Spelprogram - Flickor 9 (2010)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF Blå Ahmed Sabra 0730650453 /Vit/Vit
Gefle IF FF Vit Erik Blomberg 0707172141 /Vit/Vit
Hagaströms SK Mats Ryberg 0761472440 Gul/Svart/Gul
Hille IF Mats Svedberg Gul/Svart/Gul
Högbo AIK Evelina Forsberg 0735432829 Grön/Vit
IK Huge Anna Stjernström 0709168220 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Kungsgårdens SK Anders Norgren 0737165094 Marinblå/Vit/Vit
Sandvikens AIK FK Sara Fagerlund 0702121795 Vit/Svart/Vit
Sandvikens IF Sebastian Hellström +46707967059 Röd/Vit/Röd
Strömsbro IF Anna Bäcklund 0736247780 Orange, Blå, Vit
Valbo FF Anna Åström 0705152440 Röd/Svart/Röd
Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Jonas Persson 0705109500 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Högbo AIK
(Inst.) Kungsgårdens SK - Sandvikens IF
(Inst.) Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Sandvikens IF
Maj
2019-05-12 09:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens IF Sörby IP
2019-05-12 10:00 Sandvikens IF - Valbo FF Sörby IP
2019-05-12 10:00 Hille IF - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Hille IP
2019-05-12 11:00 Gefle IF FF Blå - Valbo FF Sörby IP
2019-05-12 11:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Vit Hille IP
2019-05-12 12:00 IK Huge - Högbo AIK Kastvallen
2019-05-12 12:00 Hille IF - Gefle IF FF Vit Hille IP
2019-05-12 13:00 Högbo AIK - Kungsgårdens SK Kastvallen
2019-05-12 15:00 Hagaströms SK - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2019-05-12 16:00 Sandvikens AIK FK - Strömsbro IF Hagaströms IP
2019-05-12 17:00 Hagaströms SK - Strömsbro IF Hagaströms IP
2019-05-26 00:00 (Inst.) Gefle IF FF Blå - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK
2019-05-26 00:00 (Inst.) Sandvikens AIK FK - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Vallhov
2019-05-26 00:00 (Inst.) Högbo AIK - Gefle IF FF Blå Vallhov
2019-05-26 10:00 Kungsgårdens SK - Strömsbro IF Sportvallen
2019-05-26 10:00 Hille IF - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Hille IP
2019-05-26 11:00 Strömsbro IF - Gefle IF FF Vit Sportvallen
2019-05-26 11:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Valbo FF Hille IP
2019-05-26 12:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Vit Sportvallen
2019-05-26 12:00 Hille IF - Valbo FF Hille IP
2019-05-26 13:00 Sandvikens AIK FK - Högbo AIK Vallhov
2019-05-26 14:00 Högbo AIK - Gefle IF FF Blå Vallhov
2019-05-26 15:00 Sandvikens IF - Hagaströms SK Jernvallen 2
2019-05-26 15:00 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF Blå Vallhov
2019-05-26 15:45 Hagaströms SK - IK Huge Jernvallen 2
2019-05-26 16:30 Sandvikens IF - IK Huge Jernvallen 2
Juni
2019-06-09 10:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Hille IF Älvkarleby IP
2019-06-09 10:00 Gefle IF FF Vit - IK Huge Sörby IP
2019-06-09 11:00 Hille IF - Kungsgårdens SK Älvkarleby IP
2019-06-09 11:00 IK Huge - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2019-06-09 12:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2019-06-09 12:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Kungsgårdens SK Älvkarleby IP
2019-06-09 13:00 Högbo AIK - Hagaströms SK Svibackaplan
2019-06-09 14:00 Strömsbro IF - Gefle IF FF Blå Testebovallen
2019-06-09 14:00 Valbo FF - Hagaströms SK Svibackaplan
2019-06-09 15:00 Högbo AIK - Valbo FF Svibackaplan
2019-06-09 15:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens IF Testebovallen
2019-06-09 16:00 Strömsbro IF - Sandvikens IF Testebovallen
Augusti
2019-08-18 10:00 Valbo FF - Strömsbro IF Åbyvallen
2019-08-18 10:00 Hagaströms SK - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2019-08-18 11:00 Strömsbro IF - Hille IF Åbyvallen
2019-08-18 11:00 Sandvikens AIK FK - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Hagaströms IP
2019-08-18 12:00 Valbo FF - Hille IF Åbyvallen
2019-08-18 12:00 Hagaströms SK - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Hagaströms IP
2019-08-18 13:00 Gefle IF FF Blå - IK Huge Sörby IP
2019-08-18 14:00 IK Huge - Kungsgårdens SK Sörby IP
2019-08-18 14:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Vit Jernvallen
2019-08-18 15:00 Gefle IF FF Blå - Kungsgårdens SK Sörby IP
2019-08-18 15:00 Gefle IF FF Vit - Högbo AIK Jernvallen 2
2019-08-18 16:00 Sandvikens IF - Högbo AIK Jernvallen
September
2019-09-01 10:00 IK Huge - Högbo AIK Kastvallen
2019-09-01 10:00 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF Blå Vallhov
2019-09-01 10:00 Strömsbro IF - Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK Testebovallen
2019-09-01 11:00 Högbo AIK - Hille IF Kastvallen
2019-09-01 11:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens IF Vallhov
2019-09-01 11:00 Kungsgårdens SK - Hagaströms SK Sportvallen
2019-09-01 11:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Vit Testebovallen
2019-09-01 12:00 IK Huge - Hille IF Kastvallen
2019-09-01 12:00 Sandvikens AIK FK - Sandvikens IF Vallhov
2019-09-01 12:00 Hagaströms SK - Valbo FF Sportvallen
2019-09-01 12:00 Strömsbro IF - Gefle IF FF Vit Testebovallen
2019-09-01 13:00 Kungsgårdens SK - Valbo FF Sportvallen
2019-09-15 00:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Strömsbro IF Älvkarleby IP
2019-09-15 00:00 Strömsbro IF - Sandvikens IF Älvkarleby IP
2019-09-15 00:00 Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK - Sandvikens IF Älvkarleby IP
2019-09-15 00:00 Högbo AIK - Gefle IF FF Blå Svibackaplan
2019-09-15 00:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens AIK FK Svibackaplan
2019-09-15 00:00 Högbo AIK - Sandvikens AIK FK Svibackaplan
2019-09-15 10:00 Valbo FF - IK Huge Åbyvallen
2019-09-15 11:00 IK Huge - Hille IF Åbyvallen
2019-09-15 12:00 Gefle IF FF Vit - Kungsgårdens SK Sörby IP
2019-09-15 12:00 Valbo FF - Hille IF Åbyvallen
2019-09-15 13:00 Kungsgårdens SK - Hagaströms SK Sörby IP
2019-09-15 14:00 Gefle IF FF Vit - Hagaströms SK Sörby IP