Spelprogram - P15 Regional A Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF (P15) Michael Nilsson 087670545 0707788704 Svart, Vit, Svart/Gul
Degerfors IF Ungdom (P15) Urban Ljungberg 0703144010 Röd, Vit, Vit
IFK Norrköping FK (P15) Mikael Eriksson 0707779291 Vit, Blå, Vit
Norrstrands IF (P15) Ola Lander 0703999717 Röd, vita, Röda
Stångebro United BK (P15) Mikael Bornehav 0735105998 Vit, blå, blå
Vasalunds IF (P15) Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda, Svarta, Röda
Örebro SK FK (P15) Sören Jansson 019121478 0732706015 Vit, Svart, Vit
ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) Nuri Abrahamsson 0704872131 Röd/Gul, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
September
2019-09-07 17:00 120300003 Norrstrands IF (P15) - AIK FF (P15) 1 - 4 Ilanda IP
2019-09-08 11:30 120300001 ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) - Stångebro United BK (P15) 1 - 3 Mellringe IP Konstgräs
2019-09-08 14:00 120300002 Degerfors IF Ungdom (P15) - Vasalunds IF (P15) 2 - 6 Stora Valla
2019-09-08 16:00 120300004 IFK Norrköping FK (P15) - Örebro SK FK (P15) 5 - 1 Fastighetsteknik Arena
2019-09-14 13:00 120300008 AIK FF (P15) - IFK Norrköping FK (P15) 3 - 2 Skytteholms IP 1
2019-09-14 13:15 120300006 Stångebro United BK (P15) - Degerfors IF Ungdom (P15) 12 - 1 Linköping Arena
2019-09-14 14:00 120300005 Vasalunds IF (P15) - Norrstrands IF (P15) 2 - 1 Skytteholms IP 2
2019-09-15 17:30 120300007 Örebro SK FK (P15) - ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) 2 - 3 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-21 14:00 120300011 AIK FF (P15) - Vasalunds IF (P15) 3 - 4 Skytteholms IP 3
2019-09-22 12:00 120300012 ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) - IFK Norrköping FK (P15) 2 - 5 Mellringe IP Konstgräs
2019-09-22 14:30 120300010 Norrstrands IF (P15) - Stångebro United BK (P15) 1 - 4 Västerstrands IP
2019-09-22 16:00 120300009 Degerfors IF Ungdom (P15) - Örebro SK FK (P15) 1 - 2 Stora Valla
2019-09-27 19:00 120300014 Örebro SK FK (P15) - Norrstrands IF (P15) 0 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2019-09-28 13:15 120300013 Stångebro United BK (P15) - AIK FF (P15) 2 - 3 Linköping Arena
2019-09-29 12:00 120300015 ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) - Degerfors IF Ungdom (P15) 5 - 2 Mellringe IP Konstgräs
2019-09-29 14:00 120300016 IFK Norrköping FK (P15) - Vasalunds IF (P15) 6 - 0 Östgötaporten
Oktober
2019-10-05 15:00 120300028 Norrstrands IF (P15) - IFK Norrköping FK (P15) 1 - 4 Västerstrands IP
2019-10-06 12:00 120300020 Degerfors IF Ungdom (P15) - IFK Norrköping FK (P15) 0 - 3 Stora Valla
2019-10-12 12:00 120300018 AIK FF (P15) - Örebro SK FK (P15) 4 - 1 Skytteholms IP 1
2019-10-13 12:00 120300019 Vasalunds IF (P15) - Stångebro United BK (P15) 3 - 5 Skytteholms IP 1
2019-10-13 14:00 120300017 Norrstrands IF (P15) - ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) 3 - 0 Västerstrands IP
2019-10-17 19:00 120300023 Degerfors IF Ungdom (P15) - Norrstrands IF (P15) 1 - 2 Stora Valla
2019-10-19 12:00 120300022 ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) - AIK FF (P15) 3 - 7 Mellringe IP Konstgräs
2019-10-19 12:00 120300024 IFK Norrköping FK (P15) - Stångebro United BK (P15) 1 - 1 Östgötaporten
2019-10-20 15:00 120300021 Örebro SK FK (P15) - Vasalunds IF (P15) 0 - 3 Ekängs IP, Konstgräs
2019-10-26 13:15 120300027 Stångebro United BK (P15) - Örebro SK FK (P15) 3 - 1
2019-10-26 16:30 120300025 AIK FF (P15) - Degerfors IF Ungdom (P15) 5 - 0 Skytteholms IP 1
2019-10-27 13:00 120300026 Vasalunds IF (P15) - ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P15) 8 - 3 Skytteholms IP 1