Spelprogram - Futsal Pojkar klass 4 (07/08)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Isam Boukadida 0739349943 Svart, Svart, Svart
Gefle IF FF P07 Blå Anders Berg 0702095581 Vit/Marinblå/Vita
Gefle IF FF P07 Vit Anders Berg 0702095581 Vit/Marin/Vita
Gefle IF FF P08 Blå Anders Berg 0702095581 Vit/marin/vita
Gefle IF FF P08 Vit Anders Berg 0702095581 Vit/marin/vita
Gävle GIK FK Ivan Alvarado 0700943518 0700943518 Röd, Vit, Röd
Hagaströms SK Daniel Andersson 0708576600 Gul/Svart/Gul
Högbo AIK Christina Norling +46738522281 Grön/vit, Vit, Grön
Sandvikens IF P07 Mathias Velamsson 0730788831 Röd/Vit/Röd
Sandvikens IF P08 Anna Dahlund Åström 0761261548 Röd, Vit, Röd
Skutskärs IF FK Dan Leima +46702867154 grön/vit/grön
Steneberg UIF Alie Njie Marin Blå, Marin Blå, Marin Blå
Valbo FF Daniel Nilsson Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Hagaströms SK - Gefle IF FF P08 Blå
(Inst.) Gefle IF FF P08 Vit - Brynäs IF FK
November
2019-11-09 10:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF P07 Blå Vallbacksskolan
2019-11-09 10:30 Gävle GIK FK - Gefle IF FF P07 Vit Vallbacksskolan
2019-11-09 11:00 Gefle IF FF P07 Blå - Gävle GIK FK Vallbacksskolan
2019-11-09 11:30 Gefle IF FF P07 Vit - Brynäs IF FK Vallbacksskolan
2019-11-09 12:00 Gefle IF FF P08 Blå - Gefle IF FF P08 Vit Vallbacksskolan
2019-11-09 12:30 Hagaströms SK - Högbo AIK Vallbacksskolan
2019-11-09 13:00 Gefle IF FF P08 Vit - Hagaströms SK Vallbacksskolan
2019-11-09 13:30 Högbo AIK - Gefle IF FF P08 Blå Vallbacksskolan
2019-11-09 14:00 Sandvikens IF P07 - Sandvikens IF P08 Vallbacksskolan
2019-11-09 14:30 Skutskärs IF FK - Steneberg UIF Vallbacksskolan
2019-11-09 15:00 Valbo FF - Sandvikens IF P07 Vallbacksskolan
2019-11-09 15:30 Sandvikens IF P08 - Skutskärs IF FK Vallbacksskolan
2019-11-09 16:00 Steneberg UIF - Valbo FF Vallbacksskolan
2019-11-23 10:00 Sandvikens IF P07 - Skutskärs IF FK Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 10:30 Brynäs IF FK - Gävle GIK FK Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 11:00 Skutskärs IF FK - Brynäs IF FK Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 11:30 Gävle GIK FK - Sandvikens IF P07 Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 12:00 Sandvikens IF P08 - Steneberg UIF Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 12:30 Gefle IF FF P07 Blå - Gefle IF FF P07 Vit Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 13:00 Steneberg UIF - Gefle IF FF P07 Blå Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 13:30 Gefle IF FF P07 Vit - Sandvikens IF P08 Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 14:00 Valbo FF - Gefle IF FF P08 Blå Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 14:30 Gefle IF FF P08 Blå - Högbo AIK Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 15:00 Hagaströms SK - Gefle IF FF P08 Blå Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 15:30 Valbo FF - Högbo AIK Bessemerhallen Futsal
2019-11-23 16:00 Gefle IF FF P08 Vit - Hagaströms SK Bessemerhallen Futsal
December
2019-12-21 10:00 Brynäs IF FK - Sandvikens IF P07 Testebo Sporthall
2019-12-21 10:30 Gefle IF FF P07 Vit - Steneberg UIF Testebo Sporthall
2019-12-21 11:00 Sandvikens IF P07 - Gefle IF FF P07 Vit Testebo Sporthall
2019-12-21 11:30 Steneberg UIF - Brynäs IF FK Testebo Sporthall
2019-12-21 12:00 Sandvikens IF P08 - Gefle IF FF P07 Blå Testebo Sporthall
2019-12-21 12:30 Gefle IF FF P08 Vit - Valbo FF Testebo Sporthall
2019-12-21 13:00 Gefle IF FF P07 Blå - Gefle IF FF P08 Vit Testebo Sporthall
2019-12-21 13:30 Valbo FF - Sandvikens IF P08 Testebo Sporthall
2019-12-21 14:00 Gävle GIK FK - Hagaströms SK Testebo Sporthall
2019-12-21 14:30 Gefle IF FF P08 Blå - Skutskärs IF FK Testebo Sporthall
2019-12-21 15:00 Högbo AIK - Gävle GIK FK Testebo Sporthall
2019-12-21 15:30 Hagaströms SK - Skutskärs IF FK Testebo Sporthall
2019-12-21 16:00 Högbo AIK - Gefle IF FF P08 Blå Testebo Sporthall
Januari
2020-01-19 10:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF P08 Vit Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 10:30 Högbo AIK - Sandvikens IF P07 Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 11:00 Brynäs IF FK - Högbo AIK Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 11:30 Gefle IF FF P08 Vit - Sandvikens IF P07 Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 12:00 Valbo FF - Hagaströms SK Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 12:30 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF P07 Vit Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 13:00 Valbo FF - Skutskärs IF FK Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 13:30 Hagaströms SK - Gefle IF FF P07 Vit Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 14:00 Sandvikens IF P08 - Gävle GIK FK Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 14:30 Gefle IF FF P07 Blå - Gefle IF FF P08 Blå Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 15:00 Steneberg UIF - Gävle GIK FK Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 15:30 Gefle IF FF P08 Blå - Steneberg UIF Gavlehovshallen Nova
2020-01-19 16:00 Gefle IF FF P07 Blå - Sandvikens IF P08 Gavlehovshallen Nova
Februari
2020-02-16 09:00 Brynäs IF FK - Valbo FF Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 09:30 Hagaströms SK - Gefle IF FF P07 Blå Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 10:00 Hagaströms SK - Brynäs IF FK Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 10:30 Valbo FF - Gefle IF FF P07 Blå Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 11:00 Gefle IF FF P08 Vit - Gefle IF FF P07 Vit Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 11:30 Gefle IF FF P08 Blå - Sandvikens IF P08 Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 12:00 Sandvikens IF P08 - Gefle IF FF P08 Vit Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 12:30 Gefle IF FF P07 Vit - Gefle IF FF P08 Blå Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 13:00 Skutskärs IF FK - Högbo AIK Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 13:30 Steneberg UIF - Sandvikens IF P07 Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 14:00 Gävle GIK FK - Skutskärs IF FK Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 14:30 Högbo AIK - Steneberg UIF Bessemerhallen Futsal
2020-02-16 15:00 Gävle GIK FK - Sandvikens IF P07 Bessemerhallen Futsal