Spelprogram - P17 Allsvenskan Norra Nedflyttningsserie

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juli
2019-07-27 14:00 FC Djursholm - Älvsjö AIK FF 3 - 3 69 Djursholms IP 2
Augusti
2019-08-03 19:00 GIF Sundsvall - Skiljebo SK 3 - 1 52 NP3 Arena
2019-08-04 11:45 Umeå FC Akademi - FC Djursholm 0 - 1 99 Vildmannavallen IP
2019-08-05 20:00 Älvsjö AIK FF - Vasalunds IF 3 - 0 64 Älvsjö IP 1
2019-08-10 13:00 IFK Lidingö FK - Älvsjö AIK FF 2 - 2 50 Lidingövallen 2
2019-08-10 16:00 FC Djursholm - GIF Sundsvall 3 - 4 35 Djursholms IP 2
2019-08-10 16:30 Vasalunds IF - Umeå FC Akademi 4 - 3 68 Skytteholms IP 1
2019-08-11 12:00 Skiljebo SK - Umeå FC Akademi 2 - 3 100 Hamre 1
2019-08-16 20:00 GIF Sundsvall - Vasalunds IF 7 - 1 NP3 Arena
2019-08-18 12:30 Umeå FC Akademi - IFK Lidingö FK 3 - 0 68 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-18 16:00 Skiljebo SK - FC Djursholm 5 - 1 63 Hamre 1
2019-08-23 19:30 Vasalunds IF - Skiljebo SK 0 - 4 86 Skytteholms IP 1
2019-08-24 17:00 Älvsjö AIK FF - Umeå FC Akademi 2 - 2 43 Älvsjö IP 1
2019-08-25 14:30 IFK Lidingö FK - GIF Sundsvall 0 - 4 39 Lidingövallen 2
2019-08-31 11:00 FC Djursholm - Vasalunds IF 4 - 1 100 Djursholms IP 2
2019-08-31 13:00 GIF Sundsvall - Älvsjö AIK FF 4 - 1 67 NP3 Arena
September
2019-09-01 14:00 Skiljebo SK - IFK Lidingö FK 3 - 1 32 Hamre 1
2019-09-06 19:30 Vasalunds IF - IFK Lidingö FK 1 - 3 40 Skytteholms IP 3
2019-09-07 15:30 Umeå FC Akademi - GIF Sundsvall 5 - 1 83 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-07 16:00 Älvsjö AIK FF - Skiljebo SK 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-08 17:00 IFK Lidingö FK - FC Djursholm 1 - 0 55 Lidingövallen 2
2019-09-14 11:00 Umeå FC Akademi - Skiljebo SK 2 - 1 60 Vildmannavallen IP
2019-09-14 18:30 Älvsjö AIK FF - FC Djursholm 4 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-14 19:00 IFK Lidingö FK - Vasalunds IF 1 - 0 45 Lidingövallen 2
2019-09-21 17:30 IFK Lidingö FK - Umeå FC Akademi 2 - 1 60 Lidingövallen 2
2019-09-22 12:00 Vasalunds IF - Älvsjö AIK FF 1 - 2 Skytteholms IP 2
2019-09-22 12:00 FC Djursholm - Umeå FC Akademi 2 - 8 30 Djursholms IP 2
2019-09-22 14:00 Skiljebo SK - GIF Sundsvall 2 - 2 59 Hamre 1
2019-09-28 14:00 GIF Sundsvall - FC Djursholm 2 - 1 NP3 Arena
2019-09-28 16:30 Umeå FC Akademi - Vasalunds IF 11 - 0 25 Umeå Energi Arena SOL
2019-09-28 18:30 Älvsjö AIK FF - IFK Lidingö FK 3 - 0 46 Älvsjö IP 1
Oktober
2019-10-05 18:00 FC Djursholm - Skiljebo SK 1 - 2 Djursholms IP 2
2019-10-06 15:00 Vasalunds IF - GIF Sundsvall 3 - 3 Skytteholms IP 3
2019-10-12 14:00 Skiljebo SK - Vasalunds IF 0 - 0 79 Hamre 1
2019-10-12 14:00 Umeå FC Akademi - Älvsjö AIK FF 1 - 1 87 Umeå Energi Arena SOL
2019-10-13 16:00 GIF Sundsvall - IFK Lidingö FK 1 - 1 61 NP3 Arena
2019-10-18 19:30 Vasalunds IF - FC Djursholm 2 - 2 35 Skytteholms IP 1
2019-10-19 13:00 Älvsjö AIK FF - GIF Sundsvall 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-10-20 17:00 IFK Lidingö FK - Skiljebo SK 8 - 3 35 Bosön 3
2019-10-27 14:00 Skiljebo SK - Älvsjö AIK FF 0 - 10 20 Hamre 5 (konstgräs)
2019-10-27 14:00 FC Djursholm - IFK Lidingö FK 3 - 2 Djursholms IP 2
2019-10-27 14:00 GIF Sundsvall - Umeå FC Akademi 0 - 0 NP3 Arena