Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 19:00 050101005 Hofors AIF - Valbo FF 2 2 - 0 Stålringen
2019-04-26 19:00 050101003 Ockelbo IF - Hagaströms SK 3 - 2 Ockelbo IP
2019-04-26 19:00 050101004 Stensätra IF - Hille IF 1 - 5 Jernvallen 1 A-plan Konstgräs
2019-04-26 19:00 050101006 Norrsundets IF - IK Huge 1 - 1 Lindövallen
2019-04-26 19:30 050101001 Årsunda IF - Brynäs IF FK 0 - 1 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-04-26 20:00 050101002 Åbyggeby FK - Forsbacka IK 2 - 0 Träffen Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 050101007 IK Huge - Hofors AIF 1 - 0 Kastvallen
2019-05-03 19:00 050101009 Ockelbo IF - Hille IF 0 - 5 Ockelbo IP
2019-05-03 19:00 050101011 Forsbacka IK - Årsunda IF 2 - 1 Mariehov
2019-05-03 20:00 050101010 Hagaströms SK - Åbyggeby FK 1 - 6 Träffen Konstgräs
2019-05-03 20:00 050101012 Brynäs IF FK - Norrsundets IF 1 - 1 Sörby IP Konstgräs
2019-05-10 19:00 050101014 Åbyggeby FK - Hille IF 3 - 1 Gavlevallen
2019-05-10 19:00 050101015 Ockelbo IF - Valbo FF 2 2 - 2 Ockelbo IP
2019-05-10 19:00 050101016 Stensätra IF - IK Huge 2 - 2 Skogsvallen
2019-05-10 19:00 050101017 Hofors AIF - Norrsundets IF 0 - 2 Stålringen
2019-05-10 19:00 050101018 Forsbacka IK - Brynäs IF FK 0 - 2 Mariehov
2019-05-10 19:30 050101013 Årsunda IF - Hagaströms SK 5 - 0 Jernvallen
2019-05-14 19:00 050101019 Norrsundets IF - Stensätra IF 2 - 1 Lindövallen
2019-05-14 19:00 050101020 IK Huge - Ockelbo IF 1 - 0 Kastvallen
2019-05-14 19:00 050101021 Åbyggeby FK - Valbo FF 2 3 - 2 Testebovallen
2019-05-14 19:00 050101022 Hille IF - Årsunda IF 1 - 1 Hille IP
2019-05-14 19:00 050101023 Hagaströms SK - Forsbacka IK 0 - 4 Strömvallen
2019-05-14 19:00 050101024 Brynäs IF FK - Hofors AIF 2 - 1 Måsbergets IP
2019-05-17 19:00 050101025 Årsunda IF - Valbo FF 2 6 - 1 Årsunda IP
2019-05-17 19:00 050101026 Åbyggeby FK - IK Huge 4 - 0 Testebovallen
2019-05-17 19:00 050101027 Ockelbo IF - Norrsundets IF 2 - 1 Ockelbo IP
2019-05-17 19:00 050101028 Stensätra IF - Hofors AIF 1 - 1 Skogsvallen
2019-05-17 19:00 050101030 Forsbacka IK - Hille IF 4 - 0 Mariehov
2019-05-18 13:00 050101029 Hagaströms SK - Brynäs IF FK 0 - 1 Strömvallen
2019-05-24 19:00 050101031 Hofors AIF - Ockelbo IF 6 - 0 Stålringen
2019-05-24 19:00 050101032 Norrsundets IF - Åbyggeby FK 0 - 0 Lindövallen
2019-05-24 19:00 050101035 Hille IF - Hagaströms SK 8 - 0 Hille IP
2019-05-24 19:00 050101036 Brynäs IF FK - Stensätra IF 2 - 0 Måsbergets IP
2019-05-25 14:00 050101034 Forsbacka IK - Valbo FF 2 2 - 2 Mariehov
2019-05-28 19:00 050101037 Årsunda IF - Norrsundets IF 2 - 1 Årsunda IP
2019-05-28 19:00 050101038 Åbyggeby FK - Hofors AIF 4 - 2 Testebovallen
2019-05-28 19:00 050101039 Ockelbo IF - Stensätra IF 0 - 0 Ockelbo IP
2019-05-28 19:00 050101040 Hille IF - Brynäs IF FK 2 - 1 Hille IP
2019-05-31 19:00 050101043 Stensätra IF - Åbyggeby FK 1 - 3 Skogsvallen
2019-05-31 19:00 050101044 Hofors AIF - Årsunda IF 1 - 2 Stålringen
2019-05-31 19:00 050101045 Norrsundets IF - Forsbacka IK 3 - 1 Lindövallen
2019-05-31 19:00 050101046 IK Huge - Hagaströms SK 1 - 2 Kastvallen
2019-05-31 19:00 050101048 Brynäs IF FK - Ockelbo IF 3 - 1 Måsbergets IP
Juni
2019-06-03 19:00 050101047 Hille IF - Valbo FF 2 1 - 1 Hille IP
2019-06-07 19:00 050101049 Årsunda IF - Stensätra IF 4 - 0 Årsunda IP
2019-06-07 19:00 050101050 Åbyggeby FK - Ockelbo IF 4 - 1 Testebovallen
2019-06-07 19:00 050101052 Hille IF - IK Huge 6 - 1 Hille IP
2019-06-07 19:00 050101054 Forsbacka IK - Hofors AIF 1 - 2 Mariehov
2019-06-10 19:00 050101051 Valbo FF 2 - Brynäs IF FK 3 - 5 Åbyvallen
2019-06-11 19:00 050101033 IK Huge - Årsunda IF 2 - 1 Kastvallen
2019-06-11 19:00 050101075 Hille IF - Ockelbo IF 3 - 0 Hille IP
2019-06-13 19:00 050101060 Brynäs IF FK - Åbyggeby FK 1 - 2 Måsbergets IP
2019-06-14 19:00 050101055 Ockelbo IF - Årsunda IF 0 - 6 Ockelbo IP
2019-06-14 19:00 050101056 Stensätra IF - Forsbacka IK 1 - 3 Skogsvallen
2019-06-14 19:00 050101057 Hofors AIF - Hagaströms SK 4 - 1 Stålringen
2019-06-14 19:00 050101058 Norrsundets IF - Hille IF 1 - 1 Lindövallen
2019-06-17 19:30 050101041 Hagaströms SK - Valbo FF 2 2 - 2 Hagaströms IP
2019-06-18 19:00 050101062 IK Huge - Brynäs IF FK 2 - 0 Kastvallen
2019-06-18 19:00 050101064 Hille IF - Hofors AIF 3 - 3 Hille IP
2019-06-20 19:00 050101061 Årsunda IF - Åbyggeby FK 1 - 1 Årsunda IP
2019-06-20 19:00 050101065 Hagaströms SK - Stensätra IF 3 - 2 Hagaströms IP
2019-06-20 19:00 050101066 Forsbacka IK - Ockelbo IF 4 - 1 Mariehov
2019-06-27 19:00 050101069 Hagaströms SK - Ockelbo IF 3 - 0 Hagaströms IP
2019-06-28 19:00 050101067 Brynäs IF FK - Årsunda IF 1 - 1 Måsbergets IP
2019-06-28 19:00 050101068 Forsbacka IK - Åbyggeby FK 1 - 2 Mariehov
2019-06-28 19:00 050101070 Hille IF - Stensätra IF 4 - 2 Hille IP
2019-06-28 19:00 050101072 IK Huge - Norrsundets IF 0 - 0 Kastvallen
2019-06-30 15:00 050101071 Valbo FF 2 - Hofors AIF 0 - 4 Åbyvallen
Juli
2019-07-02 19:00 050101074 Stensätra IF - Valbo FF 2 6 - 1 Skogsvallen
2019-07-02 19:00 050101076 Åbyggeby FK - Hagaströms SK 4 - 0 Testebovallen
2019-07-02 19:00 050101077 Årsunda IF - Forsbacka IK 4 - 1 Årsunda IP
2019-07-02 19:00 050101078 Norrsundets IF - Brynäs IF FK 1 - 0 Lindövallen
2019-07-03 19:00 050101073 Hofors AIF - IK Huge 3 - 2 Stålringen
2019-07-05 19:00 050101053 Hagaströms SK - Norrsundets IF 1 - 2 Hagaströms IP
Augusti
2019-08-02 19:00 050101080 Hille IF - Åbyggeby FK 0 - 1 Hille IP
2019-08-02 19:00 050101083 Norrsundets IF - Hofors AIF 2 - 2 Lindövallen
2019-08-05 20:00 050101081 Valbo FF 2 - Ockelbo IF 1 - 0 Träffen Konstgräs
2019-08-06 19:00 050101042 IK Huge - Forsbacka IK 4 - 1 Kastvallen
2019-08-07 18:30 050101008 Valbo FF 2 - Stensätra IF 1 - 3 Åbyvallen
2019-08-09 19:00 050101085 Stensätra IF - Norrsundets IF 0 - 0 Skogsvallen
2019-08-09 19:00 050101086 Ockelbo IF - IK Huge 0 - 2 Ockelbo IP
2019-08-09 19:00 050101088 Årsunda IF - Hille IF 0 - 5 Årsunda IP
2019-08-09 19:00 050101089 Forsbacka IK - Hagaströms SK 5 - 1 Mariehov
2019-08-11 14:00 050101087 Valbo FF 2 - Åbyggeby FK 1 - 3 Träffen Konstgräs
2019-08-12 19:00 050101090 Hofors AIF - Brynäs IF FK 2 - 4 Stålringen
2019-08-13 19:00 050101059 IK Huge - Valbo FF 2 2 - 2 Kastvallen
2019-08-16 19:00 050101093 Norrsundets IF - Ockelbo IF 3 - 0 Lindövallen
2019-08-16 19:00 050101094 Hofors AIF - Stensätra IF 3 - 0 Stålringen
2019-08-16 19:00 050101095 Brynäs IF FK - Hagaströms SK 3 - 1 Måsbergets IP
2019-08-16 19:00 050101096 Hille IF - Forsbacka IK 4 - 1 Hille IP
2019-08-18 16:00 050101063 Valbo FF 2 - Norrsundets IF 6 - 3 Åbyvallen
2019-08-19 19:00 050101092 IK Huge - Åbyggeby FK 1 - 2 Kastvallen
2019-08-20 19:00 050101084 Brynäs IF FK - Forsbacka IK 0 - 1 Måsbergets IP
2019-08-20 19:00 050101091 Valbo FF 2 - Årsunda IF 4 - 0 Åbyvallen
2019-08-23 18:30 050101099 Årsunda IF - IK Huge 3 - 1 Årsunda IP
2019-08-23 18:30 050101101 Hagaströms SK - Hille IF 0 - 2 Hagaströms IP
2019-08-23 18:30 050101102 Stensätra IF - Brynäs IF FK 1 - 2 Skogsvallen
2019-08-23 19:00 050101097 Ockelbo IF - Hofors AIF 1 - 4 Ockelbo IP
2019-08-25 17:45 050101100 Valbo FF 2 - Forsbacka IK 1 - 2 Åbyvallen
2019-08-26 18:45 050101082 IK Huge - Stensätra IF 1 - 2 Kastvallen
2019-08-27 18:30 050101098 Åbyggeby FK - Norrsundets IF 9 - 1 Testebovallen
2019-08-28 19:00 050101079 Hagaströms SK - Årsunda IF 0 - 1 Strömvallen
2019-08-30 18:00 050101104 Hofors AIF - Åbyggeby FK 2 - 2 Stålringen
2019-08-30 18:00 050101105 Stensätra IF - Ockelbo IF 3 - 0 Skogsvallen
2019-08-30 18:00 050101106 Brynäs IF FK - Hille IF 1 - 0 Måsbergets IP
2019-08-30 18:00 050101108 Forsbacka IK - IK Huge 3 - 1 Mariehov
2019-08-31 12:00 050101103 Norrsundets IF - Årsunda IF 1 - 4 Lindövallen
September
2019-09-02 18:00 050101107 Valbo FF 2 - Hagaströms SK 2 - 5 Åbyvallen
2019-09-06 19:00 050101114 Ockelbo IF - Brynäs IF FK 0 - 4 Ockelbo IP
2019-09-07 15:00 050101109 Åbyggeby FK - Stensätra IF 4 - 2 Testebovallen
2019-09-07 15:00 050101110 Årsunda IF - Hofors AIF 2 - 4 Årsunda IP
2019-09-07 15:00 050101111 Forsbacka IK - Norrsundets IF 0 - 1 Mariehov
2019-09-07 15:00 050101112 Hagaströms SK - IK Huge 1 - 3 Hagaströms IP
2019-09-08 15:00 050101113 Valbo FF 2 - Hille IF 2 - 3 Åbyvallen
2019-09-13 19:00 050101116 Ockelbo IF - Åbyggeby FK 0 - 3 Ockelbo IP
2019-09-14 13:00 050101118 IK Huge - Hille IF 0 - 5 Kastvallen
2019-09-14 15:00 050101115 Stensätra IF - Årsunda IF 0 - 1 Skogsvallen
2019-09-14 15:00 050101119 Norrsundets IF - Hagaströms SK 4 - 0 Lindövallen
2019-09-14 15:00 050101120 Hofors AIF - Forsbacka IK 0 - 0 Stålringen
2019-09-15 15:00 050101117 Brynäs IF FK - Valbo FF 2 4 - 1 Måsbergets IP
2019-09-21 15:00 050101121 Årsunda IF - Ockelbo IF 3 - 0 Årsunda IP
2019-09-21 15:00 050101122 Forsbacka IK - Stensätra IF 3 - 2 Mariehov
2019-09-21 15:00 050101123 Hagaströms SK - Hofors AIF 4 - 0 Hagaströms IP
2019-09-21 15:00 050101124 Hille IF - Norrsundets IF 7 - 0 Hille IP
2019-09-21 15:00 050101126 Åbyggeby FK - Brynäs IF FK 5 - 0 Testebovallen
2019-09-23 18:30 OBS! Spelas på Kastvallen. 050101125 Valbo FF 2 - IK Huge 2 - 1 Kastvallen
2019-09-29 14:00 050101127 Åbyggeby FK - Årsunda IF 5 - 0 Testebovallen
2019-09-29 14:00 050101128 Brynäs IF FK - IK Huge 4 - 3 Måsbergets IP
2019-09-29 14:00 050101129 Norrsundets IF - Valbo FF 2 1 - 7 Lindövallen
2019-09-29 14:00 050101130 Hofors AIF - Hille IF 0 - 7 Stålringen
2019-09-29 14:00 050101131 Stensätra IF - Hagaströms SK 4 - 2 Skogsvallen
2019-09-29 14:00 050101132 Ockelbo IF - Forsbacka IK 1 - 2 Ockelbo IP