Matchändringar - Gestriklands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 - Region 5
2019-04-07 15:10 Uppsala-Kurd FK - FC Gute 2019-02-18 11:26
2019-04-24 19:40 Uppsala-Kurd FK - IF Stockholms Fotbollsakademi 2019-02-18 11:26
2019-04-28 16:30 FC Gute - IFK Stocksund 2019-02-18 22:21
2019-05-05 14:10 Uppsala-Kurd FK - Täby FK 2019-02-18 11:27
2019-05-19 16:10 Uppsala-Kurd FK - Sandvikens IF 2019-02-18 11:27
2019-05-19 16:30 FC Gute - Strands IF 2019-02-18 22:22
2019-05-26 12:00 Gefle IF FF - FC Gute 2019-02-13 09:31
2019-05-30 16:10 Uppsala-Kurd FK - Roslagsbro IF 2019-02-18 11:27
2019-06-09 16:10 Uppsala-Kurd FK - Gefle IF FF 2019-02-18 11:25
2019-06-12 20:00 Enskede IK - Årsta FF 2019-02-15 10:09
2019-06-19 20:15 Täby FK - Enskede IK 2019-02-14 08:07
2019-06-23 16:30 FC Gute - Uppsala-Kurd FK 2019-02-18 22:22
2019-06-30 14:10 Uppsala-Kurd FK - IK Brage 2019-02-18 11:28
2019-07-28 16:30 FC Gute - Täby FK 2019-02-18 22:23
2019-08-04 15:00 IFK Stocksund - FC Gute 2019-02-15 14:09
2019-08-04 16:10 Uppsala-Kurd FK - Sollentuna FK 2019-02-18 11:29
2019-08-11 16:10 Uppsala-Kurd FK - Årsta FF 2019-02-18 11:29
2019-08-17 12:30 FC Gute - Forssa BK 2019-02-18 22:23
2019-08-17 13:00 IFK Stocksund - IF Stockholms Fotbollsakademi 2019-02-15 14:10
2019-08-25 16:10 Uppsala-Kurd FK - IFK Stocksund 2019-02-18 11:29
2019-08-25 16:30 FC Gute - Roslagsbro IF 2019-02-19 10:39
2019-08-31 13:00 IFK Stocksund - Årsta FF 2019-02-15 14:11
2019-09-14 13:00 IFK Stocksund - Sollentuna FK 2019-02-15 14:12
2019-09-21 13:00 IFK Stocksund - Sandvikens IF 2019-02-15 14:12
2019-09-29 12:30 FC Gute - IK Brage 2019-02-18 22:19
2019-10-06 16:10 Uppsala-Kurd FK - Enskede IK 2019-02-18 11:30
P16 Nationell Grupp 6
2019-04-07 18:40 Uppsala-Kurd FK - IK Sirius FK 2019-02-18 12:30
2019-04-14 15:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF 2019-02-14 14:37
2019-04-21 15:10 Uppsala-Kurd FK - Forssa BK 2019-02-18 12:32
2019-04-28 16:00 GIF Sundsvall - Uppsala-Kurd FK 2019-02-13 18:32
2019-05-05 15:00 Sandvikens IF - GIF Sundsvall 2019-02-14 14:38
2019-05-12 11:10 Uppsala-Kurd FK - Gefle IF FF 2019-02-18 12:33
2019-05-19 15:00 Sandvikens IF - Bollstanäs SK 2019-02-14 14:47
2019-05-25 17:00 GIF Sundsvall - Gefle IF FF 2019-02-14 09:01
2019-05-26 14:10 Uppsala-Kurd FK - IK Brage 2019-02-18 12:33
2019-06-09 17:00 GIF Sundsvall - FC Djursholm 2019-02-14 09:10
2019-06-16 14:10 Uppsala-Kurd FK - Bollstanäs SK 2019-02-18 12:34
2019-06-19 13:00 GIF Sundsvall - IK Brage 2019-02-13 18:39
2019-07-28 14:10 Uppsala-Kurd FK - GIF Sundsvall 2019-02-18 12:34
2019-08-04 14:10 Uppsala-Kurd FK - AIK FF 2019-02-18 12:34
2019-08-11 15:00 Sandvikens IF - IK Sirius FK 2019-02-14 14:58
2019-08-18 14:10 Uppsala-Kurd FK - FC Djursholm 2019-02-18 12:30
2019-08-25 15:00 Sandvikens IF - Forssa BK 2019-02-14 15:04
2019-09-01 16:10 Uppsala-Kurd FK - Sandvikens IF 2019-02-18 12:35
Norra Svealand
2019-04-28 11:00 Gefle IF FF - Skiljebo SK/Gideonsbergs IF 2019-02-19 15:07
2019-04-28 13:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Sandvikens IF 2019-02-13 11:43
2019-04-28 18:00 Kvarnsvedens IK - Ornäs BK 2019-02-19 12:36
2019-05-01 10:30 Sandvikens IF - Västerås IK 2019-02-14 10:52
2019-05-05 15:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF 2019-02-14 10:52
2019-05-08 19:30 Kvarnsvedens IK - Sandvikens IF 2019-02-19 12:36
2019-05-12 16:00 Gefle IF FF - IK Uppsala Fotboll 2019-02-19 15:07
2019-05-19 15:00 Sandvikens IF - Vaksala SK 2019-02-14 10:52
2019-05-24 19:00 Kvarnsvedens IK - Västerås IK 2019-02-19 12:37
2019-05-26 16:00 Gefle IF FF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 2019-02-19 15:08
2019-06-02 12:00 Sandvikens IF - Skiljebo SK/Gideonsbergs IF 2019-02-14 10:53
2019-06-06 12:00 Kvarnsvedens IK - Gefle IF FF 2019-02-19 12:38
2019-06-09 11:00 Sandvikens IF - Sunnersta AIF 2019-02-14 10:53
2019-06-16 17:30 Gefle IF FF - Vaksala SK 2019-02-19 15:08
2019-06-19 19:00 Vaksala SK - Kvarnsvedens IK 2019-02-19 10:12
2019-08-04 11:00 Sandvikens IF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 2019-02-14 10:53
2019-08-09 19:30 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK/Gideonsbergs IF 2019-02-19 12:39
2019-08-11 17:30 Gefle IF FF - Sandvikens IF 2019-02-19 15:08
2019-08-18 15:00 Sandvikens IF - Kvarnsvedens IK 2019-02-14 10:53
2019-08-25 16:00 Gefle IF FF - Västerås IK 2019-02-19 15:09
2019-08-25 17:00 Kvarnsvedens IK - IK Uppsala Fotboll 2019-02-19 12:39
2019-09-01 15:00 Sandvikens IF - Ornäs BK 2019-02-14 10:53
2019-09-08 16:00 Gefle IF FF - Sunnersta AIF 2019-02-19 15:09
2019-09-08 18:00 Kvarnsvedens IK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 2019-02-19 12:40
2019-09-15 17:30 Gefle IF FF - Kvarnsvedens IK 2019-02-19 15:09
2019-09-21 13:00 Kvarnsvedens IK - Sunnersta AIF 2019-02-19 12:41
2019-09-22 13:30 Sandvikens IF - IK Uppsala Fotboll 2019-02-14 10:53
2019-09-28 17:30 Kvarnsvedens IK - Vaksala SK 2019-02-19 12:42
2019-09-29 17:30 Gefle IF FF - Ornäs BK 2019-02-19 15:09
Division 4 Herrar
2019-05-05 13:00 Valbo FF 2 - Stensätra IF 2019-02-14 08:30
2019-05-14 19:00 Åbyggeby FK - Valbo FF 2 2019-02-13 16:38
2019-05-18 Hagaströms SK - Brynäs IF FK 2019-02-14 08:32
2019-05-22 19:00 IK Huge - Årsunda IF 2019-02-14 08:33
2019-05-25 14:00 Valbo FF 2 - Forsbacka IK 2019-02-13 16:31
2019-05-28 19:00 IK Huge - Forsbacka IK 2019-02-14 08:33
2019-06-27 Hagaströms SK - Ockelbo IF 2019-02-14 08:35
2019-06-30 15:00 Valbo FF 2 - Hofors AIF 2019-02-13 16:34
2019-07-03 19:00 Hofors AIF - IK Huge 2019-02-14 08:36
2019-08-02 19:00 Valbo FF 2 - Ockelbo IF 2019-02-14 08:36
2019-08-11 14:00 Valbo FF 2 - Åbyggeby FK 2019-02-13 16:39
2019-08-23 19:00 Ockelbo IF - Hofors AIF 2019-02-14 08:37
2019-08-25 17:00 Forsbacka IK - Valbo FF 2 2019-02-13 16:40
2019-08-30 18:00 Forsbacka IK - IK Huge 2019-02-14 08:33
2019-09-02 18:00 Valbo FF 2 - Hagaströms SK 2019-02-13 16:40
2019-09-15 15:00 Brynäs IF FK - Valbo FF 2 2019-02-13 16:41
Division 5 Herrar
2019-04-29 19:00 Sandvikens IF International - Järbo IF 2019-02-14 08:54
2019-05-01 19:00 Torsåkers IF 2 - Hille IF 2 2019-02-14 09:19
2019-05-13 19:00 Gävle GIK FK - Brynäs IF/FK 2 2019-02-14 09:19
2019-05-27 19:00 Helges IF - Österfärnebo IF/Hedsunda IF 2019-02-14 09:19
2019-06-04 19:00 Åshammars IK - Torsåkers IF 2 2019-02-14 09:19
2019-06-09 15:00 Brynäs IF/FK 2 - Åshammars IK 2019-02-14 15:13
2019-06-11 19:00 Älvkarleby IK - Torsåkers IF 2 2019-02-14 09:19
2019-06-25 19:00 Brynäs IF/FK 2 - Torsåkers IF 2 2019-02-14 09:19
2019-06-26 19:00 Järbo IF - Sandvikens IF International 2019-02-14 09:19
2019-08-12 19:00 Gävle GIK FK - Hille IF 2 2019-02-14 09:19
2019-08-27 19:00 Gävle GIK FK - Torsåkers IF 2 2019-02-14 09:19
2019-09-03 19:00 Gävle GIK FK - Österfärnebo IF/Hedsunda IF 2019-02-14 09:19
2019-09-15 15:00 Åshammars IK - Brynäs IF/FK 2 2019-02-14 15:13
2019-09-17 19:00 Helges IF - Järbo IF 2019-02-14 09:19
Division 6 Herrar
2019-04-27 11:00 Norrsundets IF 2 - Forsbacka IK 2 2019-02-19 13:40
2019-05-04 15:00 Norrsundets IF 2 - IK Huge 2 2019-02-19 13:40
2019-05-16 19:00 BK Legend - IK Huge 2 2019-02-14 13:43
2019-05-18 11:00 Norrsundets IF 2 - Stensätra IF 2 2019-02-19 13:40
2019-06-01 11:00 Norrsundets IF 2 - Ockelbo IF 2 2019-02-19 13:40
2019-06-08 15:00 Norrsundets IF 2 - Skutskärs IF FK 2019-02-19 13:40
2019-06-08 15:00 Ockelbo IF 2 - Gårdskär GoIF 2019-02-14 13:44
2019-08-17 11:00 Norrsundets IF 2 - Hofors AIF 2 2019-02-19 13:40
2019-08-24 15:00 Hofors AIF 2 - Gårdskär GoIF 2019-02-14 13:48
2019-08-31 11:00 Norrsundets IF 2 - Högbo AIK 2019-02-19 13:40
2019-09-08 15:00 Hofors AIF 2 - Forsbacka IK 2 2019-02-14 13:49
2019-09-21 15:00 Norrsundets IF 2 - Gårdskär GoIF 2019-02-19 13:40
2019-09-28 11:00 Norrsundets IF 2 - BK Legend 2019-02-19 13:40
Träningsmatcher Gestrikland 3 domare
2019-03-09 10:00 Hille IF (D1D) - Moheds SK (D2D) 2019-02-18 09:09
2019-03-10 15:00 Gefle IF FF (F17) - Bollnäs GIF FF (F17) 2019-02-19 15:47
Futsal F Klass 3. Slutspel lag 1
2019-02-23 16:00 Sandvikens IF F04 Vit - Valbo FF F05 2019-02-13 12:03
Futsal F klass 3. Slutspel lag 2
2019-02-23 15:30 Kungsgårdens SK F04 - Hille IF F04 gul 2019-02-13 12:02
Futsal F klass 3. Slutspel lag 3
2019-02-23 15:00 Hille IF F04 - Strömsbro IF F04 blå 2019-02-13 12:03