Spelprogram - P13- 1A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 3 Josefin Engfelt 0708488182 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm 1 Per Wall 0709550022 röd/röd/röd
Hammarby IF FF 4 grön Pelle Petrovic +46700576053 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 10 Johan Modenius 0702154184 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 1 blå Max Hamberg 0702112939 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 1 Douglas Erliden 0723635098 Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Mathias Linarfve Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 4 Claes Olsson 0706339418 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK FA Johan Melbäck Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF A Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 10:45 151190006 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 4 3 - 0 Olovslunds BP 1
2019-04-07 09:30 151190003 IFK Stocksund 1 - Vasalunds IF A 4 - 5 Danderyd Arena 1
2019-04-07 13:00 151190004 IFK Lidingö FK 1 blå - Hammarby IF FF 4 grön 6 - 2 Lidingövallen 21
2019-04-12 19:15 151190008 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 1 blå 4 - 1 Högsätra BP 1
2019-04-13 10:30 151190007 Sollentuna FK 4 - Täby FK FA 1 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-13 10:30 151190009 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Stocksund 1 0 - 5 Danderyd Arena 1
2019-04-13 15:00 151190010 Vasalunds IF A - Djurgårdens IF FF 3 9 - 0 Råstasjön 12
2019-04-22 10:30 151190015 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm 1 14 - 3 e.s. Danderyd Arena 1
2019-04-22 11:45 151190013 IFK Österåker FK 1 - Vasalunds IF A 1 - 4 Åkersberga IP 2
2019-04-27 10:30 151190022 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Österåker FK 1 3 - 2 Eriksdals BP 1
2019-04-27 13:30 151190019 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 1 blå 5 - 1 Olovslunds BP 1
2019-04-28 15:30 151190020 Sollentuna FK 4 - IFK Stocksund 1 3 - 6 Helenelunds IP 11
Maj
2019-05-04 12:30 151190026 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna FK 4 3 - 5 Östermalms IP 11
2019-05-04 15:00 151190028 IFK Lidingö FK 1 blå - Täby FK FA 1 - 2 Breviks IP 2
2019-05-05 09:30 151190027 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 10 5 - 3 Danderyd Arena 1
2019-05-05 12:00 151190025 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm 1 0 - 8 Åkersberga IP 2
2019-05-10 19:30 151190021 FC Djursholm 1 - Djurgårdens IF FF 3 8 - 1 Djursholms IP 3
2019-05-11 09:00 151190031 Täby FK FA - IFK Stocksund 1 1 - 4 Skarpäng 1
2019-05-11 09:00 151190033 Sollentuna FK 4 - IFK Österåker FK 1 8 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-12 13:30 151190035 Hammarby IF FF 4 grön - Vasalunds IF A 1 - 7 Eriksdals BP 1
2019-05-12 17:15 151190032 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 3 3 - 3 Olovslunds BP 1
2019-05-12 18:15 151190005 Täby FK FA - FC Djursholm 1 1 - 1 Kryssarvallen 1
2019-05-17 19:00 151190037 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 10 2 - 2 Åkersberga IP 2
2019-05-18 13:30 151190041 Vasalunds IF A - FC Djursholm 1 0 - 5 Råstasjön 12
2019-05-18 17:15 151190014 Djurgårdens IF FF 3 - Hammarby IF FF 4 grön 1 - 1 Vårbergs IP 11
2019-05-19 08:30 151190039 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK 1 blå 0 - 3 Danderyd Arena 1
2019-05-19 18:00 151190016 IFK Lidingö FK 1 blå - Sollentuna FK 4 2 - 3 Lidingövallen 21
2019-05-19 18:15 151190017 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 10 2 - 3 Kryssarvallen 1
2019-05-25 13:00 151190047 FC Djursholm 1 - Hammarby IF FF 4 grön 2 - 0 Djursholms IP 3
2019-05-25 13:30 151190046 Sollentuna FK 4 - Vasalunds IF A 3 - 4 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-25 18:00 151190038 Djurgårdens IF FF 3 - Täby FK FA 3 - 0 Kryssarvallen 1
2019-05-26 09:00 151190044 Täby FK FA - IFK Österåker FK 1 3 - 1 Skarpäng 1
2019-05-26 14:30 151190043 IFK Lidingö FK 1 blå - Djurgårdens IF FF 3 9 - 1 Breviks IP 2
Juni
2019-06-01 12:00 151190049 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 1 blå WO (3 - 0) Åkersberga IP 2
2019-06-01 16:30 151190050 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Stocksund 1 2 - 9 Långholmens BP 1
2019-06-01 18:30 151190059 Sollentuna FK 4 - FC Djursholm 1 5 - 4 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-02 10:30 151190052 Hammarby IF FF 4 grön - Sollentuna FK 4 4 - 4 Eriksdals BP 1
2019-06-07 18:00 151190053 Vasalunds IF A - IF Brommapojkarna 10 2 - 2 Bergshamra IP 1
2019-06-08 09:00 151190057 Täby FK FA - Vasalunds IF A 2 - 2 Skarpäng 1
2019-06-08 18:00 151190055 IFK Stocksund 1 - IFK Österåker FK 1 3 - 1 Danderyd Arena 1
2019-06-09 16:30 151190058 IF Brommapojkarna 10 - Hammarby IF FF 4 grön 6 - 2 Olovslunds BP 1
2019-06-15 11:00 151190063 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 10 4 - 2 Djursholms IP 3
2019-06-15 13:30 151190065 Vasalunds IF A - IFK Lidingö FK 1 blå 4 - 2 Råstasjön 12
2019-06-16 12:00 151190061 IFK Österåker FK 1 - Djurgårdens IF FF 3 3 - 1 Åkersberga IP 2
2019-06-16 13:30 151190064 Hammarby IF FF 4 grön - Täby FK FA 1 - 3 Eriksdals BP 1
Augusti
2019-08-11 12:00 151190070 Täby FK FA - Hammarby IF FF 4 grön 1 - 3 Skarpäng 1
2019-08-11 13:00 151190069 IFK Lidingö FK 1 blå - Vasalunds IF A 5 - 1 Breviks IP 2
2019-08-16 16:00 151190067 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Österåker FK 1 4 - 2 Östermalms IP 11
2019-08-17 11:00 151190075 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 4 1 - 1 Djursholms IP 3
2019-08-17 13:30 151190077 Vasalunds IF A - Täby FK FA 5 - 4 Råstasjön 12
2019-08-18 12:00 151190076 Hammarby IF FF 4 grön - IF Brommapojkarna 10 1 - 6 Eriksdals BP 1
2019-08-18 14:00 151190073 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund 1 1 - 5 Åkersberga IP 2
2019-08-24 10:30 151190083 Sollentuna FK 4 - Hammarby IF FF 4 grön 6 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-24 13:30 151190082 IF Brommapojkarna 10 - Vasalunds IF A 4 - 0 Olovslunds BP 1
2019-08-24 17:00 151190079 IFK Stocksund 1 - Djurgårdens IF FF 3 4 - 2 Danderyd Arena 1
2019-08-25 11:30 151190089 Vasalunds IF A - Sollentuna FK 4 5 - 2 Kärrdals BP 1
2019-08-25 13:00 151190080 IFK Lidingö FK 1 blå - IFK Österåker FK 1 14 - 0 Breviks IP 2
2019-08-25 17:00 151190071 IF Brommapojkarna 10 - FC Djursholm 1 1 - 2 Olovslunds BP 1
2019-08-31 10:30 151190086 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 1 blå 3 - 2 Östermalms IP 11
2019-08-31 12:00 151190085 IFK Österåker FK 1 - Täby FK FA 1 - 1 Åkersberga IP 2
September
2019-09-01 12:00 151190088 Hammarby IF FF 4 grön - FC Djursholm 1 0 - 3 Eriksdals BP 1
2019-09-07 11:00 151190095 FC Djursholm 1 - Vasalunds IF A 8 - 3 Djursholms IP 3
2019-09-08 10:00 151190093 IF Brommapojkarna 10 - IFK Österåker FK 1 10 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-08 12:00 151190092 Täby FK FA - Djurgårdens IF FF 3 1 - 4 Skarpäng 1
2019-09-08 13:00 151190091 IFK Lidingö FK 1 blå - IFK Stocksund 1 3 - 0 Breviks IP 2
2019-09-14 12:00 151190097 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 4 1 - 2 Åkersberga IP 2
2019-09-14 18:00 151190099 IFK Stocksund 1 - Täby FK FA 2 - 1 Danderyd Arena 1
2019-09-15 18:00 151190101 Vasalunds IF A - Hammarby IF FF 4 grön 4 - 8 Råstasjön 1
2019-09-15 19:30 151190098 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 10 3 - 3 Olovslunds BP 1
2019-09-21 15:30 151190105 Sollentuna FK 4 - Djurgårdens IF FF 3 2 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-09-22 10:00 151190104 IF Brommapojkarna 10 - IFK Stocksund 1 2 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-22 18:30 151190106 FC Djursholm 1 - IFK Österåker FK 1 9 - 0 Djursholms IP 3
2019-09-28 08:30 151190111 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 4 4 - 0 Danderyd Arena 1
2019-09-28 10:30 151190110 Djurgårdens IF FF 3 - FC Djursholm 1 0 - 2 Östermalms IP 11
2019-09-28 12:00 151190109 IFK Österåker FK 1 - Hammarby IF FF 4 grön 3 - 1 Åkersberga IP 2
Oktober
2019-10-05 09:00 151190119 Vasalunds IF A - IFK Österåker FK 1 5 - 6 Råstasjön 12
2019-10-05 10:30 151190116 Sollentuna FK 4 - IFK Lidingö FK 1 blå 6 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-10-05 13:30 151190115 IF Brommapojkarna 10 - Täby FK FA 8 - 0 Olovslunds BP 1
2019-10-05 14:30 151190117 FC Djursholm 1 - IFK Stocksund 1 0 - 3 Stockhagens IP 1
2019-10-06 10:30 151190118 Hammarby IF FF 4 grön - Djurgårdens IF FF 3 1 - 3 Eriksdals BP 1
2019-10-06 12:00 151190128 FC Djursholm 1 - Täby FK FA 1 - 1 Kryssarvallen 1
2019-10-11 20:00 151190130 Vasalunds IF A - IFK Stocksund 1 0 - 4 Danderyd Arena 11
2019-10-12 13:00 151190122 Djurgårdens IF FF 3 - Vasalunds IF A 7 - 4 Långholmens BP 1
2019-10-12 15:00 151190103 Täby FK FA - IFK Lidingö FK 1 blå 3 - 0 Kryssarvallen 1
2019-10-13 10:00 151190123 IFK Stocksund 1 - Hammarby IF FF 4 grön 4 - 1 Danderyd Arena 1
2019-10-13 10:30 151190125 Täby FK FA - Sollentuna FK 4 2 - 2 Skarpäng 1
2019-10-13 12:30 151190124 IFK Lidingö FK 1 blå - FC Djursholm 1 6 - 2 Breviks IP 2
2019-10-13 17:30 151190112 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 1 blå 2 - 1 Olovslunds BP 1
2019-10-19 13:30 151190127 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 10 2 - 8 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-20 15:00 151190129 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Lidingö FK 1 blå 0 - 6 Eriksdals BP 1