Spelprogram - P 8-33

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 8 Patrik Bengtsson 0734118500 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Röd Rye Widell Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 8 vit Oguz Yildirim 0722333311 0722333311 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 9 grön Spiros Moschidis 0736274590 0736274590 Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Jan Patrik Jangemo Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
Jarlabergs IF 2 Jarlabergs IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Karlbergs BK Blå 1 Love Bergsten 0768688897 Röd, Vit, Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 1 Reymersholms IK(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Stuvsta IF 6 Oskar Olai Grön/svart randig/Svart/Svart
Årsta FF 4 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit Anna Abrahamsson Svensson 0733983467 vit/blå/vita
Örby IS Röd Jörgen Moström Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 Stuvsta IF 6 - Karlbergs BK Blå 1 Stuvsta IP 2
2019-04-27 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 8 vit Västberga IP 115
2019-04-27 11:30 Boo FF 8 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Boovallen 225
2019-04-27 12:00 Jarlabergs IF 2 - Årsta FF 4 Jarlabergs Skolplan 1
2019-04-28 11:00 Örby IS Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Örby BP 15
2019-04-28 13:00 Reymersholms IK 1 - Enskede IK Röd Tantolundens BP 2
2019-04-28 16:00 Hammarby IF FF 9 grön - Älvsjö AIK FF Vit Hammarbyhöjdens BP 125
Maj
2019-05-04 13:00 Enskede IK Röd - Örby IS Röd Enskede IP 56
2019-05-04 13:00 Älvsjö AIK FF Vit - Jarlabergs IF 2 Älvsjö IP 51
2019-05-04 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Boo FF 8 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-05 10:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Stuvsta IF 6 Aspuddens IP 116
2019-05-05 16:00 Hammarby IF FF 8 vit - Reymersholms IK 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-05 16:00 Årsta FF 4 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Årstagårdens BP 125
2019-05-05 16:30 Karlbergs BK Blå 1 - Hammarby IF FF 9 grön Kristinebergs IP 25
2019-05-10 18:00 Stuvsta IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Stuvsta IP 2
2019-05-11 11:30 Boo FF 8 - Enskede IK Röd Boovallen 225
2019-05-11 12:00 Jarlabergs IF 2 - Karlbergs BK Blå 1 Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-11 13:00 Älvsjö AIK FF Vit - Årsta FF 4 Älvsjö IP 51
2019-05-12 12:00 Örby IS Röd - Hammarby IF FF 8 vit Örby BP 15
2019-05-12 13:00 Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Tantolundens BP 2
2019-05-12 15:00 Hammarby IF FF 9 grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-15 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Jarlabergs IF 2 Aspuddens IP 116
2019-05-18 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Örby IS Röd Västberga IP 115
2019-05-18 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Hammarby IF FF 9 grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-19 11:00 Enskede IK Röd - Stuvsta IF 6 Enskede IP 56
2019-05-19 13:00 Årsta FF 4 - Reymersholms IK 1 Årstagårdens BP 125
2019-05-19 15:00 Hammarby IF FF 8 vit - Boo FF 8 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-24 19:00 Stuvsta IF 6 - Hammarby IF FF 8 vit Stuvsta IP 2
2019-05-25 11:30 Boo FF 8 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Boovallen 225
2019-05-25 12:00 Jarlabergs IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-25 14:00 Karlbergs BK Blå 1 - Årsta FF 4 Kristinebergs IP 25
2019-05-25 14:00 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Älvsjö IP 51
2019-05-26 12:00 Örby IS Röd - Reymersholms IK 1 Örby BP 15
2019-05-26 15:00 Hammarby IF FF 9 grön - Enskede IK Röd Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-29 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Karlbergs BK Blå 1 Aspuddens IP 116
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Stuvsta IF 6 Västberga IP 115
2019-06-01 13:00 Enskede IK Röd - Jarlabergs IF 2 Enskede IP 56
2019-06-01 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Älvsjö AIK FF Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-02 14:00 Reymersholms IK 1 - Boo FF 8 Tantolundens BP 2
2019-06-02 15:15 Karlbergs BK Blå 1 - Älvsjö AIK FF Vit Kristinebergs IP 26
2019-06-02 16:00 Hammarby IF FF 8 vit - Hammarby IF FF 9 grön Hammarbyhöjdens BP 125
2019-06-02 16:00 Årsta FF 4 - Örby IS Röd Årstagårdens BP 125
2019-06-05 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Årsta FF 4 Aspuddens IP 116
2019-06-07 18:00 Stuvsta IF 6 - Reymersholms IK 1 Stuvsta IP 2
2019-06-08 09:00 Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Röd Älvsjö IP 51
2019-06-08 11:00 Jarlabergs IF 2 - Hammarby IF FF 8 vit Jarlabergs Skolplan 1
2019-06-08 11:30 Boo FF 8 - Örby IS Röd Boovallen 225
2019-06-08 14:00 Karlbergs BK Blå 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Kristinebergs IP 25
2019-06-09 14:00 Hammarby IF FF 9 grön - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Hammarbyhöjdens BP 125
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Jarlabergs IF 2 Västberga IP 115
2019-08-24 13:00 Enskede IK Röd - Karlbergs BK Blå 1 Enskede IP 56
2019-08-24 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-08-25 13:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 6 Örby BP 15
2019-08-25 14:00 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 9 grön Tantolundens BP 2
2019-08-25 15:00 Hammarby IF FF 8 vit - Älvsjö AIK FF Vit Hammarbyhöjdens BP 125
2019-08-25 17:00 Årsta FF 4 - Boo FF 8 Årstagårdens BP 125
2019-08-28 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Enskede IK Röd Aspuddens IP 116
2019-08-30 18:00 Stuvsta IF 6 - Boo FF 8 Stuvsta IP 2
2019-08-31 11:00 Jarlabergs IF 2 - Reymersholms IK 1 Jarlabergs Skolplan 1
2019-08-31 14:00 Karlbergs BK Blå 1 - Hammarby IF FF 8 vit Kristinebergs IP 25
2019-08-31 14:00 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Älvsjö IP 51
2019-08-31 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Årsta FF 4 Mälarhöjdens Skola BP 15
September
2019-09-01 16:00 Hammarby IF FF 9 grön - Örby IS Röd Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-07 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Karlbergs BK Blå 1 Västberga IP 115
2019-09-07 11:30 Boo FF 8 - Hammarby IF FF 9 grön Boovallen 225
2019-09-08 10:00 Enskede IK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Enskede IP 56
2019-09-08 12:00 Örby IS Röd - Jarlabergs IF 2 Örby BP 15
2019-09-08 13:00 Reymersholms IK 1 - Älvsjö AIK FF Vit Tantolundens BP 2
2019-09-08 15:00 Hammarby IF FF 8 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-08 16:00 Årsta FF 4 - Stuvsta IF 6 Årstagårdens BP 125
2019-09-11 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Aspuddens IP 116
2019-09-14 11:00 Jarlabergs IF 2 - Boo FF 8 Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-14 14:00 Karlbergs BK Blå 1 - Reymersholms IK 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-14 15:00 Älvsjö AIK FF Vit - Örby IS Röd Älvsjö IP 51
2019-09-14 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Hammarby IF FF 8 vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-15 13:00 Enskede IK Röd - Årsta FF 4 Enskede IP 56
2019-09-15 16:00 Hammarby IF FF 9 grön - Stuvsta IF 6 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-20 18:00 Stuvsta IF 6 - Jarlabergs IF 2 Stuvsta IP 2
2019-09-21 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Västberga IP 115
2019-09-21 11:30 Boo FF 8 - Älvsjö AIK FF Vit Boovallen 225
2019-09-22 12:00 Örby IS Röd - Karlbergs BK Blå 1 Örby BP 15
2019-09-22 13:00 Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Tantolundens BP 2
2019-09-22 13:00 Årsta FF 4 - Hammarby IF FF 9 grön Årstagårdens BP 125
2019-09-22 14:00 Hammarby IF FF 8 vit - Enskede IK Röd Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-25 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Örby IS Röd Aspuddens IP 116
2019-09-28 11:00 Jarlabergs IF 2 - Hammarby IF FF 9 grön Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-28 13:00 Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Enskede IP 56
2019-09-28 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Reymersholms IK 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-28 14:00 Karlbergs BK Blå 1 - Boo FF 8 Kristinebergs IP 25
2019-09-28 14:00 Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 6 Älvsjö IP 51
2019-09-29 15:00 Hammarby IF FF 8 vit - Årsta FF 4 Hammarbyhöjdens BP 125