Spelprogram - P10-19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 11 Magnus Stern 0705184458 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Johanna Pernvi Källström 0709955411 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 16 Anders Hägerstrand 0733461001 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Gröndals IK 2 Victor Ståhl 0707945734 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 20 vit Joakim Bourelius Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Henrik Videnö Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 11 vit Erik Kotschack 0705761045 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 13 blå Fredrik Bergenstråhle 0739883301 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 blå Andres Skilberg 0705906288 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Järla IF FK Vit Teresa Johansson 0707225450 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Karlbergs BK gul 1 Tom Zhao 0707956396 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Carl Johan Henrik Ebbeskog 0705925869 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 1 Anders Tärnell 0708529924 Grön/Vit/Grön
Årsta FF 2 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Årsta FF 2 Aspuddens IP 12
2019-04-27 09:00 Gröndals IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Gröndals BP 11
2019-04-27 10:15 Järla IF FK Vit - Reymersholms IK 1 Nacka IP 225
2019-04-28 10:15 Karlbergs BK gul 1 - Boo FF 8 Kristinebergs IP 2
2019-04-28 12:45 IFK Lidingö FK 11 vit - IFK Lidingö FK 7 blå Gångsätra BP 1
2019-04-28 16:00 Boo FF 11 - Hammarby IF FF 20 vit Boovallen 116
2019-04-28 17:45 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 13 blå Hjorthagens IP 2
Maj
2019-05-04 12:45 IFK Lidingö FK 13 blå - Karlbergs BK gul 1 Gångsätra BP 1
2019-05-04 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Djurgårdens IF FF 16 Axelsbergs BP 11
2019-05-05 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Killinge BP 1
2019-05-05 09:30 Reymersholms IK 1 - Gröndals IK 2 Tantolundens BP 11
2019-05-05 10:15 Hammarby IF FF 20 vit - IFK Lidingö FK 11 vit Kärrtorps IP 32
2019-05-05 14:40 Årsta FF 2 - Järla IF FK Vit Årstagårdens BP 11
2019-05-05 16:00 Boo FF 8 - Boo FF 11 Boovallen 116
2019-05-10 18:30 Karlbergs BK gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Kristinebergs IP 2
2019-05-10 19:45 Djurgårdens IF FF 16 - Gröndals IK 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 11:30 Järla IF FK Vit - IFK Lidingö FK 7 blå Nacka IP 225
2019-05-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Hammarby IF FF 20 vit Aspuddens IP 11
2019-05-12 10:15 IFK Lidingö FK 11 vit - Boo FF 8 Gångsätra BP 1
2019-05-12 16:00 Boo FF 11 - IFK Lidingö FK 13 blå Boovallen 116
2019-05-12 16:00 Årsta FF 2 - Reymersholms IK 1 Årstagårdens BP 11
2019-05-18 09:00 Hammarby IF FF 20 vit - Järla IF FK Vit Kärrtorps IP 32
2019-05-18 10:15 Gröndals IK 2 - Karlbergs BK gul 1 Gröndals BP 11
2019-05-18 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Boo FF 11 Axelsbergs BP 11
2019-05-19 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Årsta FF 2 Killinge BP 1
2019-05-19 10:15 IFK Lidingö FK 13 blå - IFK Lidingö FK 11 vit Gångsätra BP 1
2019-05-19 10:45 Reymersholms IK 1 - Djurgårdens IF FF 16 Tantolundens BP 11
2019-05-19 18:30 Boo FF 8 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Boovallen 116
2019-05-24 19:45 Karlbergs BK gul 1 - Djurgårdens IF FF 16 Kristinebergs IP 2
2019-05-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IFK Lidingö FK 13 blå Aspuddens IP 12
2019-05-25 11:30 Järla IF FK Vit - Boo FF 8 Nacka IP 225
2019-05-26 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Reymersholms IK 1 Killinge BP 1
2019-05-26 11:30 IFK Lidingö FK 11 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Gångsätra BP 1
2019-05-26 16:00 Boo FF 11 - Gröndals IK 2 Boovallen 116
2019-05-26 17:20 Årsta FF 2 - Hammarby IF FF 20 vit Årstagårdens BP 11
2019-05-31 18:30 Djurgårdens IF FF 16 - Boo FF 11 Hjorthagens IP 2
Juni
2019-06-01 10:15 Gröndals IK 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Gröndals BP 11
2019-06-01 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Axelsbergs BP 11
2019-06-02 09:00 Hammarby IF FF 20 vit - IFK Lidingö FK 7 blå Kärrtorps IP 32
2019-06-02 11:30 IFK Lidingö FK 13 blå - Järla IF FK Vit Gångsätra BP 1
2019-06-02 16:00 Boo FF 8 - Årsta FF 2 Boovallen 116
2019-06-08 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Gröndals IK 2 Aspuddens IP 12
2019-06-08 12:45 Järla IF FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Nacka IP 225
2019-06-09 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Boo FF 8 Killinge BP 1
2019-06-09 11:30 Hammarby IF FF 20 vit - Reymersholms IK 1 Kärrtorps IP 32
2019-06-09 16:00 Boo FF 11 - Karlbergs BK gul 1 Boovallen 116
2019-06-09 16:00 Årsta FF 2 - IFK Lidingö FK 13 blå Årstagårdens BP 11
2019-06-09 18:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Djurgårdens IF FF 16 Gångsätra BP 1
Augusti
2019-08-18 09:45 Reymersholms IK 1 - Karlbergs BK gul 1 Kristinebergs IP 2
2019-08-24 10:15 Gröndals IK 2 - Järla IF FK Vit Gröndals BP 11
2019-08-24 11:30 IFK Lidingö FK 13 blå - IFK Lidingö FK 7 blå Gångsätra BP 1
2019-08-24 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Årsta FF 2 Axelsbergs BP 11
2019-08-25 08:45 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Hjorthagens IP 2
2019-08-25 09:30 Reymersholms IK 1 - Boo FF 11 Tantolundens BP 11
2019-08-25 15:15 Boo FF 8 - Hammarby IF FF 20 vit Velamsunds BP
2019-08-25 17:45 Karlbergs BK gul 1 - IFK Lidingö FK 11 vit Kristinebergs IP 2
2019-08-31 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Karlbergs BK gul 1 Aspuddens IP 12
2019-08-31 11:30 Järla IF FK Vit - Djurgårdens IF FF 16 Skuru IP 11
2019-08-31 11:30 Hammarby IF FF 20 vit - IFK Lidingö FK 13 blå Kärrtorps IP 32
2019-08-31 14:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Boo FF 11 Gångsätra BP 1
September
2019-09-01 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Killinge BP 1
2019-09-01 12:45 Boo FF 8 - Reymersholms IK 1 Velamsunds BP
2019-09-01 14:40 Årsta FF 2 - Gröndals IK 2 Årstagårdens BP 11
2019-09-06 18:30 Karlbergs BK gul 1 - Järla IF FK Vit Kristinebergs IP 2
2019-09-07 09:00 Gröndals IK 2 - IFK Lidingö FK 7 blå Gröndals BP 11
2019-09-07 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Hammarby IF FF 20 vit Axelsbergs BP 11
2019-09-08 11:30 IFK Lidingö FK 13 blå - Boo FF 8 Gångsätra BP 1
2019-09-08 16:00 Boo FF 11 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Boovallen 116
2019-09-08 16:30 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK 11 vit Hersby BP 1
2019-09-08 17:45 Djurgårdens IF FF 16 - Årsta FF 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - IFK Lidingö FK 11 vit Aspuddens IP 12
2019-09-14 11:30 Järla IF FK Vit - Boo FF 11 Nacka IP 225
2019-09-15 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Djurgårdens IF FF 16 Killinge BP 1
2019-09-15 11:30 Hammarby IF FF 20 vit - Gröndals IK 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-15 12:45 IFK Lidingö FK 13 blå - Reymersholms IK 1 Gångsätra BP 1
2019-09-15 14:15 Boo FF 8 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-15 16:00 Årsta FF 2 - Karlbergs BK gul 1 Årstagårdens BP 11
2019-09-20 18:30 Karlbergs BK gul 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Kristinebergs IP 2
2019-09-21 09:00 Gröndals IK 2 - Boo FF 8 Gröndals BP 11
2019-09-21 16:00 Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Tantolundens BP 11
2019-09-21 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Lidingö FK 13 blå Axelsbergs BP 11
2019-09-22 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Järla IF FK Vit Gångsätra BP 1
2019-09-22 11:30 Boo FF 11 - Årsta FF 2 Velamsunds BP
2019-09-22 19:00 Djurgårdens IF FF 16 - Hammarby IF FF 20 vit Hjorthagens IP 2
2019-09-28 11:30 Hammarby IF FF 20 vit - Karlbergs BK gul 1 Kärrtorps IP 32
2019-09-28 12:45 Järla IF FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Nacka IP 225
2019-09-28 12:45 IFK Lidingö FK 13 blå - Gröndals IK 2 Gångsätra BP 1
2019-09-28 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Reymersholms IK 1 Axelsbergs BP 11
2019-09-29 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Boo FF 11 Killinge BP 1
2019-09-29 10:15 Boo FF 8 - Djurgårdens IF FF 16 Velamsunds BP
2019-09-29 14:40 Årsta FF 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Årstagårdens BP 11