Spelprogram - Herr 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje (D3H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollstanäs SK (D4H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Brottby SK (D3H) Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Danderyds SK (D5H) Danderyds SK FF(Föreningen) Blå/vit/röd, vit, vit
Enköpings SK FK (D2H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK (D2H) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Fagersta Södra IK (D3H) Fagersta Södra IK(Föreningen) Blå, blå, Vit
Fanna BK (D3H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Arlanda (D4H) FC Arlanda(Föreningen) Vitgrön, Grön, Vit
FC Järfälla (D4H) FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
FC Stockholm Internazionale (D2H) FC Stockholm Internazionale(Föreningen) Röd/svart randig, Vita, Svarta
FOC Farsta (D3H) FOC Farsta(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Forssa BK (D3H) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gideonsbergs IF (D4H) Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gimo IF FK (D5H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
GoIF Kåre (D4H) GoIF Kåre(Föreningen) Gul-blå , Gul, Gul
Gräsö Norrskedika IF (D5H) Gräsö Norrskedika IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Heby AIF (D3H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (D4H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Huddinge IF (D2H) Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
IF VP Uppsala (D5H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Uppsala (D3H) Stephen Daniel Odur 0769489699 Vit, Vit, Vit
IFK Uppsala 2 (D5H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Viljan Strängnäs (D4H) IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kransen United FF (D5H) Kransen United FF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Månkarbo IF (D4H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Newroz FC (D2H) Newroz FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Norrby SK (D4H) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrsundets IF (D4H) Norrsundets IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Procyon BK (D4H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Rasbo IK (D4H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, svart
Reymersholms IK (D4H) Bengt Barck 0735451550 Grön, Vit, Grön
Rimbo IF (D4H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs IK (D5H) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Rådmansö SK (D4H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Sala FF (D3H) Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sandvikens AIK FK (D3H) Sandvikens AIK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spånga IS FK (D4H) Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Stensätra IF (D4H) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FF Enköping (D5H) Syrianska FF Enköping(Föreningen) Gula, röd, röd
Tierps IF (D5H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Torsåkers IF (D3H) Torsåkers IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Täby FK (D2H) Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Täby U19 Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Tärnsjö IF (D4H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Uppsala-Kurd FK (D4H) Uppsala-Kurd FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upsala IF (D5H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D3H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vallentuna BK (D3H) Vallentuna BK(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Vattholma IF (D4H) Vattholma IF(Föreningen) orange, svart, svart
Värmdö IF (D3H) Värmdö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Wäsby FC Wäsby FC(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Västerås IK (D3H) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Åkersberga BK (D6H) Åkersberga BK(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart
Ängby IF (D3H) Ängby IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Östervåla IF (D6H) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
(Inst.) Vaksala SK (D3H) - Rasbo IK (D4H)
2019-01-27 14:00 Fanna BK (D3H) - FC Järfälla (D4H) Korsängen A Konstgräs
2019-02-09 13:00 BKV Norrtälje (D3H) - Ängby IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-09 14:00 Bälinge IF (D4H) - Sala FF (D3H) Bälinge IP Konstgräs
2019-02-09 14:15 (Inst.) Gamla Upsala SK (D2H) - IK Sirius FK U19 Österängens IP
2019-02-16 14:00 Procyon BK (D4H) - IF VP Uppsala (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2019-02-16 14:00 Bälinge IF (D4H) - Vaksala SK (D3H) Bälinge IP Konstgräs
2019-02-16 14:00 Fanna BK (D3H) - Skuttunge SK (D5H) Korsängen A Konstgräs
2019-02-16 14:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Enköpings SK FK (D2H) Österängens IP
2019-02-16 16:00 Fanna BK (D3H) - IFK Uppsala (D3H) Korsängen A Konstgräs
2019-02-17 16:30 IFK Uppsala 2 (D5H) - Vattholma IF (D4H) Österängens IP
2019-02-18 20:30 Upsala IF (D5H) - Rasbo IK (D4H) Österängens IP
2019-02-21 19:00 IK Sirius FK U19 - Bälinge IF (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2019-02-23 11:00 BKV Norrtälje (D3H) - Täby FK (D2H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-02-23 12:15 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Vattholma IF (D4H) Gimo Konstgräs
2019-02-23 13:15 Rasbo IK (D4H) - Rimbo IF (D4H) Österängens IP
2019-02-23 15:00 Gimo IF FK (D5H) - Bälinge IF (D4H) Gimo Konstgräs
2019-02-24 14:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Newroz FC (D2H) Österängens IP
2019-02-27 19:00 Fanna BK (D3H) - Sala FF (D3H) Fanna IP B-plan
2019-02-27 20:30 Upsala IF (D5H) - Gimo IF FK (D5H) Österängens IP
2019-03-02 12:00 (Inst.) Vaksala SK (D3H) - IK Viljan Strängnäs (D4H) Österängens IP
2019-03-02 13:00 Heby AIF (D3H) - Strömsbergs IF (D3H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-02 13:15 FC Arlanda (D4H) - Bollstanäs SK (D4H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-02 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - IFK Uppsala (D3H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-02 14:00 Procyon BK (D4H) - Tärnsjö IF (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-03 15:00 BKV Norrtälje (D3H) - Huddinge IF (D2H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-03-09 12:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Strömsbergs IF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2019-03-09 13:00 Heby AIF (D3H) - Håbo FF (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-09 13:15 FC Arlanda (D4H) - Brottby SK (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-09 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Västerås IK (D3H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-03-09 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - Enskede IK (D2H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-09 16:00 Fanna BK (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-09 16:00 Månkarbo IF (D4H) - Syrianska FF Enköping (D5H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-03-09 17:00 Gimo IF FK (D5H) - Rasbo IK (D4H) Gimo Konstgräs
2019-03-10 15:00 (Inst.) Procyon BK (D4H) - GoIF Kåre (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-16 12:00 Vaksala SK (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Österängens IP
2019-03-16 12:15 Gamla Upsala SK (D2H) - FC Stockholm Internazionale (D2H) Lötens IP Konstgräs
2019-03-16 13:00 Heby AIF (D3H) - Fagersta Södra IK (D3H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-16 13:15 FC Arlanda (D4H) - Spånga IS FK (D4H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-16 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - FOC Farsta (D3H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-16 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Reymersholms IK (D4H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-03-16 14:15 Rasbo IK (D4H) - Gideonsbergs IF (D4H) Årsta IP Konstgräs
2019-03-16 15:30 Tärnsjö IF (D4H) - Norrby SK (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-16 16:00 Fanna BK (D3H) - Vattholma IF (D4H) Korsängen A Konstgräs
2019-03-16 16:00 IFK Uppsala (D3H) - Sala FF (D3H) Österängens IP
2019-03-17 14:00 GoIF Kåre (D4H) - Åkersberga BK (D6H) Vallentuna IP 3
2019-03-17 15:15 FC Arlanda (D4H) - Wäsby FC Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-17 17:00 Rosersbergs IK (D5H) - Kransen United FF (D5H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-19 16:30 Enköpings SK FK (D2H) - Idol Football Academy (Västerås) Korsängen A Konstgräs
2019-03-19 19:45 Gamla Upsala SK (D2H) - IK Sirius FK U19 Lötens IP Konstgräs
2019-03-20 19:30 Procyon BK (D4H) - IK Sirius FK U19 Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-23 10:00 Månkarbo IF (D4H) - Norrsundets IF (D4H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-03-23 12:00 Vaksala SK (D3H) - Heby AIF (D3H) Årsta IP Konstgräs
2019-03-23 13:00 Håbo FF (D4H) - Fanna BK (D3H) Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-03-23 13:15 FC Arlanda (D4H) - FC Järfälla (D4H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-03-23 14:00 Strömsbergs IF (D3H) - Torsåkers IF (D3H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-03-23 16:00 IFK Uppsala (D3H) - FC Stockholm Internazionale (D2H) Österängens IP
2019-03-24 12:00 Uppsala-Kurd FK (D4H) - Vallentuna BK (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2019-03-24 14:00 GoIF Kåre (D4H) - Danderyds SK (D5H) Vallentuna IP 2
2019-03-26 19:00 Vaksala SK (D3H) - Rasbo IK (D4H) Årsta IP Konstgräs
2019-03-28 18:00 Heby AIF (D3H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2019-03-30 14:00 Rosersbergs IK (D5H) - Stensätra IF (D4H) Råbergsvallen Konstgräs
2019-03-30 14:00 Strömsbergs IF (D3H) - Sala FF (D3H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-03-30 15:30 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Uppsala (D3H) Lötens IP Konstgräs
2019-04-02 19:45 Bälinge IF (D4H) - Upsala IF (D5H) Bälinge IP Konstgräs
2019-04-04 18:00 Heby AIF (D3H) - Norrby SK (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2019-04-05 19:30 IFK Uppsala 2 (D5H) - Rasbo IK (D4H) Österängens IP
2019-04-06 10:00 Skuttunge SK (D5H) - Månkarbo IF (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 Strömsbergs IF (D3H) - Hille IF (D4H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-06 13:15 FC Arlanda (D4H) - Vallentuna BK (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2019-04-07 12:00 Bälinge IF (D4H) - Tierps IF (D5H) Bälinge IP Konstgräs
2019-04-07 12:00 IFK Uppsala (D3H) - Sandvikens AIK FK (D3H) Österängens IP
2019-04-07 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Värmdö IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-19 12:00 Månkarbo IF (D4H) - Östervåla IF (D6H) Länsförsäkringar Arena 1
2019-07-17 18:00 Enköpings SK FK (D2H) - Idol Football Academy (Västerås) Enavallen A-plan
2019-07-20 15:00 Fanna BK (D3H) - Täby U19 Fanna IP B-plan
2019-07-27 13:15 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - GoIF Kåre (D4H) Sparbankens IP Konstgräs
2019-07-27 14:00 Skuttunge SK (D5H) - Rasbo IK (D4H) Movallen 1
2019-07-27 15:00 BKV Norrtälje (D3H) - Gamla Upsala SK (D2H) Norrtälje IP 1
2019-07-29 19:00 (Inst.) Rimbo IF (D4H) - Procyon BK (D4H) IP Arkadien 1
2019-07-30 17:00 Rådmansö SK (D4H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-03 13:00 Brottby SK (D3H) - Bollstanäs SK (D4H) Össeby IP Konstgräs
2019-08-03 16:00 BKV Norrtälje (D3H) - FOC Farsta (D3H) Vårlyckan 2
2019-09-03 19:30 Procyon BK (D4H) - IK Sirius FK U19 Stenhagens IP Konstgräs