Spelprogram - Flickor 7v7 Grön Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Barkarö SK F09 Linda Åhlén 0706514001 Röd/Blå/Röd
Ekeby BK Marie Klingstam Blå/Blå/Blå
Gideonsbergs IF F09/10 Pernilla Häggkvist 0701583715 Ljusblå, Vit, Ljusblå
IFK Västerås FK F09 Blå Svante Linder 0706073912 Vit/Blå/Blå/Vit
Irsta IF F09 Ulrika Kärrman Hedenström 02122288 0704975840 Grön/Grön/Grön
Norbergs AIF F08-09 Linda Fargve 0703441043 Röd/Röd/Röd
Norrby SK F09/10 Emily Lindblom 0768349112 0768349112 Blå/Blå/Blå
Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Johan Henrik Elander Grön/Svart/Vit
Skiljebo SK F08 Martin Sangve 0703467502 Gul/svart/Svart/Svart
Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd Sara Eklund 0704337618 Röd-svart/Svart/Röd
Västerås BK 30 F09 Anders Gunnar Birgersson Vit/Svart/Vit
Västerås SK FK F09 Grön Erik Stridell 0735155292 Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK F09 Vit Erik Stridell 0735155292 Grön-vit, Vit, Vit
Åkra FC F09 Ahmed Boolaay 0760844096 Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-07 18:00 Skiljebo SK F08 - Västerås SK FK F09 Vit Hamre 7
2019-08-10 10:00 Norbergs AIF F08-09 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Malmheden
2019-08-10 11:00 Åkra FC F09 - IFK Västerås FK F09 Blå
2019-08-11 10:00 Norrby SK F09/10 - Gideonsbergs IF F09/10 Norrbyliden
2019-08-11 12:30 Ekeby BK - Västerås SK FK F09 Grön Ekliden
2019-08-11 14:00 Västerås BK 30 F09 - Barkarö SK F09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-17 11:00 Åkra FC F09 - Västerås SK FK F09 Grön
2019-08-17 11:00 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Norrby SK F09/10 Kvarnbackavallen
2019-08-18 Gideonsbergs IF F09/10 - Västerås BK 30 F09 Önsta IP
2019-08-18 10:00 Norbergs AIF F08-09 - IFK Västerås FK F09 Blå Malmheden
2019-08-18 13:00 Västerås SK FK F09 Vit - Irsta IF F09 Skälby IP A
2019-08-18 14:30 Skiljebo SK F08 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Hamre 7
2019-08-18 15:00 Barkarö SK F09 - Ekeby BK Barkarö IP
2019-08-19 18:30 Irsta IF F09 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd Ullviliden 1
2019-08-23 18:00 Barkarö SK F09 - Gideonsbergs IF F09/10 Barkarö IP
2019-08-25 10:00 Norrby SK F09/10 - Västerås SK FK F09 Vit Norrbyliden
2019-08-25 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Irsta IF F09 Ängen Hökåsen
2019-08-25 13:00 Västerås SK FK F09 Grön - Norbergs AIF F08-09 Skälby IP B
2019-08-25 14:00 Västerås BK 30 F09 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-08-25 15:30 IFK Västerås FK F09 Blå - Skiljebo SK F08 Rocklunda 9A
2019-08-27 18:15 Ekeby BK - Åkra FC F09 Ekliden
2019-08-31 11:00 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Barkarö SK F09 Kvarnbackavallen
September
2019-09-01 10:00 Norbergs AIF F08-09 - Åkra FC F09 Malmheden
2019-09-01 10:00 Irsta IF F09 - IFK Västerås FK F09 Blå Ullviliden 1
2019-09-01 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Norrby SK F09/10 Ängen Hökåsen
2019-09-01 11:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Ekeby BK Rönnby
2019-09-01 13:00 Västerås SK FK F09 Vit - Västerås BK 30 F09 Skälby IP A
2019-09-01 14:30 Skiljebo SK F08 - Västerås SK FK F09 Grön Hamre 7
2019-09-07 09:00 Barkarö SK F09 - Västerås SK FK F09 Vit Barkarö IP
2019-09-08 11:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd Rönnby
2019-09-08 12:00 Åkra FC F09 - Skiljebo SK F08
2019-09-08 13:00 Västerås SK FK F09 Grön - Irsta IF F09 Skälby IP A
2019-09-08 13:30 Ekeby BK - Norbergs AIF F08-09 Ekliden
2019-09-08 14:00 Västerås BK 30 F09 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-08 16:00 IFK Västerås FK F09 Blå - Norrby SK F09/10 Rocklunda 9A
2019-09-14 11:00 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Ekeby BK Kvarnbackavallen
2019-09-15 10:00 Irsta IF F09 - Åkra FC F09 Ullviliden 1
2019-09-15 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Barkarö SK F09 Ängen Hökåsen
2019-09-15 10:00 Norrby SK F09/10 - Västerås SK FK F09 Grön Norrbyliden
2019-09-15 14:30 Skiljebo SK F08 - Norbergs AIF F08-09 Hamre 7
2019-09-15 14:30 Västerås SK FK F09 Vit - Gideonsbergs IF F09/10 Skälby IP A
2019-09-15 16:00 IFK Västerås FK F09 Blå - Västerås BK 30 F09 Rocklunda 9A
2019-09-21 11:00 Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd - Västerås SK FK F09 Vit Kvarnbackavallen
2019-09-21 13:00 Västerås SK FK F09 Grön - Västerås BK 30 F09 Skälby IP A
2019-09-22 10:00 Norbergs AIF F08-09 - Irsta IF F09 Malmheden
2019-09-22 11:00 Gideonsbergs IF F09/10 - Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 Rönnby
2019-09-22 12:30 Ekeby BK - Skiljebo SK F08 Ekliden
2019-09-22 15:00 Barkarö SK F09 - IFK Västerås FK F09 Blå Barkarö IP
2019-09-24 18:00 Åkra FC F09 - Norrby SK F09/10 Lärkan A (7 mot 7)
2019-09-29 10:00 Irsta IF F09 - Skiljebo SK F08 Ullviliden 1
2019-09-29 10:00 Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 - Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd Ängen Hökåsen
2019-09-29 10:00 Norrby SK F09/10 - Norbergs AIF F08-09 Norrbyliden
2019-09-29 13:00 Västerås SK FK F09 Vit - Ekeby BK Skälby IP B
2019-09-29 13:00 Västerås SK FK F09 Grön - Barkarö SK F09 Skälby IP B
2019-09-29 15:00 Västerås BK 30 F09 - Åkra FC F09 Ringvallen 3 (konstgräs)
2019-09-29 16:00 IFK Västerås FK F09 Blå - Gideonsbergs IF F09/10 Rocklunda 9A