Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gefle IF FF 2 Maria Henriksson 026106782 0738176782 Vit, Marin, Vit
Hagaströms SK Amanda Gustafsson 0709468944 Gul, Svart, Gul
Hille IF 2 Andreas Nordell 0707951242 Gul, Svart, Gul
Hofors AIF Mats Sundelin 0703092127 Blå , Vit, Vit
IK Sätra Elnaz Moradi 0737026096 Grön, Svart, Svart
NorrHam Florindo De Sanctis 0722494428 Svart, Svart, Svart
Sandvikens IF 2 Eva Westin 0761360939 Röd, Vit, Röd
Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Mimmi Wange 0703175060 grön, vit, grön
Valbo FF 2 Jonas Siljamäki 0706953212 Röd, Svart, Röd
Årsunda IF Åsa Englin 0703532109 Blå, Gul, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-01 12:00 050201042 Valbo FF 2 - Årsunda IF 4 - 1 Gavlevallen
2018-05-08 19:00 050201002 Hofors AIF - Hagaströms SK 3 - 1 Stålringen
2018-05-08 19:00 050201003 Hille IF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 4 - 2 Hille IP
2018-05-08 19:00 050201004 Sandvikens IF 2 - NorrHam 6 - 1 Jernvallen
2018-05-08 19:30 050201005 IK Sätra - Valbo FF 2 1 - 0 Träffen Konstgräs
2018-05-08 20:00 050201001 Gefle IF FF 2 - Årsunda IF 4 - 2 Gavlevallen
2018-05-15 19:00 050201006 Årsunda IF - IK Sätra 1 - 2 Årsunda IP
2018-05-15 19:00 050201009 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hofors AIF 2 - 7 Skutskärs IP
2018-05-15 19:15 050201007 Valbo FF 2 - Sandvikens IF 2 4 - 5 Brynäsvallen
2018-05-15 20:00 050201008 NorrHam - Hille IF 2 3 - 0 Ockelbo IP
2018-05-15 20:00 050201010 Gefle IF FF 2 - Hagaströms SK 3 - 1 Gavlevallen
2018-05-22 19:00 050201012 Hofors AIF - NorrHam 2 - 3 Stålringen
2018-05-22 19:00 050201013 Hille IF 2 - Valbo FF 2 2 - 6 Hille IP
2018-05-22 19:00 050201015 Hagaströms SK - Årsunda IF 2 - 5 Hagaströms IP
2018-05-22 20:00 050201011 Gefle IF FF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 1 - 0 Gavlevallen
2018-05-22 20:00 050201014 Sandvikens IF 2 - IK Sätra 4 - 1 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2018-05-29 19:00 050201016 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hagaströms SK 2 - 4 Skutskärs IP
2018-05-29 19:00 050201017 Årsunda IF - Sandvikens IF 2 1 - 2 Årsunda IP
2018-05-29 19:00 050201020 NorrHam - Gefle IF FF 2 2 - 3 Vifors
2018-05-29 19:30 050201019 Valbo FF 2 - Hofors AIF 4 - 3 Brynäsvallen
Juni
2018-06-04 20:00 050201021 Gefle IF FF 2 - Valbo FF 2 3 - 0 Gavlevallen
2018-06-05 19:00 050201022 Hofors AIF - IK Sätra 3 - 1 Stålringen
2018-06-05 19:00 050201023 Hille IF 2 - Sandvikens IF 2 5 - 3 Hille IP
2018-06-05 19:00 050201024 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Årsunda IF 0 - 6 Skutskärs IP
2018-06-05 19:00 050201025 Hagaströms SK - NorrHam 3 - 2 Hagaströms IP
2018-06-12 19:00 050201027 NorrHam - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 1 Vifors
2018-06-12 19:00 050201028 Årsunda IF - Hille IF 2 3 - 1 Årsunda IP
2018-06-12 19:00 050201029 Sandvikens IF 2 - Hofors AIF 2 - 0 Jernvallen
2018-06-12 19:30 050201030 IK Sätra - Gefle IF FF 2 0 - 5 Träffen Konstgräs
2018-06-14 19:00 050201026 Valbo FF 2 - Hagaströms SK 2 - 1 Åbyvallen
2018-06-19 19:00 050201032 Hofors AIF - Hille IF 2 2 - 2 Stålringen
2018-06-19 19:00 050201033 NorrHam - Årsunda IF 1 - 4 Vifors
2018-06-19 19:00 050201034 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Valbo FF 2 0 - 0 Skutskärs IP
2018-06-19 19:00 050201035 Hagaströms SK - IK Sätra 2 - 3 Hagaströms IP
2018-06-19 20:00 050201031 Gefle IF FF 2 - Sandvikens IF 2 1 - 0 Gavlevallen
2018-06-26 19:00 050201036 Sandvikens IF 2 - Hagaströms SK 4 - 1 Jernvallen
2018-06-26 19:00 050201038 Valbo FF 2 - NorrHam 2 - 3 Åbyvallen
2018-06-26 19:00 050201040 Hille IF 2 - Gefle IF FF 2 3 - 2 Hille IP
2018-06-26 19:30 050201037 IK Sätra - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 0 Träffen Konstgräs
2018-06-28 19:00 050201043 NorrHam - IK Sätra 2 - 0 Vifors
2018-06-28 19:00 050201044 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Sandvikens IF 2 3 - 5 Skutskärs IP
Juli
2018-07-01 13:00 050201039 Årsunda IF - Hofors AIF 2 - 2 Årsunda IP
2018-07-02 19:00 050201045 Hagaströms SK - Hille IF 2 2 - 1 Hagaströms IP
2018-07-03 20:00 050201041 Gefle IF FF 2 - Hofors AIF 3 - 2 Gavlevallen
2018-07-05 19:30 050201018 IK Sätra - Hille IF 2 3 - 3 Träffen Konstgräs
2018-07-31 19:00 050201058 Valbo FF 2 - Hille IF 2 3 - 1 Åbyvallen
Augusti
2018-08-07 19:00 050201046 Årsunda IF - Gefle IF FF 2 2 - 4 Årsunda IP
2018-08-07 19:00 050201047 Hagaströms SK - Hofors AIF 1 - 7 Hagaströms IP
2018-08-07 19:00 050201048 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hille IF 2 3 - 4 Skutskärs IP
2018-08-07 19:00 050201049 NorrHam - Sandvikens IF 2 1 - 1 Vifors
2018-08-07 19:00 050201050 Valbo FF 2 - IK Sätra 4 - 3 Åbyvallen
2018-08-14 19:00 050201052 Sandvikens IF 2 - Valbo FF 2 4 - 0 Jernvallen
2018-08-14 19:00 050201053 Hille IF 2 - NorrHam 1 - 0 Hille IP
2018-08-14 19:00 050201054 Hofors AIF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 4 - 0 Stålringen
2018-08-14 19:00 050201055 Hagaströms SK - Gefle IF FF 2 0 - 6 Hagaströms IP
2018-08-14 19:30 050201051 IK Sätra - Årsunda IF 4 - 5 Träffen Konstgräs
2018-08-16 19:00 050201056 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Gefle IF FF 2 0 - 1 Skutskärs IP
2018-08-16 19:00 050201057 NorrHam - Hofors AIF 2 - 3 Vifors
2018-08-16 19:00 050201060 Årsunda IF - Hagaströms SK 3 - 1 Årsunda IP
2018-08-16 19:30 050201059 IK Sätra - Sandvikens IF 2 4 - 1 Träffen Konstgräs
2018-08-21 18:30 050201061 Hagaströms SK - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 2 - 2 Hagaströms IP
2018-08-21 19:00 050201062 Sandvikens IF 2 - Årsunda IF 2 - 1 Jernvallen
2018-08-21 19:00 050201063 Hille IF 2 - IK Sätra 2 - 1 Hille IP
2018-08-21 19:00 050201064 Hofors AIF - Valbo FF 2 1 - 1 Stålringen
2018-08-21 20:00 050201065 Gefle IF FF 2 - NorrHam 3 - 1 Gavlevallen
2018-08-28 18:20 050201069 Årsunda IF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 4 Årsunda IP
2018-08-28 18:30 050201066 Valbo FF 2 - Gefle IF FF 2 0 - 4 Åbyvallen
2018-08-28 18:30 050201070 NorrHam - Hagaströms SK 1 - 1 Vifors
2018-08-28 19:00 050201068 Sandvikens IF 2 - Hille IF 2 2 - 1 Jernvallen
2018-08-28 19:30 050201067 IK Sätra - Hofors AIF 1 - 1 Träffen Konstgräs
September
2018-09-04 18:15 050201072 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - NorrHam 2 - 2 Skutskärs IP
2018-09-04 19:00 050201073 Hille IF 2 - Årsunda IF 0 - 0 Hille IP
2018-09-04 19:00 050201074 Hofors AIF - Sandvikens IF 2 0 - 1 Stålringen
2018-09-04 19:30 050201071 Hagaströms SK - Valbo FF 2 1 - 5 Strömvallen
2018-09-05 20:00 050201075 Gefle IF FF 2 - IK Sätra 3 - 2 Gavlevallen
2018-09-11 19:00 050201076 Sandvikens IF 2 - Gefle IF FF 2 1 - 4 Jernvallen
2018-09-11 19:00 050201079 Valbo FF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 1 Gavlevallen
2018-09-11 19:30 050201080 IK Sätra - Hagaströms SK 2 - 1 Träffen Konstgräs
2018-09-12 20:00 050201078 Årsunda IF - NorrHam 1 - 1 Jernvallen
2018-09-18 18:00 050201082 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - IK Sätra 1 - 3 Skutskärs IP
2018-09-18 18:00 050201084 Hofors AIF - Årsunda IF 3 - 6 Stålringen
2018-09-18 19:30 050201081 Hagaströms SK - Sandvikens IF 2 1 - 9 Strömvallen
2018-09-18 19:30 050201083 NorrHam - Valbo FF 2 1 - 1 Ockelbo IP
2018-09-18 20:00 050201085 Gefle IF FF 2 - Hille IF 2 3 - 0 Gavlevallen
2018-09-25 19:00 050201086 Hofors AIF - Gefle IF FF 2 0 - 0 Stålringen
2018-09-25 19:00 050201087 Årsunda IF - Valbo FF 2 2 - 4 Ockelbo IP
2018-09-25 19:00 050201089 Sandvikens IF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 1 Jernvallen
2018-09-25 19:00 050201090 Hille IF 2 - Hagaströms SK 3 - 0 Hille IP
2018-09-25 19:30 050201088 IK Sätra - NorrHam 3 - 0 Träffen Konstgräs
Oktober
2018-10-02 19:00 050201077 Hille IF 2 - Hofors AIF 2 - 0 Hille IP