Spelprogram - P11 Röd:6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P08 Gul Daniel Nilsson 0703366186 Gul/Svart/Gula svart rand
Dalkurd FF Einar Brekkan 0707105309 Grön, Grön, Grön
Danmarks IF P08 Svart Mattias Lindahl +46705745598 Röd/vit/röd/röd
FC Arlanda P08 Vit Laszló-Lehel Szöcs 0768160744 Vitgrön/Grön/Vit
IK Fyris P07/08 Granit Magnus Nilsson 0761878991 Svart/Svart/Svart
IK Sirius FK P08S:1 Charlotte Nerelius 0736803003 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Knivsta IK Vit Johan Wickman Vit/svart/vit
Storvreta IK P08:vit Peter Samuelsson 0733481200 Blå/Vit/Blå
Vaksala SK Gul 2 Martin Våhlin Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 12:00 Danmarks IF P08 Svart - Knivsta IK Vit Danelid 6
2019-05-01 13:45 Storvreta IK P08:vit - Dalkurd FF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-01 18:15 Alsike IF P08 Gul - Vaksala SK Gul 2 Alsike Konstgräs
2019-05-04 10:30 IK Fyris P07/08 Granit - IK Sirius FK P08S:1 Stenhagens IP 3
2019-05-04 10:45 Dalkurd FF - Danmarks IF P08 Svart Sävja IP Konstgräs
2019-05-05 09:45 Vaksala SK Gul 2 - Storvreta IK P08:vit Årsta IP 4
2019-05-05 10:00 FC Arlanda P08 Vit - Alsike IF P08 Gul Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-05 11:15 Knivsta IK Vit - IK Fyris P07/08 Granit Alsike Konstgräs
2019-05-11 09:45 Storvreta IK P08:vit - FC Arlanda P08 Vit Skogsvallens IP 3
2019-05-11 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - Knivsta IK Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-11 10:00 IK Fyris P07/08 Granit - Dalkurd FF Stenhagens IP 3
2019-05-11 12:00 Danmarks IF P08 Svart - Vaksala SK Gul 2 Danelid 5
2019-05-18 09:30 FC Arlanda P08 Vit - Danmarks IF P08 Svart Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-18 09:30 Vaksala SK Gul 2 - IK Fyris P07/08 Granit Årsta IP 4
2019-05-19 11:45 Dalkurd FF - IK Sirius FK P08S:1 Sävja IP Konstgräs
2019-05-19 12:00 Alsike IF P08 Gul - Storvreta IK P08:vit Alsike Konstgräs
2019-05-25 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - Vaksala SK Gul 2 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-25 10:00 IK Fyris P07/08 Granit - FC Arlanda P08 Vit Stenhagens IP 3
2019-05-25 10:30 Knivsta IK Vit - Dalkurd FF Engvallen IP 2
2019-05-26 09:45 Storvreta IK P08:vit - IK Sirius FK P08S:1 Skogsvallens IP 3
2019-05-26 16:00 Danmarks IF P08 Svart - Alsike IF P08 Gul Danelid 5
2019-05-27 18:30 IK Sirius FK P08S:1 - Danmarks IF P08 Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-30 10:00 Vaksala SK Gul 2 - Knivsta IK Vit Årsta IP 5
2019-05-30 13:45 Storvreta IK P08:vit - Danmarks IF P08 Svart Skogsvallens IP 3
2019-05-30 14:45 Alsike IF P08 Gul - IK Fyris P07/08 Granit Alsike Konstgräs
Juni
2019-06-01 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - Alsike IF P08 Gul Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-01 12:00 IK Fyris P07/08 Granit - Storvreta IK P08:vit Stenhagens IP 3
2019-06-01 12:00 Knivsta IK Vit - FC Arlanda P08 Vit Engvallen IP 2
2019-06-02 10:00 FC Arlanda P08 Vit - IK Sirius FK P08S:1 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-02 10:45 Dalkurd FF - Vaksala SK Gul 2 Sävja IP Konstgräs
2019-06-06 12:00 Danmarks IF P08 Svart - IK Fyris P07/08 Granit Danelid 6
2019-06-06 14:30 FC Arlanda P08 Vit - Dalkurd FF Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-09 10:00 Vaksala SK Gul 2 - FC Arlanda P08 Vit Årsta IP 4
2019-06-11 18:30 Knivsta IK Vit - Danmarks IF P08 Svart Engvallen IP 2
2019-06-15 09:35 IK Sirius FK P08S:1 - IK Fyris P07/08 Granit Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-15 12:45 Dalkurd FF - Storvreta IK P08:vit Sävja IP Konstgräs
2019-06-18 19:15 Vaksala SK Gul 2 - Alsike IF P08 Gul Årsta IP 3
2019-06-23 15:00 Alsike IF P08 Gul - Knivsta IK Vit Alsike Konstgräs
2019-06-29 10:00 Knivsta IK Vit - Storvreta IK P08:vit Engvallen IP 2
Augusti
2019-08-11 09:45 Storvreta IK P08:vit - Vaksala SK Gul 2 Skogsvallens IP 3
2019-08-11 10:00 Alsike IF P08 Gul - FC Arlanda P08 Vit Brunnbyvallen 1
2019-08-11 12:00 Danmarks IF P08 Svart - Dalkurd FF Danelid 5
2019-08-17 10:30 IK Fyris P07/08 Granit - Knivsta IK Vit Stenhagens IP 3
2019-08-17 12:00 Knivsta IK Vit - IK Sirius FK P08S:1 Engvallen IP 2
2019-08-18 10:00 FC Arlanda P08 Vit - Storvreta IK P08:vit Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-18 12:45 Dalkurd FF - IK Fyris P07/08 Granit Sävja IP Konstgräs
2019-08-18 16:00 Vaksala SK Gul 2 - Danmarks IF P08 Svart Årsta IP 4
2019-08-24 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - Dalkurd FF Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-24 10:00 IK Fyris P07/08 Granit - Vaksala SK Gul 2 Stenhagens IP 3
2019-08-25 10:00 Danmarks IF P08 Svart - FC Arlanda P08 Vit Danelid 6
2019-08-31 09:45 Storvreta IK P08:vit - Alsike IF P08 Gul Skogsvallens IP 3
September
2019-09-01 10:00 FC Arlanda P08 Vit - IK Fyris P07/08 Granit Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-01 11:45 Dalkurd FF - Knivsta IK Vit Sävja IP Konstgräs
2019-09-01 15:00 Vaksala SK Gul 2 - IK Sirius FK P08S:1 Årsta IP 5
2019-09-01 15:45 Alsike IF P08 Gul - Danmarks IF P08 Svart Alsike Konstgräs
2019-09-07 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - FC Arlanda P08 Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-07 10:00 IK Fyris P07/08 Granit - Alsike IF P08 Gul Stenhagens IP 3
2019-09-07 12:00 Knivsta IK Vit - Vaksala SK Gul 2 Engvallen IP 2
2019-09-08 10:00 Dalkurd FF - Alsike IF P08 Gul Sävja IP Konstgräs
2019-09-08 12:00 Danmarks IF P08 Svart - Storvreta IK P08:vit Danelid 5
2019-09-15 09:45 Storvreta IK P08:vit - IK Fyris P07/08 Granit Skogsvallens IP 3
2019-09-15 13:30 FC Arlanda P08 Vit - Knivsta IK Vit Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-15 15:45 Alsike IF P08 Gul - IK Sirius FK P08S:1 Brunnbyvallen 1
2019-09-15 16:30 Vaksala SK Gul 2 - Dalkurd FF Årsta IP 5
2019-09-21 09:45 IK Sirius FK P08S:1 - Storvreta IK P08:vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-21 10:00 IK Fyris P07/08 Granit - Danmarks IF P08 Svart Stenhagens IP 3
2019-09-21 12:00 Knivsta IK Vit - Alsike IF P08 Gul Engvallen IP 2
2019-09-22 10:45 Dalkurd FF - FC Arlanda P08 Vit Sävja IP Konstgräs
2019-09-28 11:30 FC Arlanda P08 Vit - Vaksala SK Gul 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-29 12:00 Danmarks IF P08 Svart - IK Sirius FK P08S:1 Danelid 5
2019-09-29 15:45 Alsike IF P08 Gul - Dalkurd FF Brunnbyvallen 1
2019-09-29 16:45 Storvreta IK P08:vit - Knivsta IK Vit Skogsvallens IP 3