Spelprogram - P10 Röd:8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje P09 Röd Thomas Tengheden 0739623833 Röd/Blå/Röd
Hallsta IK P10 Johan Abrahamsson 0768408165 Svarta, Vita, Gula
IFK Uppsala Blå Haisem Ismail 0708999371 Vit/Vit/Vit
IK Sirius FK P09S:1 Jessica Kimby 0700470378 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Knivsta IK Vit Louise Bengtsson 0733903352 Vit/svart/vit
Märsta IK P09 Svart Rema Marina 0733707957 Svart/Gul/Svart(gula revärer)/Svart
Roslagsbro IF 3 Björn Lifvergren Svart/Svart/Svart
Sigtuna IF FK P09 Vit Linda Nordenstam 0702275195 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:30 Märsta IK P09 Svart - Hallsta IK P10 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-05 13:00 IK Sirius FK P09S:1 - Sigtuna IF FK P09 Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-05 13:00 Knivsta IK Vit - Roslagsbro IF 3 Alsike Konstgräs
2019-05-05 16:00 BKV Norrtälje P09 Röd - IFK Uppsala Blå Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-11 11:30 Hallsta IK P10 - IFK Uppsala Blå Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-11 12:00 Sigtuna IF FK P09 Vit - Knivsta IK Vit Ansgarsvallen 4
2019-05-12 10:00 Roslagsbro IF 3 - BKV Norrtälje P09 Röd Vårlyckan Konstgräs
2019-05-12 13:00 Märsta IK P09 Svart - IK Sirius FK P09S:1 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-18 11:00 BKV Norrtälje P09 Röd - Sigtuna IF FK P09 Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-19 10:00 Knivsta IK Vit - Märsta IK P09 Svart Engvallen IP 2
2019-05-19 12:30 IK Sirius FK P09S:1 - Hallsta IK P10 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-19 13:15 IFK Uppsala Blå - Roslagsbro IF 3 Anders Diös Hallen 1
2019-05-25 12:00 Sigtuna IF FK P09 Vit - IFK Uppsala Blå Ansgarsvallen 4
2019-05-26 11:00 IK Sirius FK P09S:1 - Knivsta IK Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-26 11:00 Hallsta IK P10 - Roslagsbro IF 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-26 11:30 Märsta IK P09 Svart - BKV Norrtälje P09 Röd Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
Juni
2019-06-01 09:40 IFK Uppsala Blå - Märsta IK P09 Svart Anders Diös Hallen 1
2019-06-01 10:30 BKV Norrtälje P09 Röd - IK Sirius FK P09S:1 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-01 14:30 Roslagsbro IF 3 - Sigtuna IF FK P09 Vit Vårlyckan Konstgräs
2019-06-02 10:00 Knivsta IK Vit - Hallsta IK P10 Engvallen IP 2
2019-06-06 18:30 IK Sirius FK P09S:1 - IFK Uppsala Blå Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-08 12:00 Hallsta IK P10 - Sigtuna IF FK P09 Vit Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-09 10:00 Knivsta IK Vit - BKV Norrtälje P09 Röd Engvallen IP 2
2019-06-09 11:30 Märsta IK P09 Svart - Roslagsbro IF 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-15 10:00 BKV Norrtälje P09 Röd - Hallsta IK P10 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-16 14:00 Sigtuna IF FK P09 Vit - Märsta IK P09 Svart Ansgarsvallen 4
2019-06-16 17:30 Roslagsbro IF 3 - IK Sirius FK P09S:1 Vårlyckan Konstgräs
Augusti
2019-08-17 12:30 Sigtuna IF FK P09 Vit - IK Sirius FK P09S:1 Ansgarsvallen 4
2019-08-17 12:30 IFK Uppsala Blå - BKV Norrtälje P09 Röd Österängens IP
2019-08-18 14:00 Hallsta IK P10 - Märsta IK P09 Svart Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-18 15:30 Roslagsbro IF 3 - Knivsta IK Vit Vårlyckan Konstgräs
2019-08-24 11:00 BKV Norrtälje P09 Röd - Roslagsbro IF 3 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-25 10:00 Knivsta IK Vit - Sigtuna IF FK P09 Vit Engvallen IP 2
2019-08-25 10:30 IFK Uppsala Blå - Hallsta IK P10 Österängens IP
2019-08-25 11:00 IK Sirius FK P09S:1 - Märsta IK P09 Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-31 13:30 Sigtuna IF FK P09 Vit - BKV Norrtälje P09 Röd Ansgarsvallen 4
September
2019-09-01 10:30 Hallsta IK P10 - IK Sirius FK P09S:1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-01 10:30 Märsta IK P09 Svart - Knivsta IK Vit Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-01 16:30 Roslagsbro IF 3 - IFK Uppsala Blå Vårlyckan Konstgräs
2019-09-07 11:00 BKV Norrtälje P09 Röd - Märsta IK P09 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-07 13:00 IFK Uppsala Blå - Sigtuna IF FK P09 Vit Österängens IP
2019-09-08 10:00 Knivsta IK Vit - IK Sirius FK P09S:1 Engvallen IP 2
2019-09-08 12:30 Roslagsbro IF 3 - Hallsta IK P10 Vårlyckan Konstgräs
2019-09-14 13:15 IFK Uppsala Blå - Knivsta IK Vit Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-15 10:30 Hallsta IK P10 - Knivsta IK Vit Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-15 12:30 Sigtuna IF FK P09 Vit - Roslagsbro IF 3 Ansgarsvallen 4
2019-09-15 13:00 IK Sirius FK P09S:1 - BKV Norrtälje P09 Röd Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-21 11:00 Märsta IK P09 Svart - IFK Uppsala Blå Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-21 11:30 BKV Norrtälje P09 Röd - Knivsta IK Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-22 10:30 IFK Uppsala Blå - IK Sirius FK P09S:1 Österängens IP
2019-09-22 15:00 Sigtuna IF FK P09 Vit - Hallsta IK P10 Ansgarsvallen 4
2019-09-22 16:00 Roslagsbro IF 3 - Märsta IK P09 Svart Vårlyckan Konstgräs
2019-09-28 10:00 Märsta IK P09 Svart - Sigtuna IF FK P09 Vit Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-09-29 10:00 Knivsta IK Vit - IFK Uppsala Blå Engvallen IP 2
2019-09-29 10:30 Hallsta IK P10 - BKV Norrtälje P09 Röd Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-29 11:00 IK Sirius FK P09S:1 - Roslagsbro IF 3 Fyrisfjäderns IP 2