Spelprogram - P11 (2008)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Isam Boukadida 0739349943 Svart/Svart/Svart
Gefle IF FF Blå Erik Illerhag 0702799009 /Vit/Vit
Gefle IF FF Röd Anders Forsberg 026615182 0705463269 Vit/Vit
Gefle IF FF Svart Stefan Holgersson 0767703213 Vit/marin/vit
Gefle IF FF Vit Johan Bäckström 0722023178 /Vit/Vit
Gävle GIK FK Cristian Salinas Ramos 0700988221 Röd/Röd/Röd
Hagaströms SK Gul Ida Arnberg 0703513838 Gul/Svart/Gul
Hagaströms SK Svart Ida Arnberg 0703513838 Gul/Svart/Gul
Hille IF Gul Robert Sumenkovic 0705435352 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Robert Sumenkovic 0705435352 Gul/Svart/Gul
Högbo AIK Joakim Göthe 0703173178 Grön/vit/Vit/Grön
IK Huge Blå Veronica Grundstedt 0702323209 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Röd Veronica Grundstedt 0702323209 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Vit Veronica Grundstedt 0702323209 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Ockelbo IF Robert Åberg 0702102271 Röd/röd/Röd
Sandvikens AIK FK Daniel Fagerlund 0702799145 Vit/Svart/Svart
Sandvikens IF Röd Anna Dahlund Åström 0761261548 Röd/Vit/Röd
Sandvikens IF Vit Anna Dahlund Åström 0761261548 Röd/Vit/Röd
Skutskärs IF FK Dan Leima +46702867154 grön/vit/grön
Stensätra IF Simon Forslund 0700894416 Gul/Svart/Gul
Strömsbro IF Blå Frida Åkesson 0702086068 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange Frida Åkesson 0702086068 Orange, Blå, Vit
Valbo FF Röd Mikael Widmark 0725074026 Röd, Svart, Röd
Valbo FF Svart Mikael Widmark 0725074026 Röd/Svart/Röd
Älvkarleby IK Johnny Lindström 0706406168 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Gefle IF FF Blå - IK Huge Vit
Maj
2019-05-12 10:00 Stensätra IF - Gefle IF FF Svart Skogsvallen
2019-05-12 10:30 IK Huge Blå - Älvkarleby IK Kastvallen
2019-05-12 10:30 IK Huge Röd - Gävle GIK FK Kastvallen
2019-05-12 11:00 Skutskärs IF FK - Brynäs IF FK Skutskärs IP
2019-05-12 12:00 IK Huge Vit - Högbo AIK Kastvallen
2019-05-12 13:00 Sandvikens IF Vit - Hagaströms SK Gul Jernvallen
2019-05-12 13:00 Gefle IF FF Röd - Hille IF Gul Sörby IP
2019-05-12 13:00 Gefle IF FF Blå - Hille IF Svart Sörby IP
2019-05-12 14:00 Strömsbro IF Orange - Sandvikens AIK FK Testebovallen
2019-05-12 15:00 Sandvikens IF Röd - Ockelbo IF Jernvallen
2019-05-12 15:00 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Svart Valbo Sportcentrum
2019-05-12 16:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Vit Testebovallen
2019-05-16 18:40 Valbo FF Röd - Gävle GIK FK Valbo Sportcentrum
2019-05-18 09:30 Sandvikens AIK FK - Sandvikens IF Röd Vallhov
2019-05-18 11:00 Sandvikens AIK FK - Älvkarleby IK Vallhov
2019-05-19 10:00 Hille IF Gul - Valbo FF Svart Hille IP
2019-05-19 10:00 Gefle IF FF Svart - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2019-05-19 10:00 Gefle IF FF Vit - Strömsbro IF Orange Sörby IP
2019-05-19 10:30 Högbo AIK - Gefle IF FF Blå Svibackaplan
2019-05-19 11:00 Brynäs IF FK - IK Huge Vit Måsbergets IP
2019-05-19 11:00 Hagaströms SK Svart - Sandvikens IF Vit Hagaströms IP
2019-05-19 11:00 Ockelbo IF - IK Huge Blå Ockelbo IP
2019-05-19 12:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF Röd Hille IP
2019-05-19 13:00 Hagaströms SK Gul - IK Huge Röd Hagaströms IP
2019-05-19 13:00 Gävle GIK FK - Stensätra IF Strömvallen
2019-05-19 17:00 Älvkarleby IK - Skutskärs IF FK Älvkarleby IP
Juni
2019-06-02 10:00 Strömsbro IF Blå - Gävle GIK FK Testebovallen
2019-06-02 10:00 Stensätra IF - Hagaströms SK Gul Skogsvallen
2019-06-02 10:00 Gefle IF FF Röd - Högbo AIK Sörby IP
2019-06-02 10:00 Gefle IF FF Blå - Brynäs IF FK Sörby IP
2019-06-02 11:00 Ockelbo IF - Älvkarleby IK Ockelbo IP
2019-06-02 11:00 IK Huge Blå - Sandvikens AIK FK Kastvallen
2019-06-02 11:00 IK Huge Röd - Hagaströms SK Svart Kastvallen
2019-06-02 12:00 Strömsbro IF Orange - Gefle IF FF Svart Testebovallen
2019-06-02 12:30 IK Huge Vit - Skutskärs IF FK Kastvallen
2019-06-02 13:00 Sandvikens IF Vit - Hille IF Gul Jernvallen
2019-06-02 15:00 Sandvikens IF Röd - Gefle IF FF Vit Jernvallen
2019-06-02 15:00 Valbo FF Svart - Hille IF Svart Valbo Sportcentrum
2019-06-06 18:40 Valbo FF Röd - Sandvikens AIK FK Valbo Sportcentrum
2019-06-08 13:30 Sandvikens AIK FK - Ockelbo IF Vallhov
2019-06-09 10:00 Hille IF Gul - IK Huge Röd Hille IP
2019-06-09 10:30 Högbo AIK - Valbo FF Svart Svibackaplan
2019-06-09 11:00 Älvkarleby IK - IK Huge Vit Älvkarleby IP
2019-06-09 11:00 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Blå Skutskärs IP
2019-06-09 11:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF Röd Måsbergets IP
2019-06-09 11:00 Hagaströms SK Svart - Stensätra IF Hagaströms IP
2019-06-09 11:00 Gävle GIK FK - Strömsbro IF Orange Strömvallen
2019-06-09 12:00 Hille IF Svart - Sandvikens IF Vit Hille IP
2019-06-09 13:00 Hagaströms SK Gul - Strömsbro IF Blå Hagaströms IP
2019-06-09 15:30 Gefle IF FF Svart - Sandvikens IF Röd Sörby IP
2019-06-09 17:00 Gefle IF FF Vit - IK Huge Blå Sörby IP
2019-06-12 18:50 Sandvikens IF Vit - Högbo AIK Jernvallen
2019-06-16 10:00 Stensätra IF - Hille IF Gul Skogsvallen
2019-06-16 10:00 Gefle IF FF Röd - Skutskärs IF FK Sörby IP
2019-06-16 10:00 Gefle IF FF Blå - Älvkarleby IK Sörby IP
2019-06-16 11:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF Vit Ockelbo IP
2019-06-16 12:00 Strömsbro IF Blå - Hagaströms SK Svart Testebovallen
2019-06-16 13:00 (Uppskj.) IK Huge Blå - Gefle IF FF Svart Kastvallen
2019-06-16 13:00 Sandvikens IF Röd - Gävle GIK FK Jernvallen
2019-06-16 14:00 Strömsbro IF Orange - Hagaströms SK Gul Testebovallen
2019-06-16 15:00 Valbo FF Svart - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2019-06-23 10:00 Hille IF Svart - Stensätra IF Hille IP
2019-06-23 10:00 Gefle IF FF Svart - Ockelbo IF Sörby IP
2019-06-23 10:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2019-06-23 10:30 Högbo AIK - IK Huge Röd Svibackaplan
2019-06-23 11:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Blå Älvkarleby IP
2019-06-23 11:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF Röd Kastvallen
2019-06-23 11:00 Skutskärs IF FK - Valbo FF Svart Skutskärs IP
2019-06-23 11:00 Brynäs IF FK - Sandvikens IF Vit Måsbergets IP
2019-06-23 11:00 (Inst.) Hagaströms SK Svart - Strömsbro IF Orange Hagaströms IP
2019-06-23 11:00 Gävle GIK FK - IK Huge Blå Strömvallen
2019-06-23 12:00 Hille IF Gul - Strömsbro IF Blå Hille IP
2019-06-23 13:00 Hagaströms SK Gul - Sandvikens IF Röd Hagaströms IP
2019-06-30 11:00 IK Huge Röd - Hille IF Svart Kastvallen
Augusti
2019-08-06 17:00 Strömsbro IF Orange - Hille IF Gul Testebovallen
2019-08-10 10:30 Sandvikens AIK FK - Gefle IF FF Svart Vallhov
2019-08-11 10:00 Gefle IF FF Vit - Älvkarleby IK Sörby IP
2019-08-11 10:00 Stensätra IF - Högbo AIK Skogsvallen
2019-08-11 10:00 Sandvikens IF Vit - Skutskärs IF FK Jernvallen
2019-08-11 10:00 Gefle IF FF Röd - Gefle IF FF Blå Sörby IP
2019-08-11 10:30 (Uppskj.) IK Huge Blå - Hagaströms SK Gul Kastvallen
2019-08-11 10:30 IK Huge Röd - Brynäs IF FK Kastvallen
2019-08-11 11:00 Ockelbo IF - Gävle GIK FK Ockelbo IP
2019-08-11 14:00 Strömsbro IF Blå - Hille IF Svart Testebovallen
2019-08-11 15:00 Valbo FF Svart - IK Huge Vit Valbo Sportcentrum
2019-08-14 18:50 Sandvikens IF Röd - Hagaströms SK Svart Jernvallen
2019-08-18 10:00 Gefle IF FF Blå - Valbo FF Svart Sörby IP
2019-08-18 10:00 Hille IF Svart - Strömsbro IF Orange Hille IP
2019-08-18 10:00 Hagaströms SK Svart - IK Huge Blå Hagaströms IP
2019-08-18 10:00 Gefle IF FF Svart - Gefle IF FF Vit Sörby IP
2019-08-18 10:30 Högbo AIK - Strömsbro IF Blå Svibackaplan
2019-08-18 11:00 Skutskärs IF FK - IK Huge Röd Skutskärs IP
2019-08-18 11:00 Brynäs IF FK - Stensätra IF Måsbergets IP
2019-08-18 11:00 Gävle GIK FK - Sandvikens AIK FK Strömvallen
2019-08-18 12:00 Hagaströms SK Gul - Ockelbo IF Hagaströms IP
2019-08-18 13:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Röd Älvkarleby IP
2019-08-18 13:00 IK Huge Vit - Sandvikens IF Vit Kastvallen
2019-08-22 18:40 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Gul Valbo Sportcentrum
2019-08-24 10:00 Hille IF Gul - Sandvikens IF Röd Hille IP
2019-08-24 10:30 Sandvikens AIK FK - Hagaströms SK Gul Vallhov
2019-08-25 09:00 Sandvikens IF Röd - Hille IF Svart Jernvallen
2019-08-25 10:00 Gefle IF FF Svart - Älvkarleby IK Sörby IP
2019-08-25 10:00 Gefle IF FF Vit - Gävle GIK FK Sörby IP
2019-08-25 10:00 Stensätra IF - Skutskärs IF FK Skogsvallen
2019-08-25 11:00 Ockelbo IF - Hagaströms SK Svart Ockelbo IP
2019-08-25 11:00 Sandvikens IF Vit - Gefle IF FF Blå Jernvallen
2019-08-25 12:00 Strömsbro IF Orange - Högbo AIK Testebovallen
2019-08-25 13:00 IK Huge Blå - Hille IF Gul Kastvallen
2019-08-25 13:00 IK Huge Röd - IK Huge Vit Kastvallen
2019-08-25 14:00 Strömsbro IF Blå - Brynäs IF FK Testebovallen
2019-08-25 15:00 Valbo FF Svart - Gefle IF FF Röd Valbo Sportcentrum
2019-08-29 18:40 Valbo FF Svart - Gefle IF FF Blå Valbo Sportcentrum
September
2019-09-01 10:00 Gefle IF FF Röd - Sandvikens IF Vit Sörby IP
2019-09-01 10:00 Gefle IF FF Blå - IK Huge Röd Sörby IP
2019-09-01 10:00 Hille IF Gul - Ockelbo IF Hille IP
2019-09-01 10:30 Högbo AIK - Sandvikens IF Röd Svibackaplan
2019-09-01 11:00 Älvkarleby IK - Valbo FF Svart Älvkarleby IP
2019-09-01 11:00 Skutskärs IF FK - Strömsbro IF Blå Skutskärs IP
2019-09-01 11:00 Brynäs IF FK - Strömsbro IF Orange Måsbergets IP
2019-09-01 11:00 Hagaströms SK Svart - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2019-09-01 11:00 Gävle GIK FK - Gefle IF FF Svart Strömvallen
2019-09-01 13:00 Hagaströms SK Gul - Gefle IF FF Vit Hagaströms IP
2019-09-01 14:00 IK Huge Vit - Stensätra IF Kastvallen
2019-09-05 18:40 Valbo FF Svart - Hille IF Gul Valbo Sportcentrum
2019-09-06 18:00 Hille IF Svart - IK Huge Blå Hille IP
2019-09-07 10:30 Sandvikens AIK FK - Hille IF Gul Vallhov
2019-09-08 09:00 Sandvikens IF Vit - Valbo FF Svart Jernvallen
2019-09-08 10:00 Gefle IF FF Svart - Hagaströms SK Gul Sörby IP
2019-09-08 10:00 Gefle IF FF Vit - Hagaströms SK Svart Sörby IP
2019-09-08 10:00 Strömsbro IF Orange - Skutskärs IF FK Testebovallen
2019-09-08 11:00 Ockelbo IF - Hille IF Svart Ockelbo IP
2019-09-08 11:00 Sandvikens IF Röd - Brynäs IF FK Jernvallen
2019-09-08 11:00 Stensätra IF - Gefle IF FF Blå Skogsvallen
2019-09-08 12:00 Strömsbro IF Blå - IK Huge Vit Testebovallen
2019-09-08 13:00 IK Huge Blå - Högbo AIK Kastvallen
2019-09-08 13:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Röd Kastvallen
2019-09-08 13:30 Gävle GIK FK - Älvkarleby IK Strömvallen
2019-09-14 00:00 Högbo AIK - Ockelbo IF Svibackaplan
2019-09-15 00:00 Älvkarleby IK - Sandvikens IF Vit Älvkarleby IP
2019-09-15 10:00 Gefle IF FF Röd - Stensätra IF Sörby IP
2019-09-15 10:00 Gefle IF FF Blå - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2019-09-15 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Vit Hille IP
2019-09-15 10:30 IK Huge Vit - Strömsbro IF Orange Kastvallen
2019-09-15 11:00 Skutskärs IF FK - Sandvikens IF Röd Skutskärs IP
2019-09-15 11:00 Brynäs IF FK - IK Huge Blå Måsbergets IP
2019-09-15 11:00 Hagaströms SK Svart - Gefle IF FF Svart Hagaströms IP
2019-09-15 12:00 Hille IF Svart - Sandvikens AIK FK Hille IP
2019-09-15 13:00 Hagaströms SK Gul - Gävle GIK FK Hagaströms IP
2019-09-15 15:00 Valbo FF Svart - IK Huge Röd Valbo Sportcentrum
2019-09-22 00:00 Sandvikens AIK FK - Högbo AIK Vallhov
2019-09-22 09:00 Sandvikens IF Röd - IK Huge Vit Jernvallen
2019-09-22 10:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Röd Testebovallen
2019-09-22 11:00 Ockelbo IF - Brynäs IF FK Ockelbo IP
2019-09-22 11:00 Stensätra IF - Valbo FF Svart Skogsvallen
2019-09-22 12:00 Strömsbro IF Orange - Gefle IF FF Blå Testebovallen
2019-09-22 13:00 Hagaströms SK Gul - Älvkarleby IK Hagaströms IP
2019-09-22 13:00 Gefle IF FF Svart - Hille IF Gul Sörby IP
2019-09-22 13:30 Gävle GIK FK - Hagaströms SK Svart Strömvallen
2019-09-22 13:30 IK Huge Blå - Skutskärs IF FK Kastvallen
2019-09-22 13:30 IK Huge Röd - Sandvikens IF Vit Kastvallen
2019-09-29 10:00 Gefle IF FF Vit - Hille IF Svart Sörby IP