Spelprogram - Pojkar 7v7 Blå C Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Barkarö SK P09 Röd Erik Andersson 0721426573 Röd/Blå/Röd
Fagersta Södra IK David Ekbäck 0739581904 Blå/blå/Vit
FC Europe Juniors Rocco Milovanovic 021357976 0709498954 Blå, Vit, Röd
Gideonsbergs IF P08 Blå Jonas Estelli 0704270310 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Grällsta IF P08 Linda Svedlund 0704451491 Orange/Vit/Orange
IK Franke P08 Anders Johansson 0736226175 Grön, Grön
Kolsva IF P07-08 Bo Nilsson Vit/Svart/Svart
Romfartuna GIF P09 vit Thomas Altblom Rosén 021141388 0708220233 Grön, Svart, Vit
Sala FF P09 Röd Johan Ågren 0723876712 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 09 Gul Jan Larsson 0704676544 Gul/svart/Svart/Svart
Surahammars FK P08 Vit Magnus Gustafsson 0761711633 Svart-vit/Svart/Svart-vit
Västerås IK P08:3 Svart Ulrika Larsson 0723218481 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Sala FF P09 Röd - IK Franke P08 Lärkan (konstgräs)
Augusti
2019-08-10 10:30 Grällsta IF P08 - Gideonsbergs IF P08 Blå Lindvallen
2019-08-10 11:00 Västerås IK P08:3 Svart - Barkarö SK P09 Röd Rocklunda 28
2019-08-12 18:00 Fagersta Södra IK - Skiljebo SK P 09 Gul Onsjövallen
2019-08-14 18:00 Surahammars FK P08 Vit - Kolsva IF P07-08 Ekängens IP
2019-08-15 18:00 Romfartuna GIF P09 vit - FC Europe Juniors Ängen Hökåsen
2019-08-17 10:00 Skiljebo SK P 09 Gul - Västerås IK P08:3 Svart Hamre 6 (7-manna)
2019-08-17 10:00 FC Europe Juniors - Barkarö SK P09 Röd Bäckby IP
2019-08-17 11:00 Surahammars FK P08 Vit - Grällsta IF P08 Ekängens IP
2019-08-18 11:30 Gideonsbergs IF P08 Blå - Romfartuna GIF P09 vit Önsta B2
2019-08-18 13:30 Kolsva IF P07-08 - Sala FF P09 Röd Hästhagens IP 2
2019-08-18 15:30 IK Franke P08 - Fagersta Södra IK Råby 2A
2019-08-25 10:00 Romfartuna GIF P09 vit - Surahammars FK P08 Vit Ängen Hökåsen
2019-08-25 13:00 Sala FF P09 Röd - Grällsta IF P08 Lärkans Sportfält
2019-08-25 15:00 Västerås IK P08:3 Svart - FC Europe Juniors Rocklunda 28
2019-08-25 15:00 Skiljebo SK P 09 Gul - IK Franke P08 Hamre 6 (7-manna)
2019-08-25 15:00 Fagersta Södra IK - Kolsva IF P07-08 Onsjövallen
2019-08-25 16:00 Barkarö SK P09 Röd - Gideonsbergs IF P08 Blå Barkarö IP
2019-08-31 11:00 Grällsta IF P08 - Fagersta Södra IK Lindvallen
September
2019-09-01 10:00 Sala FF P09 Röd - Romfartuna GIF P09 vit Annedal 1
2019-09-01 11:00 Surahammars FK P08 Vit - Barkarö SK P09 Röd Ekängens IP
2019-09-01 11:30 Gideonsbergs IF P08 Blå - FC Europe Juniors Önsta A2
2019-09-01 15:30 IK Franke P08 - Västerås IK P08:3 Svart Råby 2A
2019-09-05 18:30 Kolsva IF P07-08 - Skiljebo SK P 09 Gul Hästhagens IP 2
2019-09-07 11:00 Fagersta Södra IK - Romfartuna GIF P09 vit Onsjövallen
2019-09-08 10:00 Skiljebo SK P 09 Gul - Grällsta IF P08 Hamre 6 (7-manna)
2019-09-08 14:00 IK Franke P08 - Kolsva IF P07-08 Råby 2A
2019-09-08 15:00 Västerås IK P08:3 Svart - Gideonsbergs IF P08 Blå Rocklunda 28
2019-09-08 16:00 Barkarö SK P09 Röd - Sala FF P09 Röd Barkarö IP
2019-09-10 17:30 FC Europe Juniors - Surahammars FK P08 Vit Bäckby IP
2019-09-14 10:00 Surahammars FK P08 Vit - Gideonsbergs IF P08 Blå Ekängens IP
2019-09-14 10:30 Grällsta IF P08 - IK Franke P08 Lindvallen
2019-09-15 10:00 FC Europe Juniors - Sala FF P09 Röd Bäckby IP
2019-09-15 11:00 Fagersta Södra IK - Barkarö SK P09 Röd Onsjövallen
2019-09-15 17:00 Kolsva IF P07-08 - Västerås IK P08:3 Svart Hästhagens IP 2
2019-09-15 18:00 Romfartuna GIF P09 vit - Skiljebo SK P 09 Gul Ängen Hökåsen
2019-09-21 09:00 Barkarö SK P09 Röd - Skiljebo SK P 09 Gul Barkarö IP
2019-09-22 10:00 FC Europe Juniors - Fagersta Södra IK Bäckby IP
2019-09-22 11:00 Gideonsbergs IF P08 Blå - Sala FF P09 Röd Önsta A2
2019-09-22 15:00 Västerås IK P08:3 Svart - Surahammars FK P08 Vit Rocklunda 28
2019-09-22 17:00 Kolsva IF P07-08 - Grällsta IF P08 Hästhagens IP 2
2019-09-22 17:00 IK Franke P08 - Romfartuna GIF P09 vit Råby 2A
2019-09-28 09:00 Barkarö SK P09 Röd - IK Franke P08 Barkarö IP
2019-09-28 10:30 Grällsta IF P08 - Västerås IK P08:3 Svart Lindvallen
2019-09-28 11:00 Sala FF P09 Röd - Surahammars FK P08 Vit Lärkans Sportfält
2019-09-29 10:00 Romfartuna GIF P09 vit - Kolsva IF P07-08 Ängen Hökåsen
2019-09-29 10:00 Skiljebo SK P 09 Gul - FC Europe Juniors Hamre 6 (7-manna)
2019-09-29 11:00 Gideonsbergs IF P08 Blå - Fagersta Södra IK Önsta A2