Spelprogram - Pojkar 7v7 Grön A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P09 Svart Maria Norrman 0703531434 Gul-Svart/Svart/Gul
Dingtuna GIF P09 Joakim Nilsson Svart/Svart/Svart
Gideonsbergs IF P09 Lise-Lotte Herrfall 0706464510 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Hallstahammars SK FK P09 Svart Peter Hödefors 0737893191 Röd, Vit, Röd
IK Franke P08 Anders Johansson 0736226175 Grön, Grön
Irsta IF P08 Ulrika Klintberg 0735417117 Grön/Grön/Grön
Irsta IF P09 Vit Mattias Johansson 0730350705 Grön/Grön/Grön
Norbergs AIF P09-10 Carl-Henrik Forsberg 0708804636 070884636 Röd/Röd/Röd
Norrby SK P 08/09 Robert Krantz 0735259361 Blå/Blå/Blå
Sala FF P09 Vit Johan Ågren 0723876712 Röd/Röd/Röd
Västerås BK 30 P08 Robert Sturesson 0704617456 0704617456 Vit/Svart/Vit
Västerås BK 30 P09 Svart Mats Ahlgren Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 P09 Vit Mats Ahlgren Vit, Svart, Vit
Västerås IK P08:3 Gul Ulrika Larsson 0723218481 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK P09:1 Adalid Marcelo Zegarra 0704657064 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås SK FK P09 Svart Niclaes Sjölund 0709393400 Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-07 17:30 Hallstahammars SK FK P09 Svart - Västerås BK 30 P08 Valstalunds IP
2019-08-08 18:00 Västerås SK FK P09 Svart - Irsta IF P09 Vit Skälby IP B
2019-08-11 11:00 Norbergs AIF P09-10 - Västerås IK P09:1 Malmheden
2019-08-11 15:00 IK Franke P08 - Norrby SK P 08/09 Råby 2A
2019-08-11 16:30 Västerås BK 30 P09 Svart - Sala FF P09 Vit Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-11 17:00 Gideonsbergs IF P09 - Arboga Södra IF P09 Svart Önsta 5
2019-08-11 18:00 Irsta IF P08 - Västerås BK 30 P09 Vit Ullviliden 1
2019-08-15 18:00 Dingtuna GIF P09 - Västerås IK P08:3 Gul Tingsliden 9A
2019-08-17 10:00 Norrby SK P 08/09 - Västerås BK 30 P09 Svart Norrbyliden
2019-08-17 11:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Västerås IK P09:1 Sturevallen
2019-08-18 14:00 IK Franke P08 - Irsta IF P08 Råby 2A
2019-08-18 14:30 Västerås BK 30 P08 - Norbergs AIF P09-10 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-18 15:00 Västerås IK P08:3 Gul - Hallstahammars SK FK P09 Svart Rocklunda 28
2019-08-18 15:00 Sala FF P09 Vit - Dingtuna GIF P09 Lärkan (konstgräs)
2019-08-18 16:30 Västerås BK 30 P09 Vit - Västerås SK FK P09 Svart Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-18 18:00 Irsta IF P09 Vit - Gideonsbergs IF P09 Ullviliden 2
2019-08-21 17:30 Hallstahammars SK FK P09 Svart - Sala FF P09 Vit Valstalunds IP
2019-08-22 18:00 Dingtuna GIF P09 - Norrby SK P 08/09 Tingsliden 9A
2019-08-25 10:00 Västerås BK 30 P08 - Västerås IK P08:3 Gul Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-25 11:00 Västerås SK FK P09 Svart - IK Franke P08 Skälby IP B
2019-08-25 14:00 Norbergs AIF P09-10 - Arboga Södra IF P09 Svart Malmheden
2019-08-25 14:00 Västerås IK P09:1 - Irsta IF P09 Vit Rocklunda 27
2019-08-25 16:30 Västerås BK 30 P09 Svart - Irsta IF P08 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-25 17:00 Gideonsbergs IF P09 - Västerås BK 30 P09 Vit Önsta 5
2019-08-31 10:00 Norrby SK P 08/09 - Hallstahammars SK FK P09 Svart Norrbyliden
September
2019-09-01 10:00 Irsta IF P09 Vit - Arboga Södra IF P09 Svart Ullviliden 1
2019-09-01 11:30 Sala FF P09 Vit - Västerås BK 30 P08 Annedal 1
2019-09-01 14:00 IK Franke P08 - Gideonsbergs IF P09 Råby 2A
2019-09-01 14:30 Västerås BK 30 P09 Vit - Västerås IK P09:1 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-01 15:00 Västerås IK P08:3 Gul - Norbergs AIF P09-10 Rocklunda 28
2019-09-01 16:30 Västerås BK 30 P09 Svart - Västerås SK FK P09 Svart Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-05 17:00 Irsta IF P08 - Dingtuna GIF P09 Ullviliden 1
2019-09-07 10:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Västerås BK 30 P09 Vit Sturevallen
2019-09-07 10:00 Hallstahammars SK FK P09 Svart - Irsta IF P08 Valstalunds IP
2019-09-07 11:00 Norbergs AIF P09-10 - Irsta IF P09 Vit Malmheden
2019-09-08 10:00 Dingtuna GIF P09 - Västerås SK FK P09 Svart Tingsliden 9A
2019-09-08 10:30 Västerås IK P09:1 - IK Franke P08 Rocklunda 27
2019-09-08 11:00 Gideonsbergs IF P09 - Västerås BK 30 P09 Svart Önsta 5
2019-09-08 12:00 Västerås BK 30 P08 - Norrby SK P 08/09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-08 17:00 Västerås IK P08:3 Gul - Sala FF P09 Vit Rocklunda 28
2019-09-13 17:30 Irsta IF P08 - Västerås BK 30 P08 Ullviliden 1
2019-09-13 18:00 Norrby SK P 08/09 - Västerås IK P08:3 Gul Norrbyliden
2019-09-14 15:00 Sala FF P09 Vit - Norbergs AIF P09-10 Lärkan (konstgräs)
2019-09-15 10:00 Dingtuna GIF P09 - Gideonsbergs IF P09 Tingsliden 9A
2019-09-15 11:00 Västerås SK FK P09 Svart - Hallstahammars SK FK P09 Svart Skälby IP B
2019-09-15 14:00 IK Franke P08 - Arboga Södra IF P09 Svart Råby 2A
2019-09-15 14:30 Västerås BK 30 P09 Vit - Irsta IF P09 Vit Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-15 16:30 Västerås BK 30 P09 Svart - Västerås IK P09:1 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-21 10:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Västerås BK 30 P09 Svart Sturevallen
2019-09-21 15:00 Sala FF P09 Vit - Norrby SK P 08/09 Lärkan (konstgräs)
2019-09-22 10:00 Västerås BK 30 P08 - Västerås SK FK P09 Svart Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-22 10:30 Västerås IK P09:1 - Dingtuna GIF P09 Rocklunda 27
2019-09-22 14:00 Norbergs AIF P09-10 - Västerås BK 30 P09 Vit Malmheden
2019-09-22 15:00 Hallstahammars SK FK P09 Svart - Gideonsbergs IF P09 Valstalunds IP
2019-09-22 17:00 Irsta IF P09 Vit - IK Franke P08 Ullviliden 1
2019-09-22 17:00 Västerås IK P08:3 Gul - Irsta IF P08 Rocklunda 28
2019-09-27 17:30 Irsta IF P08 - Sala FF P09 Vit Ullviliden 1
2019-09-28 10:00 Norrby SK P 08/09 - Norbergs AIF P09-10 Norrbyliden
2019-09-28 11:00 Arboga Södra IF P09 Svart - Dingtuna GIF P09 Sturevallen
2019-09-29 10:00 Västerås BK 30 P09 Vit - IK Franke P08 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-29 10:00 Irsta IF P09 Vit - Västerås BK 30 P09 Svart Ullviliden 1
2019-09-29 10:00 Gideonsbergs IF P09 - Västerås BK 30 P08 Önsta 4
2019-09-29 11:00 Västerås SK FK P09 Svart - Västerås IK P08:3 Gul Skälby IP B
2019-09-29 14:00 Västerås IK P09:1 - Hallstahammars SK FK P09 Svart Rocklunda 27