Spelprogram - Pojkar 16 (2003)

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 050335003 Torsåkers IF - Iggesunds IK 1 - 2 Stålringen
2019-04-28 17:00 050335005 Steneberg Ungdoms IF - Sandvikens AIK FK 1 - 0 Brynäsvallen
Maj
2019-05-01 14:30 050335002 Valbo FF - Hille IF 0 - 9 Gavlevallen
2019-05-04 10:30 050335010 Iggesunds IK - Valbo FF 8 - 0 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-04 13:00 050335011 Hille IF - Årsunda IF 10 - 0 Hille IP
2019-05-05 12:30 050335008 Sandvikens AIK FK - Strands IF 3 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-05-05 16:00 050335009 Kvarnsvedens IK - Torsåkers IF 5 - 1 Ljungbergsplanen
2019-05-08 19:00 050335013 Årsunda IF - Iggesunds IK 1 - 0 Årsunda IP
2019-05-11 11:00 050335014 Valbo FF - Kvarnsvedens IK 1 - 10 Åbyvallen
2019-05-11 14:00 050335015 Torsåkers IF - Sandvikens AIK FK 1 - 2 Torsåkers IP
2019-05-11 15:00 050335017 Steneberg Ungdoms IF - Sandvikens IF P04 1 - 2 Brynäsvallen
2019-05-16 19:00 050335047 Sandvikens AIK FK - Kvarnsvedens IK 2 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-17 19:00 050335023 Iggesunds IK - Hille IF 5 - 2 Movallen
2019-05-18 10:30 050335019 Sandvikens IF P04 - Strands IF 2 - 5 Jernvallen
2019-05-19 17:00 050335022 Kvarnsvedens IK - Årsunda IF 2 - 3 Sportfältet 1
2019-05-24 18:30 050335025 Årsunda IF - Sandvikens AIK FK 3 - 3 Årsunda IP
2019-05-25 14:00 050335027 Torsåkers IF - Sandvikens IF P04 1 - 7 Torsåkers IP
2019-05-25 16:00 050335030 Hille IF - Kvarnsvedens IK 3 - 3 Hille IP
2019-05-26 16:00 050335028 Steneberg Ungdoms IF - Strands IF 7 - 0 Brynäsvallen
2019-05-31 19:30 050335034 Sandvikens AIK FK - Hille IF 1 - 3 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
Juni
2019-06-01 12:00 050335035 Kvarnsvedens IK - Iggesunds IK 2 - 3 Ljungbergsplanen
2019-06-02 17:00 050335031 Steneberg Ungdoms IF - Torsåkers IF 4 - 0 Brynäsvallen
2019-06-04 18:30 050335037 Årsunda IF - Sandvikens IF P04 1 - 6 Årsunda IP
2019-06-06 16:00 050335038 Valbo FF - Steneberg Ungdoms IF 0 - 6 Åbyvallen
2019-06-06 16:00 050335039 Torsåkers IF - Strands IF 1 - 0 Torsåkers IP
2019-06-06 18:00 050335041 Iggesunds IK - Sandvikens AIK FK 3 - 2 Movallen
2019-06-08 10:30 050335045 Sandvikens IF P04 - Hille IF 2 - 7 Jernvallen
2019-06-08 17:00 050335044 Steneberg Ungdoms IF - Årsunda IF 3 - 0 Brynäsvallen
2019-06-09 11:00 050335043 Strands IF - Valbo FF 1 - 1 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-12 19:00 050335049 Årsunda IF - Strands IF 4 - 0 Årsunda IP
2019-06-15 13:00 050335050 Valbo FF - Torsåkers IF 5 - 3 Åbyvallen
2019-06-15 16:30 050335054 Hille IF - Steneberg Ungdoms IF 4 - 1 Hille IP
2019-06-16 18:00 050335053 Iggesunds IK - Sandvikens IF P04 0 - 0 Movallen
2019-06-19 19:00 050335055 Torsåkers IF - Årsunda IF 1 - 4 Torsåkers IP
2019-06-19 19:00 050335056 Strands IF - Hille IF 0 - 14 Överås
2019-06-23 18:30 050335064 Kvarnsvedens IK - Steneberg Ungdoms IF 4 - 3 Ljungbergsplanen
2019-06-24 18:30 050335061 Årsunda IF - Valbo FF 2 - 3 Årsunda IP
2019-06-24 19:00 050335065 Iggesunds IK - Strands IF 3 - 0 Movallen
2019-06-24 20:00 050335063 Sandvikens AIK FK - Sandvikens IF P04 2 - 4 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-06-26 19:00 050335066 Hille IF - Torsåkers IF 9 - 0 Hille IP
2019-06-30 14:00 050335071 Sandvikens AIK FK - Steneberg Ungdoms IF 1 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-06-30 18:00 050335069 Iggesunds IK - Torsåkers IF 5 - 0 Movallen
Juli
2019-07-03 19:00 050335068 Hille IF - Valbo FF 12 - 0 Hille IP
2019-07-05 19:00 050335021 Sandvikens AIK FK - Valbo FF 8 - 1 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-07-31 20:00 050335058 Sandvikens IF P04 - Kvarnsvedens IK 2 - 3 Jernvallen 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-03 13:00 050335076 Valbo FF - Iggesunds IK 1 - 3 Åbyvallen
2019-08-04 14:00 050335075 Torsåkers IF - Kvarnsvedens IK 2 - 3 Torsåkers IP
2019-08-05 18:30 050335032 Sandvikens IF P04 - Valbo FF 9 - 1 Jernvallen 3
2019-08-07 18:30 050335077 Årsunda IF - Hille IF 1 - 3 Årsunda IP
2019-08-08 20:00 050335093 Sandvikens IF P04 - Torsåkers IF 4 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-08-10 10:00 050335083 Sandvikens IF P04 - Steneberg Ungdoms IF 1 - 6 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-08-10 14:00 050335004 Strands IF - Kvarnsvedens IK 2 - 6 Glysis Sparbanken Arena
2019-08-11 13:00 050335081 Sandvikens AIK FK - Torsåkers IF 13 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-08-14 19:00 050335088 Årsunda IF - Kvarnsvedens IK 6 - 4 Årsunda IP
2019-08-15 18:30 050335085 Strands IF - Sandvikens IF P04 2 - 10 Glysisvallen
2019-08-18 10:00 050335087 Valbo FF - Sandvikens AIK FK 2 - 10 Åbyvallen
2019-08-18 15:00 050335094 Strands IF - Steneberg Ungdoms IF 4 - 4 Glysisvallen
2019-08-18 15:00 050335096 Kvarnsvedens IK - Hille IF 4 - 6 Ljungbergsplanen
2019-08-21 19:30 050335080 Kvarnsvedens IK - Valbo FF 7 - 0 Ljungbergsplanen
2019-08-24 14:00 050335098 Valbo FF - Sandvikens IF P04 2 - 4 Åbyvallen
2019-08-24 14:00 050335101 Iggesunds IK - Kvarnsvedens IK 2 - 2 Movallen
2019-08-24 16:30 050335097 Torsåkers IF - Steneberg Ungdoms IF 1 - 2 Torsåkers IP
2019-08-31 12:00 050335074 Strands IF - Sandvikens AIK FK 0 - 5 Glysisvallen
2019-08-31 14:00 050335104 Steneberg Ungdoms IF - Valbo FF 4 - 2 Brynäsvallen
2019-08-31 16:00 050335089 Hille IF - Iggesunds IK 1 - 2 Hille IP
September
2019-09-01 16:30 050335105 Strands IF - Torsåkers IF 6 - 0 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-04 19:00 050335079 Iggesunds IK - Årsunda IF 2 - 4 Movallen
2019-09-06 18:30 050335110 Årsunda IF - Steneberg Ungdoms IF 1 - 2 Årsunda IP
2019-09-07 11:00 050335111 Hille IF - Sandvikens IF P04 1 - 3 Hille IP
2019-09-07 16:00 050335109 Valbo FF - Strands IF 2 - 1 Åbyvallen
2019-09-08 12:00 050335113 Kvarnsvedens IK - Sandvikens AIK FK 3 - 4 Ljungbergsplanen
2019-09-10 19:00 050335057 Steneberg Ungdoms IF - Iggesunds IK 6 - 3 Strömvallen
2019-09-11 19:00 050335091 Sandvikens AIK FK - Årsunda IF 3 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-14 11:00 050335119 Sandvikens IF P04 - Iggesunds IK 2 - 1 Jernvallen 3
2019-09-14 14:00 050335120 Steneberg Ungdoms IF - Hille IF 2 - 0 Brynäsvallen
2019-09-14 16:30 050335116 Torsåkers IF - Valbo FF 2 - 3 Torsåkers IP
2019-09-18 20:00 050335107 Sandvikens AIK FK - Iggesunds IK 5 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-20 18:00 050335121 Årsunda IF - Torsåkers IF 4 - 0 Årsunda IP
2019-09-21 12:00 050335123 Iggesunds IK - Steneberg Ungdoms IF 2 - 7 Movallen
2019-09-21 13:00 050335122 Hille IF - Strands IF 3 - 0 Hille IP
2019-09-22 13:00 050335070 Kvarnsvedens IK - Strands IF 6 - 5 Ljungbergsplanen
2019-09-24 19:30 050335124 Kvarnsvedens IK - Sandvikens IF P04 2 - 3 Ljungbergsplanen
2019-09-24 20:00 050335100 Hille IF - Sandvikens AIK FK 5 - 8 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-09-26 18:00 050335127 Valbo FF - Årsunda IF 1 - 5 Åbyvallen
2019-09-27 19:00 050335129 Sandvikens IF P04 - Sandvikens AIK FK 7 - 3 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-09-27 19:00 050335131 Strands IF - Iggesunds IK 0 - 1 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-28 11:00 050335132 Torsåkers IF - Hille IF 1 - 6 Torsåkers IP
2019-09-28 15:00 050335130 Steneberg Ungdoms IF - Kvarnsvedens IK 6 - 2 Brynäsvallen
Oktober
2019-10-01 20:00 050335103 Sandvikens IF P04 - Årsunda IF 5 - 1 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-10-04 19:00 050335115 Strands IF - Årsunda IF 1 - 6 Glysis Sparbanken Arena