Spelprogram - Pojkar 11 (07). Väst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF Röd Jonas Bentzer 0701492441 Vit, Marin, Vit
Hedesunda IF/Österfärnebo IF Maria Sedvall +46703563423 Blå/Vit randiga/Blå/Blå
Hofors AIF Jonas Langetz 0724484707 Blå /Vit/Vit
IK Huge Vit Anders Forsberg 0703945222 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
Järbo IF Jan Nilsson 0705102916 Gul/Svart/Gul
Kungsgårdens SK Jenny Wall 0705515213 Marinblå/Marinblå/Vit
Stensätra IF Svart Andreas Norgren 026256565 0706164557 Gul/Svart/Gul
Storviks IF Torbjörn Nilsson 0722162456 Grön/grön/grön
Torsåkers IF Daniel Damm 0706615965 Grön /Svart/Svart
Årsunda IF Andreas Norling 0705371022 Blå/Gul/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-13 00:00 Hofors AIF - Storviks IF Stålringen
2018-05-13 10:00 Gefle IF FF Röd - Torsåkers IF Sörby IP
2018-05-13 10:30 IK Huge Vit - Stensätra IF Svart Nynäs IP Konstgräs
2018-05-13 11:00 Hedesunda IF/Österfärnebo IF - Årsunda IF Hedesunda IP
2018-05-13 14:00 Järbo IF - Kungsgårdens SK Järbo IP
2018-05-20 10:00 Stensätra IF Svart - Gefle IF FF Röd Skogsvallen
2018-05-20 11:00 Årsunda IF - Järbo IF Årsunda IP
2018-05-20 13:00 Storviks IF - IK Huge Vit Sportcentrum
2018-05-20 13:00 Torsåkers IF - Hedesunda IF/Österfärnebo IF Torsåkers IP
2018-05-20 16:00 Kungsgårdens SK - Hofors AIF Sportvallen
2018-05-24 Gefle IF FF Röd - Storviks IF Sörby IP
2018-05-25 18:00 Hedesunda IF/Österfärnebo IF - Stensätra IF Svart Hedesunda IP
2018-05-27 09:00 Hofors AIF - Järbo IF Stålringen
2018-05-27 11:00 Torsåkers IF - Årsunda IF Torsåkers IP
2018-05-31 18:30 IK Huge Vit - Kungsgårdens SK Kastvallen
Juni
2018-06-03 10:00 Stensätra IF Svart - Torsåkers IF Skogsvallen
2018-06-03 11:00 Årsunda IF - Hofors AIF Årsunda IP
2018-06-03 14:00 Järbo IF - IK Huge Vit Järbo IP
2018-06-03 15:00 Storviks IF - Hedesunda IF/Österfärnebo IF Sportcentrum
2018-06-03 16:00 Kungsgårdens SK - Gefle IF FF Röd Sportvallen
2018-06-10 10:00 Stensätra IF Svart - Årsunda IF Skogsvallen
2018-06-10 10:30 Torsåkers IF - Storviks IF Torsåkers IP
2018-06-10 11:00 Hedesunda IF/Österfärnebo IF - Kungsgårdens SK Hedesunda IP
2018-06-10 11:00 IK Huge Vit - Hofors AIF Kastvallen
2018-06-10 15:00 Gefle IF FF Röd - Järbo IF Sörby IP
2018-06-14 18:00 Årsunda IF - IK Huge Vit Årsunda IP
2018-06-17 10:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Röd Stålringen
2018-06-17 10:00 Storviks IF - Stensätra IF Svart Sportcentrum
2018-06-17 14:00 Järbo IF - Hedesunda IF/Österfärnebo IF Järbo IP
2018-06-17 17:00 Kungsgårdens SK - Torsåkers IF Sportvallen
2018-06-24 11:00 Hedesunda IF/Österfärnebo IF - Hofors AIF Hedesunda IP
2018-06-24 11:00 Storviks IF - Årsunda IF Sportcentrum
2018-06-24 16:00 Stensätra IF Svart - Kungsgårdens SK Skogsvallen
2018-06-26 18:00 Torsåkers IF - Järbo IF Torsåkers IP
2018-06-30 10:00 Gefle IF FF Röd - IK Huge Vit Sörby IP