Spelprogram - P 8- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 Grön Andreas Stam GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK Jonas Mattsson 0703787779 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 1 Patrik Falk Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 23 Malin Rosenquist 0761145935 Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Erikslunds KF Svart Caroline Utstrand Rylander 0705684804 Grön/Svart/Grön
IFK Vaxholm Vit 3 Karl Gunnar Åberg Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 3 Morgan Lindström Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Vit Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Runby IF 2 Pasi Luiro Röd/Svart/Röd
Täby FK 21 Magnus Lord Arenander Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 82 Jonas Gunnar Rutgersson Leander Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 1 Vallentuna BK Kansli Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Vit Markus Dirfmark Röd/röd/Vit
Åkersberga FC Alvin Persaud 0854067601 0702775647 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 IK Frej Täby FK Vit - Åkersberga FC Vikingavallen/Täby IP 35
2019-04-27 10:00 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 21 Åkersberga IP 215
2019-04-27 10:30 Bollstanäs SK 2 Grön - IFK Vaxholm Vit 3 Bollstanäs IP 216
2019-04-28 09:00 Erikslunds KF Svart - Bällsta FF 1 Erikslund 125
2019-04-28 09:00 Vallentuna BK 1 - Djurgårdens IF FF 23 Vallentuna IP 315
2019-04-28 10:00 Runby IF 2 - Brottby SK Runby IP 116
2019-04-28 13:00 Täby FK 82 - Viggbyholms IK FF Vit Näsbydal 116
Maj
2019-05-04 09:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Runby IF 2 Vaxö IP 115
2019-05-04 12:00 Åkersberga FC - IFK Österåker FK 3 Röllingby 2
2019-05-04 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Bollstanäs SK 2 Grön Viggbydalen 16
2019-05-04 13:00 Bällsta FF 1 - Täby FK 82 Bällstabergs BP 115
2019-05-04 15:30 Brottby SK - Vallentuna BK 1 Össeby IP 125
2019-05-05 08:00 Djurgårdens IF FF 23 - IK Frej Täby FK Vit Hjorthagens IP 3
2019-05-05 10:00 Täby FK 21 - Erikslunds KF Svart Näsbydal 115
2019-05-10 17:30 IK Frej Täby FK Vit - Vallentuna BK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-11 09:00 IFK Österåker FK 3 - Djurgårdens IF FF 23 Åkersberga IP 115
2019-05-11 10:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Bällsta FF 1 Bollstanäs IP 216
2019-05-11 11:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Brottby SK Vaxö IP 115
2019-05-12 09:00 Erikslunds KF Svart - Åkersberga FC Erikslund 125
2019-05-12 12:00 Runby IF 2 - Viggbyholms IK FF Vit Runby IP 116
2019-05-12 13:00 Täby FK 82 - Täby FK 21 Näsbydal 116
2019-05-18 11:00 Åkersberga FC - Täby FK 82 Röllingby 2
2019-05-18 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Vaxholm Vit 3 Viggbydalen 16
2019-05-18 13:00 Bällsta FF 1 - Runby IF 2 Bällstabergs BP 115
2019-05-19 10:00 Täby FK 21 - Bollstanäs SK 2 Grön Näsbydal 115
2019-05-19 11:00 Brottby SK - IK Frej Täby FK Vit Össeby IP 125
2019-05-19 13:00 Djurgårdens IF FF 23 - Erikslunds KF Svart Hjorthagens IP 3
2019-05-19 14:00 Vallentuna BK 1 - IFK Österåker FK 3 Vallentuna IP 315
2019-05-25 10:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Åkersberga FC Bollstanäs IP 216
2019-05-25 11:00 IFK Österåker FK 3 - IK Frej Täby FK Vit Åkersberga IP 115
2019-05-25 11:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Bällsta FF 1 Vaxö IP 115
2019-05-25 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Brottby SK Viggbydalen 16
2019-05-26 09:00 Erikslunds KF Svart - Vallentuna BK 1 Erikslund 125
2019-05-26 10:00 Runby IF 2 - Täby FK 21 Runby IP 116
2019-05-26 10:00 Täby FK 82 - Djurgårdens IF FF 23 Näsbydal 116
2019-05-31 17:30 IK Frej Täby FK Vit - Erikslunds KF Svart Vikingavallen/Täby IP 35
Juni
2019-06-01 12:00 Åkersberga FC - Runby IF 2 Röllingby 2
2019-06-01 13:00 Bällsta FF 1 - Viggbyholms IK FF Vit Bällstabergs BP 115
2019-06-01 16:00 Djurgårdens IF FF 23 - Bollstanäs SK 2 Grön Hjorthagens IP 3
2019-06-02 10:00 Täby FK 21 - IFK Vaxholm Vit 3 Näsbydal 115
2019-06-02 11:00 Brottby SK - IFK Österåker FK 3 Össeby IP 125
2019-06-02 14:00 Vallentuna BK 1 - Täby FK 82 Vallentuna IP 315
2019-06-08 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Vallentuna BK 1 Bollstanäs IP 216
2019-06-08 10:00 Runby IF 2 - Djurgårdens IF FF 23 Runby IP 116
2019-06-08 11:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Åkersberga FC Vaxö IP 115
2019-06-08 12:00 Bällsta FF 1 - Brottby SK Bällstabergs BP 115
2019-06-08 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Täby FK 21 Viggbydalen 16
2019-06-09 09:00 Erikslunds KF Svart - IFK Österåker FK 3 Erikslund 125
2019-06-09 12:00 Täby FK 82 - IK Frej Täby FK Vit Näsbydal 116
Augusti
2019-08-24 10:00 IK Frej Täby FK Vit - Bollstanäs SK 2 Grön Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-24 10:00 Djurgårdens IF FF 23 - IFK Vaxholm Vit 3 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 11:00 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 82 Åkersberga IP 115
2019-08-24 13:00 Åkersberga FC - Viggbyholms IK FF Vit Röllingby 2
2019-08-25 10:00 Täby FK 21 - Bällsta FF 1 Näsbydal 115
2019-08-25 12:00 Brottby SK - Erikslunds KF Svart Össeby IP 125
2019-08-25 14:00 Vallentuna BK 1 - Runby IF 2 Vallentuna IP 315
2019-08-31 10:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Vallentuna BK 1 Vaxö IP 115
2019-08-31 12:00 Bällsta FF 1 - Åkersberga FC Bällstabergs BP 115
2019-08-31 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Djurgårdens IF FF 23 Viggbydalen 16
September
2019-09-01 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - IFK Österåker FK 3 Bollstanäs IP 216
2019-09-01 10:00 Runby IF 2 - IK Frej Täby FK Vit Runby IP 116
2019-09-01 10:00 Täby FK 21 - Brottby SK Näsbydal 115
2019-09-01 13:00 Täby FK 82 - Erikslunds KF Svart Näsbydal 116
2019-09-06 17:30 IK Frej Täby FK Vit - IFK Vaxholm Vit 3 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-07 11:00 IFK Österåker FK 3 - Runby IF 2 Åkersberga IP 115
2019-09-07 12:00 Åkersberga FC - Täby FK 21 Röllingby 2
2019-09-07 14:00 Djurgårdens IF FF 23 - Bällsta FF 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-08 09:00 Erikslunds KF Svart - Bollstanäs SK 2 Grön Erikslund 125
2019-09-08 12:00 Brottby SK - Täby FK 82 Össeby IP 125
2019-09-08 14:00 Vallentuna BK 1 - Viggbyholms IK FF Vit Vallentuna IP 315
2019-09-14 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Täby FK 82 Bollstanäs IP 216
2019-09-14 10:00 Åkersberga FC - Brottby SK Röllingby 2
2019-09-14 10:30 IFK Vaxholm Vit 3 - IFK Österåker FK 3 Vaxö IP 115
2019-09-14 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - IK Frej Täby FK Vit Viggbydalen 16
2019-09-14 13:00 Bällsta FF 1 - Vallentuna BK 1 Bällstabergs BP 115
2019-09-15 10:00 Runby IF 2 - Erikslunds KF Svart Runby IP 116
2019-09-15 10:00 Täby FK 21 - Djurgårdens IF FF 23 Näsbydal 115
2019-09-21 08:00 Djurgårdens IF FF 23 - Åkersberga FC Hjorthagens IP 3
2019-09-21 11:00 IFK Österåker FK 3 - Viggbyholms IK FF Vit Åkersberga IP 115
2019-09-21 15:00 IK Frej Täby FK Vit - Bällsta FF 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-22 09:00 Erikslunds KF Svart - IFK Vaxholm Vit 3 Erikslund 125
2019-09-22 11:00 Täby FK 82 - Runby IF 2 Näsbydal 116
2019-09-22 12:00 Brottby SK - Bollstanäs SK 2 Grön Össeby IP 125
2019-09-22 14:00 Vallentuna BK 1 - Täby FK 21 Vallentuna IP 315
2019-09-28 09:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Täby FK 82 Vaxö IP 115
2019-09-28 11:00 Åkersberga FC - Vallentuna BK 1 Röllingby 2
2019-09-28 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Erikslunds KF Svart Viggbydalen 16
2019-09-28 13:00 Bällsta FF 1 - IFK Österåker FK 3 Bällstabergs BP 115
2019-09-28 19:00 Djurgårdens IF FF 23 - Brottby SK Hjorthagens IP 3
2019-09-29 10:00 Täby FK 21 - IK Frej Täby FK Vit Näsbydal 115
2019-09-29 12:00 Runby IF 2 - Bollstanäs SK 2 Grön Runby IP 116