Spelprogram - Division 3 Damer Våren

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-26 19:00 050201004 Hille IF 2 - IK Huge 2 1 - 4 Hille IP
2016-04-26 19:00 050201005 Årsunda IF - Skutskärs IF FK 4 - 1 Årsunda IP
2016-04-26 19:00 050201006 Hofors AIF - Brynäs IF FK 2 - 3 Stålringen
2016-04-26 19:15 050201007 Sandvikens IF - Åbyggeby FK / Ockelbo 5 - 0 Jernvallen
2016-04-26 19:30 050201003 IK Sätra - Hedesunda IF 4 - 1 Träffen Konstgräs
2016-04-27 20:00 050201002 Gefle IF FF 2 - Hagaströms SK 3 - 4 Gavlevallen
Maj
2016-05-03 18:30 050201010 IK Huge 2 - IK Sätra 2 - 4 Träffen Konstgräs
2016-05-03 19:00 050201008 Hagaströms SK - Valbo FF 2 3 - 4 Hagaströms IP
2016-05-03 19:00 050201009 Hedesunda IF - Gefle IF FF 2 2 - 2 Hedesunda IP
2016-05-03 19:00 050201011 Skutskärs IF FK - Hille IF 2 3 - 2 Skutskärs IP
2016-05-03 19:00 050201012 Brynäs IF FK - Årsunda IF 3 - 0 Måsbergets IP
2016-05-03 19:00 050201013 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hofors AIF 5 - 6 Åbyggeby IP
2016-05-05 19:00 050201015 Valbo FF 2 - Hedesunda IF 0 - 1 Åbyvallen
2016-05-05 19:00 050201018 Hille IF 2 - Brynäs IF FK 2 - 7 Hille IP
2016-05-05 19:00 050201019 Årsunda IF - Åbyggeby FK / Ockelbo 2 - 1 Årsunda IP
2016-05-05 19:00 050201020 Hofors AIF - Sandvikens IF 1 - 8 Stålringen
2016-05-05 19:30 050201017 IK Sätra - Skutskärs IF FK 0 - 2 Träffen Konstgräs
2016-05-06 20:00 050201016 Gefle IF FF 2 - IK Huge 2 1 - 1 Gavlevallen
2016-05-10 19:00 050201022 IK Huge 2 - Valbo FF 2 2 - 1 Kastvallen
2016-05-10 19:00 050201023 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF 2 5 - 0 Skutskärs IP
2016-05-10 19:00 050201024 Brynäs IF FK - IK Sätra 0 - 2 Måsbergets IP
2016-05-10 19:00 050201025 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hille IF 2 5 - 1 Åbyggeby IP
2016-05-10 19:00 050201028 Hedesunda IF - Hagaströms SK 3 - 3 Hedesunda IP
2016-05-10 19:15 050201026 Sandvikens IF - Årsunda IF 2 - 1 Jernvallen
2016-05-17 19:00 050201029 Valbo FF 2 - Skutskärs IF FK 1 - 0 Åbyvallen
2016-05-17 19:00 050201032 Hille IF 2 - Sandvikens IF 1 - 3 Hille IP
2016-05-17 19:00 050201033 Årsunda IF - Hofors AIF 2 - 0 Årsunda IP
2016-05-17 19:00 050201035 Hagaströms SK - IK Huge 2 2 - 1 Hagaströms IP
2016-05-17 19:30 050201031 IK Sätra - Åbyggeby FK / Ockelbo 2 - 1 Träffen Konstgräs
2016-05-23 19:15 050201038 Sandvikens IF - IK Sätra 4 - 0 Jernvallen
2016-05-24 19:00 050201036 Brynäs IF FK - Valbo FF 2 2 - 0 Måsbergets IP
2016-05-24 19:00 050201037 Åbyggeby FK / Ockelbo - Gefle IF FF 2 3 - 5 Åbyggeby IP
2016-05-24 19:00 050201039 Hofors AIF - Hille IF 2 3 - 2 Stålringen
2016-05-24 19:00 050201041 IK Huge 2 - Hedesunda IF 6 - 2 Kastvallen
2016-05-24 19:00 050201042 Skutskärs IF FK - Hagaströms SK 4 - 2 Skutskärs IP
2016-05-26 19:30 050201045 IK Sätra - Hofors AIF 3 - 1 Träffen Konstgräs
2016-05-27 20:00 050201044 Gefle IF FF 2 - Sandvikens IF 3 - 3 Gavlevallen
2016-05-30 19:00 050201054 Skutskärs IF FK - IK Huge 2 1 - 3 Skutskärs IP
2016-05-31 19:00 050201051 Hofors AIF - Gefle IF FF 2 4 - 4 Stålringen
2016-05-31 19:00 050201052 Årsunda IF - IK Sätra 2 - 2 Årsunda IP
2016-05-31 19:00 050201055 Brynäs IF FK - Hedesunda IF 7 - 3 Måsbergets IP
2016-05-31 19:00 050201056 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hagaströms SK 8 - 2 Åbyggeby IP
2016-05-31 19:15 050201050 Sandvikens IF - Valbo FF 2 6 - 0 Jernvallen
Juni
2016-06-02 18:30 050201030 Gefle IF FF 2 - Brynäs IF FK 0 - 1 Gavlevallen
2016-06-02 19:30 050201046 Hille IF 2 - Årsunda IF 2 - 2 Hille IP
2016-06-06 12:00 050201057 Valbo FF 2 - Hofors AIF 2 - 6 Åbyvallen
2016-06-07 19:00 050201061 IK Huge 2 - Brynäs IF FK 5 - 5 Kastvallen
2016-06-07 19:00 050201062 Hedesunda IF - Åbyggeby FK / Ockelbo 4 - 3 Hedesunda IP
2016-06-07 19:00 050201063 Hagaströms SK - Sandvikens IF 1 - 9 Hagaströms IP
2016-06-07 19:30 050201059 IK Sätra - Hille IF 2 2 - 1 Träffen Konstgräs
2016-06-07 20:00 050201058 Gefle IF FF 2 - Årsunda IF 1 - 1 Gavlevallen
2016-06-09 19:00 050201065 Hille IF 2 - Gefle IF FF 2 0 - 1 Hille IP
2016-06-09 19:00 050201067 Brynäs IF FK - Skutskärs IF FK 1 - 1 Måsbergets IP
2016-06-09 19:00 050201070 Hofors AIF - Hagaströms SK 3 - 0 Stålringen
2016-06-09 19:15 050201069 Sandvikens IF - Hedesunda IF 7 - 0 Jernvallen
2016-06-11 13:00 050201064 Årsunda IF - Valbo FF 2 4 - 1 Årsunda IP
2016-06-14 19:00 050201075 IK Huge 2 - Sandvikens IF 1 - 2 Kastvallen
2016-06-14 19:00 050201076 Hedesunda IF - Hofors AIF 1 - 6 Hedesunda IP
2016-06-14 19:00 050201077 Hagaströms SK - Årsunda IF 5 - 4 Hagaströms IP
2016-06-15 20:00 050201072 Gefle IF FF 2 - IK Sätra 3 - 2 Gavlevallen
2016-06-16 19:00 050201068 Åbyggeby FK / Ockelbo - IK Huge 2 4 - 1 Åbyggeby IP
2016-06-16 19:00 050201071 Valbo FF 2 - Hille IF 2 0 - 13 Åbyvallen
2016-06-21 18:00 050201080 Åbyggeby FK / Ockelbo - Brynäs IF FK 1 - 1 Ockelbo IP Konstgräs
2016-06-21 19:00 050201082 Hofors AIF - IK Huge 2 0 - 4 Stålringen
2016-06-21 19:00 050201083 Årsunda IF - Hedesunda IF 6 - 1 Årsunda IP
2016-06-21 19:00 050201084 Hille IF 2 - Hagaströms SK 6 - 3 Hille IP
2016-06-21 19:15 050201081 Sandvikens IF - Skutskärs IF FK 3 - 0 Jernvallen
2016-06-23 19:00 050201048 Hedesunda IF - Skutskärs IF FK 2 - 6 Hedesunda IP
2016-06-23 19:00 050201049 Brynäs IF FK - Hagaströms SK 5 - 1 Måsbergets IP
2016-06-26 18:00 050201085 Valbo FF 2 - Gefle IF FF 2 1 - 4 Åbyvallen
2016-06-27 20:00 050201089 IK Huge 2 - Årsunda IF 0 - 1 Kastvallen
2016-06-28 19:00 050201043 Valbo FF 2 - Åbyggeby FK / Ockelbo 1 - 1 Åbyvallen
2016-06-28 19:00 050201087 Brynäs IF FK - Sandvikens IF 2 - 3 Måsbergets IP
2016-06-28 19:00 050201088 Skutskärs IF FK - Hofors AIF 4 - 0 Skutskärs IP
2016-06-28 19:00 050201090 Hedesunda IF - Hille IF 2 5 - 5 Hedesunda IP
2016-06-28 19:00 050201091 Hagaströms SK - IK Sätra 3 - 0 Hagaströms IP
2016-06-30 19:30 050201078 IK Sätra - Valbo FF 2 3 - 2 Träffen Konstgräs
2016-06-30 20:15 050201074 Skutskärs IF FK - Åbyggeby FK / Ockelbo 11 - 2 Skutskärs IP