Spelprogram - F 16/17

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arbrå BK Henrik Österdahl 0706005614 Röd/Röd/Röd
Bergsjö IF Victoria Sundström 0706167400 Blå, Blå, Blå
Edsbyns IF FF Per Göran Johansson 0705534123 Röd/Röd/Röd
Hille IF Niklas Wennberg 0733982705 Gul, Svart, Gul
Högbo AIK/Kungsgårdens SK Mathias Woxlin 0707417574 Grön/vit, Vit, Grön
IF Team Hudik Maria Mickelsson 0706294515 Hemma:Röd/Svart/Röd
Iggesunds IK Mats Wennström 0766409158 0766409158 Vit/Blå/Vit
IK Huge Daniel Moffatt 0707399673 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
Kilafors IF / Bollnäs GIF FF Hakim Korselius 027819628 0702454916 Röd/Röd/Röd
Norrham IF Jenny Risberg 0706563066 Svart, Svart, Svart
Näsvikens IK Hans Westh 0703765497 Grön/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 19:00 080615005 IF Team Hudik - Hille IF 0 - 7 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-28 09:00 080615004 IK Huge - Norrham IF 7 - 1 Sörby IP
Maj
2019-05-01 11:30 080615073 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Iggesunds IK 1 - 1 Sportvallen
2019-05-01 14:00 080615002 Edsbyns IF FF - Arbrå BK 5 - 1 Öns IP
2019-05-02 18:30 080615003 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Näsvikens IK 5 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-05-04 12:30 080615007 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - IF Team Hudik 2 - 2 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-05-04 16:00 080615008 Hille IF - IK Huge 0 - 5 Hille IP
2019-05-04 16:00 080615009 Norrham IF - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 4 - 0 Vifors
2019-05-05 17:00 080615011 Bergsjö IF - Arbrå BK 4 - 3 Råsjövallen, A-plan
2019-05-05 17:30 080615010 Näsvikens IK - Edsbyns IF FF 3 - 6 Tunet, Näsviken
2019-05-09 19:00 080615017 IF Team Hudik - Iggesunds IK 2 - 3 Ullsäter
2019-05-11 15:00 080615014 Edsbyns IF FF - Norrham IF 0 - 3 Öns IP
2019-05-11 16:00 080615015 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Hille IF 2 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-05-11 16:00 080615016 IK Huge - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 6 - 2 Kastvallen
2019-05-12 19:00 080615042 Bergsjö IF - Iggesunds IK 0 - 6 Råsjövallen, A-plan
2019-05-15 19:00 080615013 Bergsjö IF - Näsvikens IK 1 - 3 Råsjövallen, A-plan
2019-05-17 19:00 080615023 Näsvikens IK - Arbrå BK 2 - 1 Tunet, Näsviken
2019-05-17 19:30 080615020 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 2 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-05-18 14:00 080615019 Iggesunds IK - IK Huge 1 - 8 Movallen
2019-05-18 16:00 080615021 Hille IF - Edsbyns IF FF 2 - 0 Hille IP
2019-05-23 18:30 080615056 IF Team Hudik - Näsvikens IK 7 - 0 Björkberg
2019-05-25 16:00 080615028 IK Huge - IF Team Hudik 6 - 0 Kastvallen
2019-05-26 14:00 080615026 Edsbyns IF FF - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 2 - 0 Öns IP
2019-05-26 17:00 080615025 Bergsjö IF - Hille IF 1 - 1 Råsjövallen, A-plan
2019-05-28 19:30 080615032 Iggesunds IK - Edsbyns IF FF 2 - 7 Movallen
2019-05-29 19:00 080615036 Hille IF - Arbrå BK 7 - 0 Hille IP
2019-05-30 11:30 080615034 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Bergsjö IF 4 - 3 Jernvallen
2019-05-30 19:00 080615031 IF Team Hudik - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 1 - 2 Björkberg
Juni
2019-06-01 11:00 080615037 Arbrå BK - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 0 - 6 Arbrå IP
2019-06-02 17:00 080615040 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - IK Huge 1 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-06-05 18:30 080615047 IF Team Hudik - Bergsjö IF 2 - 0 Björkberg
2019-06-06 19:00 080615045 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Näsvikens IK 5 - 0 Skogsvallen
2019-06-07 18:30 080615044 Hille IF - Norrham IF 6 - 1 Hille IP
2019-06-08 16:00 080615051 Norrham IF - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 2 - 1 Vifors
2019-06-09 16:00 080615049 Arbrå BK - IF Team Hudik 3 - 3 Arbrå IP
2019-06-09 19:00 080615050 Näsvikens IK - Iggesunds IK 1 - 6 Tunet, Näsviken
2019-06-17 19:00 080615030 Arbrå BK - Norrham IF 0 - 3 Arbrå IP
2019-06-19 19:30 080615038 Näsvikens IK - Hille IF 1 - 4 Tunet, Näsviken
2019-06-23 11:30 080615058 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Hille IF 1 - 9 Jernvallen
2019-06-23 19:00 080615053 Edsbyns IF FF - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 4 - 4 Öns IP
2019-06-26 19:00 080615061 Bergsjö IF - Edsbyns IF FF 2 - 7 Råsjövallen, A-plan
2019-06-26 19:00 080615065 Näsvikens IK - IK Huge 1 - 7 Tunet, Näsviken
2019-06-26 19:00 080615066 Arbrå BK - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 1 - 6 Arbrå IP
2019-06-30 15:00 080615070 IK Huge - Hille IF 3 - 0 Kastvallen
2019-06-30 18:30 080615068 Edsbyns IF FF - Näsvikens IK 6 - 0 Öns IP
Juli
2019-07-01 19:00 080615067 Arbrå BK - Bergsjö IF 0 - 4 Arbrå IP
2019-07-01 19:00 080615071 IF Team Hudik - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 1 - 2 Björkberg
2019-07-02 19:00 080615063 Hille IF - Iggesunds IK 6 - 1 Hille IP
2019-07-02 19:00 080615076 Näsvikens IK - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 3 - 2 Tunet, Näsviken
2019-07-04 19:00 080615048 IK Huge - Edsbyns IF FF 9 - 0 Kastvallen
2019-07-04 19:30 080615046 Iggesunds IK - Arbrå BK 7 - 1 Movallen
2019-07-07 14:00 080615064 Norrham IF - IF Team Hudik 6 - 0 Vifors
2019-07-09 19:00 080615101 Näsvikens IK - Norrham IF 1 - 7 Tunet, Näsviken
Augusti
2019-08-03 16:00 080615074 Hille IF - IF Team Hudik 4 - 0 Hille IP
2019-08-06 19:00 080615006 Iggesunds IK - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 1 - 4 Movallen
2019-08-06 19:00 080615060 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Bergsjö IF 3 - 1 Knöttas, Konstgräs
2019-08-10 16:00 080615080 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - IK Huge 0 - 0 Jernvallen
2019-08-10 16:00 080615082 Norrham IF - Edsbyns IF FF 3 - 3 Vifors
2019-08-12 19:00 080615055 IK Huge - Arbrå BK 10 - 0 Kastvallen
2019-08-12 19:30 080615081 Hille IF - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 6 - 0 Hille IP
2019-08-14 19:00 080615077 Arbrå BK - Edsbyns IF FF OW (0 - 3) Arbrå IP
2019-08-14 19:00 080615079 Iggesunds IK - IF Team Hudik 1 - 2 Movallen
2019-08-16 19:00 080615087 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 0 - 2 Knöttas, Konstgräs
2019-08-17 12:00 080615085 Bergsjö IF - Norrham IF 2 - 9 Råsjövallen, A-plan
2019-08-17 16:00 080615086 Edsbyns IF FF - Hille IF 2 - 4 Öns IP
2019-08-17 17:15 080615090 Arbrå BK - Näsvikens IK 3 - 2 Arbrå IP
2019-08-20 19:00 080615041 Edsbyns IF FF - IF Team Hudik 3 - 1 Öns IP
2019-08-20 19:00 080615083 Näsvikens IK - Bergsjö IF 2 - 4 Tunet, Näsviken
2019-08-21 19:00 080615114 Arbrå BK - Iggesunds IK 0 - 5 Arbrå IP
2019-08-22 19:00 080615069 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Norrham IF 0 - 5 Knöttas, Konstgräs
2019-08-24 11:30 080615093 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Edsbyns IF FF 2 - 2 Jernvallen
2019-08-24 16:00 080615094 Hille IF - Bergsjö IF 7 - 0 Hille IP
2019-08-24 16:00 080615095 Norrham IF - Arbrå BK 10 - 0 Vifors
2019-08-26 18:30 080615092 Iggesunds IK - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 5 - 1 Movallen
2019-08-26 19:00 080615091 IF Team Hudik - IK Huge 1 - 4 Björkberg
2019-08-29 18:30 080615022 Norrham IF - Bergsjö IF 6 - 4 Vifors
2019-08-29 19:30 080615088 IK Huge - Iggesunds IK 3 - 3 Kastvallen
2019-08-31 12:00 080615097 Bergsjö IF - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 4 - 4 Råsjövallen, A-plan
2019-08-31 12:00 080615098 Edsbyns IF FF - Iggesunds IK 1 - 1 Öns IP
2019-08-31 12:00 080615102 Arbrå BK - Hille IF 1 - 6 Arbrå IP
2019-08-31 12:30 080615035 Norrham IF - Näsvikens IK 5 - 1 Vifors
September
2019-09-03 19:00 080615125 Näsvikens IK - IF Team Hudik 1 - 2 Tunet, Näsviken
2019-09-05 18:00 080615105 Iggesunds IK - Bergsjö IF 1 - 2 Movallen
2019-09-06 19:00 080615103 IK Huge - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 7 - 0 Kastvallen
2019-09-07 16:00 080615104 IF Team Hudik - Edsbyns IF FF 1 - 6 Björkberg
2019-09-08 16:00 080615057 Norrham IF - Iggesunds IK WO (3 - 0) Vifors
2019-09-10 18:00 080615118 Iggesunds IK - Näsvikens IK 5 - 2 Movallen
2019-09-10 19:00 080615099 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - IF Team Hudik 1 - 7 Knöttas, Konstgräs
2019-09-11 20:00 080615106 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Arbrå BK 6 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-13 19:00 080615127 Edsbyns IF FF - Bergsjö IF WO (3 - 0) Öns IP
2019-09-14 12:00 080615113 Näsvikens IK - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 2 - 2 Tunet, Näsviken
2019-09-14 16:00 080615112 Norrham IF - Hille IF 2 - 3 Vifors
2019-09-15 12:00 080615110 Edsbyns IF FF - IK Huge 2 - 2 Öns IP
2019-09-17 19:00 080615027 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Iggesunds IK 2 - 5 Knöttas, Konstgräs
2019-09-20 19:00 080615115 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Edsbyns IF FF 0 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-09-20 19:30 080615107 Hille IF - Näsvikens IK 8 - 0 Hille IP
2019-09-21 12:00 080615116 IK Huge - Bergsjö IF 4 - 0 Kastvallen
2019-09-22 16:00 080615117 IF Team Hudik - Arbrå BK 5 - 1 Björkberg
2019-09-22 17:30 080615119 Högbo AIK/Kungsgårdens SK - Norrham IF 1 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-09-24 18:30 080615109 Bergsjö IF - IF Team Hudik 1 - 4 Råsjövallen, A-plan
2019-09-28 12:00 080615124 Iggesunds IK - Norrham IF 0 - 1 Movallen
2019-09-28 16:00 080615126 Arbrå BK - IK Huge 0 - 10 Arbrå IP
2019-09-29 10:00 080615123 Hille IF - Högbo AIK/Kungsgårdens SK 4 - 0 Hille IP
Oktober
2019-10-02 19:30 080615121 Bergsjö IF - Kilafors IF / Bollnäs GIF FF 1 - 2 Råsjövallen, A-plan
2019-10-04 19:00 080615128 Kilafors IF / Bollnäs GIF FF - Arbrå BK 1 - 0 Knöttas, Konstgräs
2019-10-05 12:00 080615131 Iggesunds IK - Hille IF 2 - 7 Brovallen
2019-10-05 16:00 080615129 IK Huge - Näsvikens IK WO (3 - 0) Kastvallen
2019-10-06 16:00 080615130 IF Team Hudik - Norrham IF 0 - 5 Björkberg
2019-10-12 12:00 080615054 Bergsjö IF - IK Huge 1 - 5 Råsjövallen, A-plan
2019-10-16 19:00 080615075 Norrham IF - IK Huge Ockelbo IP