Spelprogram - P 8-38

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Lila Siaka Seisay Svarta/svarta/röda
Essinge IK 1 Mikael Kärrsten svart/svart/svart
Gröndals IK 2 Susanne Almberg Vit/Blå/Svart
Hägersten SK Gul Babek Toloe Shagar Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
Kransen United FF Svart Emil Stenquist Orange/Svart/Orange
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 1 Thomas Åke Ahl 0704404493 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Jakob Sillén 0708278652 Blåvitt/blå/blå
Solberga BK P2011 Svart Per Erik Oscar Dejfors 0736126707 Orange/svart/Svart/Orange
Årsta FF 2 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Segeltorps IF 3 Aspuddens IP 116
2019-04-27 10:00 Solberga BK P2011 Svart - Årsta FF 2 Solberga BP 125
2019-04-27 11:00 Essinge IK 1 - Hägersten SK Gul Essinge IP 2
2019-04-27 13:00 Enskede IK Lila - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Enskede IP 56
2019-04-28 09:00 Gröndals IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Gröndals BP 15
Maj
2019-05-04 09:00 Segeltorps IF 3 - Essinge IK 1 Segeltorps IP 3
2019-05-04 09:00 Kransen United FF Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Västberga IP 115
2019-05-04 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Lila Berga IP 125
2019-05-04 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Solberga BK P2011 Svart Västberga IP 115
2019-05-05 11:00 Hägersten SK Gul - Gröndals IK 2 Hägerstensåsens BP 26
2019-05-11 09:00 Solberga BK P2011 Svart - Rönninge Salem Fotboll 1 Solberga BP 125
2019-05-11 11:00 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Essinge IP 2
2019-05-11 13:00 Enskede IK Lila - Hägersten SK Gul Enskede IP 56
2019-05-11 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Årsta FF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-12 09:00 Gröndals IK 2 - Segeltorps IF 3 Gröndals BP 15
2019-05-15 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Gröndals IK 2 Aspuddens IP 116
2019-05-18 09:00 Segeltorps IF 3 - Enskede IK Lila Segeltorps IP 3
2019-05-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Västberga IP 115
2019-05-19 11:00 Hägersten SK Gul - Solberga BK P2011 Svart Hägerstensåsens BP 26
2019-05-19 16:00 Årsta FF 2 - Kransen United FF Svart Årstagårdens BP 126
2019-05-25 09:00 Solberga BK P2011 Svart - Segeltorps IF 3 Solberga BP 125
2019-05-25 09:00 Kransen United FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Västberga IP 115
2019-05-25 13:00 Enskede IK Lila - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Enskede IP 56
2019-05-25 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-26 09:00 Gröndals IK 2 - Essinge IK 1 Gröndals BP 15
Juni
2019-06-01 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Kransen United FF Svart Berga IP 125
2019-06-01 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Årsta FF 2 Västberga IP 115
2019-06-01 11:00 Essinge IK 1 - Enskede IK Lila Essinge IP 2
2019-06-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Solberga BK P2011 Svart Aspuddens IP 116
2019-06-02 11:00 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Hägerstensåsens BP 26
2019-06-08 09:00 Solberga BK P2011 Svart - Essinge IK 1 Solberga BP 125
2019-06-08 09:00 Kransen United FF Svart - Hägersten SK Gul Västberga IP 115
2019-06-08 13:00 Enskede IK Lila - Gröndals IK 2 Enskede IP 56
2019-06-08 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Segeltorps IF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-09 15:00 Årsta FF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Årstagårdens BP 126
Augusti
2019-08-21 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Aspuddens IP 116
2019-08-24 09:00 Segeltorps IF 3 - Kransen United FF Svart Segeltorps IP 3
2019-08-24 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Berga IP 125
2019-08-25 09:00 Gröndals IK 2 - Solberga BK P2011 Svart Gröndals BP 15
2019-08-25 11:00 Hägersten SK Gul - Årsta FF 2 Hägerstensåsens BP 26
2019-08-31 09:00 Kransen United FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Västberga IP 115
2019-08-31 10:00 Solberga BK P2011 Svart - Enskede IK Lila Solberga BP 125
2019-08-31 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Hägersten SK Gul Västberga IP 115
2019-08-31 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Essinge IK 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
September
2019-09-01 16:00 Årsta FF 2 - Segeltorps IF 3 Årstagårdens BP 125
2019-09-04 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Årsta FF 2 Aspuddens IP 116
2019-09-07 09:00 Segeltorps IF 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Segeltorps IP 3
2019-09-08 09:00 Gröndals IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Gröndals BP 15
2019-09-08 10:00 Essinge IK 1 - Kransen United FF Svart Essinge IP 2
2019-09-08 11:00 Hägersten SK Gul - Rönninge Salem Fotboll 1 Hägerstensåsens BP 26
2019-09-14 09:00 Kransen United FF Svart - Gröndals IK 2 Västberga IP 115
2019-09-14 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Västberga IP 115
2019-09-14 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 3 Berga IP 125
2019-09-14 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK Lila Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-15 15:00 Årsta FF 2 - Essinge IK 1 Årstagårdens BP 126
2019-09-18 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Rönninge Salem Fotboll 1 Aspuddens IP 116
2019-09-21 09:00 Solberga BK P2011 Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Solberga BP 125
2019-09-21 11:00 Essinge IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Essinge IP 2
2019-09-21 13:00 Enskede IK Lila - Kransen United FF Svart Enskede IP 56
2019-09-21 14:00 Segeltorps IF 3 - Hägersten SK Gul Segeltorps IP 3
2019-09-22 09:00 Gröndals IK 2 - Årsta FF 2 Gröndals BP 15
2019-09-28 09:00 Kransen United FF Svart - Solberga BK P2011 Svart Västberga IP 115
2019-09-28 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Gröndals IK 2 Västberga IP 115
2019-09-28 11:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Essinge IK 1 Berga IP 125
2019-09-29 11:00 Hägersten SK Gul - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Hägerstensåsens BP 26
2019-09-29 16:00 Årsta FF 2 - Enskede IK Lila Årstagårdens BP 126