Spelprogram - P14 G3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 12:00 170337002 Riala GoIF P04-05 - Almunge IK Röd 3 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-01 13:00 170337003 BKV Norrtälje P05 - Hallsta IK 1 - 5 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-01 15:00 170337005 Jomala IK - Knivsta IK Svart 6 - 2 Vikingavallen 1
2019-05-01 16:30 170337001 Roslagsbro IF P05 - Märsta IK 5 - 0 Vårlyckan 3
2019-05-04 11:30 170337007 Sigtuna IF FK U14 - Jomala IK 5 - 5 Ansgarsvallen 2
2019-05-04 13:15 170337008 Hallsta IK - Håbo FF P05 4 - 6 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-04 13:15 170337010 Märsta IK - Knivsta IK Svart 3 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-05 11:00 170337009 Almunge IK Röd - BKV Norrtälje P05 5 - 0 Gullhagens IP 1
2019-05-05 16:00 170337006 Roslagsbro IF P05 - Riala GoIF P04-05 7 - 5 Vårlyckan 3
2019-05-09 18:00 170337004 Håbo FF P05 - Sigtuna IF FK U14 3 - 4 Gröna Dalens IP 3
2019-05-11 17:30 170337015 Knivsta IK Svart - Sigtuna IF FK U14 2 - 10 Alsike Konstgräs
2019-05-12 12:00 170337012 BKV Norrtälje P05 - Roslagsbro IF P05 2 - 11 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-12 15:30 170337014 Jomala IK - Hallsta IK 5 - 0 Vikingavallen 1
2019-05-12 16:00 170337011 Riala GoIF P04-05 - Märsta IK 3 - 0 Lundbyvallen 2
2019-05-12 16:45 170337013 Håbo FF P05 - Almunge IK Röd 1 - 14 Futurum 1
2019-05-18 10:00 170337016 Roslagsbro IF P05 - Håbo FF P05 15 - 0 Vårlyckan 3
2019-05-19 11:30 170337019 Almunge IK Röd - Jomala IK 3 - 0 Gullhagens IP 1
2019-05-19 12:15 170337020 Märsta IK - Sigtuna IF FK U14 2 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-19 15:00 170337018 Hallsta IK - Knivsta IK Svart WO (3 - 0) Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-19 16:00 170337017 Riala GoIF P04-05 - BKV Norrtälje P05 2 - 1 Lundbyvallen 2
2019-05-25 14:00 170337022 Håbo FF P05 - Riala GoIF P04-05 2 - 10 Futurum Konstgräs
2019-05-25 14:30 170337024 Knivsta IK Svart - Almunge IK Röd 1 - 5 Engvallen IP 1
2019-05-26 11:30 170337030 Märsta IK - Hallsta IK 1 - 2 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-26 15:00 170337023 Jomala IK - Roslagsbro IF P05 5 - 6 Vikingavallen 1
2019-05-26 16:00 170337025 Sigtuna IF FK U14 - Hallsta IK 6 - 1 Ansgarsvallen 2
2019-05-30 13:00 170337026 Roslagsbro IF P05 - Knivsta IK Svart 7 - 2 Vårlyckan 3
2019-05-30 13:00 170337028 BKV Norrtälje P05 - Håbo FF P05 4 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-30 15:00 170337029 Almunge IK Röd - Sigtuna IF FK U14 1 - 4 Gullhagens IP 1
2019-05-30 16:00 170337027 Riala GoIF P04-05 - Jomala IK 6 - 3 Lundbyvallen 2
Juni
2019-06-01 12:00 170337034 Sigtuna IF FK U14 - Roslagsbro IF P05 1 - 3 Ansgarsvallen 2
2019-06-01 14:30 170337031 Håbo FF P05 - Märsta IK 2 - 10 Futurum Konstgräs
2019-06-02 11:00 170337033 Knivsta IK Svart - Riala GoIF P04-05 1 - 4 Engvallen IP 1
2019-06-02 14:30 170337035 Hallsta IK - Almunge IK Röd 2 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-02 15:00 170337032 Jomala IK - BKV Norrtälje P05 1 - 0 Vikingavallen 1
2019-06-05 19:00 170337036 Roslagsbro IF P05 - Hallsta IK 5 - 1 Vårlyckan 3
2019-06-06 13:00 170337038 BKV Norrtälje P05 - Knivsta IK Svart 6 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-06-06 15:30 170337084 Jomala IK - Håbo FF P05 2 - 3 Vikingavallen 1
2019-06-06 16:00 170337037 Riala GoIF P04-05 - Sigtuna IF FK U14 7 - 3 Lundbyvallen 2
2019-06-08 11:30 170337040 Märsta IK - Almunge IK Röd 7 - 3 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-09 12:00 170337044 Hallsta IK - Riala GoIF P04-05 6 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-09 13:30 170337043 Sigtuna IF FK U14 - BKV Norrtälje P05 2 - 6 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-06-09 15:00 170337041 Jomala IK - Märsta IK 5 - 3 Vikingavallen 1
2019-06-09 15:00 170337045 Almunge IK Röd - Roslagsbro IF P05 0 - 9 Gullhagens IP 1
2019-06-13 18:00 170337021 BKV Norrtälje P05 - Märsta IK 1 - 9 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-06-13 19:00 170337049 Sigtuna IF FK U14 - Håbo FF P05 6 - 6 Ansgarsvallen 2
2019-06-16 13:00 170337048 Hallsta IK - BKV Norrtälje P05 7 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-16 16:00 170337046 Märsta IK - Roslagsbro IF P05 2 - 4 Midgårdsvallen Konstgräs
Augusti
2019-08-10 13:00 170337054 BKV Norrtälje P05 - Almunge IK Röd 4 - 5 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-08-11 10:00 170337055 Knivsta IK Svart - Märsta IK 1 - 3 Engvallen IP 1
2019-08-11 12:15 170337053 Håbo FF P05 - Hallsta IK 10 - 3 Futurum Konstgräs
2019-08-11 14:10 170337052 Jomala IK - Sigtuna IF FK U14 2 - 1 Vikingavallen 1
2019-08-14 18:30 170337047 Almunge IK Röd - Riala GoIF P04-05 9 - 16 Gullhagens IP 1
2019-08-16 19:00 170337057 Roslagsbro IF P05 - BKV Norrtälje P05 11 - 0 Vårlyckan 3
2019-08-17 11:30 170337056 Märsta IK - Riala GoIF P04-05 4 - 11 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-17 11:30 170337059 Hallsta IK - Jomala IK 1 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-17 15:30 170337058 Almunge IK Röd - Håbo FF P05 6 - 11 Gullhagens IP 1
2019-08-18 12:00 170337060 Sigtuna IF FK U14 - Knivsta IK Svart 7 - 2 Ansgarsvallen 2
2019-08-20 19:00 170337042 Knivsta IK Svart - Håbo FF P05 4 - 7 Engvallen IP 1
2019-08-24 12:00 170337062 BKV Norrtälje P05 - Riala GoIF P04-05 1 - 5 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-08-24 14:30 170337061 Håbo FF P05 - Roslagsbro IF P05 1 - 7 Futurum Konstgräs
2019-08-24 15:00 170337063 Knivsta IK Svart - Hallsta IK 2 - 8 Engvallen IP 1
2019-08-25 13:00 170337065 Sigtuna IF FK U14 - Märsta IK 11 - 1 Ansgarsvallen 2
2019-08-25 15:00 170337064 Jomala IK - Almunge IK Röd 4 - 1 Vikingavallen 1
September
2019-09-01 11:00 170337068 Roslagsbro IF P05 - Jomala IK 9 - 0 Vårlyckan 3
2019-09-01 13:30 170337069 Almunge IK Röd - Knivsta IK Svart 3 - 4 Gullhagens IP 1
2019-09-01 14:00 170337070 Hallsta IK - Sigtuna IF FK U14 2 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-01 16:00 170337067 Riala GoIF P04-05 - Håbo FF P05 8 - 4 Lundbyvallen 2
2019-09-07 13:00 170337074 Sigtuna IF FK U14 - Almunge IK Röd 8 - 4 Ansgarsvallen 2
2019-09-08 12:15 170337073 Håbo FF P05 - BKV Norrtälje P05 2 - 5 Futurum Konstgräs
2019-09-08 14:30 170337075 Hallsta IK - Märsta IK 3 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-08 15:00 170337072 Jomala IK - Riala GoIF P04-05 9 - 3 Vikingavallen 1
2019-09-08 16:00 170337071 Knivsta IK Svart - Roslagsbro IF P05 2 - 5 Engvallen IP 1
2019-09-14 10:00 170337079 Roslagsbro IF P05 - Sigtuna IF FK U14 3 - 2 Vårlyckan 3
2019-09-14 11:30 170337077 BKV Norrtälje P05 - Jomala IK 4 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-09-15 12:00 170337076 Märsta IK - Håbo FF P05 5 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-15 16:00 170337078 Riala GoIF P04-05 - Knivsta IK Svart 15 - 1 Lundbyvallen 2
2019-09-17 17:30 170337080 Almunge IK Röd - Hallsta IK 6 - 9 Gullhagens IP 1
2019-09-18 18:30 170337051 Riala GoIF P04-05 - Roslagsbro IF P05 4 - 5 Lundbyvallen 2
2019-09-21 11:00 170337039 Håbo FF P05 - Jomala IK 5 - 6 Futurum Konstgräs
2019-09-21 11:00 170337083 Knivsta IK Svart - BKV Norrtälje P05 4 - 2 Engvallen IP 1
2019-09-22 12:00 170337081 Hallsta IK - Roslagsbro IF P05 2 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-22 13:00 170337066 Märsta IK - BKV Norrtälje P05 7 - 2 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-22 13:00 170337082 Sigtuna IF FK U14 - Riala GoIF P04-05 6 - 3 Ansgarsvallen 2
2019-09-22 15:00 170337085 Almunge IK Röd - Märsta IK 7 - 8 Gullhagens IP 1
2019-09-28 10:00 170337087 Håbo FF P05 - Knivsta IK Svart 3 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 170337090 Roslagsbro IF P05 - Almunge IK Röd 8 - 1 Vårlyckan 3
2019-09-28 13:00 170337088 BKV Norrtälje P05 - Sigtuna IF FK U14 2 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-09-28 16:00 170337089 Riala GoIF P04-05 - Hallsta IK 7 - 0 Lundbyvallen 2
2019-09-29 15:00 170337050 Knivsta IK Svart - Jomala IK 2 - 3 Fröängen/Pizzavallen 1
Oktober
2019-10-05 11:10 170337086 Märsta IK - Jomala IK 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs