020-09-26 13:00 FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:30
2020-09-26 13:30 Vinbergs IF - IS Halmia 2020-01-16 11:43
2020-09-26 14:00 IFK Malmö FK - Assyriska BK 2020-01-15 17:30
2020-09-26 14:00 BK Olympic - Ängelholms FF 2020-01-15 17:49
2020-09-26 14:00 Eslövs BK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:29
2020-09-26 14:00 Ullareds IK - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:29
2020-10-03 13:00 FC Rosengård 1917 - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:31
2020-10-03 13:30 Vinbergs IF - Onsala BK 2020-01-16 11:44
2020-10-03 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - KSF Prespa Birlik 2020-01-15 17:30
2020-10-03 14:00 IS Halmia - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:30
2020-10-03 14:00 Ullareds IK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:30
2020-10-03 14:00 IFK Malmö FK - BK Olympic 2020-01-15 17:31
2020-10-03 14:00 Eslövs BK - Assyriska BK 2020-01-15 17:31
2020-10-10 13:00 Västra Frölunda IF - IF Limhamn Bunkeflo 2020-01-15 17:31
2020-10-10 14:00 Varbergs GIF FK - BK Olympic 2020-01-15 17:31
2020-10-10 14:00 Onsala BK - Eslövs BK 2020-01-15 17:31
2020-10-10 14:00 IS Halmia - IFK Malmö FK 2020-01-15 17:31
2020-10-10 16:00 Assyriska BK - FC Rosengård 1917 2020-01-15 17:31
2020-10-10 16:00 Ängelholms FF - Vinbergs IF 2020-01-15 17:32
2020-10-11 14:00 KSF Prespa Birlik - Ullareds IK 2020-01-15 17:32
2020-10-18 14:00 Eslövs BK - Ängelholms FF 2020-01-15 17:32
2020-10-18 14:00 FC Rosengård 1917 - Onsala BK 2020-01-15 17:32
2020-10-18 14:00 Ullareds IK - Västra Frölunda IF 2020-01-15 17:32
2020-10-18 14:00 BK Olympic - Assyriska BK 2020-01-15 17:49
2020-10-18 14:00 IFK Malmö FK - Varbergs GIF FK 2020-01-15 17:36
2020-10-18 14:00 IF Limhamn Bunkeflo - IS Halmia 2020-01-15 17:32
2020-10-18 14:00 Vinbergs IF - KSF Prespa Birlik 2020-01-16 11:44
Div 3 Norra Norrland, herr 2020
2020-04-25 13:00 Kiruna FF - IFK Kalix 2020-01-17 16:09
2020-05-15 19:00 Storfors AIK - Bergnäsets AIK 2020-01-17 10:16
2020-05-20 Umedalens IF - Kiruna FF 2020-01-17 10:41
2020-05-20 19:00 Bergnäsets AIK - Luleå SK 2020-01-17 12:14
2020-05-27 19:30 Robertsfors IK - Storfors AIK 2020-01-16 22:55
2020-05-30 14:00 Kiruna FF - Lillpite IF 2020-01-17 15:57
2020-05-30 14:00 Bergnäsets AIK - Umedalens IF 2020-01-17 12:16
2020-06-06 13:00 Luleå SK - Storfors AIK 2020-01-16 16:25
2020-06-15 19:30 Bergnäsets AIK - Lillpite IF 2020-01-17 15:10
2020-06-18 18:00 Kiruna FF - Bergnäsets AIK 2020-01-17 16:00
2020-06-25 19:30 Storfors AIK - Lillpite IF 2020-01-16 12:15
2020-08-20 19:30 Bergnäsets AIK - Storfors AIK 2020-01-17 12:18
2020-08-22 14:00 Kiruna FF - Lycksele IF 2020-01-17 19:49
2020-08-29 14:00 Kiruna FF - Umedalens IF 2020-01-17 15:59
2020-09-05 14:00 Bergnäsets AIK - Lycksele IF 2020-01-17 12:17
2020-09-12 13:00 Storfors AIK - Robertsfors IK 2020-01-16 14:27
2020-09-19 13:00 Storfors AIK - Luleå SK 2020-01-16 16:27
2020-09-19 14:00 Bergnäsets AIK - IFK Holmsund 2020-01-17 15:12
2020-10-03 14:00 Storfors AIK - Umedalens IF 2020-01-16 11:55
2020-10-03 14:00 Bergnäsets AIK - Kiruna FF 2020-01-16 11:54
2020-10-03 14:00 IFK Kalix - IFK Holmsund 2020-01-16 11:55
2020-10-03 14:00 Luleå SK - Lycksele IF 2020-01-16 11:55
2020-10-03 14:00 Skogså IF - Robertsfors IK 2020-01-16 11:55
2020-10-03 14:00 Sandviks IK - Lillpite IF 2020-01-16 11:55
Div 3 Mellersta Norrland, herr 2020
2020-04-17 19:30 Östavalls IF - Matfors IF 2020-01-17 08:48
2020-04-18 14:00 Sollefteå GIF FF - IF Älgarna 2020-01-16 11:53
2020-05-02 14:00 Sollefteå GIF FF - Järpens IF 2020-01-16 11:55
2020-05-16 14:00 Sollefteå GIF FF - Iggesunds IK 2020-01-17 11:23
2020-05-23 14:00 Sollefteå GIF FF - Östavalls IF 2020-01-17 10:50
2020-06-11 19:00 Östavalls IF - Delsbo IF 2020-01-17 06:59
2020-06-12 19:30 Matfors IF - Iggesunds IK 2020-01-17 18:32
2020-06-17 19:00 Sollefteå GIF FF - Kramfors-Alliansen 2020-01-16 11:56
2020-06-26 19:00 Östavalls IF - IF Älgarna 2020-01-17 07:03
2020-08-01 14:00 Matfors IF - Östavalls IF 2020-01-17 18:33
2020-08-07 19:00 Östavalls IF - Svartviks IF 2020-01-17 07:00
2020-08-16 14:00 Sollefteå GIF FF - Delsbo IF 2020-01-17 15:09
2020-08-22 14:00 Matfors IF - Kramfors-Alliansen 2020-01-17 18:34
2020-09-05 14:00 Östavalls IF - Sollefteå GIF FF 2020-01-17 11:07
2020-10-04 14:00 Matfors IF - IF Älgarna 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Östavalls IF - Iggesunds IK 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Tegs SK Fotboll - Järpens IF 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Svartviks IF - Delsbo IF 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Kramfors-Alliansen - Sollefteå GIF FF 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Anundsjö IF - Frösö IF 2020-01-16 11:55
Div 3 Södra Norrland, herr 2020
2020-04-09 19:00 IFK Mora FK - Rengsjö SK 2020-01-16 16:15
2020-04-09 19:00 Bollnäs GIF FF - Sandvikens AIK FK 2020-01-17 17:46
2020-04-12 Strömsbergs IF - Söderhamns FF 2020-01-17 09:12
2020-04-18 13:15 Korsnäs IF FK - Strömsbergs IF 2020-01-17 10:06
2020-04-19 Sandvikens AIK FK - Åbyggeby FK 2020-01-16 14:31
2020-05-01 15:00 Korsnäs IF FK - IFK Mora FK 2020-01-16 13:30
2020-05-09 14:00 IFK Mora FK - Valbo FF 2020-01-16 13:10
2020-05-10 14:00 Bollnäs GIF FF - Korsnäs IF FK 2020-01-17 17:47
2020-05-24 Sandvikens AIK FK - Söderhamns FF 2020-01-16 13:48
2020-05-30 14:00 Strömsbergs IF - IFK Mora FK 2020-01-16 12:39
2020-05-31 Korsnäs IF FK - Söderhamns FF 2020-01-17 14:21
2020-06-07 Korsnäs IF FK - Sandvikens AIK FK 2020-01-17 14:22
2020-06-13 14:00 IFK Mora FK - Sandvikens AIK FK 2020-01-16 16:12
2020-06-18 19:30 Bollnäs GIF FF - IFK Mora FK 2020-01-17 12:06
2020-06-21 Korsnäs IF FK - Åbyggeby FK 2020-01-17 14:22
2020-06-26 19:30 Strömsbergs IF - Korsnäs IF FK 2020-01-17 09:11
2020-06-27 14:00 IFK Mora FK - Forssa BK 2020-01-17 11:38
2020-06-27 15:00 Bollnäs GIF FF - Rengsjö SK 2020-01-17 15:32
2020-08-02 Korsnäs IF FK - Edsbyns IF FF 2020-01-17 14:23
2020-08-09 Korsnäs IF FK - Heby AIF 2020-01-17 14:23
2020-08-13 19:30 IFK Mora FK - Korsnäs IF FK 2020-01-16 13:09
2020-08-14 19:00 Bollnäs GIF FF - Söderhamns FF 2020-01-17 12:17
2020-08-23 Korsnäs IF FK - Bollnäs GIF FF 2020-01-17 14:24
2020-09-05 14:00 Korsnäs IF FK - Forssa BK 2020-01-17 14:20
2020-09-06 Söderhamns FF - Sandvikens AIK FK 2020-01-16 13:49
2020-09-12 14:00 IFK Mora FK - Strömsbergs IF 2020-01-16 13:11
2020-09-27 Korsnäs IF FK - Valbo FF 2020-01-17 14:24
2020-10-04 14:00 Valbo FF - Sandvikens AIK FK 2020-01-16 13:14
2020-10-04 14:00 Åbyggeby FK - Korsnäs IF FK 2020-01-16 13:14
2020-10-04 14:00 Edsbyns IF FF - Söderhamns FF 2020-01-16 13:14
2020-10-04 14:00 Strömsbergs IF - Forssa BK 2020-01-16 13:14
2020-10-04 14:00 Heby AIF - Rengsjö SK 2020-01-16 13:14
2020-10-04 14:00 IFK Mora FK - Bollnäs GIF FF 2020-01-16 13:14
Div 3 Norra Svealand, herr 2020
2020-10-04 14:00 BKV Norrtälje - IK Franke 2020-01-16 09:19
2020-10-04 14:00 FC Arlanda - FC Järfälla 2020-01-16 11:54
2020-10-04 14:00 Vallentuna BK - Syrianska IF Kerburan 2020-01-16 09:20
2020-10-04 14:00 Gideonsbergs IF - Uppsala-Kurd FK 2020-01-16 09:19
2020-10-04 14:00 Sala FF - IFK Uppsala 2020-01-16 09:20
2020-10-04 14:00 Sundbybergs IK - Spånga IS FK 2020-01-16 09:20
Div 3 Södra Svealand, herr 2020
2020-04-09 20:30 Rågsveds IF - Värtans IK 2020-01-17 13:57
2020-04-19 Assyriska United IK - Södertälje FK 2020-01-17 07:54
2020-04-23 20:30 Rågsveds IF - Ängby IF 2020-01-17 13:57
2020-05-03 Assyriska United IK - IFK Aspudden-Tellus 2020-01-17 07:54
2020-05-07 20:30 Rågsveds IF - IFK Aspudden-Tellus 2020-01-17 13:57
2020-05-17 Assyriska United IK - Rågsveds IF 2020-01-17 07:54
2020-05-27 20:30 Rågsveds IF - Västerhaninge IF 2020-01-17 13:58
2020-05-31 Assyriska United IK - Segeltorps IF 2020-01-17 07:54
2020-06-11 20:30 Rågsveds IF - Syrianska Eskilstuna IF 2020-01-17 13:58
2020-06-21 Assyriska United IK - Ängby IF 2020-01-17 07:54
2020-06-24 20:30 Rågsveds IF - FoC Farsta FF 2020-01-17 13:58
2020-08-02 Assyriska United IK - Hanvikens SK 2020-01-17 07:54
2020-08-09 Assyriska United IK - Syrianska Eskilstuna IF 2020-01-17 07:54
2020-08-13 20:30 Rågsveds IF - Södertälje FK 2020-01-17 13:58
2020-08-23 Assyriska United IK - IK Viljan Strängnäs 2020-01-17 07:55
2020-08-27 20:30 Rågsveds IF - Assyriska United IK 2020-01-17 13:58
2020-09-03 20:30 Rågsveds IF - Segeltorps IF 2020-01-17 13:58
2020-09-06 Assyriska United IK - Värtans IK 2020-01-17 07:55
2020-09-17 20:30 Rågsveds IF - Hanvikens SK 2020-01-17 13:59
2020-09-20 Assyriska United IK - FoC Farsta FF 2020-01-17 07:55
2020-09-27 Assyriska United IK - Västerhaninge IF 2020-01-17 07:55
2020-10-04 14:00 IFK Aspudden-Tellus - Värtans IK 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Segeltorps IF - Syrianska Eskilstuna IF 2020-01-16 11:55
2020-10-04 14:00 Södertälje FK - FoC Farsta FF 2020-01-16 11:56
2020-10-04 14:00 Västerhaninge IF - Hanvikens SK 2020-01-16 11:56
2020-10-04 14:00 Ängby IF - Assyriska United IK 2020-01-16 11:56
2020-10-04 14:00 Rågsveds IF - IK Viljan Strängnäs 2020-01-16 15:18
Div 3 Nordöstra Götaland, herr 2020
2020-04-13 19:30 AFK Linköping - Smedby AIS 2020-01-17 14:57
2020-04-27 19:30 AFK Linköping - IK Sleipner 2020-01-17 14:57
2020-05-11 19:30 AFK Linköping - Torstorps IF 2020-01-17 14:58
2020-05-25 19:30 AFK Linköping - Malmslätts AIK 2020-01-17 14:58
2020-06-08 19:30 AFK Linköping - Dagsbergs IF 2020-01-17 14:59
2020-06-18 19:30 AFK Linköping - Mjölby AI FF 2020-01-17 14:59
2020-06-29 19:30 AFK Linköping - Eneby BK 2020-01-17 15:00
2020-08-17 19:30 AFK Linköping - Skärblacka IF 2020-01-17 15:00
2020-08-30 17:00 AFK Linköping - Västerviks FF 2020-01-17 15:00
2020-09-13 17:00 AFK Linköping - Nässjö FF 2020-01-17 15:01
2020-09-28 19:30 AFK Linköping - Borens IK 2020-01-17 15:01
Div 3 Nordvästra Götaland, herr 2020
2020-04-19 Främmestads IK - Gerdskens BK 2020-01-16 11:45
2020-04-19 Alingsås IF FF - IFK Uddevalla 2020-01-16 16:53
2020-05-03 Alingsås IF FF - IFK Hjo 2020-01-16 16:53
2020-05-03 Främmestads IK - Skoftebyns IF 2020-01-16 11:45
2020-05-10 Främmestads IK - Alingsås IF FF 2020-01-16 11:46
2020-05-17 Alingsås IF FF - Kortedala IF 2020-01-16 16:53
2020-05-24 Främmestads IK - Holmalunds IF Alingsås 2020-01-16 11:46
2020-05-31 Alingsås IF FF - IFK Falköping FF 2020-01-16 16:53
2020-06-07 Främmestads IK - IFK Uddevalla 2020-01-16 11:46
2020-06-21 Alingsås IF FF - IFK Skövde FK 2020-01-16 16:53
2020-06-21 Främmestads IK - Kortedala IF 2020-01-16 11:46
2020-08-02 Alingsås IF FF - Stenkullen GoIK 2020-01-16 16:53
2020-08-02 Främmestads IK - IFK Falköping FF 2020-01-16 11:47
2020-08-09 Alingsås IF FF - Skoftebyns IF 2020-01-16 16:53
2020-08-09 Främmestads IK - Stenkullen GoIK 2020-01-16 11:47
2020-08-23 Alingsås IF FF - Främmestads IK 2020-01-16 16:53
2020-08-30 Främmestads IK - Tidaholms GoIF 2020-01-16 11:47
2020-09-06 Alingsås IF FF - Tidaholms GoIF 2020-01-16 16:53
2020-09-13 Främmestads IK - IFK Skövde FK 2020-01-16 11:47
2020-09-20 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Alingsås 2020-01-16 16:53
2020-09-27 Alingsås IF FF - Gerdskens BK 2020-01-16 16:53
2020-09-27 Främmestads IK - IFK Hjo 2020-01-16 11:47
Div 3 Mellersta Götaland, herr 2020
2020-04-09 19:00 Torslanda IK - Sandareds IF 2020-01-17 12:05
2020-04-10 15:00 IK Kongahälla - Råslätts SK 2020-01-16 21:40
2020-04-18 14:00 Sandareds IF - Dalen/Krokslätts FF 2020-01-17 10:47
2020-04-23 19:00 IK Kongahälla - Öckerö IF 2020-01-17 08:56
2020-05-02 14:00 Torslanda IK - Hestrafors IF 2020-01-17 12:06
2020-05-03 17:00 Sandareds IF - Kållered SK 2020-01-17 20:07
2020-05-09 15:00 IK Kongahälla - Ulricehamns IFK 2020-01-17 08:57
2020-05-16 13:00 Torslanda IK - Hisingsbacka FC 2020-01-17 12:06
2020-05-17 17:00 Sandareds IF - IK Kongahälla 2020-01-17 10:47
2020-05-22 19:00 IK Kongahälla - Torslanda IK 2020-01-17 10:18
2020-05-30 14:00 Torslanda IK - Angered BK 2020-01-17 12:08
2020-05-31 16:00 Sandareds IF - Öckerö IF 2020-01-17 11:52
2020-06-05 19:00 IK Kongahälla - Hestrafors IF 2020-01-17 10:19
2020-06-13 14:00 Torslanda IK - Landvetter IS 2020-01-17 12:09
2020-06-13 14:00 Sandareds IF - Ulricehamns IFK 2020-01-17 11:42
2020-06-17 19:00 IK Kongahälla - Hisingsbacka FC 2020-01-17 10:43
2020-06-25 19:00 IK Kongahälla - Angered BK 2020-01-17 09:27
2020-06-27 14:00 Torslanda IK - Råslätts SK 2020-01-17 12:09
2020-08-05 19:00 Sandareds IF - Torslanda IK 2020-01-17 10:54
2020-08-08 14:00 Torslanda IK - Dalen/Krokslätts FF 2020-01-17 12:09
2020-08-09 17:00 Sandareds IF - Hestrafors IF 2020-01-17 10:52
2020-08-15 15:00 IK Kongahälla - Landvetter IS 2020-01-17 10:34
2020-08-22 14:00 Sandareds IF - Hisingsbacka FC 2020-01-17 10:47
2020-08-29 15:00 IK Kongahälla - Sandareds IF 2020-01-17 09:28
2020-09-05 14:00 Torslanda IK - IK Kongahälla 2020-01-17 12:10
2020-09-05 15:00 Sandareds IF - Angered BK 2020-01-17 11:09
2020-09-11 19:00 IK Kongahälla - Dalen/Krokslätts FF 2020-01-17 09:37
2020-09-26 15:00 IK Kongahälla - Kållered SK 2020-01-17 10:26
2020-10-03 14:00 Hisingsbacka FC - IK Kongahälla 2020-01-16 11:56
2020-10-03 14:00 Hestrafors IF - Öckerö IF 2020-01-16 11:56
2020-10-03 14:00 Dalen/Krokslätts FF - Landvetter IS 2020-01-16 11:56
2020-10-03 14:00 Torslanda IK - Ulricehamns IFK 2020-01-16 11:56
2020-10-03 14:00 Sandareds IF - Råslätts SK 2020-01-16 11:56
2020-10-03 14:00 Kållered SK - Angered BK 2020-01-16 11:56
Div 3 Sydöstra Götaland, herr 2020
2020-04-10 15:00 Lindsdals IF - Sölvesborgs GoIF 2020-01-17 13:13
2020-04-17 18:30 Växjö Norra IF - Lindsdals IF 2020-01-17 13:07
2020-04-19 Pukebergs BK - FK Karlshamn United 2020-01-16 12:46
2020-05-03 Pukebergs BK - Högsby IK 2020-01-16 12:46
2020-05-09 15:00 Lindsdals IF - Lagans AIK 2020-01-17 13:15
2020-05-17 Pukebergs BK - Ronneby BK 2020-01-16 12:46
2020-05-21 17:00 Växjö Norra IF - Ljungby IF 2020-01-17 08:47
2020-05-31 Pukebergs BK - Nybro IF 2020-01-16 12:46
2020-06-05 19:00 Lindsdals IF - Nybro IF 2020-01-17 13:16
2020-06-05 19:00 Växjö Norra IF - FK Karlshamn United 2020-01-17 08:49
2020-06-21 Pukebergs BK - Lagans AIK 2020-01-16 12:46
2020-06-26 19:00 Lindsdals IF - Växjö Norra IF 2020-01-17 13:16
2020-08-02 Pukebergs BK - Åryds IK 2020-01-16 12:46
2020-08-07 19:00 Växjö Norra IF - Åryds IK 2020-01-17 08:52
2020-08-09 Pukebergs BK - Sölvesborgs GoIF 2020-01-16 12:46
2020-08-14 19:30 Lindsdals IF - Ljungby IF 2020-01-17 13:16
2020-08-23 Pukebergs BK - Växjö Norra IF 2020-01-16 12:46
2020-08-29 14:00 Växjö Norra IF - Saxemara IF 2020-01-17 08:53
2020-09-06 Pukebergs BK - Saxemara IF 2020-01-16 12:46
2020-09-12 14:00 Växjö Norra IF - Lagans AIK 2020-01-17 08:53
2020-09-20 Pukebergs BK - Ljungby IF 2020-01-16 12:46
2020-09-26 14:00 Växjö Norra IF - Högsby IK 2020-01-17 08:54
2020-09-27 Pukebergs BK - Lindsdals IF 2020-01-16 12:46
2020-10-04 14:00 Lindsdals IF - Åryds IK 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Nybro IF - Sölvesborgs GoIF 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Högsby IK - Saxemara IF 2020-01-16 11:56
2020-10-04 14:00 Ronneby BK - Växjö Norra IF 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 FK Karlshamn United - Ljungby IF 2020-01-16 11:56
Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2020
2020-04-10 14:00 Vejby IF - Waggeryds IK 2020-01-17 08:36
2020-04-10 15:00 IFK Fjärås - Laholms FK 2020-01-16 14:54
2020-04-18 14:00 Gislaveds IS - Hittarps IK 2020-01-17 12:53
2020-04-23 19:00 IFK Fjärås - Stafsinge IF 2020-01-16 12:18
2020-04-25 14:00 Vejby IF - Hittarps IK 2020-01-16 17:45
2020-04-25 14:00 Laholms FK - Gislaveds IS 2020-01-17 11:49
2020-05-01 14:00 Gislaveds IS - Vejby IF 2020-01-17 12:54
2020-05-09 14:00 Laholms FK - Stafsinge IF 2020-01-16 14:51
2020-05-09 15:00 IFK Fjärås - Klippans Förenade FF 2020-01-16 13:37
2020-05-16 14:00 Vejby IF - Gnosjö IF 2020-01-17 10:29
2020-05-21 15:00 IFK Fjärås - Vejby IF 2020-01-16 15:14
2020-05-30 14:00 Vejby IF - Anderstorps IF 2020-01-17 10:57
2020-06-06 14:00 Laholms FK - Vejby IF 2020-01-16 15:28
2020-06-06 15:00 IFK Fjärås - Gnosjö IF 2020-01-16 13:33
2020-06-13 15:00 IFK Fjärås - Gislaveds IS 2020-01-16 13:36
2020-08-01 13:00 Laholms FK - IFK Fjärås 2020-01-16 14:19
2020-08-08 14:00 Gislaveds IS - Laholms FK 2020-01-17 12:55
2020-08-15 14:00 Vejby IF - Gislaveds IS 2020-01-17 12:00
2020-08-29 15:00 IFK Fjärås - Hittarps IK 2020-01-16 13:28
2020-09-05 14:00 Vejby IF - IFK Fjärås 2020-01-16 17:17
2020-09-11 19:00 Laholms FK - Hittarps IK 2020-01-17 12:52
2020-09-19 14:00 Vejby IF - Laholms FK 2020-01-16 17:57
2020-09-19 14:00 Gislaveds IS - Waggeryds IK 2020-01-17 13:30
2020-10-04 14:00 IFK Fjärås - Anderstorps IF 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Höganäs BK - BK Astrio 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Gnosjö IF - Laholms FK 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Vejby IF - Stafsinge IF 2020-01-16 11:57
2020-10-04 14:00 Hittarps IK - Waggeryds IK 2020-01-16 11:57
Div 3 Södra Götaland, herr 2020
2020-04-11 14:00 Tomelilla IF - FBK Balkan 2020-01-17 17:36
2020-04-25 14:00 Tomelilla IF - Veberöds AIF 2020-01-17 08:40
2020-05-30 14:00 Tomelilla IF - Råå IF 2020-01-17 08:41
2020-06-13 14:00 Tomelilla IF - Kulladals FF 2020-01-17 17:56
2020-06-27 14:00 Tomelilla IF - IFK Trelleborg FK 2020-01-17 08:41
2020-08-15 14:00 Tomelilla IF - Vellinge IF 2020-01-17 08:42
2020-08-29 14:00 Tomelilla IF - Högaborgs BK 2020-01-17 08:43
2020-08-29 15:00 IF Lödde - Veberöds AIF 2020-01-17 13:12
2020-09-05 14:00 Tomelilla IF - GIF Nike 2020-01-17 08:43
2020-09-19 14:00 Tomelilla IF - IF Lödde 2020-01-17 08:44
Div 1 Norrland, dam 2020
2020-05-20 19:00 Luleå SK - Notvikens IK DFF 2020-01-17 15:41
2020-06-18 19:30 Luleå SK - Myckle IK 2020-01-16 17:28
2020-10-04 14:00 Infjärdens SK - Kovlands IF 2020-01-16 09:14
2020-10-04 14:00 Myckle IK - Luleå SK 2020-01-16 09:14
2020-10-04 14:00 Notvikens IK DFF - Sunnanå SK 2020-01-16 09:15
2020-10-04 14:00 Umedalens IF - Själevads IK 2020-01-16 09:15
2020-10-04 14:00 Härnösands SK - Team TG FF 2020-01-16 09:14
2020-10-04 14:00 Kågedalens AIF - IFK Östersund 2020-01-16 09:14
Div 1 Norra Svealand, dam 2020
2020-04-18 16:00 Valbo FF - Västerås BK 30 2020-01-16 20:39
2020-05-02 12:00 Valbo FF - Stensätra IF 2020-01-16 20:40
2020-05-16 12:00 Valbo FF - Gamla Upsala SK 2020-01-16 20:40
2020-05-30 12:00 Valbo FF - Rimbo IF 2020-01-16 20:48
2020-06-13 12:00 Valbo FF - Täby FK 2020-01-16 20:49
2020-08-01 12:00 Valbo FF - Sandvikens IF 2020-01-16 20:50
2020-08-08 12:00 Valbo FF - Ljusdals IF 2020-01-16 20:52
2020-08-22 12:00 Valbo FF - Sollentuna FK 2020-01-16 20:53
2020-09-05 12:00 Valbo FF - Gefle IF FF 2020-01-16 20:54
2020-09-19 12:00 Valbo FF - Sundsvalls DFF 2020-01-16 20:55
2020-10-03 14:00 Västerås BK 30 - Sundsvalls DFF 2020-01-16 09:15
2020-10-03 14:00 Stensätra IF - Gefle IF FF 2020-01-16 09:15
2020-10-03 14:00 Sollentuna FK - Gamla Upsala SK 2020-01-16 09:15
2020-10-03 14:00 Valbo FF - IFK Västerås FK 2020-01-16 09:15
2020-10-03 14:00 Sandvikens IF - Täby FK 2020-01-16 09:15
2020-10-03 14:00 Ljusdals IF - Rimbo IF 2020-01-16 09:15
Div 1 Södra Svealand, dam 2020
2020-10-04 14:00 IFK Norrköping FK - Telge United FF 2020-01-16 09:16
2020-10-04 14:00 Enskede IK - Örebro SK Söder 2020-01-16 09:16
2020-10-04 14:00 Boo FF - Älta IF 2020-01-16 09:16
2020-10-04 14:00 Södersnäckornas BK - Tyresö FF 2020-01-16 09:16
2020-10-04 14:00 Lindö FF - Smedby AIS 2020-01-16 09:16
2020-10-04 14:00 Stuvsta IF - IK Tun 2020-01-16 09:16
Div 1 Mellersta Götaland, dam 2020
2020-04-12 Ulricehamns IFK - IFK Värnamo 2020-01-16 14:06
2020-04-26 Ulricehamns IFK - Mariebo IK 2020-01-16 14:07
2020-05-10 Ulricehamns IFK - Nittorps IK 2020-01-16 14:07
2020-05-24 Ulricehamns IFK - IFK Örby 2020-01-16 14:07
2020-06-07 Ulricehamns IFK - Göteborgs FF 2020-01-16 14:08
2020-06-14 Ulricehamns IFK - IF Böljan Falkenberg 2020-01-16 14:08
2020-06-28 Ulricehamns IFK - Onsala BK 2020-01-16 14:08
2020-08-16 Ulricehamns IFK - IS Halmia 2020-01-16 14:09
2020-08-30 Ulricehamns IFK - Bergdalens IK 2020-01-16 14:09
2020-09-13 Ulricehamns IFK - Halmstads BK 2020-01-16 14:09
2020-10-04 14:00 Nittorps IK - IF Böljan Falkenberg 2020-01-16 09:17
2020-10-04 14:00 Göteborgs FF - IFK Värnamo 2020-01-16 09:17
2020-10-04 14:00 IFK Örby - Mariebo IK 2020-01-16 09:17
2020-10-04 14:00 Ulricehamns IFK - Husqvarna FF 2020-01-16 14:10
2020-10-04 14:00 Bergdalens IK - IS Halmia 2020-01-16 09:17
2020-10-04 14:00 Halmstads BK - Onsala BK 2020-01-16 09:17
Div 1 Norra Götaland, dam 2020
2020-04-11 14:15 IFK Hallsberg FK - IK Rössö Uddevalla 2020-01-16 10:35
2020-04-19 15:00 Göteborgs DFF - Rävåsens IK Karlskoga 2020-01-16 17:43
2020-04-25 14:15 IFK Hallsberg FK - Skoftebyns IF 2020-01-16 10:36
2020-05-01 15:00 Göteborgs DFF - Torsby IF 2020-01-16 22:05
2020-05-09 14:00 IFK Hallsberg FK - Torsby IF 2020-01-16 10:41
2020-05-17 15:00 Göteborgs DFF - IFK Hallsberg FK 2020-01-16 17:44
2020-05-30 14:00 IFK Hallsberg FK - IK Gauthiod 2020-01-16 10:41
2020-05-31 16:30 Göteborgs DFF - Trollhättans FK 2020-01-16 17:44
2020-06-13 14:00 IFK Hallsberg FK - Qviding FIF 2020-01-16 10:42
2020-06-20 16:30 Göteborgs DFF - Skoftebyns IF 2020-01-16 17:45
2020-06-27 14:00 IFK Hallsberg FK - Lödöse Nygård IK 2020-01-16 10:42
2020-08-02 16:30 Göteborgs DFF - IK Friscopojkarna 2020-01-16 17:46
2020-08-09 15:00 Göteborgs DFF - Qviding FIF 2020-01-16 17:46
2020-08-15 14:00 IFK Hallsberg FK - Rävåsens IK Karlskoga 2020-01-16 10:43
2020-08-23 15:00 Göteborgs DFF - Säffle SK 2020-01-16 17:46
2020-08-29 14:00 IFK Hallsberg FK - Göteborgs DFF 2020-01-16 10:43
2020-09-05 14:00 IFK Hallsberg FK - Trollhättans FK 2020-01-16 10:44
2020-09-05 16:30 Göteborgs DFF - IK Rössö Uddevalla 2020-01-16 17:47
2020-09-19 14:00 IFK Hallsberg FK - IK Friscopojkarna 2020-01-16 10:44
2020-09-20 15:00 Göteborgs DFF - Lödöse Nygård IK 2020-01-16 17:47
2020-09-26 15:00 Göteborgs DFF - IK Gauthiod 2020-01-16 17:48
2020-10-04 14:00 Torsby IF - IK Rössö Uddevalla 2020-01-16 09:19
2020-10-04 14:00 Skoftebyns IF - Göteborgs DFF 2020-01-16 09:18
2020-10-04 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - Lödöse Nygård IK 2020-01-16 09:18
2020-10-04 14:00 IK Gauthiod - IK Friscopojkarna 2020-01-16 09:18
2020-10-04 14:00 IFK Hallsberg FK - Säffle SK 2020-01-16 09:18
2020-10-04 14:00 Trollhättans FK - Qviding FIF 2020-01-16 09:19
Div 1 Södra Götaland, dam 2020
2020-04-10 14:00 Laholms FK - Dösjöbro IF 2020-01-16 17:29
2020-04-18 14:00 Dösjöbro IF - Trelleborgs FF 2020-01-17 01:58
2020-05-01 14:00 Laholms FK - Borgeby FK 2020-01-17 11:20
2020-05-09 14:00 Åhus IF - Dösjöbro IF 2020-01-17 07:46
2020-05-16 14:00 Laholms FK - Åhus IF 2020-01-17 11:19
2020-05-29 19:00 Laholms FK - Hittarps IK 2020-01-17 11:18
2020-06-13 14:00 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF 2020-01-16 15:43
2020-06-27 14:00 Dösjöbro IF - Laholms FK 2020-01-16 16:20
2020-08-08 13:00 Dösjöbro IF - Borgeby FK 2020-01-17 08:03
2020-08-22 13:00 Dösjöbro IF - Åhus IF 2020-01-17 07:40
2020-08-29 14:00 Åhus IF - Laholms FK 2020-01-17 11:29
2020-09-05 13:00 Dösjöbro IF - Hittarps IK 2020-01-17 09:30
2020-09-05 14:00 Laholms FK - Ifö Bromölla IF 2020-01-16 15:05
2020-10-03 14:00 Nättraby GoIF - Hittarps IK 2020-01-16 09:19
2020-10-03 14:00 Dösjöbro IF - Hammenhögs IF 2020-01-16 09:19
2020-10-03 14:00 Borgeby FK - Färjestadens GOIF 2020-01-16 09:19
2020-10-03 14:00 Laholms FK - Eskilsminne IF 2020-01-16 09:19
2020-10-03 14:00 Trelleborgs FF - Asarums IF FK 2020-01-16 09:19
2020-10-03 14:00 Åhus IF - Ifö Bromölla IF 2020-01-16 09:19
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 5
2020-03-01 12:30 Falkenbergs FF - Halmstad 2020-01-17 13:42
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
2020-03-08 16:30 IF Elfsborg - Örebro 2020-01-17 13:42
P19 Allsvenskan Södra 2020
2020-05-23 13:00 Örgryte IS Fotboll - Halmstads BK 2020-01-17 12:50
P19 Allsvenskan Norra 2020
2020-04-04 13:00 IK Frej Täby FK - IFK Norrköping FK 2020-01-17 15:28
2020-04-05 12:00 IF Brommapojkarna - IK Sirius FK 2020-01-17 13:14
2020-04-13 13:00 IFK Lidingö FK - IK Frej Täby FK 2020-01-17 16:36
2020-04-19 13:00 IF Brommapojkarna - Örebro SK FK 2020-01-17 13:23
2020-04-26 13:00 IK Frej Täby FK - Enskede IK 2020-01-17 15:32
2020-04-26 16:30 IFK Lidingö FK - FC Djursholm 2020-01-17 16:37
2020-05-10 16:30 IFK Lidingö FK - Enskede IK 2020-01-17 16:37
2020-05-17 13:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby FK 2020-01-17 13:50
2020-05-23 13:00 IK Frej Täby FK - Täby FK 2020-01-17 15:40
2020-05-24 16:30 IFK Lidingö FK - Vasalunds IF 2020-01-17 16:38
2020-05-31 13:00 IF Brommapojkarna - Enskede IK 2020-01-17 13:25
2020-06-07 13:00 IK Frej Täby FK - GIF Sundsvall 2020-01-17 15:51
2020-06-07 16:30 IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 2020-01-17 16:38
2020-06-14 13:00 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF 2020-01-17 13:29
2020-06-21 15:00 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 2020-01-17 16:39
2020-08-01 13:00 IF Brommapojkarna - GIF Sundsvall 2020-01-17 13:57
2020-08-09 16:30 IFK Lidingö FK - Täby FK 2020-01-17 16:40
2020-08-15 13:00 IK Frej Täby FK - FC Djursholm 2020-01-17 15:13
2020-08-16 15:00 IFK Lidingö FK - IK Sirius FK 2020-01-17 16:40
2020-08-19 16:00 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF 2020-01-17 13:39
2020-08-30 16:30 IFK Lidingö FK - GIF Sundsvall 2020-01-17 16:41
2020-09-06 13:00 IF Brommapojkarna - IFK Norrköping FK 2020-01-17 14:13
2020-09-06 18:15 Vasalunds IF - FC Djursholm 2020-01-17 15:18
2020-09-13 16:30 IFK Lidingö FK - Örebro SK FK 2020-01-17 16:41
2020-10-04 17:00 IFK Lidingö FK - Djurgårdens IF FF 2020-01-17 16:42
2020-10-11 14:00 IFK Lidingö FK - IFK Norrköping FK 2020-01-17 16:43
2020-10-24 14:00 IFK Lidingö FK - AIK 2020-01-17 16:43
P17 Allsvenskan Södra 2020
2020-05-23 15:00 Örgryte IS Fotboll - Halmstads BK 2020-01-17 12:49
P17 Allsvenskan Norra 2020
2020-04-12 12:30 IF Brommapojkarna - IFK Stocksund 2020-01-17 13:11
2020-04-26 12:30 IF Brommapojkarna - IFK Lidingö FK 2020-01-17 13:12
2020-05-10 12:30 IF Brommapojkarna - Skiljebo SK 2020-01-17 13:16
2020-05-24 12:30 IF Brommapojkarna - IK Sirius FK 2020-01-17 13:17
2020-06-17 15:00 IF Brommapojkarna - AIK FF 2020-01-17 13:14
2020-06-26 18:30 IF Brommapojkarna - Bele Barkarby FF 2020-01-17 13:20
2020-08-09 12:30 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby FK 2020-01-17 13:22
2020-09-13 12:30 IF Brommapojkarna - Älvsjö AIK FF 2020-01-17 14:03
2020-10-04 12:30 IF Brommapojkarna - GIF Sundsvall 2020-01-17 14:39
SM Futsal flickor 17 år, reg.grupp 1
2020-01-25 14:50 Morön BK - Notvikens IK DFF 2020-01-16 15:43
SM Futsal pojkar 17 år, reg.grupp 1
2020-01-25 13:10 Norrbottens FF - Gammelgårdens IF 2020-01-16 16:24
Futsal div. 1 Västra Götaland, herr 2019/20
2020-02-02 17:00 Vänersborgs FK - Nol IK 2020-01-14 10:11
2020-02-09 14:30 Libertà Futsal Club - Geesguud UF 2020-01-16 10:15
Futsal div. 1 Norra Svealand, herr 2019/20
2020-01-25 17:30 Latorps IF - FC Brandbergen 2020-01-16 10:42
Träningsmatcher Elit, herr 2020
2020-01-25 14:00 IK Sirius FK - Gamla Upsala SK 2020-01-13 12:54
2020-02-07 17:30 Örgryte IS FF - Norrby IF 2020-01-13 07:20
2020-02-15 13:00 Halmstads BK - Falkenbergs FF 2020-01-14 10:43
2020-03-18 18:00 Örgryte IS FF - FC Trollhättan 2020-01-13 07:20
Träningsmatcher Ettan 2020
2020-02-08 12:00 IFK Luleå - Notvikens IK 2020-01-15 11:10
2020-02-08 13:00 Tvååkers IF - IS Halmia 2020-01-13 07:22
2020-02-08 16:00 IFK Luleå - Luleå SK 2020-01-15 08:50
2020-02-16 15:00 Team TG FF - IFK Luleå 2020-01-15 10:06
2020-03-01 13:00 Team TG FF - Hudiksvalls Förenade FF 2020-01-17 08:53
2020-03-21 14:00 IFK Luleå - Team TG FF 2020-01-15 08:51
2020-03-28 13:00 Tvååkers IF - Vinbergs IF 2020-01-13 07:22
2020-03-28 15:00 Sollentuna FK - IFK Luleå 2020-01-15 08:58
U21 Herr EM-kval
2020-03-26 Irland - Island 2020-01-12 12:35
2020-03-26 Luxemburg - Italien 2020-01-12 12:33
2020-03-26 Armenien - Sverige 2020-01-12 12:31
2020-03-31 Armenien - Island 2020-01-16 11:40
Dam EM-kval
2020-04-14 18:00 Sverige - Ungern 2020-01-16 13:19
P17 landskamp 2020
2020-02-06 16:00 Sverige - Saudiarabien 2020-01-16 15:18
2020-02-10 14:00 Skottland - Sverige 2020-01-16 15:19