Spelprogram - P10-27

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fittja IF 1 Kerem Corum 0729121316 Mörk blå/Vit/Mörk blå
Huddinge IF 3 Anna Fougstedt 0709522657 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Svart Niklas Trosell Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Árni Vigfússon 0737500606 Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Henrik Videnö Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Blå Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Camilla Qvick 0709185042 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Segeltorps IF 3 Linda Therese Larsson Blåvitt/Blå/Blå
Svensk-Palestinska FF 1 Tommy Fagerberg 0707961056 VIT/VIT/VIT
Vårby Gårds IF Gul Narda Ortiz Teranishi 0701477507 Vinröd/Svart/Svart
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart Per Lindahl vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Årsta FF 1 Axelsbergs BP 11
2019-04-27 09:00 Huddinge IF 3 - Hägersten SK Svart Källbrinks IP 2
2019-04-27 10:00 Fittja IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Fittja BP 12
2019-04-27 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Svensk-Palestinska FF 1 Västberga IP 12
2019-04-27 13:30 Vårby Gårds IF Gul - Newroz FC Vårbyparkens BP 11
2019-04-28 10:00 Älvsjö AIK FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Älvsjö IP 5
Maj
2019-05-04 11:45 Newroz FC - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Bredängs BP 11
2019-05-04 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Huddinge IF 3 Aspuddens IP 12
2019-05-04 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Vårby Gårds IF Gul Vårbergs IP 11
2019-05-04 15:15 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2019-05-05 10:15 Svensk-Palestinska FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart Sätra BP 12
2019-05-05 16:00 Årsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Årstagårdens BP 11
2019-05-10 19:15 Segeltorps IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Segeltorps IP 2
2019-05-11 09:00 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Svart Källbrinks IP 2
2019-05-11 10:00 Fittja IF 1 - Hägersten SK Svart Fittja BP 12
2019-05-11 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Newroz FC Västberga IP 12
2019-05-12 17:15 Årsta FF 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Årstagårdens BP 11
2019-05-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Fittja IF 1 Aspuddens IP 12
2019-05-18 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Huddinge IF 3 Sätra BP 11
2019-05-18 11:30 Älvsjö AIK FF Svart - Segeltorps IF 3 Älvsjö IP 4
2019-05-18 11:45 Newroz FC - Årsta FF 1 Bredängs BP 11
2019-05-18 14:00 Hägersten SK Svart - Vårby Gårds IF Gul Hägerstensåsens BP 2
2019-05-19 12:45 IFK Stockholm FK Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Vårbergs IP 11
2019-05-25 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hägersten SK Svart Axelsbergs BP 11
2019-05-25 10:00 Fittja IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart Fittja BP 12
2019-05-25 11:45 Newroz FC - Svensk-Palestinska FF 1 Bredängs BP 11
2019-05-25 12:15 Vårby Gårds IF Gul - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Vårbyparkens BP 11
2019-05-26 12:30 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 3 Segeltorps IP 2
2019-05-26 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Stockholm FK Blå Axelsbergs BP 11
Juni
2019-06-01 11:30 Älvsjö AIK FF Svart - Vårby Gårds IF Gul Älvsjö IP 4
2019-06-01 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Segeltorps IF 3 Sätra BP 11
2019-06-01 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Aspuddens IP 12
2019-06-01 12:45 Hägersten SK Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Hägerstensåsens BP 2
2019-06-01 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Newroz FC Vårbergs IP 11
2019-06-02 09:00 Huddinge IF 3 - Fittja IF 1 Källbrinks IP 2
2019-06-08 09:00 IFK Stockholm FK Blå - Svensk-Palestinska FF 1 Vårbergs IP 11
2019-06-08 10:00 Fittja IF 1 - Segeltorps IF 3 Fittja BP 12
2019-06-08 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Västberga IP 12
2019-06-08 12:15 Vårby Gårds IF Gul - Huddinge IF 3 Vårbyparkens BP 11
2019-06-08 13:00 Årsta FF 1 - IFK Stockholm FK Blå Årstagårdens BP 11
2019-06-08 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Svart Axelsbergs BP 11
2019-06-09 17:20 Årsta FF 1 - Hägersten SK Svart Årstagårdens BP 11
Augusti
2019-08-23 17:30 Älvsjö AIK FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Älvsjö IP 4
2019-08-24 09:00 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinks IP 2
2019-08-24 10:15 Hägersten SK Svart - Newroz FC Hägerstensåsens BP 2
2019-08-24 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Årsta FF 1 Aspuddens IP 12
2019-08-24 12:45 Svensk-Palestinska FF 1 - Fittja IF 1 Sätra BP 11
2019-08-25 10:00 Segeltorps IF 3 - Vårby Gårds IF Gul Segeltorps IP 2
2019-08-31 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Huddinge IF 3 Västberga IP 12
2019-08-31 11:45 Newroz FC - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Bredängs BP 11
2019-08-31 12:15 Vårby Gårds IF Gul - Fittja IF 1 Vårbyparkens BP 11
2019-08-31 14:00 IFK Stockholm FK Blå - Hägersten SK Svart Vårbergs IP 11
2019-08-31 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Segeltorps IF 3 Axelsbergs BP 11
September
2019-09-01 16:00 Årsta FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart Årstagårdens BP 11
2019-09-06 17:30 Älvsjö AIK FF Svart - Newroz FC Älvsjö IP 4
2019-09-06 18:00 Segeltorps IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Segeltorps IP 2
2019-09-07 09:00 Huddinge IF 3 - Årsta FF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-07 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Stockholm FK Blå Aspuddens IP 12
2019-09-07 10:00 Fittja IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Fittja BP 12
2019-09-07 11:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Vårby Gårds IF Gul Sätra BP 11
2019-09-14 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Fittja IF 1 Västberga IP 12
2019-09-14 11:45 Newroz FC - Huddinge IF 3 Bredängs BP 11
2019-09-14 14:00 Hägersten SK Svart - Svensk-Palestinska FF 1 Hägerstensåsens BP 2
2019-09-14 14:00 IFK Stockholm FK Blå - Älvsjö AIK FF Svart Vårbergs IP 11
2019-09-14 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Vårby Gårds IF Gul Axelsbergs BP 11
2019-09-15 14:40 Årsta FF 1 - Segeltorps IF 3 Årstagårdens BP 11
2019-09-21 09:00 Huddinge IF 3 - IFK Stockholm FK Blå Källbrinks IP 2
2019-09-21 09:00 Svensk-Palestinska FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Sätra BP 11
2019-09-21 10:00 Fittja IF 1 - Årsta FF 1 Fittja BP 12
2019-09-21 12:45 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Hägersten SK Svart Aspuddens IP 12
2019-09-22 11:15 Segeltorps IF 3 - Newroz FC Segeltorps IP 2
2019-09-22 16:15 Vårby Gårds IF Gul - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Vårbyparkens BP 11
2019-09-28 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Västberga IP 12
2019-09-28 11:30 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Svensk-Palestinska FF 1 Aspuddens IP 12
2019-09-28 11:45 Newroz FC - Fittja IF 1 Bredängs BP 11
2019-09-28 12:45 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 3 Vårbergs IP 11
2019-09-29 14:00 Hägersten SK Svart - Älvsjö AIK FF Svart Hägerstensåsens BP 2
2019-09-29 16:00 Årsta FF 1 - Vårby Gårds IF Gul Årstagårdens BP 11