Spelprogram - P 9-16

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 12 Kaan Özbek 0707396753 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Blå 3 Lisa Cabander 0736123287 Svart/Svart/Svart/Vit
Bromstens IK P10-1 Mimi Alansari Svart/svart/svart
Ekerö IK 1:Blå Carl-Mikael Ludvig Enholm Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 2:Gul Daniel Ihlis Blå/Blå/Blå
FK Bromma Röd Helene Gunnarsson Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 1 Ingrid Bonaccorso Remback 0730338112 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 10 Pål Westholm 0736482681 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 28 Sara Röhr Röd/Svart/Svarta/Svarta
Skå IK & Bygdegård Grön Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit/vit/vit
Spånga IS FK 5 Gustav Breine Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Vit3 Emelie Wedin 0707922252 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Frös 2 Peter In de Betou 087613851 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Grön 3 Nicklas Mether Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 19:00 FK Bromma Röd - Ursvik IK Vit3 Ängby Södra BP 126
2019-04-26 19:00 AIK FF 12 - Ekerö IK 2:Gul Läroverket 1
2019-04-27 09:00 Spånga IS FK 5 - Ängby IF Grön 3 Nälsta BP 126
2019-04-27 10:00 Ekerö IK 1:Blå - Vasalunds IF Frös 2 Träkvistavallen 216
2019-04-28 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 10 Svanängens IP 216
2019-04-28 12:00 IF Brommapojkarna 28 - Bromstens IK P10-1 Grimsta IP 36
2019-04-28 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - Hässelby SK FF 1 Strömvallen 25
Maj
2019-05-04 10:00 Bromstens IK P10-1 - AIK FF 12 Spånga IP 51
2019-05-04 10:00 Hässelby SK FF 1 - FK Bromma Röd Hässelby IP 226
2019-05-04 12:00 Ekerö IK 2:Gul - Bele Barkarby FF Blå 3 Träkvistavallen 216
2019-05-04 13:00 Ängby IF Grön 3 - Ekerö IK 1:Blå Ängby IP 35
2019-05-04 13:00 Ursvik IK Vit3 - Spånga IS FK 5 Örvallen 26
2019-05-05 11:00 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 28 Grimsta IP 36
2019-05-05 12:00 Vasalunds IF Frös 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Läroverket 1
2019-05-09 19:00 FK Bromma Röd - Ekerö IK 2:Gul Ängby Södra BP 126
2019-05-11 10:00 Hässelby SK FF 1 - Ursvik IK Vit3 Hässelby IP 226
2019-05-11 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Spånga IS FK 5 Träkvistavallen 216
2019-05-12 10:00 AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 10 Läroverket 1
2019-05-12 10:00 IF Brommapojkarna 28 - Vasalunds IF Frös 2 Grimsta IP 36
2019-05-12 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ängby IF Grön 3 Svanängens IP 216
2019-05-12 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - Bromstens IK P10-1 Strömvallen 25
2019-05-18 09:00 Spånga IS FK 5 - Skå IK & Bygdegård Grön Nälsta BP 126
2019-05-18 09:00 Bromstens IK P10-1 - FK Bromma Röd Spånga IP 51
2019-05-18 13:00 Ängby IF Grön 3 - IF Brommapojkarna 28 Ängby IP 35
2019-05-18 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Hässelby SK FF 1 Träkvistavallen 216
2019-05-18 13:00 Ursvik IK Vit3 - Ekerö IK 1:Blå Örvallen 26
2019-05-19 10:00 Vasalunds IF Frös 2 - AIK FF 12 Läroverket 16
2019-05-19 11:00 IF Brommapojkarna 10 - Bele Barkarby FF Blå 3 Grimsta IP 36
2019-05-23 19:00 FK Bromma Röd - IF Brommapojkarna 10 Ängby Södra BP 126
2019-05-25 10:00 Hässelby SK FF 1 - Bromstens IK P10-1 Hässelby IP 226
2019-05-25 12:00 Ekerö IK 2:Gul - Ursvik IK Vit3 Träkvistavallen 216
2019-05-26 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 1:Blå Svanängens IP 216
2019-05-26 12:00 IF Brommapojkarna 28 - Spånga IS FK 5 Grimsta IP 36
2019-05-26 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - Vasalunds IF Frös 2 Strömvallen 25
2019-05-26 13:00 AIK FF 12 - Ängby IF Grön 3 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 09:00 Spånga IS FK 5 - AIK FF 12 Nälsta BP 126
2019-06-01 10:00 Bromstens IK P10-1 - Ekerö IK 2:Gul Spånga IP 51
2019-06-01 13:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 28 Träkvistavallen 216
2019-06-01 13:00 Ursvik IK Vit3 - Skå IK & Bygdegård Grön Örvallen 26
2019-06-01 16:00 IF Brommapojkarna 10 - Hässelby SK FF 1 Grimsta IP 36
2019-06-02 11:00 Ängby IF Grön 3 - Bele Barkarby FF Blå 3 Ängby IP 35
2019-06-02 13:00 Vasalunds IF Frös 2 - FK Bromma Röd Läroverket 1
2019-06-08 10:00 Hässelby SK FF 1 - Vasalunds IF Frös 2 Hässelby IP 226
2019-06-08 12:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 10 Träkvistavallen 216
2019-06-09 10:00 FK Bromma Röd - Ängby IF Grön 3 Ängby Södra BP 126
2019-06-09 10:00 IF Brommapojkarna 28 - Skå IK & Bygdegård Grön Grimsta IP 36
2019-06-09 10:00 Bromstens IK P10-1 - Ursvik IK Vit3 Knutby BP 116
2019-06-09 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - Spånga IS FK 5 Strömvallen 25
2019-06-09 14:00 AIK FF 12 - Ekerö IK 1:Blå Läroverket 1
Augusti
2019-08-22 19:00 Vasalunds IF Frös 2 - Ekerö IK 2:Gul Läroverket 1
2019-08-24 09:00 Spånga IS FK 5 - FK Bromma Röd Nälsta BP 126
2019-08-24 10:00 Ekerö IK 1:Blå - Bele Barkarby FF Blå 3 Träkvistavallen 216
2019-08-24 12:00 Ursvik IK Vit3 - IF Brommapojkarna 28 Örvallen 26
2019-08-25 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Bromstens IK P10-1 Grimsta IP 36
2019-08-25 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - AIK FF 12 Svanängens IP 216
2019-08-25 11:00 Ängby IF Grön 3 - Hässelby SK FF 1 Ängby IP 35
2019-08-29 19:00 FK Bromma Röd - Ekerö IK 1:Blå Ängby Södra BP 126
2019-08-31 10:00 Bromstens IK P10-1 - Vasalunds IF Frös 2 Spånga IP 51
2019-08-31 10:00 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 5 Hässelby IP 226
2019-08-31 13:00 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Grön 3 Träkvistavallen 216
September
2019-09-01 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Ursvik IK Vit3 Grimsta IP 36
2019-09-01 12:00 AIK FF 12 - IF Brommapojkarna 28 Läroverket 1
2019-09-01 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - Skå IK & Bygdegård Grön Strömvallen 25
2019-09-07 09:00 Spånga IS FK 5 - Ekerö IK 2:Gul Nälsta BP 126
2019-09-07 10:00 Ekerö IK 1:Blå - Hässelby SK FF 1 Träkvistavallen 216
2019-09-07 12:00 Ursvik IK Vit3 - AIK FF 12 Örvallen 26
2019-09-08 10:00 Ängby IF Grön 3 - Bromstens IK P10-1 Ängby IP 35
2019-09-08 10:00 Vasalunds IF Frös 2 - IF Brommapojkarna 10 Läroverket 1
2019-09-08 11:00 IF Brommapojkarna 28 - Bele Barkarby FF Blå 3 Grimsta IP 36
2019-09-08 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - FK Bromma Röd Svanängens IP 216
2019-09-12 19:00 FK Bromma Röd - IF Brommapojkarna 28 Ängby Södra BP 126
2019-09-14 10:00 Bromstens IK P10-1 - Spånga IS FK 5 Spånga IP 51
2019-09-14 10:00 Hässelby SK FF 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Hässelby IP 226
2019-09-14 11:00 Ekerö IK 2:Gul - Ekerö IK 1:Blå Träkvistavallen 216
2019-09-15 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Ängby IF Grön 3 Grimsta IP 36
2019-09-15 13:00 Bele Barkarby FF Blå 3 - AIK FF 12 Strömvallen 25
2019-09-15 13:00 Vasalunds IF Frös 2 - Ursvik IK Vit3 Läroverket 1
2019-09-21 09:00 Spånga IS FK 5 - IF Brommapojkarna 10 Nälsta BP 126
2019-09-21 10:00 Ekerö IK 1:Blå - Bromstens IK P10-1 Träkvistavallen 216
2019-09-21 12:00 Ursvik IK Vit3 - Bele Barkarby FF Blå 3 Örvallen 26
2019-09-22 10:00 IF Brommapojkarna 28 - Hässelby SK FF 1 Grimsta IP 36
2019-09-22 11:00 AIK FF 12 - FK Bromma Röd Läroverket 1
2019-09-22 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 2:Gul Svanängens IP 216
2019-09-22 11:00 Ängby IF Grön 3 - Vasalunds IF Frös 2 Ängby IP 35
2019-09-26 19:00 FK Bromma Röd - Bele Barkarby FF Blå 3 Ängby Södra BP 126
2019-09-28 10:00 Bromstens IK P10-1 - Skå IK & Bygdegård Grön Spånga IP 51
2019-09-28 10:00 Hässelby SK FF 1 - AIK FF 12 Hässelby IP 226
2019-09-28 11:00 Ekerö IK 2:Gul - IF Brommapojkarna 28 Träkvistavallen 216
2019-09-28 12:00 Ängby IF Grön 3 - Ursvik IK Vit3 Ängby IP 35
2019-09-29 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Ekerö IK 1:Blå Grimsta IP 36
2019-09-29 11:00 Vasalunds IF Frös 2 - Spånga IS FK 5 Läroverket 1