Harlyckan 3, konstgräs (plan 3)

Anläggning
Harlyckan
Adress
Harlyckegatan 6, 25656 HELSINGBORG
Zon
Helsingborgszonen
Kommun
Helsingborg
Telefon
042-6005204 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja (200 lux)
Storlek
105x65 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Harlyckan 3, konstgräs

Harlyckegatan 6, 25656 HELSINGBORG
56.03264, 12.72670
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-23 13:00 Ligacupen P16 B7 Eskilsminne IF (P16) - Trelleborgs FF (P16) Harlyckan 3, konstgräs
2020-02-29 11:00 DM P14 grp.10 Högaborgs BK - Vikens IK Harlyckan 3, konstgräs
Mars
2020-03-01 12:00 Ligacupen P17 B6 Eskilsminne IF (P17) - Varbergs BoIS FC (P17) Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-01 14:00 Ligacupen P19 B7 Eskilsminne IF (P19) - Onsala BK (P19) Harlyckan 3, konstgräs
2020-03-07 12:00 DM P14 grp.10 Eskilsminne IF - Vikens IK Harlyckan 3, konstgräs
April
2020-04-04 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Qviding FIF Harlyckans IP 1
2020-04-18 15:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Oskarshamns AIK Harlyckans IP 1
2020-04-19 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Furulunds IK Harlyckans IP 2
2020-04-20 19:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Vellinge IF Harlyckans IP 1
Maj
2020-05-01 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - IFK Simrishamn Harlyckans IP 1
2020-05-02 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Lunds BOIS Harlyckans IP 2
2020-05-02 15:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - FC Linköping City Harlyckans IP 1
2020-05-09 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS Harlyckans IP 1
2020-05-10 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Lilla Torg FF Harlyckans IP 2
2020-05-16 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Tomelilla IF Harlyckans IP 1
2020-05-21 16:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Assyriska Turabdin IK Harlyckans IP 1
2020-05-24 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Torns IF Harlyckans IP 1
2020-05-29 19:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - GIF Nike Harlyckans IP 1
Juni
2020-06-08 19:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Uppåkra IF Harlyckans IP 2
2020-06-13 15:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Skövde AIK Harlyckans IP 1
2020-06-18 19:15 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Veberöds AIF Harlyckans IP 1
2020-06-21 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Vellinge IF Harlyckans IP 2
2020-06-27 16:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Lunds BK Harlyckans IP 1
Juli
2020-07-08 19:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - IFK Värnamo Harlyckans IP 1
Augusti
2020-08-03 19:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - IF Lödde Harlyckans IP 1
2020-08-08 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Kulladals FF Harlyckans IP 1
2020-08-15 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Tvååkers IF Harlyckans IP 1
2020-08-22 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Malmö City FC Harlyckans IP 1
2020-08-23 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - Hyllie IK Harlyckans IP 2
2020-08-29 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - FK Karlskrona Harlyckans IP 1
September
2020-09-05 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - FBK Balkan Harlyckans IP 1
2020-09-12 15:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Motala AIF FK Harlyckans IP 1
2020-09-19 14:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - IFK Trelleborg FK Harlyckans IP 1
2020-09-20 14:00 DA Div.2 Södra Götaland Högaborgs BK - FC Staffanstorp Harlyckans IP 2
2020-09-25 19:00 Div 3 Södra Götaland, herr 2020 Högaborgs BK - Råå IF Harlyckans IP 1
2020-09-27 15:00 P17 Div.1 2020 - Region 1 Eskilsminne IF - Ängelholms FF Harlyckans IP 2
Oktober
2020-10-03 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Lindome GIF Harlyckans IP 1
2020-10-25 17:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - FC Trollhättan Harlyckans IP 1
November
2020-11-07 14:00 Ettan Södra 2020 Eskilsminne IF - Utsikten Harlyckans IP 1