Spelprogram - F 15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arbrå BK Bertil Planeskog 0738137000 Röd/Röd/Röd
Bollnäs GIF FF Jan Peter Hägg 0702010147 Orange/Blå/Orange
Edsbyns IF FF Jan-Ove Märges 0703551946 Röd/Blå/Röd
Gefle IF FF Bengt Patrik Sjöberg Vit, Marin, Vit
Hagaströms SK/ Valbo FF Peo Sundstrand 0704140129 Gul-svart- gul
Högbo AIK Mathias Voxlin 0707417574 Grön- vit-grön
IF Team Hudik Sophie Höglund 0738117100 Hemma:Röd/Svart/Röd
Iggesunds IK Mats Wennström 0703006542 0703006542 Vit/Blå/Vit
Kilafors IF Hakim Korselius 027819628 0702454916 Vit/Röd/Röd
Ljusdals IF Sven Broman 0651769104 0761422411 Gul/Grön/Gul
Norrham Hamrångebygdens IF Johan Berg 0706506744 vit/svart-svart-vit
Näsvikens IK Hans Westh 0703765497 Vit/Grön/Grön
Rengsjö SK Peter Andersson 0703276087 Vit-blå/vit/blå
Sandvikens IF Jonas Lilja 0733371884 Röd-vit-röd
Strömsbro IF Stefan Nilsson Nenzén 0705156464 Orange-blå-orange
Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK Dan Malmgren 0706782207 grön/grön/grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-06 11:00 080715001 Norrham Hamrångebygdens IF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK 3 - 0 Vifors
2018-05-06 12:00 080715005 Ljusdals IF - Högbo AIK 0 - 7 Älvvallen
2018-05-06 12:00 080715006 Näsvikens IK - Hagaströms SK/ Valbo FF 0 - 4 Tunet, Näsviken
2018-05-08 18:30 080715014 Kilafors IF - Näsvikens IK 3 - 0 Knöttas, Konstgräs
2018-05-10 10:00 080715011 Sandvikens IF - IF Team Hudik 7 - 1 Jernvallen
2018-05-13 10:00 080715009 Gefle IF FF - Norrham Hamrångebygdens IF 0 - 2 Sörby IP
2018-05-15 19:00 080715002 Bollnäs GIF FF - Gefle IF FF 1 - 2 Sävstaås IP
2018-05-15 19:00 080715015 Edsbyns IF FF - Arbrå BK 4 - 0 Öns IP
2018-05-15 19:30 080715013 Hagaströms SK/ Valbo FF - Ljusdals IF 2 - 2 Kungsbäcks IP
2018-05-15 20:00 080715012 Högbo AIK - Rengsjö SK 4 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2018-05-17 19:30 080715010 Strömsbro IF - Bollnäs GIF FF 1 - 4 Strömvallen
2018-05-19 10:30 080715019 IF Team Hudik - Högbo AIK 4 - 3 Ullsäter
2018-05-20 12:00 080715018 Bollnäs GIF FF - Sandvikens IF 1 - 4 Sävstaås IP
2018-05-20 16:00 080715017 Norrham Hamrångebygdens IF - Strömsbro IF 7 - 1 Vifors
2018-05-20 16:00 080715023 Arbrå BK - Iggesunds IK 0 - 4 Arbrå IP
2018-05-20 18:00 080715021 Ljusdals IF - Kilafors IF 5 - 2 Älvvallen
2018-05-22 19:00 080715022 Näsvikens IK - Edsbyns IF FF 1 - 6 Tunet, Näsviken
2018-05-23 18:00 080715024 Gefle IF FF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK 4 - 0 Sörby IP
2018-05-25 19:00 080715030 Iggesunds IK - Näsvikens IK 4 - 1 Movallen
2018-05-26 11:15 080715026 Högbo AIK - Bollnäs GIF FF 2 - 7 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-05-26 13:00 080715031 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Arbrå BK 1 - 0 Älvkarleby IP
2018-05-27 13:00 080715027 Hagaströms SK/ Valbo FF - IF Team Hudik 0 - 5 Hagaströms IP
2018-05-27 15:00 080715029 Edsbyns IF FF - Ljusdals IF 2 - 0 Öns IP
2018-05-27 15:00 080715032 Strömsbro IF - Gefle IF FF 3 - 4 Testebovallen
2018-05-27 18:00 080715028 Kilafors IF - Rengsjö SK 6 - 1 Knöttas, Konstgräs
2018-05-30 19:00 080715003 IF Team Hudik - Strömsbro IF 9 - 0 Ullsäter
2018-05-30 19:00 080715007 Arbrå BK - Kilafors IF 0 - 2 Arbrå IP
2018-05-30 19:00 080715037 Ljusdals IF - Iggesunds IK 6 - 2 Älvvallen
2018-05-31 18:30 080715025 Sandvikens IF - Norrham Hamrångebygdens IF 5 - 1 Jernvallen
2018-05-31 19:00 080715036 Rengsjö SK - Edsbyns IF FF 0 - 1 Rengsjö IP
Juni
2018-06-03 10:00 080715040 Gefle IF FF - Sandvikens IF 0 - 3 Sörby IP
2018-06-03 11:00 080715034 Bollnäs GIF FF - Hagaströms SK/ Valbo FF 2 - 1 Sävstaås IP
2018-06-03 17:00 080715035 IF Team Hudik - Kilafors IF 5 - 1 Glysis Sparbanken Arena
2018-06-03 18:00 080715033 Norrham Hamrångebygdens IF - Högbo AIK 3 - 1 Vifors
2018-06-05 19:00 080715038 Näsvikens IK - Arbrå BK 1 - 0 Tunet, Näsviken
2018-06-06 17:00 080715004 Rengsjö SK - Sandvikens IF 1 - 2 Rengsjö IP
2018-06-07 18:00 080715050 Bollnäs GIF FF - Edsbyns IF FF 0 - 0 Sävstaås IP
2018-06-08 18:30 080715039 Strömsbro IF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK 3 - 1 Hille IP
2018-06-09 13:30 080715048 Högbo AIK - Gefle IF FF 1 - 1 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-06-10 12:45 080715047 Sandvikens IF - Strömsbro IF 8 - 0 Jernvallen
2018-06-10 13:00 080715046 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Näsvikens IK 0 - 1 Skutskärs IP
2018-06-10 14:00 080715041 Hagaströms SK/ Valbo FF - Norrham Hamrångebygdens IF 0 - 5 Åbyvallen
2018-06-10 15:00 080715043 Edsbyns IF FF - IF Team Hudik 2 - 1 Öns IP
2018-06-10 16:00 080715045 Arbrå BK - Ljusdals IF 1 - 1 Arbrå IP
2018-06-10 18:00 080715042 Kilafors IF - Bollnäs GIF FF 0 - 5 Knöttas, Konstgräs
2018-06-12 19:00 080715052 Rengsjö SK - Arbrå BK 2 - 0 Rengsjö IP
2018-06-13 19:00 080715051 IF Team Hudik - Iggesunds IK 0 - 0 Glysisvallen
2018-06-14 18:45 080715054 Sandvikens IF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK 5 - 0 Jernvallen
2018-06-17 18:00 080715049 Norrham Hamrångebygdens IF - Kilafors IF 4 - 1 Vifors
2018-06-18 19:00 080715055 Strömsbro IF - Högbo AIK 2 - 2 Testebovallen
2018-06-19 19:00 080715053 Ljusdals IF - Näsvikens IK 4 - 0 Älvvallen
2018-06-20 080715058 Iggesunds IK - Bollnäs GIF FF Movallen
2018-06-20 19:00 080715059 Arbrå BK - IF Team Hudik Arbrå IP
2018-06-24 13:00 080715063 Hagaströms SK/ Valbo FF - Strömsbro IF Hagaströms IP
2018-06-24 17:00 080715064 Kilafors IF - Gefle IF FF Knöttas, Konstgräs
2018-06-24 18:30 080715061 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Ljusdals IF Älvkarleby IP
2018-06-24 19:00 080715057 Edsbyns IF FF - Norrham Hamrångebygdens IF Öns IP
2018-06-26 19:00 080715068 Rengsjö SK - Ljusdals IF Rengsjö IP
2018-06-29 19:00 080715069 Högbo AIK - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK Jernvallen 3
2018-06-30 11:00 080715016 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Iggesunds IK Skutskärs IP
2018-06-30 15:00 080715071 Strömsbro IF - Kilafors IF Testebovallen
Juli
2018-07-01 10:00 080715072 Gefle IF FF - Edsbyns IF FF Sörby IP
2018-07-01 11:00 080715065 Norrham Hamrångebygdens IF - Iggesunds IK Vifors
2018-07-01 12:30 080715062 Högbo AIK - Sandvikens IF Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-07-02 19:00 080715060 Näsvikens IK - Rengsjö SK Tunet, Näsviken
2018-07-03 19:00 080715056 Gefle IF FF - Hagaströms SK/ Valbo FF Sörby IP
2018-07-03 19:00 080715066 Bollnäs GIF FF - Arbrå BK Sävstaås IP
2018-07-05 19:30 080715067 IF Team Hudik - Näsvikens IK Glysis Sparbanken Arena
Augusti
2018-08-02 19:00 080715076 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Rengsjö SK Skutskärs IP
2018-08-05 080715073 Arbrå BK - Norrham Hamrångebygdens IF Arbrå IP
2018-08-05 080715074 Näsvikens IK - Bollnäs GIF FF Tunet, Näsviken
2018-08-05 11:00 080715077 Hagaströms SK/ Valbo FF - Högbo AIK Åbyvallen
2018-08-05 16:00 080715075 Ljusdals IF - IF Team Hudik Älvvallen
2018-08-05 16:00 080715079 Edsbyns IF FF - Strömsbro IF Öns IP
2018-08-05 18:00 080715078 Kilafors IF - Sandvikens IF Knöttas, Konstgräs
2018-08-08 19:30 080715080 Iggesunds IK - Gefle IF FF Movallen
2018-08-10 18:45 080715070 Sandvikens IF - Hagaströms SK/ Valbo FF Jernvallen
2018-08-11 13:00 080715091 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - IF Team Hudik Älvkarleby IP
2018-08-12 080715087 Strömsbro IF - Iggesunds IK Testebovallen
2018-08-12 11:00 080715081 Norrham Hamrångebygdens IF - Näsvikens IK Vifors
2018-08-12 12:15 080715086 Sandvikens IF - Edsbyns IF FF Jernvallen
2018-08-12 12:30 080715085 Högbo AIK - Kilafors IF Jernvallen 4
2018-08-12 13:00 080715084 Hagaströms SK/ Valbo FF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK Hagaströms IP
2018-08-12 13:00 080715088 Gefle IF FF - Arbrå BK Sörby IP
2018-08-12 14:00 080715082 Bollnäs GIF FF - Ljusdals IF Sävstaås IP
2018-08-12 16:00 080715083 IF Team Hudik - Rengsjö SK Björkberg
2018-08-15 080715089 Ljusdals IF - Norrham Hamrångebygdens IF Älvvallen
2018-08-15 080715095 Arbrå BK - Strömsbro IF Arbrå IP
2018-08-15 080715096 Näsvikens IK - Gefle IF FF Tunet, Näsviken
2018-08-15 17:00 080715092 Kilafors IF - Hagaströms SK/ Valbo FF Knöttas, Konstgräs
2018-08-15 19:00 080715090 Rengsjö SK - Bollnäs GIF FF Rengsjö IP
2018-08-15 19:00 080715093 Edsbyns IF FF - Högbo AIK Öns IP
2018-08-15 19:00 080715094 Iggesunds IK - Sandvikens IF Movallen
2018-08-19 080715100 Hagaströms SK/ Valbo FF - Edsbyns IF FF Åbyvallen
2018-08-19 080715103 Strömsbro IF - Näsvikens IK Testebovallen
2018-08-19 11:00 080715097 Norrham Hamrångebygdens IF - Rengsjö SK Vifors
2018-08-19 12:30 080715101 Högbo AIK - Iggesunds IK Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-08-19 13:00 080715104 Gefle IF FF - Ljusdals IF Sörby IP
2018-08-19 14:00 080715098 Bollnäs GIF FF - IF Team Hudik Sävstaås IP
2018-08-19 15:15 080715102 Sandvikens IF - Arbrå BK Jernvallen
2018-08-19 18:00 080715099 Kilafors IF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK Knöttas, Konstgräs
2018-08-22 080715020 Rengsjö SK - Hagaströms SK/ Valbo FF Rengsjö IP
2018-08-22 19:00 080715008 Iggesunds IK - Edsbyns IF FF Movallen
2018-08-26 080715105 IF Team Hudik - Norrham Hamrångebygdens IF Ullsäter
2018-08-26 080715108 Iggesunds IK - Hagaströms SK/ Valbo FF Movallen
2018-08-26 080715109 Arbrå BK - Högbo AIK Arbrå IP
2018-08-26 080715111 Ljusdals IF - Strömsbro IF Älvvallen
2018-08-26 080715112 Rengsjö SK - Gefle IF FF Rengsjö IP
2018-08-26 13:00 080715106 Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK - Bollnäs GIF FF Skutskärs IP
2018-08-26 13:00 080715110 Näsvikens IK - Sandvikens IF Tunet, Näsviken
2018-08-26 16:00 080715107 Edsbyns IF FF - Kilafors IF Öns IP
2018-08-29 19:00 080715044 Iggesunds IK - Rengsjö SK Movallen
September
2018-09-01 11:00 080715117 Högbo AIK - Näsvikens IK Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-09-02 080715119 Strömsbro IF - Rengsjö SK Testebovallen
2018-09-02 11:00 080715113 Norrham Hamrångebygdens IF - Bollnäs GIF FF Vifors
2018-09-02 11:45 080715118 Sandvikens IF - Ljusdals IF Jernvallen
2018-09-02 13:00 080715116 Hagaströms SK/ Valbo FF - Arbrå BK Hagaströms IP
2018-09-02 13:00 080715120 Gefle IF FF - IF Team Hudik Sörby IP
2018-09-02 16:00 080715114 Edsbyns IF FF - Älvkarleby IK /Skutskärs IF FK Öns IP
2018-09-02 17:00 080715115 Kilafors IF - Iggesunds IK Knöttas, Konstgräs