Spelprogram - P15 Regional Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalkurd FF (P15) Einar Brekkan 0707105309 Grön, Grön, Grön
Håbo FF (P15) Jonny Hellman 0702577071 röd, röd, vit
IK Huge (P15) Daniel Richtnér 0704140525 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
Skiljebo SK (P15) Daniel Ängblom 0706571329 0706571329 Gul/svart, Svart, Svart
Sunnersta AIF (P15) Lars Oskarsson 0739177441 Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Upsala IF (P15) Markus Kvarneå 0737362437 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Västerås IK (P15) Emilios Kasimis 0703599352 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK (P15) Dennis Söder 0739913121 Grön-vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-06 17:30 120295003 Håbo FF (P15) - Sunnersta AIF (P15) 4 - 1 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-07 15:15 120295001 IK Huge (P15) - Skiljebo SK (P15) 4 - 1 Sörby IP
2019-04-19 18:55 120295002 Upsala IF (P15) - Dalkurd FF (P15) 0 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-08 19:00 120295004 Västerås SK FK (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 1 Blåsbo 1
Omgång 2
2019-04-13 18:10 120295008 Dalkurd FF (P15) - IK Huge (P15) 2 - 0 Sävja IP Konstgräs
2019-04-14 11:30 120295006 Västerås IK (P15) - Håbo FF (P15) 4 - 8 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-04-14 18:00 120295005 Skiljebo SK (P15) - Västerås SK FK (P15) 0 - 5 Hamre 5 (konstgräs)
2019-06-12 19:00 120295007 Sunnersta AIF (P15) - Upsala IF (P15) 3 - 1 Sunnersta IP
Omgång 3
2019-04-21 15:15 120295009 IK Huge (P15) - Västerås SK FK (P15) 0 - 4 Sörby IP
2019-05-08 18:30 120295011 Sunnersta AIF (P15) - Skiljebo SK (P15) 3 - 1 Sunnersta IP
2019-05-29 19:00 120295010 Upsala IF (P15) - Håbo FF (P15) 3 - 1 Ekebydalen IP 2
2019-06-16 14:10 120295012 Dalkurd FF (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 2 Sävja IP Konstgräs
Omgång 4
2019-04-28 15:30 120295015 Håbo FF (P15) - IK Huge (P15) 1 - 4 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-28 15:30 120295016 Västerås SK FK (P15) - Dalkurd FF (P15) 4 - 1 Solid Park Arena
2019-04-28 16:00 120295014 Skiljebo SK (P15) - Upsala IF (P15) 0 - 0 Hamre 5 (konstgräs)
2019-04-28 18:00 120295013 Västerås IK (P15) - Sunnersta AIF (P15) 5 - 0 Hamre 5 (konstgräs)
Omgång 5
2019-05-04 12:10 120295020 Dalkurd FF (P15) - Håbo FF (P15) 5 - 0 Sävja IP Konstgräs
2019-05-05 12:30 120295017 IK Huge (P15) - Upsala IF (P15) 4 - 3 Sörby IP
2019-05-05 15:00 120295018 Västerås IK (P15) - Skiljebo SK (P15) 3 - 1 Hamre 5 (konstgräs)
2019-05-15 19:00 120295019 Sunnersta AIF (P15) - Västerås SK FK (P15) 1 - 4 Sunnersta IP
Omgång 6
2019-05-11 14:25 120295021 Upsala IF (P15) - Västerås IK (P15) 0 - 5 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-11 16:10 120295023 Dalkurd FF (P15) - Skiljebo SK (P15) 8 - 0 Sävja IP Konstgräs
2019-05-12 12:00 120295022 Håbo FF (P15) - Västerås SK FK (P15) 1 - 4 Futurum Konstgräs
2019-05-12 14:00 120295024 IK Huge (P15) - Sunnersta AIF (P15) 4 - 0 Kastvallen
Omgång 7
2019-05-19 11:00 120295027 Sunnersta AIF (P15) - Dalkurd FF (P15) 1 - 2 Sunnersta IP
2019-05-19 12:30 120295025 Västerås SK FK (P15) - Upsala IF (P15) 3 - 3 Solid Park Arena
2019-05-19 15:00 120295026 Västerås IK (P15) - IK Huge (P15) 6 - 2 Apalby 3
2019-05-19 15:00 120295028 Skiljebo SK (P15) - Håbo FF (P15) 0 - 7 Hamre 2
Omgång 8
2019-05-24 18:00 120295032 Västerås IK (P15) - Västerås SK FK (P15) 4 - 1 Apalby 3
2019-05-25 12:10 120295030 Dalkurd FF (P15) - Upsala IF (P15) 1 - 4 Sävja IP Konstgräs
2019-05-26 11:00 120295031 Sunnersta AIF (P15) - Håbo FF (P15) 1 - 8 Sunnersta IP
2019-05-26 15:00 120295029 Skiljebo SK (P15) - IK Huge (P15) 0 - 1 Hamre 2
Omgång 9
2019-06-09 12:15 120295034 Håbo FF (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 4 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-06-09 12:25 120295035 Upsala IF (P15) - Sunnersta AIF (P15) 2 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-09 14:00 120295036 IK Huge (P15) - Dalkurd FF (P15) 1 - 3 Kastvallen
2019-06-09 16:30 120295033 Västerås SK FK (P15) - Skiljebo SK (P15) 10 - 0 Solid Park Arena
Omgång 10
2019-05-01 13:00 120295037 Västerås IK (P15) - Dalkurd FF (P15) 3 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-16 12:30 120295038 Västerås SK FK (P15) - IK Huge (P15) 6 - 1 Blåsbo 1
2019-06-16 15:30 120295039 Håbo FF (P15) - Upsala IF (P15) 3 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-08-21 18:30 120295040 Skiljebo SK (P15) - Sunnersta AIF (P15) 0 - 1 Hamre 2
Omgång 11
2019-08-11 11:00 120295042 Sunnersta AIF (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 1 Sunnersta IP
2019-08-11 12:25 120295043 Upsala IF (P15) - Skiljebo SK (P15) 4 - 0 Valsätra IP
2019-08-14 18:30 120295044 IK Huge (P15) - Håbo FF (P15) 2 - 2 Brynäsvallen
2019-08-20 19:15 120295041 Dalkurd FF (P15) - Västerås SK FK (P15) 7 - 1 Sävja IP Konstgräs
Omgång 12
2019-08-18 15:00 120295047 Skiljebo SK (P15) - Västerås IK (P15) 1 - 10 Hamre 2
2019-08-18 15:30 120295048 Västerås SK FK (P15) - Sunnersta AIF (P15) 3 - 0 Solid Park Arena
2019-08-28 18:00 120295046 Upsala IF (P15) - IK Huge (P15) 6 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-29 19:00 120295045 Håbo FF (P15) - Dalkurd FF (P15) 1 - 6 Gröna Dalens IP Konstgräs
Omgång 13
2019-08-25 11:00 120295050 Sunnersta AIF (P15) - IK Huge (P15) 2 - 0 Sunnersta IP
2019-08-25 15:00 120295049 Skiljebo SK (P15) - Dalkurd FF (P15) 0 - 8 Hamre 2
2019-08-25 15:00 120295051 Västerås IK (P15) - Upsala IF (P15) 6 - 1 Apalby 3
2019-08-25 16:30 120295052 Västerås SK FK (P15) - Håbo FF (P15) 7 - 1 Solid Park Arena
Omgång 14
2019-08-31 16:10 120295054 Dalkurd FF (P15) - Sunnersta AIF (P15) 6 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-01 12:15 120295055 Håbo FF (P15) - Skiljebo SK (P15) 11 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-01 12:25 120295056 Upsala IF (P15) - Västerås SK FK (P15) 2 - 6 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-08 13:00 Matchen avbruten i den 18:e spelminuten p.g.a. åskväder.
Matchen återupptas den 8 sep. 120295053 IK Huge (P15) - Västerås IK (P15) 2 - 5 Kastvallen