Spelprogram - P10 Röd:9

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P09 Gul Tony Andersson 0733601209 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF P09 Svart Peter Westman +46703377537 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK Gul Andrés Soto 0761027138 Gula/Svarta/Gula
Gränby FK Yaser Abu Jheisheh 0762435904 Grön
SK Iron Blå Jan-Erik Persson 0732457098 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK P09:svart Jenny Karlenius 0705593511 Blå/Vit/Blå
Vaksala SK Svart Camilla Bergström Svart/gul randiga/Svart/Gula
Vattholma IF Orange Johan Ryberg 018366380 0730323716 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Gamla Upsala SK Gul - Bälinge IF P09 Gul Yrsa IP 3
2019-05-05 10:00 SK Iron Blå - Vaksala SK Svart Björkvallen 1
2019-05-05 11:00 Vattholma IF Orange - Danmarks IF P09 Svart Änglavallen 1
2019-05-05 12:00 Gränby FK - Storvreta IK P09:svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-10 18:00 Gamla Upsala SK Gul - Danmarks IF P09 Svart Yrsa IP 3
2019-05-10 18:30 Vattholma IF Orange - Vaksala SK Svart Änglavallen 1
2019-05-12 09:45 Storvreta IK P09:svart - SK Iron Blå Skogsvallens IP 3
2019-05-12 10:00 Bälinge IF P09 Gul - Gränby FK Bälinge IP Konstgräs
2019-05-17 18:00 Gamla Upsala SK Gul - Vattholma IF Orange Yrsa IP 3
2019-05-18 11:00 Vaksala SK Svart - Storvreta IK P09:svart Årsta IP 4
2019-05-19 12:00 Gränby FK - Danmarks IF P09 Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-19 16:30 SK Iron Blå - Bälinge IF P09 Gul Björkvallen 1
2019-05-21 18:30 Vattholma IF Orange - Storvreta IK P09:svart Änglavallen 1
2019-05-25 10:00 Gamla Upsala SK Gul - Gränby FK Yrsa IP 3
2019-05-25 13:00 Danmarks IF P09 Svart - SK Iron Blå Danelid 5
2019-05-26 09:30 Bälinge IF P09 Gul - Vaksala SK Svart Bälinge IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 12:00 Gränby FK - Vattholma IF Orange Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-02 10:00 SK Iron Blå - Gamla Upsala SK Gul Björkvallen 1
2019-06-02 10:30 Vaksala SK Svart - Danmarks IF P09 Svart Årsta IP 3
2019-06-02 13:45 Storvreta IK P09:svart - Bälinge IF P09 Gul Skogsvallens IP 3
2019-06-08 10:00 Gamla Upsala SK Gul - Vaksala SK Svart Yrsa IP 3
2019-06-09 12:00 Gränby FK - SK Iron Blå Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-09 16:00 Vattholma IF Orange - Bälinge IF P09 Gul Änglavallen 1
2019-06-10 18:30 Danmarks IF P09 Svart - Storvreta IK P09:svart Danelid 6
2019-06-16 10:00 SK Iron Blå - Vattholma IF Orange Björkvallen 1
2019-06-16 10:00 Bälinge IF P09 Gul - Danmarks IF P09 Svart Bälinge IP 4
2019-06-16 13:45 Storvreta IK P09:svart - Gamla Upsala SK Gul Skogsvallens IP 3
2019-06-16 15:00 Vaksala SK Svart - Gränby FK Årsta IP 4
Augusti
2019-08-17 12:30 Bälinge IF P09 Gul - Gamla Upsala SK Gul Bälinge IP 4
2019-08-18 09:45 Storvreta IK P09:svart - Gränby FK Skogsvallens IP 3
2019-08-18 10:00 Danmarks IF P09 Svart - Vattholma IF Orange Danelid 7
2019-08-18 10:30 Vaksala SK Svart - SK Iron Blå Årsta IP 5
2019-08-24 12:00 Gränby FK - Bälinge IF P09 Gul Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-25 10:00 SK Iron Blå - Storvreta IK P09:svart Björkvallen 1
2019-08-25 15:00 Vaksala SK Svart - Vattholma IF Orange Årsta IP 4
2019-08-28 18:30 Danmarks IF P09 Svart - Gamla Upsala SK Gul Danelid 5
2019-08-31 10:00 Vattholma IF Orange - Gamla Upsala SK Gul Änglavallen 1
2019-08-31 10:00 Bälinge IF P09 Gul - SK Iron Blå Bälinge IP 4
September
2019-09-01 12:00 Danmarks IF P09 Svart - Gränby FK Danelid 6
2019-09-01 13:45 Storvreta IK P09:svart - Vaksala SK Svart Skogsvallens IP 3
2019-09-07 12:00 Gränby FK - Gamla Upsala SK Gul Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-08 09:45 Storvreta IK P09:svart - Vattholma IF Orange Skogsvallens IP 3
2019-09-08 10:00 SK Iron Blå - Danmarks IF P09 Svart Björkvallen 1
2019-09-08 10:00 Vaksala SK Svart - Bälinge IF P09 Gul Årsta IP 3
2019-09-14 10:00 Gamla Upsala SK Gul - SK Iron Blå Yrsa IP 3
2019-09-14 10:00 Bälinge IF P09 Gul - Storvreta IK P09:svart Bälinge IP 4
2019-09-14 12:00 Danmarks IF P09 Svart - Vaksala SK Svart Danelid 5
2019-09-15 17:00 Vattholma IF Orange - Gränby FK Änglavallen 1
2019-09-21 09:45 Storvreta IK P09:svart - Danmarks IF P09 Svart Skogsvallens IP 3
2019-09-21 16:00 Bälinge IF P09 Gul - Vattholma IF Orange Bälinge IP Konstgräs
2019-09-22 10:00 SK Iron Blå - Gränby FK Björkvallen 1
2019-09-22 14:00 Vaksala SK Svart - Gamla Upsala SK Gul Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 Gamla Upsala SK Gul - Storvreta IK P09:svart Yrsa IP 3
2019-09-28 12:00 Gränby FK - Vaksala SK Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-29 10:00 Danmarks IF P09 Svart - Bälinge IF P09 Gul Danelid 6
2019-09-29 14:00 Vattholma IF Orange - SK Iron Blå Änglavallen 1