Spelprogram - F11 (2008)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF Blå Henrik Isaksson 026182188 0702643572 /vit/Vit/Vit
Gefle IF FF Vit Fredrik Janson 0705738233 /vit/Vit/Vit
Hagaströms SK Andreas Öhlund 0702457602 Gul/Svart/Gul
Hille IF Kent Hillborg 0702611641 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Mikael Schylander 0702695242 Blå /Vit/Vit
IK Huge Benita Uusitalo 0705425039 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Sätra John Sallum 0703066858 Grön/Svart/Svart
Sandvikens IF Stina Ljunggren +46739871346 Röd/Vit/Röd
Skutskärs IF FK Johanna Vandér 0739938272 grön/vit/grön
Strömsbro IF Anders Wikström Orange, Blå, Vit
Torsåkers IF Torsåkers IF(Föreningen) Grön/Svart/Svart
Valbo FF Thomas Eriksson 0702489516 Röd/Svart/Röd
Åbyggeby FK / Ockelbo Mikael Huld 0739549109 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 09:30 Skutskärs IF FK - Hille IF Skutskärs IP
2019-05-12 10:00 Valbo FF - IK Huge Valbo Sportcentrum
2019-05-12 10:00 Strömsbro IF - Hagaströms SK Testebovallen
2019-05-12 10:00 Sandvikens IF - Hofors AIF
2019-05-12 10:00 IK Sätra - Gefle IF FF Blå Träffen Konstgräs
2019-05-12 16:00 Torsåkers IF - Gefle IF FF Vit Torsåkers IP
2019-05-19 10:00 Hille IF - Strömsbro IF Hille IP
2019-05-19 11:00 IK Huge - Åbyggeby FK / Ockelbo Kastvallen
2019-05-19 11:00 Hagaströms SK - Torsåkers IF Hagaströms IP
2019-05-19 11:00 Hofors AIF - Skutskärs IF FK Stålringen
2019-05-19 13:00 Gefle IF FF Vit - Valbo FF Sörby IP
2019-05-19 13:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens IF Sörby IP
Juni
2019-06-01 11:00 Torsåkers IF - Hille IF Torsåkers IP
2019-06-02 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Gefle IF FF Vit Åbyggeby IP
2019-06-02 10:00 Valbo FF - Hagaströms SK Valbo Sportcentrum
2019-06-02 10:00 Sandvikens IF - IK Sätra
2019-06-02 10:30 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Blå Skutskärs IP
2019-06-02 14:00 Strömsbro IF - Hofors AIF Testebovallen
2019-06-04 17:30 Hofors AIF - Torsåkers IF Stålringen
2019-06-06 11:00 IK Huge - Hagaströms SK Kastvallen
2019-06-09 10:00 Hille IF - Valbo FF Hille IP
2019-06-09 11:00 Hagaströms SK - Åbyggeby FK / Ockelbo Hagaströms IP
2019-06-09 13:00 Gefle IF FF Blå - Strömsbro IF Sörby IP
2019-06-09 13:00 Gefle IF FF Vit - IK Huge Sörby IP
2019-06-09 13:45 IK Sätra - Skutskärs IF FK Träffen Konstgräs
2019-06-15 10:00 Torsåkers IF - Gefle IF FF Blå Torsåkers IP
2019-06-16 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hille IF Åbyggeby IP
2019-06-16 10:00 Strömsbro IF - IK Sätra Testebovallen
2019-06-16 10:00 Skutskärs IF FK - Sandvikens IF Skutskärs IP
2019-06-18 17:45 Valbo FF - Hofors AIF Valbo Sportcentrum
2019-06-23 10:00 Gefle IF FF Blå - Valbo FF Sörby IP
2019-06-23 10:00 Sandvikens IF - Strömsbro IF
2019-06-23 10:00 Hille IF - IK Huge Hille IP
2019-06-23 11:00 Hagaströms SK - Gefle IF FF Vit Hagaströms IP
2019-06-23 13:30 IK Sätra - Torsåkers IF Träffen Konstgräs
2019-06-23 16:00 Hofors AIF - Åbyggeby FK / Ockelbo Stålringen
Augusti
2019-08-10 10:00 Torsåkers IF - Sandvikens IF Torsåkers IP
2019-08-11 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Gefle IF FF Blå Åbyggeby IP
2019-08-11 10:00 Valbo FF - IK Sätra Valbo Sportcentrum
2019-08-11 13:00 Gefle IF FF Vit - Hille IF Sörby IP
2019-08-14 18:30 Sandvikens IF - Valbo FF
2019-08-15 18:30 Strömsbro IF - Skutskärs IF FK Testebovallen
2019-08-17 09:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Vit Stålringen
2019-08-18 10:00 Hille IF - Hagaströms SK Hille IP
2019-08-18 10:00 Gefle IF FF Blå - IK Huge Sörby IP
2019-08-18 13:30 IK Sätra - Åbyggeby FK / Ockelbo Träffen Konstgräs
2019-08-18 15:30 Skutskärs IF FK - Torsåkers IF Skutskärs IP
2019-08-24 11:00 Torsåkers IF - Strömsbro IF Torsåkers IP
2019-08-24 15:30 IK Huge - Hofors AIF Kastvallen
2019-08-25 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Sandvikens IF Åbyggeby IP
2019-08-25 10:00 Valbo FF - Skutskärs IF FK Valbo Sportcentrum
2019-08-25 10:30 IK Huge - IK Sätra Kastvallen
2019-08-25 13:00 Gefle IF FF Vit - Gefle IF FF Blå Sörby IP
2019-08-25 16:00 Hagaströms SK - Hofors AIF Hagaströms IP
September
2019-09-01 10:00 Hofors AIF - Hille IF Stålringen
2019-09-01 10:00 Gefle IF FF Blå - Hagaströms SK Sörby IP
2019-09-01 10:30 Skutskärs IF FK - Åbyggeby FK / Ockelbo Skutskärs IP
2019-09-01 12:00 Strömsbro IF - Valbo FF Testebovallen
2019-09-01 13:30 IK Sätra - Gefle IF FF Vit Träffen Konstgräs
2019-09-04 18:00 Sandvikens IF - IK Huge
2019-09-08 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Strömsbro IF Åbyggeby IP
2019-09-08 10:30 IK Huge - Skutskärs IF FK Kastvallen
2019-09-08 12:00 Hagaströms SK - IK Sätra Hagaströms IP
2019-09-08 13:00 Valbo FF - Torsåkers IF Valbo Sportcentrum
2019-09-08 13:00 Gefle IF FF Vit - Sandvikens IF Sörby IP
2019-09-08 18:00 Hille IF - Gefle IF FF Blå Hille IP
2019-09-14 10:00 Torsåkers IF - Åbyggeby FK / Ockelbo Torsåkers IP
2019-09-15 10:00 Gefle IF FF Blå - Hofors AIF Sörby IP
2019-09-15 10:00 Sandvikens IF - Hagaströms SK
2019-09-15 12:00 Strömsbro IF - IK Huge Testebovallen
2019-09-15 13:30 IK Sätra - Hille IF Träffen Konstgräs
2019-09-15 17:00 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF Vit Skutskärs IP
2019-09-22 10:00 Åbyggeby FK / Ockelbo - Valbo FF Åbyggeby IP
2019-09-22 10:00 Hofors AIF - IK Sätra Stålringen
2019-09-22 10:00 Gefle IF FF Vit - Strömsbro IF Sörby IP
2019-09-22 11:00 Hagaströms SK - Skutskärs IF FK Hagaströms IP
2019-09-22 11:00 IK Huge - Torsåkers IF Kastvallen
2019-09-22 12:00 Hille IF - Sandvikens IF Hille IP