Spelprogram - P12 (2007)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Henrik Holm 0732411824 Svart/Svart/Svart
Gefle IF FF Röd Erik Wikström Vit/Vit
Gefle IF FF Svart Pär Fundell 0734442288 /Vit/Vit
Gävle GIK FK Abas Sheikhnur +46707567772 Röd/Röd/Röd
Hagaströms SK Andreas Sundqvist 0722260994 Gul/Svart/Gul
Hedesunda IF Maria Sedvall +46703563423 Blå/Vit randiga/Blå/Blå
Hille IF Gul Fredrik Jansson +46724025693 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Fredrik Jansson +46724025693 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Magnus Hammarlund 0704169197 Blå /Vit/Vit
Högbo AIK Christina Norling +46738522281 Grön/vit/Vit/Grön
IK Huge Blå Dragan Svekanski 0701701211 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Gul Dragan Svekanski 0701701211 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Vit Dragan Svekanski 0701701211 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Sätra Patrik Nilsson 0703425472 Grön/Svart/Svart
Kungsgårdens SK Tomas Pettersson 0735029657 Marinblå/Marinblå/Vit
Ockelbo IF Carina Engman 0730542656 0730542656 Röd/röd/Röd
Sandvikens IF Mathias Velamsson 0730788831 Röd/Vit/Röd
Stensätra IF Gul Niclas Berglund 0703270685 Gul/Svart/Gul
Stensätra IF Svart Andreas Norgren 026256565 0706164557 Gul/Svart/Gul
Strömsbro IF Blå Jens Bergfors 0702775512 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange Jens Bergfors 0702775512 Orange, Blå, Vit
Torsåkers IF Daniel Damm 0706615965 Grön/Svart/Svart
Valbo FF Röd Christian Wikström 0731555554 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Svart Maria Ferner 0704163531 Röd/Svart/Röd
Årsunda IF Andreas Norling 0705371022 Blå/Gul/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Strömsbro IF Orange - Gävle GIK FK Testebovallen
2019-05-04 10:00 Stensätra IF Gul - Hagaströms SK Skogsvallen
2019-05-04 10:30 IK Huge Gul - Årsunda IF Strömvallen
2019-05-04 11:00 Gefle IF FF Röd - Valbo FF Röd Sörby IP
2019-05-04 11:00 Hedesunda IF - IK Huge Vit Hedesunda IP
2019-05-04 11:00 Ockelbo IF - IK Huge Blå Ockelbo IP
2019-05-04 11:00 IK Sätra - Hofors AIF Träffen Konstgräs
2019-05-04 12:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Svart Testebovallen
2019-05-04 12:00 Torsåkers IF - Hille IF Gul Torsåkers IP
2019-05-04 15:00 Sandvikens IF - Hille IF Svart
2019-05-04 15:30 Valbo FF Svart - Brynäs IF FK Valbo Sportcentrum
2019-05-04 16:00 Högbo AIK - Kungsgårdens SK Svibackaplan
2019-05-08 18:30 Hedesunda IF - Strömsbro IF Orange Hedesunda IP
2019-05-11 09:30 Hofors AIF - Ockelbo IF Stålringen
2019-05-11 10:00 Hille IF Gul - Stensätra IF Gul Hille IP
2019-05-11 10:00 Hille IF Svart - IK Huge Vit Hille IP
2019-05-11 10:30 IK Huge Blå - Torsåkers IF Kastvallen
2019-05-11 10:30 IK Huge Gul - Kungsgårdens SK Kastvallen
2019-05-11 11:00 Brynäs IF FK - Stensätra IF Svart Måsbergets IP
2019-05-11 11:00 Gävle GIK FK - Valbo FF Röd Strömvallen
2019-05-11 12:00 Högbo AIK - Sandvikens IF Svibackaplan
2019-05-11 13:00 Gefle IF FF Svart - Valbo FF Svart Sörby IP
2019-05-11 14:00 Hagaströms SK - Strömsbro IF Blå Hagaströms IP
2019-05-11 15:00 Årsunda IF - IK Sätra Årsunda IP
2019-05-18 09:00 Strömsbro IF Blå - Hille IF Gul Testebovallen
2019-05-18 10:00 Stensätra IF Svart - Gefle IF FF Röd Skogsvallen
2019-05-18 11:00 Brynäs IF FK - Gefle IF FF Svart Måsbergets IP
2019-05-18 11:00 Strömsbro IF Orange - Hille IF Svart Testebovallen
2019-05-18 11:00 Ockelbo IF - Årsunda IF Ockelbo IP
2019-05-18 11:30 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Valbo Sportcentrum
2019-05-18 12:00 Stensätra IF Gul - IK Huge Blå Skogsvallen
2019-05-18 13:00 Valbo FF Röd - Hedesunda IF Valbo Sportcentrum
2019-05-18 15:00 IK Huge Vit - Högbo AIK Kastvallen
2019-05-18 15:15 Sandvikens IF - IK Huge Gul
2019-05-19 14:00 Torsåkers IF - Hofors AIF Torsåkers IP
2019-05-19 14:30 Kungsgårdens SK - IK Sätra Sportvallen
2019-05-30 10:30 Årsunda IF - Torsåkers IF Årsunda IP
Juni
2019-06-01 11:00 Gävle GIK FK - Gefle IF FF Röd Strömvallen
2019-06-01 11:00 Hagaströms SK - Brynäs IF FK Hagaströms IP
2019-06-01 11:00 Hille IF Gul - Valbo FF Svart Hille IP
2019-06-01 11:00 Hille IF Svart - Valbo FF Röd Hille IP
2019-06-01 11:00 IK Huge Blå - Strömsbro IF Blå Kastvallen
2019-06-01 11:00 Hofors AIF - Stensätra IF Gul Stålringen
2019-06-01 11:45 Högbo AIK - Strömsbro IF Orange Svibackaplan
2019-06-01 12:00 IK Huge Gul - IK Huge Vit Kastvallen
2019-06-01 12:45 IK Sätra - Sandvikens IF Träffen Konstgräs
2019-06-01 13:00 Gefle IF FF Svart - Stensätra IF Svart Sörby IP
2019-06-02 12:00 Stensätra IF Svart - Hedesunda IF Skogsvallen
2019-06-02 16:00 Kungsgårdens SK - Ockelbo IF Sportvallen
2019-06-08 10:00 Strömsbro IF Orange - IK Huge Gul Testebovallen
2019-06-08 10:00 Stensätra IF Gul - Årsunda IF Skogsvallen
2019-06-08 10:45 Sandvikens IF - Ockelbo IF
2019-06-08 11:00 Brynäs IF FK - Hille IF Gul Måsbergets IP
2019-06-08 12:00 Strömsbro IF Blå - Hofors AIF Testebovallen
2019-06-08 12:00 Torsåkers IF - Kungsgårdens SK Torsåkers IP
2019-06-08 12:30 Stensätra IF Svart - Gävle GIK FK Skogsvallen
2019-06-08 13:00 Gefle IF FF Svart - Hagaströms SK Sörby IP
2019-06-08 13:30 Valbo FF Svart - IK Huge Blå Valbo Sportcentrum
2019-06-08 15:00 Valbo FF Röd - Högbo AIK Valbo Sportcentrum
2019-06-08 16:30 IK Huge Vit - IK Sätra Kastvallen
2019-06-09 16:00 IK Sätra - Strömsbro IF Orange Träffen Konstgräs
2019-06-11 17:15 Kungsgårdens SK - Stensätra IF Gul Sportvallen
2019-06-11 18:00 Torsåkers IF - Sandvikens IF
2019-06-12 18:30 Hedesunda IF - Gävle GIK FK Hedesunda IP
2019-06-12 18:30 Ockelbo IF - IK Huge Vit Ockelbo IP
2019-06-13 19:00 Gefle IF FF Röd - Hedesunda IF Sörby IP
2019-06-15 10:00 Hille IF Svart - Gefle IF FF Röd Hille IP
2019-06-15 11:00 Hofors AIF - Valbo FF Svart Stålringen
2019-06-15 14:00 Hagaströms SK - Stensätra IF Svart Hagaströms IP
2019-06-16 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Svart Hille IP
2019-06-18 18:00 Årsunda IF - Strömsbro IF Blå Årsunda IP
2019-06-18 18:30 Gävle GIK FK - Hille IF Svart Strömvallen
2019-06-18 18:50 IK Huge Gul - Valbo FF Röd Kastvallen
2019-06-24 19:15 Hagaströms SK - Hille IF Gul Hagaströms IP
2019-06-25 18:50 IK Huge Blå - Brynäs IF FK Kastvallen
2019-06-26 18:30 Valbo FF Svart - Årsunda IF Valbo Sportcentrum
2019-06-27 18:30 Strömsbro IF Orange - Ockelbo IF Testebovallen
2019-06-29 11:00 Brynäs IF FK - Hofors AIF Måsbergets IP
2019-06-29 12:30 Stensätra IF Gul - Sandvikens IF Skogsvallen
2019-06-29 13:00 Gefle IF FF Svart - IK Huge Blå Sörby IP
2019-06-29 13:00 Gefle IF FF Röd - Högbo AIK Sörby IP
2019-06-29 14:00 Strömsbro IF Blå - Kungsgårdens SK Testebovallen
2019-06-29 16:00 IK Huge Vit - Torsåkers IF Kastvallen
2019-06-30 10:00 Valbo FF Röd - IK Sätra Valbo Sportcentrum
Augusti
2019-08-10 00:00 Sandvikens IF - Strömsbro IF Blå
2019-08-10 11:30 Torsåkers IF - Strömsbro IF Orange Torsåkers IP
2019-08-10 11:45 Högbo AIK - Gävle GIK FK Svibackaplan
2019-08-10 13:00 Hille IF Gul - Stensätra IF Svart Hille IP
2019-08-10 13:00 IK Huge Blå - Hagaströms SK Kastvallen
2019-08-10 14:30 IK Huge Vit - Stensätra IF Gul Kastvallen
2019-08-13 17:15 Kungsgårdens SK - Valbo FF Svart Sportvallen
2019-08-13 18:50 IK Huge Gul - Gefle IF FF Röd Kastvallen
2019-08-13 19:00 Årsunda IF - Brynäs IF FK Årsunda IP
2019-08-14 18:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Svart Stålringen
2019-08-14 18:30 Ockelbo IF - Valbo FF Röd Ockelbo IP
2019-08-17 10:00 Stensätra IF Svart - Hille IF Svart Skogsvallen
2019-08-17 10:00 Gefle IF FF Svart - Årsunda IF Sörby IP
2019-08-17 10:00 Gefle IF FF Röd - IK Sätra Sörby IP
2019-08-17 10:00 Strömsbro IF Blå - IK Huge Vit Testebovallen
2019-08-17 11:00 Gävle GIK FK - IK Huge Gul Strömvallen
2019-08-17 12:00 Hagaströms SK - Hofors AIF Hagaströms IP
2019-08-17 12:00 Strömsbro IF Orange - Stensätra IF Gul Testebovallen
2019-08-17 13:00 Hille IF Gul - IK Huge Blå Hille IP
2019-08-18 11:00 Hedesunda IF - Högbo AIK Hedesunda IP
2019-08-18 11:00 Brynäs IF FK - Kungsgårdens SK Måsbergets IP
2019-08-18 14:00 Valbo FF Röd - Torsåkers IF Valbo Sportcentrum
2019-08-21 19:15 Hille IF Svart - Hedesunda IF Hille IP
2019-08-24 10:00 Stensätra IF Gul - Valbo FF Röd Skogsvallen
2019-08-24 10:00 Strömsbro IF Blå - Strömsbro IF Orange Testebovallen
2019-08-24 11:00 Hofors AIF - Hille IF Gul Stålringen
2019-08-24 11:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF Röd Ockelbo IP
2019-08-24 11:15 Sandvikens IF - Brynäs IF FK
2019-08-24 11:45 Högbo AIK - Hille IF Svart Svibackaplan
2019-08-24 12:00 IK Sätra - Gävle GIK FK Träffen Konstgräs
2019-08-24 13:00 IK Huge Blå - Stensätra IF Svart Kastvallen
2019-08-24 13:00 IK Huge Gul - Hedesunda IF Kastvallen
2019-08-24 14:30 IK Huge Vit - Valbo FF Svart Kastvallen
2019-08-24 15:00 Årsunda IF - Hagaströms SK Årsunda IP
2019-08-27 18:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Svart Sportvallen
2019-08-31 10:00 Hille IF Svart - IK Huge Gul Hille IP
2019-08-31 10:00 Gefle IF FF Svart - Sandvikens IF Sörby IP
2019-08-31 11:00 Hedesunda IF - IK Sätra Hedesunda IP
2019-08-31 11:00 Gävle GIK FK - Ockelbo IF Strömvallen
2019-08-31 11:00 Brynäs IF FK - IK Huge Vit Måsbergets IP
2019-08-31 12:00 Hille IF Gul - Årsunda IF Hille IP
2019-08-31 13:00 Stensätra IF Svart - Högbo AIK Skogsvallen
2019-08-31 13:00 Hagaströms SK - Kungsgårdens SK Hagaströms IP
2019-08-31 13:00 Gefle IF FF Röd - Torsåkers IF Sörby IP
2019-08-31 15:00 IK Huge Blå - Hofors AIF Kastvallen
September
2019-09-01 11:00 Valbo FF Svart - Strömsbro IF Orange Valbo Sportcentrum
2019-09-01 13:00 Valbo FF Röd - Strömsbro IF Blå Valbo Sportcentrum
2019-09-04 18:30 Valbo FF Svart - Sandvikens IF Valbo Sportcentrum
2019-09-07 10:00 Stensätra IF Gul - Gefle IF FF Röd Skogsvallen
2019-09-07 11:00 Torsåkers IF - Gävle GIK FK Torsåkers IP
2019-09-07 11:15 Sandvikens IF - Hagaströms SK
2019-09-07 11:30 Stensätra IF Svart - Hofors AIF Skogsvallen
2019-09-07 12:00 IK Sätra - Hille IF Svart Träffen Konstgräs
2019-09-07 13:00 IK Huge Gul - Högbo AIK Kastvallen
2019-09-07 13:00 Årsunda IF - IK Huge Blå Årsunda IP
2019-09-07 13:00 IK Huge Vit - Gefle IF FF Svart Kastvallen
2019-09-07 14:00 Valbo FF Röd - Valbo FF Svart Valbo Sportcentrum
2019-09-08 15:00 Kungsgårdens SK - Hille IF Gul Sportvallen
2019-09-08 15:00 Ockelbo IF - Hedesunda IF Ockelbo IP
2019-09-14 10:00 Hille IF Gul - Sandvikens IF Hille IP
2019-09-14 11:00 Hofors AIF - Årsunda IF Stålringen
2019-09-14 11:00 Hedesunda IF - Torsåkers IF Hedesunda IP
2019-09-14 11:00 Gävle GIK FK - Stensätra IF Gul Strömvallen
2019-09-14 11:00 Brynäs IF FK - Valbo FF Röd Måsbergets IP
2019-09-14 11:45 Högbo AIK - IK Sätra Svibackaplan
2019-09-14 12:00 Hille IF Svart - Ockelbo IF Hille IP
2019-09-14 12:00 Hagaströms SK - IK Huge Vit Hagaströms IP
2019-09-14 13:00 Gefle IF FF Svart - Strömsbro IF Orange Sörby IP
2019-09-14 13:00 Gefle IF FF Röd - Strömsbro IF Blå Sörby IP
2019-09-14 15:00 IK Huge Blå - Kungsgårdens SK Kastvallen
2019-09-15 10:00 Stensätra IF Svart - IK Huge Gul Skogsvallen
2019-09-15 10:00 Strömsbro IF Blå - Gävle GIK FK Testebovallen
2019-09-15 14:00 Strömsbro IF Orange - Brynäs IF FK Testebovallen
2019-09-19 17:30 Strömsbro IF Orange - Hagaströms SK Testebovallen
2019-09-21 10:00 Stensätra IF Gul - Hedesunda IF Skogsvallen
2019-09-21 10:30 Årsunda IF - Stensätra IF Svart Årsunda IP
2019-09-21 10:30 IK Huge Vit - Hille IF Gul Kastvallen
2019-09-21 11:00 Ockelbo IF - Högbo AIK Ockelbo IP
2019-09-21 11:00 Torsåkers IF - Hille IF Svart Torsåkers IP
2019-09-21 12:00 Valbo FF Svart - Gefle IF FF Röd Valbo Sportcentrum
2019-09-21 12:15 Sandvikens IF - IK Huge Blå
2019-09-21 14:00 Valbo FF Röd - Gefle IF FF Svart Valbo Sportcentrum
2019-09-22 12:30 IK Sätra - IK Huge Gul Träffen Konstgräs
2019-09-22 15:00 Kungsgårdens SK - Hofors AIF Sportvallen