Spelprogram - P12-20

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Gabriella Elmroth 0707311666 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 15 Stina Pilotti 0723994247 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 7 Sture Stølen Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Grå 2 Katarina Jansson Mercer 0739184926 Svarta/svarta/röda
Gröndals IK 2 Erik Josef Cernjul Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF HFS Daniel Stolpe 0767681181 Vit/Grön/Vit
Högalids IF 2 Bengt Magnus Edgren 0705775848 Vit/Vit/Vit
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 6 Rikard Wildhuss 0705508010 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Gul 1 Leith Hedlund 0707577028 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Petter Kvarnbäck 0702990726 Röd/Vit/Röd
Stadshagen Vasalunds IF 2 Fredrik Kjällander
Årsta FF 2 Martin Olsson 0707894311 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Årsta FF 2 Stadshagens IP 21
2019-04-27 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Aspuddens IP 11
2019-04-27 15:15 Djurgårdens IF FF 15 - Högalids IF 2 Östermalms IP 2
2019-04-27 15:15 Enskede IK Grå 2 - Boo FF 2 Enskede IP 4
2019-04-28 12:45 Hammarby IF FF HFS - Gröndals IK 2 Kärrtorps IP 31
2019-04-28 14:00 IFK Lidingö FK 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Hersby BP 1
Maj
2019-05-04 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Hammarby IF FF HFS Kristinebergs IP 2
2019-05-04 13:45 Högalids IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Långholmens BP 12
2019-05-04 14:00 Gröndals IK 2 - Karlbergs BK Gul 1 Gröndals BP 11
2019-05-04 15:15 Boo FF 2 - IFK Lidingö FK 6 Boovallen 22
2019-05-04 16:30 Djurgårdens IF FF 7 - Djurgårdens IF FF 15 Östermalms IP 2
2019-05-05 17:20 Årsta FF 2 - Enskede IK Grå 2 Årstagårdens BP 11
2019-05-11 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Djurgårdens IF FF 7 Aspuddens IP 11
2019-05-11 15:15 Gröndals IK 2 - Årsta FF 2 Gröndals BP 11
2019-05-11 17:45 Hammarby IF FF HFS - Högalids IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-12 09:00 Djurgårdens IF FF 15 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Östermalms IP 2
2019-05-12 14:00 IFK Lidingö FK 6 - Enskede IK Grå 2 Hersby BP 1
2019-05-12 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Stadshagens IP 21
2019-05-18 12:30 Högalids IF 2 - Karlbergs BK Gul 1 Långholmens BP 12
2019-05-18 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Axelsbergs BP 12
2019-05-18 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Gröndals IK 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-18 15:15 Boo FF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Boovallen 22
2019-05-19 09:00 Djurgårdens IF FF 7 - Hammarby IF FF HFS Östermalms IP 2
2019-05-19 17:20 Årsta FF 2 - IFK Lidingö FK 6 Årstagårdens BP 11
2019-05-24 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Djurgårdens IF FF 7 Stadshagens IP 22
2019-05-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Boo FF 2 Aspuddens IP 11
2019-05-25 12:45 Hammarby IF FF HFS - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Kärrtorps IP 31
2019-05-25 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Årsta FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-25 16:15 Gröndals IK 2 - Högalids IF 2 Gröndals BP 11
2019-05-26 10:15 Djurgårdens IF FF 15 - Enskede IK Grå 2 Östermalms IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 Högalids IF 2 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Långholmens BP 12
2019-06-01 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Karlbergs BK Gul 1 Axelsbergs BP 12
2019-06-01 15:15 Enskede IK Grå 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Enskede IP 4
2019-06-01 16:30 Boo FF 2 - Hammarby IF FF HFS Boovallen 22
2019-06-02 09:00 Djurgårdens IF FF 7 - Gröndals IK 2 Ekhagens BP 1
2019-06-07 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Boo FF 2 Stadshagens IP 22
2019-06-08 11:15 Högalids IF 2 - Årsta FF 2 Långholmens BP 12
2019-06-08 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Lidingö FK 6 Aspuddens IP 11
2019-06-08 12:45 Hammarby IF FF HFS - Enskede IK Grå 2 Kärrtorps IP 31
2019-06-08 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Djurgårdens IF FF 7 Kristinebergs IP 2
2019-06-08 15:15 Gröndals IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Gröndals BP 11
2019-06-09 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Lidingö FK 6 Östermalms IP 2
Augusti
2019-08-24 12:45 Enskede IK Grå 2 - Karlbergs BK Gul 1 Enskede IP 4
2019-08-24 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Axelsbergs BP 12
2019-08-24 16:30 Boo FF 2 - Gröndals IK 2 Velamsunds BP
2019-08-25 10:15 Djurgårdens IF FF 7 - Högalids IF 2 Östermalms IP 2
2019-08-25 12:45 IFK Lidingö FK 6 - Hammarby IF FF HFS Hersby BP 1
2019-08-25 18:00 Årsta FF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Årstagårdens BP 11
2019-08-31 09:00 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Lidingö FK 6 Stadshagens IP 21
2019-08-31 11:15 Högalids IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Långholmens BP 12
2019-08-31 14:00 Djurgårdens IF FF 7 - Årsta FF 2 Östermalms IP 2
2019-08-31 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Boo FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-08-31 15:15 Gröndals IK 2 - Enskede IK Grå 2 Gröndals BP 11
September
2019-09-01 13:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Djurgårdens IF FF 15 Östermalms IP 2
2019-09-07 12:45 Boo FF 2 - Högalids IF 2 Boovallen 22
2019-09-07 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Djurgårdens IF FF 7 Axelsbergs BP 12
2019-09-08 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - Hammarby IF FF HFS Ekhagens BP 1
2019-09-08 14:00 IFK Lidingö FK 6 - Gröndals IK 2 Hersby BP 1
2019-09-08 17:20 Årsta FF 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Årstagårdens BP 11
2019-09-08 19:15 Enskede IK Grå 2 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Enskede IP 4
2019-09-13 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Djurgårdens IF FF 15 Stadshagens IP 22
2019-09-14 11:15 Högalids IF 2 - Enskede IK Grå 2 Långholmens BP 12
2019-09-14 12:45 Hammarby IF FF HFS - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-14 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Årsta FF 2 Axelsbergs BP 12
2019-09-14 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - IFK Lidingö FK 6 Kristinebergs IP 2
2019-09-14 15:15 Djurgårdens IF FF 7 - Boo FF 2 Östermalms IP 2
2019-09-20 18:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Karlbergs BK Gul 1 Aspuddens IP 11
2019-09-21 15:15 Enskede IK Grå 2 - Djurgårdens IF FF 7 Enskede IP 4
2019-09-21 16:30 Boo FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Velamsunds BP
2019-09-22 11:30 Djurgårdens IF FF 15 - Gröndals IK 2 Östermalms IP 2
2019-09-22 14:00 IFK Lidingö FK 6 - Högalids IF 2 Hersby BP 1
2019-09-23 17:50 Årsta FF 2 - Hammarby IF FF HFS Bäckahagens BP 1
2019-09-27 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Hammarby IF FF HFS Stadshagens IP 22
2019-09-28 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Enskede IK Grå 2 Axelsbergs BP 12
2019-09-28 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Kristinebergs IP 2
2019-09-28 15:15 Boo FF 2 - Årsta FF 2 Boovallen 22
2019-09-28 15:15 Gröndals IK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Gröndals BP 11
2019-09-29 09:00 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 6 Östermalms IP 2