Spelprogram - Herr 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK (D7H) Almunge IK(Föreningen) Röd/gul, svart, svart
Alsike IF (D8H) Alsike IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula svart rand
Armeniska United FK (D6H) Armeniska United FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
BKV Norrtälje 2 (D5H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollstanäs SK (D4H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Bollstanäs SK (D6H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Brottby SK 2 (D7H) Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Börje SK (D5H) Börje SK(Föreningen) Orange, Blå, Orange
Dalkurd FF U17 Dalkurd FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Danmarks IF (D6H) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Edsbro IF (D6H) Edsbro IF(Föreningen) Svart/gul, Svart, Gul
Enebybergs IF (D4H) Enebybergs IF(Föreningen) Lila, Vit eller lila, Lila
Enköping United FK (D7H) Enköping United FK(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Enköpings SK FK 2 (D7H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Fanna BK 2 (D5H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FK Sala (D7H) FK Sala(Föreningen) Ljusblå, Svart, Svart
Fortitudo FC (D7H) Fortitudo FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimo IF FK (D5H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Gimo IF FK U19 Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Grisslehamns SK (D7H) Grisslehamns SK(Föreningen) Röd/vita fält, Röda, Röda
Grällsta IF (D6H) Grällsta IF(Föreningen) Orange, Vit, Orange
Gräsö Norrskedika IF (D5H) Gräsö Norrskedika IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Gårdskär GoIF (D6H) Gårdskär GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Hallsta IK (D5H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Hallsta IK 2 (D8H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Harbo IF (D6H) Harbo IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Harg-Östhammar FF (D5H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Heby AIF 2 (D7H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Härnevi BK (D6H) Härnevi BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Trikadien (D5H) IF Trikadien(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF VP Uppsala (D5H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IF VP Uppsala 2 (D6H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Uppsala 2 (D5H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Apollon (D5H) IK Apollon(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Hinden (D6H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Nordia (D6H) IK Nordia(Föreningen) vit, röd, röd
IK Rex (D5H) IK Rex(Föreningen)
IK Sirius FK P IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IS Uppsala Norra (D6H) IS Uppsala Norra(Föreningen) Grön, Gul, Grön
Järlåsa Vittinge FF (D8H) Järlåsa Vittinge FF(Föreningen)
Karlholms GoIF (D7H) Karlholms GoIF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Knivsta IK (D5H) Knivsta IK(Föreningen) Vit, svart, vit
Lohärads IF (D7H) Lohärads IF(Föreningen) röd, blå, röd
Motstånd ej klart Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Nacka United FF (D6H) Nacka United FF(Föreningen)
Norrby SK 2 (Reservlag) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ockelbo IF (D4H) Ockelbo IF(Föreningen) Röd, röd, Röd
Persien FC (D6H) Persien FC(Föreningen) Vita, Vita, Vita
Riala GoIF (D6H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Riala GoIF 2 (D8H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Rimbo IF 2 (D6H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs IK (D5H) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Roslagsbro IF (D6H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Roslagsbro IF 2 (D7H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Runhällens BoIS (D6H) Runhällens BOIS(Föreningen) RÖD-SVART RANDIG, SVART, SVART
Rådmansö SK (D4H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Rådmansö SK 2 (D7H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Rånäs IF (D7H) Rånäs IF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Sala FF P01 Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
SK Elvan (D5H) SK Elvan(Föreningen) blå, blå, blå
SK Iron (D6H) SK Iron(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skuttunge SK 2 (D7H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Storvreta IK (D6H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Syrianska FF Enköping (D5H) Syrianska FF Enköping(Föreningen) Gula, röd, röd
Tierps IF (D5H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Torpedo Kamrat BK (D7H) Torpedo Kamrat BK(Föreningen) Svart, svart, vit
Unik FK (D5H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Unik FK 2 (D7H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Uppsala Inter FC (D6H) Uppsala Inter FC(Föreningen) ljusblå/vit, svart, vit/svart
Vaksala SK 2 (D6H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vassunda IF (D6H) Vassunda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vassunda IF / LLBK (D6H) Vassunda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vattholma IF 2 (D6H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Väddö IF (D6H) Väddö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Västerfärnebo AIK (D5H) Västerfärnebo AIK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Västerljungs IF (D6H) Västerljungs IF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Åkersberga BK (D6H) Åkersberga BK(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart
Åsunda IF (D8H) Åsunda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Örsundsbro IF (D6H) Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Österlövsta FF (D6H) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Östervåla IF (D6H) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
179000024 Vassunda IF / LLBK (D6H) - Danmarks IF (D6H) Inst. Alsike Konstgräs
2019-02-02 15:00 179000013 IF VP Uppsala (D5H) - IK Rex (D5H) 5 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-02-16 12:15 179000010 Storvreta IK (D6H) - Persien FC (D6H) 6 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-02-16 14:00 179000001 Riala GoIF (D6H) - Bollstanäs SK (D4H) 0 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-16 14:00 179000009 SK Iron (D6H) - IK Rex (D5H) 3 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-02-16 16:00 179000022 IK Apollon (D5H) - Danmarks IF (D6H) 0 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-02-17 12:00 179000029 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Österlövsta FF (D6H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-17 14:00 179000011 IK Nordia (D6H) - SK Elvan (D5H) 0 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-02-23 14:15 179000014 Storvreta IK (D6H) - Skuttunge SK (D5H) 4 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-02-23 16:00 179000002 Riala GoIF (D6H) - Enebybergs IF (D4H) Inst. Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-23 19:00 179000021 IK Apollon (D5H) - IFK Uppsala 2 (D5H) 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-02-24 12:00 179000017 Hallsta IK (D5H) - Knivsta IK (D5H) 4 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-02-24 16:00 179000018 Vaksala SK 2 (D6H) - Unik FK (D5H) 2 - 1 Österängens IP
2019-02-24 17:00 179000030 Enköping United FK (D7H) - Härnevi BK (D6H) 1 - 2 Korsängen A Konstgräs
2019-03-02 14:00 179000003 Riala GoIF (D6H) - Rådmansö SK (D4H) 1 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-03-03 13:00 179000039 Heby AIF 2 (D7H) - Järlåsa Vittinge FF (D8H) 1 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-03-10 14:00 179000016 Hallsta IK (D5H) - Harg-Östhammar FF (D5H) Sparbankens IP Konstgräs
2019-03-10 17:00 179000005 Rosersbergs IK (D5H) - Bollstanäs SK (D6H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-16 13:45 179000033 Unik FK (D5H) - Börje SK (D5H) 2 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-03-16 15:30 179000008 Västerljungs IF (D6H) - Skuttunge SK 2 (D7H) Gimo Konstgräs
2019-03-17 13:00 179000006 Harbo IF (D6H) - Västerfärnebo AIK (D5H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-17 15:45 179000031 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Tierps IF (D5H) 2 - 2 Gimo Konstgräs
2019-03-17 16:00 179000019 Vaksala SK 2 (D6H) - Gimo IF FK (D5H) 2 - 3 Österängens IP
2019-03-17 16:00 179000047 Heby AIF 2 (D7H) - Norrby SK 2 (Reservlag) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-17 17:30 179000042 IF Trikadien (D5H) - Östervåla IF (D6H) 1 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-03-24 13:00 179000045 Heby AIF 2 (D7H) - Sala FF P01 Inst. Tegelvallen Konstgräs
2019-03-24 18:30 179000040 IF Trikadien (D5H) - IS Uppsala Norra (D6H) 1 - 0 Österängens IP
2019-03-30 13:00 179000051 Hallsta IK 2 (D8H) - Dalkurd FF U17 Sparbankens IP Konstgräs
2019-03-30 14:15 179000015 Storvreta IK (D6H) - IS Uppsala Norra (D6H) 1 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-03-30 16:00 179000034 Enköping United FK (D7H) - Åsunda IF (D8H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-30 16:00 179000054 Fanna BK 2 (D5H) - Syrianska FF Enköping (D5H) Fanna IP B-plan
2019-03-31 13:00 179000046 Heby AIF 2 (D7H) - FK Sala (D7H) 2 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2019-03-31 14:00 179000049 Lohärads IF (D7H) - Riala GoIF 2 (D8H) 4 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2019-03-31 16:00 179000020 Rimbo IF 2 (D6H) - Roslagsbro IF 2 (D7H) Mullevallen Konstgräs
2019-03-31 18:30 179000043 IF Trikadien (D5H) - Fortitudo FC (D7H) 0 - 0 Österängens IP
2019-04-01 19:30 179000053 Vattholma IF 2 (D6H) - Karlholms GoIF (D7H) Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-06 12:00 179000026 Lohärads IF (D7H) - Rånäs IF (D7H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-06 12:00 179000050 Hallsta IK 2 (D8H) - Gimo IF FK U19 Inst. Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-06 12:30 179000007 Harbo IF (D6H) - Örsundsbro IF (D6H) Tegelvallen Konstgräs
2019-04-06 16:00 179000035 Enköping United FK (D7H) - Unik FK 2 (D7H) Uppskj. Korsängen A Konstgräs
2019-04-07 16:00 179000038 Fortitudo FC (D7H) - Vassunda IF / LLBK (D6H) Lötens IP Konstgräs
2019-04-11 21:00 179000041 IS Uppsala Norra (D6H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) 2 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-04-12 20:00 179000059 Storvreta IK (D6H) - Vattholma IF 2 (D6H) Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-13 11:15 179000057 SK Iron (D6H) - Almunge IK (D7H) Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-13 12:00 179000036 IK Hinden (D6H) - Storvreta IK (D6H) 5 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-13 14:00 179000044 Danmarks IF (D6H) - Armeniska United FK (D6H) 3 - 1 Sävja IP Konstgräs
2019-04-13 14:15 179000012 IK Nordia (D6H) - Enköpings SK FK 2 (D7H) 3 - 2 Korsängen A Konstgräs
2019-04-13 15:30 179000052 Hallsta IK 2 (D8H) - Grisslehamns SK (D7H) 0 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-13 16:00 179000027 Lohärads IF (D7H) - Väddö IF (D6H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-14 12:00 179000025 Vassunda IF / LLBK (D6H) - Alsike IF (D8H) 4 - 0 Alsike Konstgräs
2019-04-14 13:00 179000058 Brottby SK 2 (D7H) - Riala GoIF (D6H) 1 - 3 Össeby IP Konstgräs
2019-04-14 15:00 179000023 IF VP Uppsala 2 (D6H) - Uppsala Inter FC (D6H) Inst. Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-14 16:00 179000032 Rådmansö SK 2 (D7H) - Rånäs IF (D7H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-14 16:00 179000037 Fortitudo FC (D7H) - Enköping United FK (D7H) 3 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-04-14 16:00 179000048 Heby AIF 2 (D7H) - IK Sirius FK P 2 - 3 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-19 10:00 179000028 Runhällens BoIS (D6H) - Grällsta IF (D6H) 5 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-19 11:00 179000004 Riala GoIF (D6H) - Rånäs IF (D7H) 8 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-19 12:00 179000060 Edsbro IF (D6H) - Lohärads IF (D7H) Inst. Vårlyckan Konstgräs
2019-04-19 12:00 179000061 Karlholms GoIF (D7H) - Gårdskär GoIF (D6H) 0 - 2 Rönningen IP 1
2019-04-19 15:30 179000062 Roslagsbro IF (D6H) - Ockelbo IF (D4H) 8 - 4 Vårlyckan Konstgräs
2019-04-22 12:00 179000056 IS Uppsala Norra (D6H) - Armeniska United FK (D6H) Österängens IP
2019-04-22 14:00 179000055 Hallsta IK 2 (D8H) - Rådmansö SK 2 (D7H) 0 - 8 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-02 19:00 179000063 Hallsta IK (D5H) - Nacka United FF (D6H) Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-03 12:00 179000065 Knivsta IK (D5H) - Roslagsbro IF (D6H) Engvallen IP 1
2019-08-03 13:00 179000064 Riala GoIF (D6H) - Åkersberga BK (D6H) 6 - 3 Lundbyvallen 1