Spelprogram - P11-35

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 4 Katrin Rova 0704931586 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 7 Peder Dinkelspiel Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Svart 4 Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
Gröndals IK 2 Pernilla Frank Vit/Blå/Svart
IF Söderkamraterna 1 Luis Santos Monteiro Ferreira 0736984624 Röd/Svart/Röd
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Tomas Björndal Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 10 blå Fredrik Broman 0700029244 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Vit 2 Måns Niklasson 0703595284 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Martin Wahlström 0706175398 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 5 Bengt Barck 0735451550 Grön/Vit/Grön
Sickla IF Blå 1 Henrik Svensson 0766115024 Röd/Blå/Röd
Årsta FF 3 Bea Carlsson 0703346901 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 16:30 Enskede IK Svart 4 - Årsta FF 3 Enskede IP 4
2019-04-27 16:30 Djurgårdens IF FF 7 - Gröndals IK 2 Hjorthagens IP 2
2019-04-28 14:00 Sickla IF Blå 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Sicklavallen 1
2019-04-28 15:15 Karlbergs BK Vit 2 - Reymersholms IK 5 Kristinebergs IP 2
2019-04-28 18:30 Boo FF 4 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Boovallen 126
Maj
2019-05-04 10:00 Årsta FF 3 - Boo FF 4 Årstagårdens BP 12
2019-05-04 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Djurgårdens IF FF 7 Aspuddens IP 12
2019-05-04 12:45 Gröndals IK 2 - Sickla IF Blå 1 Gröndals BP 11
2019-05-04 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - IF Söderkamraterna 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-04 16:00 Reymersholms IK 5 - IFK Lidingö FK 10 blå Tantolundens BP 11
2019-05-11 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Gröndals IK 2 Sofiaskolans BP 1
2019-05-12 10:00 Årsta FF 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Årstagårdens BP 12
2019-05-12 14:00 Karlbergs BK Vit 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 15:15 Enskede IK Svart 4 - Reymersholms IK 5 Enskede IP 4
2019-05-12 15:15 Sickla IF Blå 1 - Djurgårdens IF FF 7 Sicklavallen 1
2019-05-18 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Sickla IF Blå 1 Aspuddens IP 12
2019-05-18 12:45 Gröndals IK 2 - Karlbergs BK Vit 2 Gröndals BP 11
2019-05-18 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - IFK Lidingö FK 10 blå Axelsbergs BP 11
2019-05-18 16:00 Reymersholms IK 5 - Boo FF 4 Tantolundens BP 11
2019-05-19 10:00 Djurgårdens IF FF 7 - IF Söderkamraterna 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-25 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Sickla IF Blå 1 Sofiaskolans BP 1
2019-05-26 14:00 Karlbergs BK Vit 2 - Djurgårdens IF FF 7 Kristinebergs IP 2
2019-05-26 16:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Gröndals IK 2 Bodal 1
2019-05-26 17:45 Enskede IK Svart 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Enskede IP 4
2019-05-26 18:40 Årsta FF 3 - Reymersholms IK 5 Årstagårdens BP 12
Juni
2019-06-01 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IF Söderkamraterna 1 Aspuddens IP 12
2019-06-01 12:45 Gröndals IK 2 - Enskede IK Svart 4 Gröndals BP 11
2019-06-01 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Boo FF 4 Axelsbergs BP 11
2019-06-01 15:15 Djurgårdens IF FF 7 - IFK Lidingö FK 10 blå Hjorthagens IP 2
2019-06-02 14:00 Sickla IF Blå 1 - Karlbergs BK Vit 2 Sicklavallen 1
2019-06-08 10:00 Årsta FF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Årstagårdens BP 12
2019-06-08 14:45 Reymersholms IK 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Tantolundens BP 11
2019-06-09 14:00 Karlbergs BK Vit 2 - IF Söderkamraterna 1 Kristinebergs IP 2
2019-06-09 16:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Sickla IF Blå 1 Bodal 1
2019-06-09 17:45 Enskede IK Svart 4 - Djurgårdens IF FF 7 Enskede IP 4
2019-06-09 18:30 Boo FF 4 - Gröndals IK 2 Boovallen 126
Augusti
2019-08-24 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Karlbergs BK Vit 2 Aspuddens IP 12
2019-08-24 12:45 Gröndals IK 2 - Årsta FF 3 Gröndals BP 11
2019-08-24 13:30 IF Söderkamraterna 1 - IFK Lidingö FK 10 blå Sofiaskolans BP 1
2019-08-24 16:30 Djurgårdens IF FF 7 - Boo FF 4 Hjorthagens IP 2
2019-08-25 14:00 Sickla IF Blå 1 - Enskede IK Svart 4 Sicklavallen 1
2019-08-31 13:30 Reymersholms IK 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Tantolundens BP 11
2019-08-31 16:30 Enskede IK Svart 4 - IF Söderkamraterna 1 Enskede IP 4
September
2019-09-01 10:15 IFK Lidingö FK 10 blå - Karlbergs BK Vit 2 Bodal 1
2019-09-01 11:20 Årsta FF 3 - Djurgårdens IF FF 7 Årstagårdens BP 12
2019-09-01 16:00 Boo FF 4 - Sickla IF Blå 1 Boovallen 126
2019-09-07 10:15 Gröndals IK 2 - Reymersholms IK 5 Gröndals BP 11
2019-09-07 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IFK Lidingö FK 10 blå Aspuddens IP 12
2019-09-07 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Boo FF 4 Sofiaskolans BP 1
2019-09-08 14:00 Karlbergs BK Vit 2 - Enskede IK Svart 4 Kristinebergs IP 2
2019-09-08 15:15 Sickla IF Blå 1 - Årsta FF 3 Sicklavallen 1
2019-09-14 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Axelsbergs BP 11
2019-09-14 14:45 Reymersholms IK 5 - Djurgårdens IF FF 7 Tantolundens BP 11
2019-09-15 11:20 Årsta FF 3 - IF Söderkamraterna 1 Årstagårdens BP 12
2019-09-15 17:45 Enskede IK Svart 4 - IFK Lidingö FK 10 blå Enskede IP 4
2019-09-15 18:30 Boo FF 4 - Karlbergs BK Vit 2 Orminge BP 1
2019-09-21 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Enskede IK Svart 4 Aspuddens IP 12
2019-09-21 12:45 Gröndals IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 Gröndals BP 11
2019-09-22 11:30 IFK Lidingö FK 10 blå - Boo FF 4 Bodal 1
2019-09-22 14:00 Sickla IF Blå 1 - Reymersholms IK 5 Sicklavallen 1
2019-09-22 15:15 Karlbergs BK Vit 2 - Årsta FF 3 Kristinebergs IP 2
2019-09-28 09:00 Årsta FF 3 - IFK Lidingö FK 10 blå Årstagårdens BP 12
2019-09-28 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 - Djurgårdens IF FF 7 Axelsbergs BP 11
2019-09-28 14:00 Gröndals IK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Gröndals BP 11
2019-09-28 14:45 Reymersholms IK 5 - IF Söderkamraterna 1 Tantolundens BP 11
2019-09-29 16:00 Boo FF 4 - Enskede IK Svart 4 Boovallen 126